• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Luci to jsme vzpominaly s Dr jak byla u nas doma kdyz bylo Kajovi 6 dni. A ocko dostal do strany do stehynek obou.:frowning2:
6. říj 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se tam Kajik strasne smal na Dr i sestricku a oni ho pak takhle opichaji. To si musel chudak myslet.:frowning2: jeste ze jsem nemusela asistovat u toho.:frowning2:
6. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já teda u toho byla,ale co naděláš no,je to pro jeho dobro :slight_smile:
6. říj 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ja u toho taky byla. To bych mu neudelala aby tam byl sam. Ale ze jsem ho nemusela treba drzet aby se nehybal a tak.
6. říj 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě že máme kluky a nebudeme nechávat píchat naušnice. :slight_smile:
6. říj 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou to naše prdelky. Co bych pro něj neudělala. PRo něj všechno. Já jsem ted fakt nejštastnější. A doma spokojená,malý mi dělá pořád radost. Je to krásné období.
6. říj 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ty pořád kojíš? Nebo ne? My ano.
6. říj 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ano kojim. :slight_smile:
taky jsem hrozne stastna. Je to krasny cas. Jsme na sebe s chlapem hodny a nezny. A Kaja je fakt nas milacek. Jsme z nej vedle oba dva. Karel vzdy v noci vstane s nama a mazli se s malym nez ho prebalim.
6. říj 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak román pro muže nic moc. :unamused:
kino dobrý platí se normálně lístek za 170 kč a nic iného tam nebylo :angry: ale jsem ráda, že jsem tam byla.je to každou první středu v měsíci. příště jdeme zase. tak Evi pojď s náma. bylo to fajn.
6. říj 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr aha, já jsem se na ten film těšila, právě to čtu, tak nic bližšího nepiš, nechci si kazit iluze
@nadis.h ahojky, dlouhjo jsi tu nebyla, vidím, že šťastná a tak to má být..
@lucifirek co teprve až přijde na přetahování předkožky...zlaté naušnice...
6. říj 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda třeba se ti to bude líbit :slight_smile: já byla s Kubou, tak jsem se tomu nevěnovala 100% a mohlo mi něco utéct. sousedce se to líbilo moc.
6. říj 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr Kači ráda půjdu. napiš, kde to je!:slight_smile: Mrknu na program a příště bychom mohly jít. Aspoň bychom seznámily Jakoubka s Bájou. a koneckonců nás taky. :slight_smile: já ten román pro muže četla, tak vím, co by mě čekalo...klasika viewegh se podle mě filmovat nedá, protože ty jeho knížky nemají moc děj. je výbornej vypravěč a popisovač situací, ale když se nad tím zamyslíte, tak příběh nikdy nic moc... :wink:
@nadis.h máme to s mužem stejně jako vy. hrozně si jí užíváme a ani nám tolik nevadí, že jsme se museli hodně omezit v našich aktivitách. :wink: naše malá po tom prevenaru plakala jen krátce, byla statečná, ale uvidíme, jak bude plakat příště. já se navíc rozhodla, že jí tu hexu rozdělíme, takže my teď budeme co 14 dní chodit na píchanec.
@ruda ty jo Rudíku, předkožku nezávidím. já vždycky myslela, že se má přetahovat od narození a překvapilo mě, že až po 3. roce...
7. říj 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h máš pravdu.My ted máme taky s manžou lepší vztah.Je to manželův mazel,sice bývá až do večera v práci,tak ho vidí většinou,když spinká.Ale je z něj vedle. :slight_smile: PRostě ten život má najednou nějaký nový smysl. :slight_smile:

@ruda jejka nestraš :grinning: kdy jste začali vy? Jestli jste už začali. Malý čučí na kouzelnou školku. Jak je puštěná televize,tak čučí.

@evak99 eví taky mi neva,že nikam nemůžu. Já jsme s malým ráda,kam to jde chodím s ním. A to,že nemůžu jít nikam večer,to mě vůbec neva.Stejně bych si to asi moc neužila,kdybych šla.
7. říj 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli na kloubkách a za šest týdnů znova,nemáme ještě jadérka.Kyčlíky jsou jinak ok a nažičky taky.
7. říj 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek nezačali.. prý až po roce a půl, někdo říká později...nevím, zatím nic...
7. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my teda s předkožkou trénujeme. jen malinko každý den při mytí. prý se to řeší až v roce. tak nevím.
Luci já byla v Hradci s kamarádem na kafču a mamča hlídala. když odjeli tak jsem říkala super a mám chvilku klid. po hodině jsem byla jak na trní a volala ať už přijedou :grinning:
Evi je to na Flóře. jukni na net. nevím, co dávají příště, ale určo bych šla :wink:
7. říj 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr taky jsem bývala jako na trní...i teĎ , když je to dýl.. a mě říkali v porodce a u Dr., že s předkožkou nemám zatím nic dělat...
8. říj 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda @kapr tak to jsme zvědavá,kdy nám o té předkožce něco řekne.Zatím máme nechat tak,jak to je. :grinning: Ale to bych měla radši pak přenechat na chlapa.Ti s tím mají zkušenost. :grinning:
Mě se teda malého nechce nechávat s někým samotného. První zkouška bude 23.10. to bude tady orientální show a ségra tam bude tančit. Tak mi poskytla lístek.Manža bude hlídat, tak jsem zvědavá,jak to zvládnou. Naštěstí to je večer,tak ještě vykoupu,nakojím a pak pojedu a malý by měl vydržet,než se vrátím.Kojíme nejdřív o půlnoci.
8. říj 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek neboj, jednou to hlídání přijít musí...
8. říj 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Holky ty pindici! :zipper_mouth: uf uf. To necham na chlapa. Prece jen to je chlap a chirurg. :slight_smile:)) nam Dr rekla taky ze s nim nic nemam delat az po roce a pul se pry zacne. Ale paradoxne kamaradka co ma 5i leteho kluka tak musela uz od narozeni. S hlidanim to mam stejne. Je mi divne jen kdyz jdu do kramu sama. Ne ze strachu ale je mi divne ze jsem sama a furt honim naprazdno kocar. :grinning:
8. říj 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr mrknu a vyrazíme.

holky, ty pidníky vám vůbec nezávidím. jinak naše hlídání včera proběhlo úžasně. malá krásně spinkala, já tam byla jen hoďku a půl a na další kojení už jsem byla doma. Taky se mi ji nechce s nikým nechávat, ale říkám si, že je zdravé, být chvíli bez ní. Ani nevíte, jak se pak na ní vždycky těším. Třeba po tom úterním cvičení jsem byla úplně na ní natěšená!

@lucifirek ty jo ,tak půjdeš za kulturou, to bude fajn!
8. říj 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 jo evi,už se těším.
8. říj 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem docela naštvaná.Chudera Kubík.Měli jsme suchou kůžičku pod krčkem a na tělíčku a dr říkala,že je to asi začínající ekzem a napsala nám mastičku z lékárny. A ted to má po ní ještě horší. Zarudlé fleky i na obličejíčku. Takže ho tím asi mazat nebudu.Bud v pondělí zavolám dr. a nebo zkusím koupit v lékárně Robátko.Někdo mi to doporučoval.
Nemáte někdo zkušenost? A ségra mi ještě doveze nějaký olejíček do koupele.
8. říj 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h :grinning: presně tak, taky vezu nákupní košík a houpu jak magor..to už bude celoživotní
@evak99 mimi si taky musí od mala zvykat na jiné lidi, pak by byl problém, kdyby se musela hlídat a plakala by, jsem ráda, že je zvyklý sám usínat a nechat se hlídat
@lucifirek a coo ti napsala, já mám dobrou zkušenost s Ondřejovou mastí, je za babku a zabrala.. jinak používám kosmetiku Hadek, je přírodní
9. říj 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek používám taky koupací olejíček hádek, na doporučení rudy :wink: ale v zásadě koupu jen v čisté vodě a mažu jí olivovým olejem z lékárny. na exzem má B. holtovu mast (taky namíchaná z lékárny) mažu jen, když je to blbý. no a na poslintanou pusinku mám krém od laroche posay - napíšu ti jak se jmenuje, pokud budeš chtít. robátko bohužel neznám :frowning2: je mi to líto s tím exzémem, to je na pytel!
9. říj 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda @evak99 nám napsala Ambiderman a má to po ní hrozně zarudlé,tak jsem dneskanemazala a uvidím. Namažu ho jenom mlíčkem a uvidím. Kouknu na stranky na tu kosmetiku Hadek. Děkuji za radu. :wink:
9. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky teĎ koupu jen v čisté vodě, protože polívám hlůavičku jako trénonk na potápění,ale Hádkem mažu, mám spec olej BABY, no ale fakt zkus tu Ondřejovu mast pomohla už hodně miminkům a stojí kolem padesátikoruny , tak i kdyby ne... já kpoupila v lékárně skoro za 3 stovky biodermu a ta nezabrala a Ondřejka jo...je tam salicylát jako účinná látka, zkus..
10. říj 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a traky samo nedám dopustit na obyčejnou modrou indulonu, ta taky opečuje pusinku nádherně, až se zahojí ekzém, úplně to stačí, uvidíš, mažou se tím i modelky, když chtějí ,aby si pleť odpočinula a dala se do kupy po líčidlech, není tam parfém a funguje už léta...
10. říj 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda tak já to taky zkusím. Mě ségra včera dovezla na zkoušku olejíček do koupele od Linoli a zdá se mi to lepší a maá krásně vláčnou pokožku. A včerajsem si četla v mamince o ekzemu a taky tam doporučovali klasickou modrou indulonu. :grinning: Asi osvědčená klasika na všechno :grinning: Tak indulonu taky koupíme,ta bude dobrá i na zimu. :slight_smile: Děkuji za radu.
10. říj 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky já teda ťukám, ale nás nic netrápí. :dizzy_face: jsme pořád heboučtí a jak malovaní.
Jinak Kuba už rovněž usíná sám v košíku.nechce ani chovat. a usne tam ikdyž vidím, že si mne očička, tak ho položím a do 5ti minut chrní. :dizzy_face:
10. říj 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek