• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
rudí :grinning: už zníte líp, to je fajn! :wink:
14. zář 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík holky. Evi k tomu plavču. Mě se na zimu taky nechce, ale zase bych chtěla od malinka. je to tak hezké :slight_smile:
jinak u nás už Kuba dal i 8 hodin v noci :sunglasses: :slight_smile:
teď to posunul tak, že spí od 8 do pěti. tak super. nebo aspoň do 4.
Usíná teda u nás v obýváku v náručí, ale zase říkám ať se chvilku poměje :slight_smile: No a přes den žádná změna. prostě max 20 minut. Ale už si hezky hraje na dece.
No a budeme holky kupovat cestovní postýlku. Sice jednu máme darovanou, ale je stará a nevyhovující. kupujeme tuto
http://aukro.cz/item1223587886_cestovni_postylka_arti_de_luxe_plus_green.html
no takže asi tak :grinning:
zítra se jdeme s Kubíkem fotit do ateliéru :wink:
16. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to pak přidej foto :slight_smile:
16. zář 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku k plavču: souhlas, ale opravdu jsem se rozhodla, že teď do toho nejdem! :wink: dneska jsem se byla podívat na hodině angličtiny pro děti od tří měsíců :grinning: - všimla jsem si totiž, že mají tady u nás ve školce za rohem dnes den otevřených dveří - byla to sranda, určo tam chodit nebudem. B. byla nejmladší a myslím, že to pro ní teda ještě vůbec není. a navíc ta cena byla obrovská!
B. přes den taky pořád max 20 min, ale v noci teď pořád kojíme po 2h, já už sotva lezu, jak jsem unavená. A furt jím ty sušenky, abych nadopovala energii...ach jo. ale pořád se uklidňuju, že ot je snad ten spurt ve třetím měsíci...a pokud ne, tak mě picne! už to moc dlouho nevydržím! :frowning2: na dece už si taky hraje, ale ne moc dlouho. A moc se jí nechce pást! a cestovní postýlku už taky vybírám...v košíku už je jen tak tak, takže musíme pořídit něco do kuchyně!
17. zář 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky ochutnávka a na rajčeti už máme všechny těhufotky :wink:
17. zář 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě
17. zář 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak
17. zář 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku teda fotky krásný,to my teda takhle hezky nepaseme,Kubíček je šikulka. Moooc vám to sluší. :slight_smile:
Evi teda to tě lituju,že zase kojíte po dvou hodinách. URčitě se to brzy zase upraví.My ted teda máme intervaly delší,ale jen posledních pár dní.Tak o té angličtině jsem slyšela,ale teda já jsem v tomhle asi konzervativní. Přijde mi to už fakt moc.Ve školce možná.Ale už ve třech měsících tohle řešit. :grinning:
17. zář 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr fakt nádherný
17. zář 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku: krásný fotky. Kubajz je celej táta :wink:

luci: no jo, já se tam šla kouknout proto, že mě zajímalo, co asi můžou 3měs. dítě naučit!!! a myslím, že nic! byla to zadarmo ukázková hodina, no tak proč bych nešla, že? :wink: ale chodit tam určo nebudeme. :grinning:
17. zář 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám, že jsme tu všechny :slight_smile:
já uložils Kubu a jdu péct koláč a uklidit. Je tu bordel jak v tanku. Zítra jedeme na chatu ke známým a budeme hrát dětskou bojovku. Kuba absolvuje 6 hodin v kočárku tak uvidím :sweat_smile:
17. zář 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mě teda zatím jí Kuba normálně. ale čekám kdy to přijde....... :confounded:
17. zář 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 evi tak to chápu,že ses šla podívat.Já chápu,že když se na dítě od začátku mluví více jazyky,tak je to pro něj asi jednodušší a bere to přirozeně a naučí se.AL ve třech měsících teda fakt nevím. Aspon sis udělala jasno :grinning:

@kapr Já uklízela odpolko,přišla mi kámoška,byli jsme se podívat na novém bytu a pak trajdali po venku,takže mě už i bolely nohy. :grinning: A malý dneska po koupání hezky usnul,tak snad vydrží. aspon do půlnoci,někdy vydží i do dvou,ale to je spíš vyjímka. Teda to bude bojový víkend? :slight_smile: My máme zítra oslavu narozenin babičky a dědy.Dneska slavíme s manžou jeho narozeniny,tak jsem si dal trošičku vína. Vyjmečně. A v neděli jedeme na oběd k tchánovcům a odpoledne přijde kámoška na stříhání.Tak už e těším,už mi to vůbec nedrží.

No tak jsem to zakřikla,malý je vzhůru,oči jak tenisáky. To se nám nestává. :unamused: :angry:
17. zář 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já doufám, že se kuba probudí až tak ve čtyři :wink:
jinak já tedy už hřeším. dám si večer občas sklenku vína. jo a měla jsem dvakrát burčák. a s kubou to ani nehlo. zaplať pánbůh :wink:
17. zář 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr tak to máš bezva,ale když spinká takhle dlouho,tak si myslím,že už v mlíčku nic není. Já si dala trošku portského. Jinak malý se vzbudil a nemohl zabrat. Ale pak už spinkal až do čtvrt na tři,tak jsme nakojili a jedl až před sedmou. A ted zase spinká. Na burčák mám chut,ale z toho mám strach.
Kači máte fakt krásné fotečky. To by se mi taky líbilo.Jenže ted investujeme všechny penízky do bytečku. Máme tu jednoho fotografa a dělá krásné fotky,jenže by to stálo tak 5.tis.
18. zář 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr to je teda kubíček šikovný,že takhle pase,to malý takhle nepase,občas ano,ale někdy,když ho položím,tak nechce ani zvedat hlavička a hodně se na bříšku vzteká. Asi ho budu muset na bříško dávat mnohem víc,moc ho ted nedávám.
18. zář 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotečky nádherný kapříku :wink: a jak jste zvládli bojovku? :wink:určo to bylo super, venku je krásně.
luci, naše B.sice drží hlavu dobře, ale pasení ji taky moc neba. většinou u toho brečí :frowning2: ale zase si u toho dobře říhne. luci a jak budete mít ten nový byt velký? kdy se budete stěhovat, už víš? to máte před sebou perný víkend, co?
holky já vám to spaní děcek závidím, B. zase po 2h - sice v noci jednou vydržela i 3,5h,ale jinak prudička. ach jo. a přitom už to bývalo lepší...ale říkaly mi kamarádky, že se to s tím spaním bude pořád měnit.
dneska manžel hlídal a já byla na thajský masáži. bylo to super. a zítra jeme ke kamarádům na obídek, tak se těším :slight_smile: a musím upéct koláček, jsem jim to slíbila :slight_smile:
18. zář 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači fotečky luxusníííí, dej odkaz na ty ostatní,jestli to jde, třeba do IP, my jdeme až 1.11. tak jsem zvědavá, snad už bude sedět... skvělé ty s tátou černá a malý v bílém nemají chybu, ty ostatní samo taky ne, ale tenhle typ prostě miluju, jsem ráda, že s náma půjdfe i táta, chci pak tu nej na plátno do ložnice....a tefda pase krásně a brzo, to Rudlínovi se nechtělo a teĎ jhe z něj rychlá ještěrka, leží na koberci, "zpívá si " a mele nohama a táta hlídá a spí u toho :grinning:
18. zář 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 tak to jsem ráda,že nejsme nějak zaostalí v tom pasení,ale říkám si,že každé dítko je jiné.
Byteček bude mít 120m2,sklep a kryté garážové stání v přízemí domu. Máme užasný výhled na Zelenou horu,to je tady taková památka v Unesco. Stěhovat se budeme cca za měsíc.
Dneska malý u koupání a před spinkáním hrozně plakal,odpoledne na návštěvě moc nezabral,bylo tam na něj moc hlučno a moc lidí.Ale všichni říkali,jak je to hodné dítě.
Evi mě říkala ségra,že se jim to spaní a denní režim s malou taky pořád měnil,že takový nějaký pravidelný režim mají až ted cca v roce.Ale taky mi připadá,že i tak jí malá spí jak kdy.Třeba tem mi říkala,že malá už několikátý den vstává ve 4 hod. ráno. To musí být mazec. Já si vážím každého dne,kdy malý trošku víc spinká,protože člověk neví,jak to bude další den.
Jaký pečeš koláček? Ten tvůj cheescake je suprovej,už jsem ho jednou pekla znovu.Nedělám ho často,ale když ,tak je naperu,takovýhle věcičky mi chutnají. Masáž musela být úžasná.

@ruda Rudi tak to jsem ráda,že nejsme sami. :grinning: S tím pasení.už se těším,až budeme daleko,jako vy,plazit se a pod.Každý den mi přijde skvělý a každá nová věc,co malý dělá,je pro mě radost.Musím říct,že toto je zatím nejhezčí období mého života.JE pravda,že malý je opravdu hodnoučký.
18. zář 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak jsem nakonec dělala nepečený tvarohový. ten cheesecake je výbornej, ale pracnej! :wink: už jsem byla včera mrtvá, tak se mi nechtělo péc. Zelenou horu znám, byla jsem tam, to budete mít krásný výhled! taky mám pocit, že to je nejkrásnější období v mém životě. :slight_smile:

a jinak holky o večera mě děsně bolí v krku mám rýmu, tak snad to malá nechytne. jsem z toho nabudku! jednou vyjdu mezi lidi a hned tohle....
@ruda :grinning: tak pak taky musíš poslat fotečky! :wink:
19. zář 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahijky holky, jsem zpět z kryťáku, malý se najedl a spííí, minule spal přes tři hodiny :grinning: , tak dělám kuře na paprice, tak snad mě nechá to dodělat a snís...
teda Luci, to bedete mít náádhera, super výhled a obrovský byt. To je nový? a jestli se můžu zeptat za kolik? miluju prohlížet si nemovitosti a představovat si, jak bych co předělala, furt čučím do realitek, manža se vždy směje, co zase "kupuju"
no fotky pak snad doženu, nejsem se svým PC a manža nemá čas, pořád pracuje a příští víkend bude asi taky dělat, ale jsem ráda, peněz je potřeba...a já s těma 7mi to nevytrhnu :unamused:
včera jsem dělala aspoň slepované bebe pudinkem, to máme rádi a jde to rychle..a režim má Rudík už jakž takž,ale v noci nám to bez vstávání nejde...už se na to těším, tak jsem ráda, za každý pokrok, teď je to super, lozí,ale ještě je uhlídatelný.. je tááák sladký a je to to nej období i přes všechny zdravotní trable...stojí to za to
19. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já jdu na skok,chci koukat na Bathory,byli jsme na tom v kině astrašně se mi to líilo.

Rudy to jsi dobrá,že takhle vyváříš. My byli dneska na obědě u tchánovců a bylo kuře s rýži a salát z čínského zelí,samo jsem ho snědla a neuvědomila si,že to může nadýmat,tak chuderka Kubík ted trpí.
U nás je to s manžou taky stejnáý,dneska odjel na školenía přijede až v úterý. :frowning2: V práci je taky od rána do večere,stěží stíhá někdy i koupání. Ale jak píšeš,penízků je potřeba.
Jinak já ted tak šíleně žeru,to je neskutečný. Každý den si říkám,že teda už ne a že se musím krotit a nějak to nemůžu ovládnout. Je mi ze sebe na nic. :frowning2:

Evi tak nepečený bych si dala,tvarohový,nebo takový podobný věci mám šíleně ráda. Teda tychřipky a nachlazení ted nějak řádí.manža je taky nějaký nachlazený. Malá od švagrové taky.
19. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky Kuba pase ani nevím jak. dala jsem ho na bříško asi 4x a všimla jsem si jak se snaží. spíš jsem měla strach, že je ještě brzy. on už se totiž i sám přitahuje za prsty a na focení se sám otočil ze zad na bříško. :slight_smile: ale to jsme samo nepotřebovali.
bojovku jsme zvládli dobře. kojila jsem v lese, přebalovala na mechu,no paráda :grinning: ještě k tomu jsme zabloudili, takže kočár dostak záhul, ale zvládl to na výbornou. zatím si jané musím vynachvalovat :slight_smile: jsem s ním naprosto spokojená. a docela jsem překvapená jak si ho chválí chlapi, když nám pomáhají do schodů a tak. každý řekne, že máme super lehký kočár :wink:
tak já jsem zpracovala tunu hub a uklidila, bo zítra přijdou holky z práce. ráno architekt na zahradu, pak musím jít nakoupit a pak budeme baštit. doufám, že vše zvládnu. a mám vedle sebe vínečko a teda druhou sklenku cítím, jak kdybych v sobě měla litr nebo dva :sweat_smile:
19. zář 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, hlavně se v jídle neomezuj, teď určitě ne, tělo dostalo zabrat, řiď se tím, co říká a jez bez výčitek, já trpěla nechutenstvím a to nepřeju nikomu, potřebuješ a budeš potřebovat hodně sil, jak budeš lítat za chvilku za prckem , uvidíš, jak poletí kila dolů, to se ani najíst nestihneš :grinning:
Kači teda super bojovka a zvládáš teda dobře ještě zpracovávat houby a je to teda Kuba šikovný, navíc na kluka je fakt dopředu, bude chodit v deseti měsících...a architekta na zahradu bych taky brala... :wink:
20. zář 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr teda Kubíček je neskutečně šikovný,jestli se už i otoči. :wink: Tomu našemu se moc na bříšku nelíbí. A nebo rezignuje a kašle na to :grinning: Mě dr na poradně v 1.měsíci říkala,že ho máme dávat na bříško,můžou být i hodinu.Ale to mi asi moc nesplnujeme. Malýmu se strašně tšd líbí hrazdička,kouká a bouchá do hraček a ,,povídá,, si pro sebe a směje se.
Bojovku jste teda zvládali na jedničku :slight_smile: A Janéčko je asi fakt super.Mám kamarádku,která má dvě děti a hodně střídá kočárky,kupuje použité,zkusí,zase prodá a zkouší jiný. Zkusila jich dost a říkala,že to Jané je fakt asi nejlepší,co měla.
Teda houby mám šíleně ráda,ale zatím jsme s malým nebyli a ted když už mám babyvak tak už asi moc nerostou. A při kojení prý se moc nemůžou jíst. Ale jednou za čas to snad nic nestane. Jenom kvůli tomu,že houby vstřebávají do sebe spoustu škodlivin. Zahrada moc závidím,ta mi bude v bytečku fakt chybět.A to budete dělat zahradu takhle na podzim,nebo budete zatím dělat jenom nějaký návrh? Já ani nevím,kdy se dělají zahrady,asi na jaře ne? To musí být super,když ti to někdo vymyslí.

@ruda máš pravdu,že ted žádné hubnutí a diety nehrozí,abych nestratila mlíčko. Ale mám fakt ted šílené chutě a pořád hlad. Ale váhu mám teda jak před otěhotněním.A tvoje problémy fakt byly hrozné a nepřát to nikomu,to je jasné. Hlavně,že už je lépe. :wink:
Malý si ted na hrazdičce poprvé cyhtil hračku do ručky.
@evak99 nic si z toho kojení nedělej,my dneska kojili zase po 3 hod. To byla asi nějaká vyjimka,že pár dní vydržel dlouho.Ted zase baští o sto šest. :slight_smile: Navíc jsme včera i dneska protekli,tak převlíkačka. :grinning:
20. zář 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nicjá se jdu postit do uklízení,jestli mě teda Kuba nechá. A naložit pračku,peru obden a blbě mi to schne a prádlo pořád přetíká z koše.
20. zář 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem nemocná. zkolilo mě to děsivě. jsem šťastná, že mohl manžel pracovat z domu a trochu pohlídat Barču. Vždycky jsme se vystřídali, ale já mohla vždycky alespoň na chvíli usnout. už je mi teda líp. Nakonec musel manžel s Barou dokonce včera k doktorce. Tak na to že pije co 2h, tak prý moc nepřibrala. Má 4730g a 57cm. Ale prý je to normální, že takhle často pije...teda říkala dr. manželovi :sweat_smile:
@lucifirek Luci taky pořád peru, každý den mám pračku. A teď to ještě schne dobře, ale bude hůř v zimě. No a já taky pořád baštím. A to jsem ještě nezhubla na tu předotěhotněním váhu, ale nic si z toho nedělám. Energie je třeba a jak píše Rudík, dokud nám chutná! A houby se nemají, jo? Já je baštím letos pořád...
jo a koupila jsem si rozhrkanej kočár na balkon, tak jsem zvědavá, jak to bude fungovat. stál jen 400kč! :wink:
@ruda to to fakt letí, jak Rudík roste! Je to úžo, viď. :wink: Jinak my s manžílkem čučíme na nemovitosti pořád. taky už 10 let virtuálně kupujeme chalupu nebo nový byt a případně obojí zároveň! :grinning:
@kapr a co architekt na zahradu? dohodli jste se? to otáčení Kubíka je teda bomba! :slight_smile:
21. zář 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi :slight_smile: taky pořád "nakupuju"nemovitosti...
no houby se prý moc nesmí, že na sebe vážou těžké kovy...ale taky si je dopřeju hojně, když jsou :slight_smile: , neměly by se moc v těhu...
21. zář 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Evi tak jak píše Rudy,neměli by se,ale když to není nějak často,tak to asi neva. Teda to tě to teda skolilo :angry: Nezávidím. Snad budeš brzy v pořádku. A to chřipka? Nebo angína? Tak si tto manžel aspon vyzkoušel,jak to chodí,co?Ale asi to teda zvládl dobře. :slight_smile: My jsme byli ted od neděle sami,manžel byl na školení. Vrátil se dneska večer. měla jsem tu návštěvu a zítra mi přijde asi další. :slight_smile: Manža byl taky nachlazený a přijde mi,že Kubíček má taky rýmu,dneska jsem dvakrát odsávala. Ale jinak se máme dobře. To já peru obden,protože mi to doma dřív neuschne.
21. zář 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek vypadá to, že je to nějaká viroza. Strašně mě včera bolely klouby a záda, ale teď už je líp, mám rýmu a k malé chodím jen s rouškou. Už jste odsávali? Já mám z toho strach.... No manžílek si to užíval a říkal, že to je fakt "dovolená" :grinning: a to jsem se mu ještě snažila dělat suport. to jste stateční, že to takhle zvládáte bez tatínka, ale jak píšeš, penízky jsou třeba a co se dá dělat, že...manžel už zítra musí jít, takže se má stavit tchýně a vzít malou ven, tak uvidíme, jak to půjde. Já odpol B. venčila na balkoně v tom "novým starym" kočárku. :slight_smile: No já teď ještě věším prádlo na balkon anebo doma, ale otevřu okno a ono to schne rychleji. :wink: tak si zítra užívej návštěvu :slight_smile:
21. zář 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek