• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@evak99 architekt dobrý :wink: za 14 dní jdeme do toho. musela jsem ho ale srazit s cenou. místo 50 tis. to naprojektoval na 200 :grinning: tak když budeme za 80 s DPH budeme spokojeni.už se ale těším.
Luci koukala jsem na fotky a vy máte trochu jiné křesílko :wink: asi předešlý model, že? :dizzy_face: já ho vídala hodně u holek. poznám to podle toho zebrovitého kraje :slight_smile:
21. zář 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 to je právě ono,ti chlapi mají děti na chvíli,tak si to užívají,neví ten celodenní kolotoč. :grinning: Ale člověk je rád za jakoukoliv pomoc. Já nikoho jiného na hlídání nemám. No manža s námi nebyl doma ani po porodu a býval v práci i dříve,tak už jsem na to tak nějak zvyklá. Co nám zbyde jiného. A nosánek Kubíkovi jsem odsávala,mám jen tu obyč. odsávačku hadičkovou a přijde mi,že mu toho moc neodsaju a stejně mu tam pořád chrčí. Ale je vcelku dobrej,snad to přejde. NO dneska musím vyprat povlečení,protože po koupání se malý málo napil a já se v noci vzbudila a od mlíka mokré pižamo i postel,tak převlíkačka. A dám to taky ještě ven,je tu krásně. A vyrazíme ven i s Kubíčkem užívat hezkého počasí. Tak to kočárek je určitě na balkon fajn ne? Já právě nemám ani balkon a je to na prdlačku. :unamused:
Kapříku teda to je taky nářez ta zahrada,ale určitě to bude krásný,to se těším na fotečku,i když ono to bude vypadat nejlíb až to trošku poporoste vid. Jo a křesílko ti ani nevím,asi ano. Taky jsem koukala,že máte trošku jiné. Je zřejmě dost oblíbené :slight_smile: ,protože ho má každý druhý. :grinning: A malému se hrazdička fakt líbí. Ještě bychom potřebovali hrazdičku na zem,protože když lezí na zemi,tak zatím hračky do ručiček nebere a musí koukat jenom kolem.
22. zář 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači to bude kráásná zahrada, taky se těším na fotečky.Malý měl rýmu jednou a já teda nedám dopustit na odsávačku na vysavač, super to věc...
Evi, snad už bude o.k.
Luci, jo když je manža v práci , musíme zvládat sami, já mám teda podporu v našich a tchýni, tak už i masíruju, ale ne víc jak jednoho denně, i kvůli hlídání a snažím se to v době když prcek spí, tak sice hlídají,ale já si neodpočívám...
Luci a co dělá manžel? jetdí pryč? nebo v místě?
vám ty dětičky taky krásně rostou.. po porodu ani vzpomínka co?
je nááádherně, tak super, ještě si užijme, už bude jen hůř :unamused: . Zítra valím na batolátka, odtud rovnou na gyndu i s kámoškou, co pohlídá prcky a pak jdeme na obídek a v pátek se jdu zkulturnit k ní do kadeřnictví, konečně, bo mi nabídla, že zatím kluky pohlídá, tak jsem zvědavá, její leží v klidu, ale Rudla chce lozit a vše prošmejdit, tak snad nepůjdu domů ještě s alobalem na škopku
22. zář 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudí: s alobalem na škopku :slight_smile:) no jo rostou krásně. to si to užiješ. mamka má v pátek taky domluvenou naši kamarádku na stříhačku a barvu, tak doufám, že manža bude moct přijít včas, abychom dojeli k našim a já ji stihla taky. vylezly mi šediny jak blázen:frowning2:

luci: no jo ale já jsem ráda, že mohl manžel být doma. dneska tu byla tchýně a vozila. s ní je to teda vždycky náročné, ale byla jsem ráda. neodpočívala jsem, ale zase jsem udělala nějakou práci.za to teď jsem mrtvá. rýmu mám pořád jak trám, tak radši pořád nosím tu roušku, no nevím, zda jsem ještě infekční, ale představa, že to B. chytí, mě děsí! je mi líto, že ti nemá, kdo hlídat, ale zase máš blízko sestru, tak jste alespoň spolu, když je třeba!
no můj manžel si naštěstí tu práci může řídit podle sebe, takže když je s námi doma, tak pak zase třeba maká o víkendu nebo tak...

kapr: no tak to zní skvěle s tou zahradou! už se těším na fotečky. :slight_smile: jinak B. zase dneska vůbec nespala, takže teď už byla protivná jak blázen! no ale to počasí je teď libový, co? zítra už půjdu s B. ven sama...musím si to užít
22. zář 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda tak to jsi dobrá,že stíháš i masírovat. :wink: a že to s tím nepřeháníš. Manža pracuje pro firmu,která realizuje stavbu bytových domů. Je to i projekční kancelář. On projektuje koupelny a dělá návrhy. Hlídá provádění praci na stavbě tady u nás. A jezdí do Olomouce,kde také staví bytové domy. Takže to má takové pestré,ale hodně časově náročné. Dneska přišel trošku dřív,ale zase hned jel na byt uklízet a něco udělat,abychom se mohli brzo nastěhovat.
Kači to máš hezký prográmek další dny. :wink: Já se taky nechala o víkendu konečně od kamarádky ostříhat.Ale ještě potřebuji obarvit. Koukala jsem,že jsem se nechávala stříhat ve 30.tt a od té doby ne.Takže už je to doba a ty vlasy podle toho vypadaly.
@evak99 to máte dobré,že si to mažna může naplánovat podle potřeby. Snad to od tebe Barča nechytne,ale já myslím,že to nejhorší máš za sebou.Tím,že máš roušku,určitě nic nezkazíš. :wink: Ale je to vtipný. :slight_smile: Jo alespon se sestrou se vídáme častěji.

Dneska teda bylo nádherně,byli jsme venku dopoledne i odpoledne. Kubíček byl zlatý,ale to co pak předváděl od šesti do devíti,to teda stálo za to. Řval jak siréna. Jen chvíli,co byl ve vaničce,tak byl veselý. A ted už snad bude spinkat. Ty večery máme poslední dny dost uplakaný. :unamused: Dneska jsem mu koupila první knížky s říkadlama. Asi mu ji nechám pod stromeček.
22. zář 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak noc byla děsná dvakrát jedl, ale vzhůru jsme byli 7x, buď úplněk nebo zuby :grinning: no poslední dobu moc hezky nespí, v půl roce se to zlomilo a hotovka, chce hned lozit a objevovat, spánek by ho jen zdržoval...
botolátka byly fajn, v čekárně na gyndě usnul, jsem o.k. a v restauraci mě nechal naobědvat.. musím letět, odplazil se z dozoru a je potichu, tak něco ochutnává.
23. zář 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no jo pod stromeček :slight_smile: manža chce B. zabalit její současný hračky, neb ona se pokaždý raduje jako kdyby je viděla poprvé. :grinning: jo máme to fajn. venku je krásně s já chtěla jít s B.ven, ale je mi hůř :frowning2: , tak možná odpolko. no v rošce na mě B. vždy kouká tak zkoumavě!
ty večery jsou blbý, ale zase se to spraví, uvidíš. pořád se to těm našim prckům mění! třeba má prdečky nebo zoubky?já musím zaklepat, poslední dvě noci, kojím po 4h! :slight_smile:
23. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ho šupla do popstele, zatím si tam vykládá a lozí...uvidíme, jestli budu mít čas i pro sebe...... jako na úklid a žehlení ... :grinning:
23. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi měli dneska vcelku dobrý den,jen abych to zase nezakřikla. Včera dělal jak malý satánek u koupání a kojení.
Dneska byl užasnej,po procházce a kojení zase doma usnul. A vzbudil se až na koupání,řehtal se a ani nezabrečel.Až při kojení zase vyváděl.
Teda ty děti mají nějhaký blbý období co?
23. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
úplněk :grinning: , uvidíš, sleduj to a potvrdíš si to sama, malý teda reaguje, dnes už to bylo lepší
24. zář 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda myslíš, že to na ně má vliv? :wink: tak to taky budu pozorovat. to musí být fajn, jak Rudík leze....
Bára v noci kojení zase po 3,5-4,5h, takže jsme se vrátili k původnímu a je to fajn! :wink: ale to usínání přes den je za trest. kroutí se, mrmlá si očíčka a řve a ne a ne zabrat. až když si jí vezmu, tak usne, ale většinou fakt jen na chvíli....no a máme doma bordel a nevyžehleno...ještě jak mi teď bylo zle, tak jsem vlastně nic nedělala. a za chvíli chceme jet k našim, teda až se manžel vrátí z práce a chci se nechat od té kamarádky ostříhat a obarvit. Juchuuuu. takže bordel tady na nás počká do středy :wink:
@lucifirek Bára taky před koupáním hrozně řve a je neklidná, takže je to taky malý satánek :grinning: :grinning: co plánujete na víkend? :wink:
24. zář 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to Rudla právě usnul a spí už přes dvě hodiny, asi chce být do kadeřnictví čilý a pěkně jim to tam prošmejdí, to bude divočina...
to si piš Evule, že to má na děti vliv, jsou na to dost citlivé a na mě teda po porodu taky. no pro mě vstávat co 4 hodiny je záhul, asi už je to od února naskládané, ale pořád lepší než po dvou hodinách ne? letí sníst houbový gulášek, ještě , že jsem se donutila večer vařit, je to pak přes den rychlejší a jíst teplé musím, raději si to hlídám, abych zase nebylo zle...tak letí, dobrou chuť
24. zář 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
se musím pochválit, bylo to dobré..
jo a nahrála jsem si do mobilu jak se Rudla nahlas řechtá a mám to jako upozornění na SMS :slight_smile: tak ráááda dostávám zprávičky
24. zář 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty rudlajz s tím úplňkem máš pravdu. A já se divila, že je poslední dny Kuba nějak divnej :wink:
a kamarádka rodila o úplňku a ten měl vliv na tolik maminek, že bylo holky úplně ve všech porodnicích plno a jela na poslední místo do Motolaikdyž byla zaregistrovaná v Podolí :unamused: ale prej že dobrý :wink: jinak já zítra jedu na týden k našim tak uvidím jak se pčipojím :dizzy_face:
24. zář 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 tak koukám,že je to všude stejný,děti vřískaj a doma bordel :grinning:
Malý ještě nespinká,tak asi půjdu za ním a budu si číst novou Maminku. Dneska jsme si odpoledne na dvě hodinky zdřímli.
Rudy věřím tomu,že ten upněm má na člověka vliv.Jo taky jsme vařili na druhý den vždycky večer. Pak si to člověk aspon ohřeje. Přez den člověk nevím,jestli se k tomu člověk dostane. Já ted aspon umyla a utřela nádobí. Jinak celkem nic moc. Ten den vždycky tak uteče. S tou sms je to vtipný. :slight_smile: Tak jak bylo v kadeřnictví. :wink:
Kapříku,tak kdyby ses nepřipojovala,tak přeji krásný týden.To si aspon trošku odpočineš,vaši budou určitě rádi hlídat.

No jinak na mě taky něco leze,mám rýmu a škrábe mě v krku. Ale zatím to jde. Snad to nechytne malý.
Ještě ted kouknu na 13.komnatu. Je tam o Elišce Kaplicky. No nezávidím jji to.

Zítra jedeme do jihlavy omrknout osvětlení do bytečku.
Evi tak to je super,že je kojení zase při starém,je to hned příjemnější vid. :slight_smile: My ted taky vydržíme tak 4 hod. A v noci taky,někdy i víc. Na víkend nemáme nic moc plán. Dneska jsem vařila fr.brambory,tak zítra nebudu vařit,na neděli musím něco vymyslet,dala bych si strašně knedlo zelo,ale mám strach,aby z toho malý neměl boleníčko.Tak asi uvařím nějaký masíčko s omáčkou. Zítra pojedeme do Jihlavy vybírat světla. A v neděli pojedeme k tchánovcům.Klasika no. :wink:
24. zář 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo už se těším, naši budou drndat a já budu kojná :grinning:
holky u nás pořád stejně. Kuba prostě přes den nespí. max. i-2x 20 MIN a tím to je vše. začal teď strašně slintat. tak pořemýšlíme, jestli za chvilku nezačnou zoubky. doktor říkal, že se to může od 3 měsíce klidně dít.
24. zář 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, v kadeř pohoda, i když trošku slzy byly, jak zjistil, že tam nejsem a je v cizím prostředí e tety a taky měl hlad a chtěl spát, nakonec jsme mu sestřihli vlasy strojkem a pak usnul, jela jsem ještě na druhý konec do práce a pak nakopupit a jak jsem ve 13 vyrazoila po 18té jsem přišla a jsem k.o. , ale den super, jen to tak letí, že jsem si celý den myslela, že je čtvrtek, až večer jsem byla vyvedená z omylu :grinning:
Luci, tak dobvře vyberte světýlka
Kači, Rudla zase poslední dobou blbě spí v noci, tak snad jsou to zuby a zlepší se to, právě jsme smotovali židličku, tak snad se mu bude krmení líbit
24. zář 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
přihodila jsem pár foteček
24. zář 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr kapříku tak ten Kubíčkův spánek nezávidím. My docela spinkáme. A taky slintáme už asi týden a jakmile mu vypadne dudlík,tak má vraženou pěstičku v pusině. Takže jsem taky myslela na zoubky.Ale prý to může trvat. Pár dní je to může bolet,pak to zase přestane. Tak uvidíme. Ale budou nám tři měsíce,tak to může klidně za měsíc přijít.
Jo a začíná to být pěkný mamánek,jak zmiznu na záchod,nebo se oblíct,hned se ozývá a křičí. :grinning:

@ruda tak už jste malého ostříhali :slight_smile: A už budete baštit v židličce,to jste šikulky. My ji máme zatím v krabici. :grinning: Na to si ještě počkáme.
24. zář 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo a na ty zuby taky, malý slintá děsně už 7 měsíců :grinning: :grinning: :grinning: a žuby nikde
24. zář 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda :grinning: žuby to jsou mizerové. :slight_smile: No uvidíme,co z toho vyleze,nebo nevyleze
24. zář 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě Luci a hlavně ty žuby žahnutý nahooooru, malý lozí podemnou a já že co je tak hodný a už to cííííítím, jdeme přebalovat :grinning:
25. zář 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda :slight_smile: jak to už člověk pozná,že? A taky si pozná podle smrádku svoje dítko. :grinning: My ted spinkáme,tak koukám po světlech.Tak jsme v Jihlavě nic nesehnali.Tak vám nevím,jestli jsme tak nároční,nebo co. My budeme mít všechno v hodně jednoduchém stylu a nikde se nám nic moc nelíbílo. Tak asi objednáme z internetu.
Ty jo,to už Rudlíček fakt lozí a člověk musí být ve střehu. :slight_smile: To se pak naběhá a hubne co :slight_smile: A já se už na sebe dneska fakt naštvala,všude hezké hubené upravené maminky. Nechápu,jak to ty ženský dělají. Ještě chodit v lodičkách a pod. :grinning: Večer si obarvím vlasy. CHci zkusit novou barvu,tak uvidíme,co z toho vyleze. KOupila jsem aubergine,taková tmavá do fialkova. Mám problém,že svoje vlasy mám světle hnědé a obarvené na tmavo a na to žádná světlejší nechytá,nepřebarví to. A jsou vidět vždycky odrosty.
Zítra budu dělat řízečky s bramborovou kaší a odpoledne jedeme ke tchýni a aspon se tam projdeme.
A jak si užíváte víkendík vy? Kapřík u rodičů. A ostatní?
Mě teda dneska začalo bolet v krku. Ale už je to trošku lepší.Tak snad to bude brzo dobré.
Rudy to je dobře,že si vaříš a hlídáš si jídlo.mylsím,že je třeba mít jedno udenně teplé jídlo,aspon v takovém to období. V létě člověk nemá ani chut.Ale ted je to potřeba.. A je super,že konečně můžeš jíst a držíš se . :wink: Snad se to všechno už v dobré obrátí a bude jenom lépe.
25. zář 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A když mluvíš o tom přebalování,tak malý včera a dneska jen kadí.Přebalím a za chvíli můžu začít znovu. A nevím jak to ti kluci dělají,že je pokaděnej i vepředu. :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak to se malý poakadí spíš vzadu,ale když to stojí za tpo, tak až po lopatky...
No my dneska byli doma, manža spočnul po náročném víkendu a já zajela na zahradu pro zeleninu a zítra dělám kapra a br. salátek a rybí polévku, takové malé vánoce, i cukroví je v mrazáku :grinning:
jojío prcek lozí a je všudybýlek, byli jsme v DM, nechali tam přes dba tisíce a spokojenost, má co jíst a do čeho kadit...a pak se manža skoro od baráku vracel, že jsme nebyli v hračkářství, že mu musí něco koupit, tak jsme koupili válec na lezení a balonky a nafoukla jsem malý bazének a vysypala ty balónky, no super paráda, ale Rudlu nejvícx zajímá ta krabice, kvítečka a PC a drátky a psí žrádlo...tak asi tak....s kostkama si za mnou hraje manžel a malý zmizel z dohledu, tak běžím hledat...
25. zář 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda teda takový dobrý obídek,to bych si taky dala,kapříka se salátkem. Mnam. :grinning: To je hezký,že manžel na malého takhle myslí. :wink: :grinning:psí žrádlo dobrý :grinning:ty děti musí vyzkoušet všechno.
Teda to počasí je šílený,kosa neskutečná a ještě prší. Já bych brala pořád teplo. :slight_smile: Já si ted večer obarvila vlasy,změnila jsem trošku barvu,na tmavou s fialovým odleskem. Ale zase to chytlo na odrosty víc fialové než na zbytek tmavých vlasů.Ale docela dobrý. :slight_smile:
26. zář 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a fotka nebude? já jsem odjakživa blond, tak neexperimentuju, jen jsem dooost dlouho na ježka, tak to nechávám narůst, tak držte palce, ať to vydržím, chci zpět do práce s culíkem :slight_smile: , mo obídek byl luxusní, polívečka skvělá a salátek... za chvilku si dáme nášup a cukroví... po tom se zaprášilo.. dělám to tak každý rok a z mrazáku je jako čerstvé
27. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda asi by to nebylo na fotce ani moc poznat. :slight_smile: ALe řeknu manžovi,at mě vyfotí s malým a přihodím. :wink: Jinak ostříhané to mám stejně jako ve 30.tt,co mám v albu. Tak na ježka jsem nebyla nikdy. Jen jednou jsem experimentovala a ostříhala se nakrátko,ale zase jsem se vrátila k polodlouhým vlasům. Máš pravdu,že když si člověk najde svůj styl,tak nemusí experimentovat.A tobě tyhle vlasy i barva moc sluší. :wink: Mě by se takový účes,jako máš na fotečce líbil,ale mám strach,jak bych vypadala a asi by mi to ani nedrželo,mám jemný vlasy. Teda tak s tím cukrovím to budu muset zkusit. Já to ještě nedělala a to pokaždé něco zbytde a škoda to vyhazovat. A po půl roce si na tom člvoěk smlsne. I když nevím,jak budu letos píct,asi toho moc dělat nebudu.
Maličký dneska brzy usnul. A dneska byl hodnoučký.
27. zář 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
.si rudla na mě pochutnal, jo? No to je teda paráda :wink: :grinning: :grinning:
jojo jsem na jihu, vymalovala jsem koupelnu a musím vyskládat svá skripta a učebnice ze školních let. malej zatím večer bečí a bečí, je z toho asi rozhozený chuděra :unamused: no tak až se srovnáme, pojedeme domů a začneme nanovo bez chování. to bude zase týden legrace :slight_smile:
kadeřníka nestíhám a doufám, že to nějak spácháme aspoň do vánoc. nevím ale absolutně jak s Kubou.
tak se tu kočky mějte a já zase přijdu. pozdravuji Evuli a o ostatních nemluvím. je škoda, že sem už nechodí. třeba milu, nebo siki, nebo wrtule atak. holky uličnice :wink:
papa
27. zář 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek