• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
No já bych šla taky. Mě se chce vždycky měhem dne a pak většinou když usne,tak už se mi neche. :grinning: A hledala jsem na MMB fusak.
Dobrou :wink:
1. říj 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to fakt, že před osmou večer jsem k.o. a jak usne, jsem v pohodě a chce se mi i péct buchta...asi jak si "ulevím" od starostí, vím, že je prcek spokojený..
tak jsem byla se psem na veterině, trpí na paradentozu, tak přišel o 4 zuby.. a ještě dospává narkozu chudáček má tlamku celou krvavou...už byl po třetí, tak jsem si "zvykla"
2. říj 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda je chudinka :frowning2:
2. říj 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo chudáček Arnoštek,ale takhle by se trápil a teď se zase pořádně nažere.. zase bude na rok dva, tři pokoj... dlouho to udržuju tabletkama co tři měsíce,ale nejsou všemocné...
2. říj 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda chudák pesan. :unamused:
Maličký byl dneska užasný,celý den usměvavý,povídálek,pořád si něco brouká,koupání taky bezva a po koupání se nabaštil a hned usnul.
Já jsem objednala fusak.Emitex 3v1 na MMB. V pondělí se chci objednat,u nás v dětském centru bude focení s dětmi,tak pokud to bude cenově přijatelné,tak bych chtěla malého nafotit. A pokud se zadaří,tak i s manžou.
2. říj 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci to se těším na fotečky.. s emitexem jsem moc spokojená, máme vložku do kočárku , je univers i do sedačky či židličky na krmení.. pak fusak, super , jak byl malý spodní díl se odepl a teď ho tam dám a je tam vevnitř omyvetelnýjako z venku a taky od nich mám zavinovačku do auto sedajdy..., navíc jsou češi a ověření..
byli jsme plavat i dědou a bábi a malý se předvedl, byl skvělý a jen se smál...
3. říj 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak jak se máte po víkendu?
4. říj 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda jo už se těším,jak fusáček přijde. I když ted mám malého v kočárku v zavince s fleecem a ve španělské dece,takže mu zima určtě není. Tento fusak je fak super,že jdedátdo sporťáku a že má otvory na pásy. YPaní psala,že ho bude posílat až na konci týdne. Budeme mít tmavě modrý se světle modrým fleecem uvnitř.
4. říj 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám béžový se žlutým fleesem a méďou
4. říj 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. říj 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda jéééé :grinning: to byla mnamka. :grinning:
4. říj 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, jen peruperuperuperu
4. říj 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je mi jasný. :slight_smile:
4. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda Rudlínek je přenádhernej. Luci, Kači, to nás teprv čeká! :slight_smile: Rudí, taky když usne, tak bych mohla skály lámat, ale pak najednou zjistím, jak moc jsem unavená. už druhý den po večerech žehlím - ale jen po částech, neb toho mám tunu a děsně mě bolí záda. Jak bych od tebe potřebovala masážku. :wink: ale ve středu jdu, tak snad se mi uleví.

@lucifirek víkend byl fajn. byli jsme u našich a včera se vrátili dřív. Dneska jsem byla s B. u dr., má 4, 97kg:slight_smile:, a tak už jí píchla ten prevenar. Za 14 dní jdeme na první část hexa. Poprosila jsem dr., ať jí to očkování rozloží. Dneska byla zlaťoučká, skoro vůbec neplakala, když dostala pigáro.

@kapr krásná profilová fotečka. :slight_smile: jak jste zvládli návrat z jihu? ve středu jdu s B. na kurz "vaničky". Ale do toho kurzu plavání zatím chodit nebudem. jak jste se nakonec rozhodli vy?
4. říj 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 já ted po pravdě moc nežehlím.Snažím se to dobře pověsit a co nemusím,to nežehlím.
A tak to jste šikulky. :wink: Tak to my budeme mít určitě přez šest kg. My jdeme na poradnu ve středu a dostaneme hexu.Tak jsem zvědavá,jaké budou vaničky.To pak musíš napsat. :wink:
4. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi taky jdu zítra na masáž, konečně... minulý týden jsem masírovala každý den já a tak jsem na řadě :slight_smile: tento týden mám volný a příští a ten další už zase jedu...jsem za lidi ráda...
my měli hexu i s prevenarem, tak dvě stehýnka,ale na třikrát a byl klid...
jsem teď kojla, tak Ruidla měl ve 3 měsících 6020 :grinning:
5. říj 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda fakt jo? :grinning: tak B. se k těm 5ti kg šoupala pomaličku. ale kluci líp pijou! :wink: to si masážku zasložíš, to je jasný! :dizzy_face: dneska jdu poprvé po porodu na power jogu, tak su zvědavá, zda to dám :wink:ale záda to potřebují!
@lucifirek no já se taky snažím, ale jak látkujeme, tak ty plíny přeci jen žehlím. už to není taková kvalita jako za nás, tedˇ jsou ty plínky takový hrubý!
5. říj 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jo a vaničky jsem přesunula na příští týen. B. má po očkování teplotu a měli jsme fakt těžkou noc- byla neklidná a plačtivá!
5. říj 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 týý jo látkuješ? já jsem pohodlná...i tak mi to žehlení stačí, i když prckovi věci se dělají rychle, jsou malinké...to mě baví..právě jsem pověsila druhou prajdu...no a Rudla měl skoro 4 při narození....
5. říj 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda krásná nová fotečka. :wink: Masáž závidím. Tak uvidíme,jak zvládneme hexu zítra my.
Malý je dneska nějaký uknouraný,pořád si cucá ručičku,dudlíček moc nechce a strká si všechno do pousinky. Tak uvidíme,co se z toho vyvrbí.
@evak99 to jsi dobrá,že látkujete,já to tenkrát zvažovala.Teda takový ty nežehlící.Ale jsem na to líná.
A já myslím,že my budeme mít ve 3 měsících taky přez 6kg.
5. říj 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek díky za pochvalu..
to si užiješ ještě dlouho, malý taky od tří měsíců slintá a dává vše do pusy a už půl roku čekám na zub a kde nic tu nic... a gratulace ke 3 měsícům
5. říj 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda moc děkuji za gratulaci.
5. říj 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ntak ná látkovat asi nebudu. by mě piclo :slight_smile: jinak já teda počítám, že snad máme přes 6 kg. když měl v 6týdnech 5,350. :confounded: na kontrolu jdeme 20tého.
zítra jdeme do kina pro maminky s dětma. je to zadáčo, je to uzpůsobené proprcky. smí tam jen mimča, jsou tam přebalováky i s plínama a veškerou kosmetikou. jdeme na román pro muže. tak pak poreferuji. prý to bude každou první středu v měsíci. plus je tam něco jako vizážisti, výživa a tak :wink: evi třeba bys příště mohla taky :slight_smile:
a jih dobrý. pojedeme zase za měsíc.
5. říj 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr jeee Kači, to bych moc ráda. Kde to je? v Aeru? napiš, šla bych s vámi :wink: ty jo to je Kubajz taky obřík :dizzy_face:

@lucifirek B. taky všechno cpe do pusy a slintá! :slight_smile: ať to očkování dobře dopadne. my zase za 14 ní na další :wink:

no holky já látkuju zatím napůl. postupně dokupuju ty nežehlící pleny, ale používáme i ty klasické bílé. no a na noc nebo když někam jedem, tak dávám jednorázovky! :wink:
6. říj 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpět z poradny. Jdu jenom na rychlovku. Tak máme ve 3měsících 6180g a 64cm obvod hlavičky41 cm. Dostali jsme hexu,tak si Kubíček trošku pořval.Tak uvidíme,co s ním dneska bude. Prý se to snáší dobře. Ale je hudera celý osypaný,suchá kůže.Dr. mi napsala mastičku,může to být počínající ekzém.Tak z toho teda moc nadšená nejsem.Ale dalo se to čekat,v naší rodině jsme ekzematici všichni. A manžel měl taky a ještě lupenku.Takže se není čemu divit. Malý je jinak zlatíčko.
Teda Kapříku a Evi to máte super,že můžete u vás takhle do kina s dětma,zrovna ten Román pro muže by mohl být super. Líbil se mi Román pro ženy i Ženy v pokušení. :slight_smile: U nás máme mateřské centrum,ale to je tak všechno.U vás je přece jenom těch možností asi víc. My se jdeme16.fotit do tohoto centra,tak jsem zvědavá,jestli to bude k něčemu. Radši bych umělečtější fotečky.
A co jinak jak je u vás? U nás je pod mrakem ale není zase taková zima. Malý ještě spinká,tak jdu rychle vybalit nákup. Trošku sklidit a pověsit prádlo. Dneska budeme mít k véči jenom toustíky. Tak se těším.
Evi teda máš můj obdiv,já jsem teda na látkování fakt líná. Ale ty dnešní nežehlící plínky jsou fakt asi super.
Kapříku tak to je Kubíček taky kus chlapáka. :wink: Tak to máte asi jako u nás vid.Má být po kom.Tvůj manžel je taky pořádný chlapisko. A tak to má být. Žádný mátohy :grinning:
6. říj 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. :slight_smile:
Luci taky jsme dnes byli na ko ve 3 mesicich. Mame 7,20kg a 61 cm. Dostal Hexu ta byla ok a do druhe nozky jsem mu zaplatila Prevenar. Ten ho moc bolel. Hrozne plakal chudinka muj.:frowning2: byla jsem z toho spatna.
6. říj 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no jo Luci, to máš pravdu, že máme možnosti, ale zase je tady všechno daleko :wink: tak se těším na fotečky, až budete mít. Tady bylo dneska celkem slušně, dopol. jsem byla s B. na dvě hoďky venku, pak pospala, tak jsem vyprala, pověsila prádlo i jsem se stihla naobědvat! :wink: zítra jedem za kamarádkou - bydlí cca 10min autem- a půjdem s ní na prochajdu. má termín 12., tak už se jen tak valí :wink: a večer má brácha oslavu narozek, takže jsem si zařídila hlídání a chci tam aspoň na hoďku jít...tak uvidíme, zda se to povede.
@nadis.h to je jasný, když pláčou, tak jsme z toho hotové, to je jasný...
ty jo holky, vy máte teda fakt velký chlapy! :wink: je to zvláštní, že? když by byli kluci drobní, tak by to bylo blbý, ale když by naše B. měla přes 6kg,tak by to taky bylo divný, že? :grinning:
6. říj 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi chlap musi byt poradny.:slight_smile: jsem se smala ze jim za chvilku strhne vahu.:grinning: byla tam maminka a ja furt premyslela doma odkud ji znam. A ona byla se mnou v porodnici. Ta ma holcicku a oproti Kajovi to byl fakt drobecek.:slight_smile:
no a s tim placem mi ani nemluv.:frowning2: ale uz je dobry a smal se.:slight_smile: ani teplotu nema.
6. říj 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h teda to jste chlapáci,ty brďo. :wink: My dostali ted jenom hexu do zadečku. Naše dr.čeká s tím prevenarem,nebo my bude chtít synflorix na 4.měsíc,aby zjsitila,jak bude reagovat na očkování. Takže mi budeme mít dvě až příště. Jo Kubík taky plakal,bolelo mě to za něj :slight_smile: .Takže se ti vůbec nedivím. :wink: Když ho přetočila na bříško a chválila ho,jak pase a pak ho bžodne do prdýlky,chuderka zabořil hlavičku do podložky a plakal. :unamused: Ale je dobrej,zatím v pohodě.
Evi jen si užívej,když ti má kdo hlídat,tak se běž aspon na chvíli pobavit. :wink:
6. říj 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h vedle nás byli v poradně na přebalováku s čerstvou holčičkou,tak jsem vzpomínala a porovnávala,že jsme nedávno měli tako takového prcíčka a ted už je to chlapák.
6. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek