• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Ahojky Luci, právě, že mám pápěří, veeelmi jemné vlasy a tohle je na to ideální, jen vetřu malý oříšek gumy na vlasy a je to na celý den,ale ráno jsem jako kuře sluníčko dohromady, chci zase změnu,ale vydržet... uvidíme...ma krátko můžu kdykoliv ne?
Kači a byla jsi dobrááá a moc neuklízej a já byla u kadeř s malým...
28. zář 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak my byli taky u našich, ale od soboty večer pršelo jak ďas. no zase se tam u nás na severu zvedaly řeky. ach jo. :frowning2: ale sobotu jsme si krásně užili, byli jsme celý den venku. Nicméně od Prahy jsme se vrátili už včera, tak nějak nám tady není líto, že nemůžeme být tolik venku.
V pátek jsem stihla barvičku i stříhání. No ale ty moje šediny už zase lezou ven :slight_smile: tak jsem ráda. Rudíku, taky nechávám dorůst ofinu a musím říct, že to je boj, neboť jsem jí chtěla už několikrát ufiknout! Na ježka jsem byla jen jednou, ve 3. třídě a jinak vlasy až po zadek. ale schodila jsem je na vejšce a od tý doby mám polodlouhý :slight_smile:
Luci, cítím to stejně jako Ty, kolem mě pořád samý upravený maminy, zatímco já mám pořád nadváhu a cítím se unavená a vyblitá. :frowning2: vím, že bude líp, ale teď se necítím nejlíp :frowning2: Je ti dobře nebo jsi pořád nachcípaná?
A s těma světlama vá chápu, my vybíráme lustr do kuchyně už 10 let a nikdy jsme nepřišli na nic jednoduchého a hezkého a když už, tak to zase stálo majlant!
Kapříku, ty zas řádíš, co? :wink: taky mě mrzí, že už sem holky, nechodí. Naše Bára je holky poslední dva dny tak protivná. Pořád se chce nosit, nechce moc spát, no jednoduše průda a jsme s manžou pěkně unavení. Ale bude líp :wink: tak jdu se najíst a pak bych měla žehlit, ale nevím, zda to dám :grinning:
28. zář 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to počasí je fakt průda... nebojte, zase budeme šik :wink:
jo a se světlama... dlooouho jsme vybírali, my máme totiž lustr a k němu jsme chtěli zbytek světel, no mazec to byl,ale ve Zlíně na objednávku jsme uspěli... a tak to máme se vším, problém je, že si něco vymyslíme a pak to hledáme...dlooouho hledáme...
tak jsem se dodívala na ženy v pokušení a doporučuju
28. zář 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda takle ti to moc sluší,tak jsem zvědavá,až přihodíš fotečku s dlouhými vlasy. :wink:
Včera jsme zkoušeli dát malého do velké vany. Protože ta jeho už mu je docela malá. Ale ve velké se mu vůbec nelíbilo a strašně plakal.

@evak99 Tak to jste si užili hezký víkend. Ale počasí stojí opravdu za prdlačku,snad bude ještě lépe. Včera mi manžel říkal,že u nás i padal déšt se sněhem. U nás jinak v pohodě. Mě je dobře.Jen malý má ještě trošku rýmu. Včera pořád knoural a poplakával. A dneska v noci byl hrozně neklidný. Ted spinkal vedle mě na sedačce a už se probouzí. :slight_smile:
Jo taky si připadám jak šmudla.Někdy jdu ven nenamalovaná. Ale jinak se snažím se starat.Ale postava není podle mých představ. Hodně jím. Ale moc to nějak neřeším.
S těma světlama fakt máme stejný pocit. My na tomto bytě máme stále v koupelně u zrcadla žárovku,protože jsme nenašli hodici se světlo. Nakonec jsme vybrali lustr nad stůl a do obýváku,tak to asi objednáme na netu. A je moderní jednoduchý. Hodím ti odkaz do ip.
Jo škoda,že jiné holky nechodí. Zůstaly jsme tu nakonec jen my čtyři.
29. zář 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no třeba se holky časem přidají, často myslím na zubajdu a wrtulku a taky na Irminku...a tak dále..
no Luci dlouhé jsem taky nosila, všichni kolem ale tvrdí, že ten ježek je nej a ke mě se opravdu hodí, chodím vesměs ve sportovním , rifle tričko tenisky...no ale dlouhé chci z praktické stránky, jak půjdu zpět do práce, až prcek odroste a budu mít na sebe víc času, zase to stříhnu zkrátka, teda jestli vydržím a bude co... jo a taky chci odkaz na světla, ráda se kouknu a tady je už jakž takž pěkně kolem 17 st. a polojasno, na sluníčku paráda, ve stínu a když foukne chladno,ale jde to, malý v kočárku spinkal, teĎ řádi apůjde obědvat a v noci po dlouhé době super, spal do půl deváté...
no že bych o sebe nějak dbala to extra ne, obočí volá půl roku o pomoc,ale jkadeř stíhám jednou za 5 týdnu na melír a namalovaná jsem každý den, jinak se na mě nedá už vůbec koukat...chudáček manža po ránu..,ale zvykl si... hold chlapy jspou od přírody krásní a my se musíme vylepšovat a bojovat, aspoń tu váhu neřeším, zůstalo mi těch 57, teda zase románek...už končím...
29. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda navíc ten krátký učes je fakt šmrncovní. :wink: Já myslím,že to u tebe i bez toho make-upu nebude tak hrozný. :grinning: No a obočí já teda trhám několikrát do týdne.. :grinning:
Tady teda bylo 6st.,tak jsem dneska koupila malému už i rukavičky. Byli jsme venku a malý ještě dospává.Tak jsem do sebe rychle hodila chleba se šunkou. Musím umýt nádobí a budu vařit španělské ptáčky s rýži.
29. zář 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda já mám románky ráda. taky je tady často píšu :wink: no o kosmetice snad ani nepřemýšlím. :grinning: teda přemýšlím, ale zatím to kvůli tomu našemu častému kojení nejde...a ty vlasy mi naštěstí dělá kamarádka, ale taky je to někdy složitý se domluvit. Taky na holky často myslím. Bylo to moc fajn, když sem chodily všechny...ale co se dá dělat. Třeba se zas některá ukáže! No na světla kouknem, což? Se nám budou hodit do našich virtuálních realit :grinning: my zase dneska s manžou před večeří hledali chalupu. A našli krásnou za 10 mil. :grinning: :grinning: :grinning: a světe div se, nekoupíme si ji! :wink:
@lucifirek a jaký rukavičky? taky musím nějaký koupit, malá už měla dneska studený ruce. pořád si je vyndavá z pod deky, mrška jedna. My dneska drandily o sto šest. hoďku a půl ráno a dvě hoďky odpol, ale já byla zmrzlá jak hovínko. Luci, tak pošli ten odkaz na ty světla prosím. A obočí taky trhám pořád, jinak by to byla hrůůůza. :slight_smile:
Jo a jinak holky, od včera jsem teta. bráchovi se narodila holčička, tak se na ní jdem zítra mrknout do porodky. jsem celá zvědavá a moc ráda, že holky budou takhle hezky blízko sebe a vyrůstat spolu, neb bydlíme vedle sebe.
29. zář 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi tak gratulace a uvidíš , jaký bude Barča obr vedle novorozeněte :wink:
29. zář 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek :grinning: tak trhám si ho taky pořád,ale obarvit by chtělo, je moc světlé...

@evak99 kdo ví, proč ji nekoupíte??? asi má nějakou chybu ne? :wink: a mooc gratuluju bráchovi a celé rodince, to je fajn, že je tolik dětiček, snad z nich vyrostou dobří lidé a trošku se to "česko" intelektuálně zvedne

@kapr kačenko moooc vám to v profil fotečce sluší...
29. zář 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Evi teda to musela být hooodně nooobl chata :grinning: se divím,že jste ji nevzali :grinning: Tu bych teda chtěla vidět.
Evi já koupoila jedny takové ty obyč bavlněné a druhé jsou maličkato silnější a takové úpletové,teplé zimní jsem zatím nekupovala. Ještě tam měli takový hezký bílý chlupatý, :slight_smile: Malá má taky pořád ruce venku,nemá rád,když mu je dávám do zavinovačky.
Gratuluji k neteřince,to budeš mít bezva,že bydlíte blízko,aspon budeš mít s kým chodit drandit s kočárkem.
Jinak včera jsem volala k dr. kvůli tomu očkování proti pneumokokovi.Tak nás oočkují.Bud si můžu vybrat Synflorix bez doplatku.Nebo PRevenar 13,ten se doplácí 200,- za každou injekci. A bude nám to píchat až ve 4.měsíci.Protože ted bude první očkování Hexa vakcínou a chce nejdřív zjistit,jak bude malý reagovat.
@kapr tak jak si užíváte? Ty fotečky jsou fakt krásné.

@ruda aháááá :grinning: tak to já neznám. Já mám obočí černé od přírody.
30. zář 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za gratulace
@ruda no jo to víš, přeci jen měla nějaký mouchy :wink: ale příště nebudem tak vybíraví :grinning: taky jsem ráda, že bude hodně dětí, musíme je dobře vychovat, aby naše země vzkvetla :wink:
@kapr no to jsem zvědavá, jak bude Amálka malá :wink: teď mám Báru poprvé v babyvaku a usnula...jupiii, jsem zvědavá, na jak dlouho! :wink:
@lucifirek tak to já budu muset taky koupit rukavičky. ale do pletených se mi taky ještě nechce jít. koupím ty bavlněný taky....uvidíme, zda to bude chtít mít na ruce. co plánujete na dnešek? já musím žehlit, přijede mi tchýně, tak snad povozí, ale zase se nám trošku zkomplikovalo propouštění babičky z nemo, tak ji tu budu mít než si ji naši vyzvednou, tak musím udělat něco k obídku a s tím žehlením to asi nebude tak slavný...no prostě komplikovaná situace:grinning:
30. zář 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 malý mi ted taky spinká u mě ve vaku. :grinning: je to super,ne? Ale už se drobci pronesou. :grinning: Hlavně ten náš cvalda.Jdeme příští týden na poradnu,tak jsem zvědavá,kolik bude mít. A jak zvládne očkování. Tak si návštěvy užij a žehlit můžeš večer. :wink: Já to ted přez den nějak flákám.Myslím tu domácnost. Oběd jse mdneska měla od včerejška. Tak jsem ted chvíli na netu. A až se malý probere,tak nakojíme a půjdeme ven. U nás dneska bylo 4st.ráno,ted tak 6st. Takže kosa,ale svítí sluníčko. Já malému taky dám jenom ty bavlněné,jen aby na ručičkách něco měl. To jsem zvědavá,jak bude křičet a cucá si ruce,tak mu to asi moc chutnat nebude :grinning: . A vzteká se už o oblíkání.
30. zář 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no jo tmavý typ.. já ho mám dost světlé a nevýrazné..ble
malý je hexou a synflorixem zároveň a v pohodě
@evak99 byli jsme v batolátkách, teď snbad usne a jedeme ke kámošce, kde budou pozvaní i druhá kámoška s dvojčátky po IVF/1,5 roku/., tak se těším
@lucifirek cvalda :grinning: malý má 8,5 kg a tím to nekončí a bydlím ve 3. patře :grinning: a tchýně donesla zelíčko, tak dobrou chuť
30. zář 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda no u nás to myslím bude brzo podobné. Malý bude mít ve třech měsících určitě více jak 6 kg. :grinning: A taky bydlíme ve třetím patře bez výtahu. Takže je to rozcvička,když ho nesu z kočárku. :grinning: Teda zelíčko bych si taky dala.Knedlo zelo,mnamka. ALe ted to nebudu riskovat. :slight_smile: Malý nějak vytuhnul a pořád chrní. Tak čekám,pak půjdeme ven. Aspon se se trošku zkulturnila. :grinning:
30. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mo ma zelí jsem se těšila taky dlouho, už můžu, tak jsem si pochutnala..a uvidíš, jak poletí kilča dolů :grinning: , došla jsem z návštěvy, byli tam dvojčátka, tak super, fotku nemám ani jednu, na focení jsem zapomněla :frowning2:
30. zář 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda no mám obavy,že jak přestanu kojit,tak poletí nahoru.Protože to jak ted jím,to nikdy nebylo. :frowning2: děs běs. A nedá se to nějak zkrotit. Dřív jsem se v pohodě ovládla. No i když.... :grinning:
30. zář 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda jste šikovní, že chodíte cvičit! já s malou zatím nikam chodit nebudu, rozhodla jsem se, že nebudu sebe ani jí stresovat nějakými rozvrhy. ale až bude větší jako Rudík, tak určo půjdem :wink: jediný, co chci zkusit je jít na "vaničky", což je lekce, kde tě ve vaně naučí vychytávky s mimísem. :wink: jo a zelíčko bych taky dala, ale bojím, bojím :grinning:
@lucifirek jo jo pronesou se. i když Bára ještě asi nemá ani těch 5kg, no uvidíme v pondělí s ní jdu na vážení. Ale v porovnání s Amálkou včera to je nebe a dudy. Holky ta byla tak sladká, já už zapomněla, že jsem měla taky takovýho drobečka. To snad ani není možný! :wink:
Nám dneska přijede kamarádka, co má chlapečka přesně o měsíc staršího než Bára, tak se moc těším.Půjdem drandit a pak do palačinkárny na obídek. :wink: tak hezký den
1. říj 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 my taky s Kubíčkem nikam ted chodit nebudeme,přez zimu určitě ne.A do bazénu už vůbec ne. Z toho mám kopr sama.Užívám si ho doma,hrajeme si a asi hodku před koupáním spolu odpočíváme.To už je malý takový nevrlý a stejně ho nic nebaví. Jediné,co by mě docela zajímalo jsou masáže miminek,tak se musím kouknout,jestli tady něco je. A to vaničkování zní zajímavě. Taky jsem ráda,že máme fotky z porodnice,jak byl kubíček maličkatý,protože to člověk uplně zapomene a jak nemá porovnání. :slight_smile: Tak to jste droboučký,my už máme určitě tak 6,5kg možná. Uvidíme ve středu. Co máte v plánu na víkend? My v neděli návštěvu tchánovců,jezdíme tam každý týden. A potom návštěvu jedněch známých. Zítra bude manža asi makat na bytěm,tak já asi navštívím babičku.
Jinak dneska asi vyrazím koupit koleno a bůček. Včera jsem si vzala v Albertu ty jejich recepty a je tam nafocený krásně upečený bůček a manža na něj dostal chut. A já si určitě taky kousek dám. :grinning: Jé vy u vás máte palačinkárnu,no ještě aby ne v Praze,vid. :grinning: To mi teda ne. Máme tu dobrou kavárničku. A v zimě chodíme do jiné kavárny,mají tam dětský koutek,tak je to dobré,že se dítka zabaví
1. říj 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jdeme na kryťák zase v neděli, no ale vy máte prťata, to jsem taky nechodila, jen od 4 měsíců do vany aby se naučil "potápět" a otužovbal se připravil na bazén..ten od 6,5 měsíce spolu s batolátky, to uvidíte, jak budou lozit, tak je to doma nebude bavit
1. říj 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff, konečně jsem dostala odvahu a zavolala jsem do centra, jestli nám nevyhodili mrazáčky, když jsem je po roce neplatila, prý posílají složenku v lednu a já rodila až v únoru, tak pak ji pošlou a prý to nejde ze zákona vyhodit bez informace rodičů, tal nebojte, vím, že to tu někdo psal a to mě polekalo, moooc ,ale máme je tam!!! miminečka moje , všech 12 :grinning:
1. říj 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda vy se máte, že jich ještě tolik máte. :dizzy_face: my nemáme žádný. a tak nějak jsme se rozhodli, že když se nepovede ruhý zase samo, tak že už do toho martyria nepůjdem...no ale nikdy neříkej nikdy, že? :wink:
@lucifirek kolínko jsme dělali předevčírem, byla z toho dobrá polivinka a pak ještě véča :slight_smile: no jo otevřeli nám tu za rohem palačinkárnu s dětským koutkem, tak tam s kámoškama chodíme. dělají tam i bezlepkový palačinky, tak jsem nadšená! :slight_smile: jinak my jedem zase k našim. ale už to bude asi na delší dobu poslední víkend. uvidíme. tak si hezky užívejte tchánovce a kamarády :wink:
1. říj 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
evule teda palačinkárna je skvělý nápad, tam bych taky byla furt :grinning:
no miminek máme fůru,ale zatím žádné druhé nechceme... ze zdrav. důvodů...a pak kdo ví jestli, první chci zpět do práce, nechci o ni přijít, pak se uvidí
1. říj 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme za pochvalu foteček :slight_smile:))
1. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda vy jste sportovci. :slight_smile: To já jsem hrozná lemra. Jinak s těma mrazáčkama jsem to říkala já.Já je radši zaplatila v předstihu,abych to pak při stěhování nezasklila.Já bych se dneska ničemu nedivila,dkyby je vyhodili.A vy jich teda máte ještě kupu,to bude sourozenců :grinning: .mym áme jenom tři kousky. Nám říkali,že to máme do roku zaplatit,že dřív volali před vypršením termínu a ted už to tak nepraktikují. Ale možná chtějí lidi donutit,aby si na to mysleli a nezapomínali na to. A to já bych druhé brala klidně hned.

@evak99 Ty jo Evi,tak to je bezva palačinkárna a ještě ti tam dělají bezlepkové.To u nás není. Ono je to asiproblém se někde najíst v restauraci co? Já dělám kolínko z bůčkem pečené. Šoupla jsem to do trouby už dneska. A určitě zbyde,teda snad,ještě na neděli ke knedlíku a zelí. Zítra budu dělat špagetky.Mnam,mnam.
1. říj 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek to já bych teda druhé plánovaně nechtěla, kdyby náhoodou, tak by bylo naše,ale v plánu to není.. zatím zmrzlíky necháme a pak se uvidí... nevíte jak dlouho jsou použitelné?
1. říj 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda já myslím,že omezení asi není.
1. říj 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tu takhle strašíte? :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. říj 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já pořád peču to maso,tak čekám,až bude hotový. :grinning:
1. říj 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jsi blázen. :grinning: ale chápu. já jdu chrnět. dobrou :slight_smile:
1. říj 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek