• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@kapr kači tak bud ráda. :wink: Lepší,když jsou miminka v pořádku.My jsme do toho třetího měsíce neměli fakt skoro nic.Prdýlku nemažeme a taky nemáme opruzeniny. :slight_smile: Tak to je Kubíček šikulínek,že už takhle spinká sám. :slight_smile:
10. říj 2010 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr ty jo Kači velká závist. :wink: u nás pořád řev. v nové cestovní postýlce nechce spát ani náhodou. večer ve své posteli jo, ale přes den prostě napytel. mne si oči, je protivná, ale jinak než v mý náruči to nedá...ach jo. a když jí odložím, tak třeba i 45 min řve...

@lucifirek ten exzem je blbej. no indulona modrá je super. na tu já nedám dopustit. :slight_smile:

dneska bylo krásně holky, co? my byli na výletě na horách...
10. říj 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to kuba mění postýlky často a je vcelku v poho, ale sleduju, že začíná mít košík prim. prostě cítí, že je jeho. tak se začínám bát přesedlání do postýlky :unamused: protože jak koukám, tak do vánoc se mi kuba do koše určo vejde.
10. říj 2010 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Kubík je šikulka a Indulonu mám taky od narození a když byl jooo prioblém kolem pusy kvůli slintání a cucíku, tak bepanthen a vše v pohodě, tak zkus a Ondřejova mast, tady taky kráásně už od pátku tak super, byli jsme na výletě v Miloticích a něco jsme nafotili, musím to přetáhnout sem do PC a dát to do albíčka a plavčo super a dnes je nádherně, tak jsem si zašla s holkama na oběd, teĎ jedl prcek a půjde spát a já masírovat..
11. říj 2010 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,přeji krásný večer. Kubíček už dneska po kopání rychle usnul. :slight_smile: Dneska byl krásný den,byli jsme od desíti do tří venku. :slight_smile:
Rudy to jste měli hezký víkend,my byli v Miloticích loni na podzim. :slight_smile:
11. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
my měli srazík z jiné diskuze a bylo to faj n:slight_smile: byli jsme venku do šesti :slight_smile:
11. říj 2010 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko. :slight_smile: Dneska bude snad hezky. U nás je O stupnů.
12. říj 2010 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek ahojLuci, my dnes byly v solničce poprvé a bylo to príma B. tam usnula :wink: . teď mi přijdou holky kamarádky na oběd, takže se taky těším. no a pak budeme venku. sice je zima děsná, ale krásné sluníčko...hezky si to dneska užijte! :wink: co exzém? :wink:
12. říj 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 tak u nás byl teda pařák. A už jste byli v solničce,já chci jít s malým taky,ještě nemám pořád vychozenou permanentku. Ale to až se přestěhujeme,tam to budu mít při ruce víc,než ted.Tak to jste měli hezké odpoledne. My byli taky venku,dokud je takhle hezky.Malý usnul o půl osmé,tak jsem jen umyla nádobí a před tím ještě upekla perník. Zítra asi přijde na návštěvu tchán,tak musím zase vysát,protože tu jsou vlasy,strašně mi padají. To bych mohla vysávat denně.
Ekzém docela blbý. Pořád se to nějako nezlepšuje,asi budu muset zavolat k dr. Ale včrea jsem koupila ten olej do koupele,tak je to trošinku lepší a zítra si vyzvednu v lékárně ještě mlíko,které jsem si objednala. Tak to snad nebudou vyhozené peníze. Ted je docela problém odhadovat,co malému oblíct,u nás bylo docela teplo,tak jsem ho měla docela asi dost oblečeného,špatně se to odhaduje. A neměl by se moc zpotit,to se ekzem zhoršuje.
12. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek no my máme Milotice 10km daleko
@kapr téda super srazík ak olik se vás sešlo?
@evak99 ty jhsi šikulka, já někdy nestíhám vařit pro sebe a ty rovnou pro hosty :slight_smile:
@lucifirek a indulona nic? nevo slabou vrstvu bepanthenu?

no u nás krásně od pátku, ráno dooost svěže,ale pak luxus, vyrážíme s kočárkama v devět do oběda, dnes jsme si dali před barákem na lavičce Latté a zakecali se do jedné, děti spokojené, tak jedl a spinkal o hodinu později...v sedm jsem koupala a šup do postele, zavřela jsem dveře a je klid, tak asi spí...jako vždy, ještě že tohle funguje..
je u nás "známý" finanační poradce, manža potřebuje nějaké změny a něco pro Rudíčka..ale mě to moc nebaví, tak jsem raději na PC :grinning:
12. říj 2010 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda já zatím nezkoušela indulonu ani bepanthen,chtěla jsem počkat,jestli nezabere ta mast od dr. A nechci to střídat takhel často,abych viděla výsledek.Ale jelikož mast nezabírá,zítra zkusím ten bepanthen,ten mám při ruce doma.
No u nás bylo ráno nulo,takže kosa a manža škrábal auto. Ale přez den fakt krásně na tričko.
Dneska malej usnul taky brzo,o půl osmé.ALe ted se nějak vrtí. A já toho jdu využít a jdu také zalehnout
12. říj 2010 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
My teda máme už několikátou noc nějakou neklidnou,malý sebou pořád mlátí. Dost často se budí. Vydží tak do půlnoci a pak zase každé dvě dvě a půl hodinky kojíme.
12. říj 2010 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
na srazíku nás bylo 8 maminek, 9 miminek a 8 kočárků :slight_smile: docela narváno :grinning:
12. říj 2010 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
13. říj 2010 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda já taky nestíhám vařit, ale zadělala jsem na sekanou večer a ráno, když manžel s B. v pět vstával, tak jí upekl :wink: bylo to ale výjimečné. jinak holky koupí kuře a hranolky v gril baru a pošmáknem si. a je to bez práce :slight_smile:
@lucifirek taky nevím, jak B. oblíkat. je to oříšek, ale dneska ráno byly dva stupně, takže jsem jí nabalila, když jsme jeli na ty vaničky. bylo to super. asi si těch zbylých 5 lekcí zaplatíme. B. potřebuje kolem sebe pořád akci, takže pro ní to bylo fajn, ve vodě se jí moc líbí, takže mám z toho radost. no ale na to plavání zatím chodit nebudem. no a včera v solničce byla taky skvělá, nejdřív hodně čučela a pak mi usnula na ruce :wink: takže ti solničku vřele doporučuju. je mi líto, že máte blbý noci, já teď kojím po 3h, ale víc taky B. nedá...a přes den někdy kojím i po dvou hoďkách...na dnešek ale spala krásně, nevím, zda to bylo tou solničkou, to budu muset vypozorovat! :wink:
za chvíli přijde švagrová, tak dáme polífku a pak půjdem vozit. přes poledne snad bude největší teplo :slight_smile: aspoň že to slunko svítí.
@kapr to jste teda ďáblíci. musím mrknout na to kino, ještě jsem neměla čas... :frowning2:
13. říj 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 Ahoj Evi,tak to je pro Barušku takováto činnost super,aspon se nenudíte. Já tu solničku zkusím kvůli tomu ekzemu,mám tam ještě dost vstupu,uričtě aspon čtyři nebo pět.A třeba by mu to na to pomohlo. Zítra s ním chci zajít k doktorovi,aby se na ten ekzem podívala. Dneska jsem koupila to mlíko,tak vyzkouším. A zkusím se zeptat,jestli s ním do té solničky můžu. my dorazili před hodinkou z venku a je tam krásně. Ted jsme se nabaštili,nejdřív malý,opak já. Od včera jsem měla krémovou bramborovou. A ted jdeme přebalit,namazat a já pak uklízet.
13. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek no jo, pro ní to je super a i když je to hrůza: nabalit jí, dát do auta, svlíknout, 12 min koupat a pak zase nanovo, tak to za těch jejích 12 min šťastného výrazu stojí:slight_smile: tu solničku na exzem určo zkus. pomáhá to! chci jít zase v neděli, lákám manžu, ale moc se mu s námi nechce, tak uvidíme. zítra jedu do práce podepisovat papíry kvůli rodičovské dovolené, stále nevím, na jak dlouho chci zůstat... :angry: teď jsem odstříkala mlíko, tak se jdu osprchovat a lehnout. kdy se budete stěhovat? :wink: já tě obdivuju, já bych nás teď nesbalila ani náhodou...a taky tě obdivuju, jak stíháš uklízet. já is musím vždycky objednat hlídání, abych to tady uklidila, B. prostě přes den skoro vůbec nespí.
13. říj 2010 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 evi to máš pravdu,to oblečení je ted šílené a u nás se to malému vůbec nelíbí a řve. Solničku urči zkusíme. Manža se mnou byl jen jednou a to když mi tu permanentku dal k narozkám,měli jsme jeskyni jenom pro sebe. Jednou jsem tam byla pak se ségrou a neteřinkou,tak ta se tam prohrabovala v hračkách a taky se jí tam líbilo. Já byla dneska na sociálce pro potvrzení na rodičovský příspěvek. Já si dala na tři roky,protože u nás je problém se školkama a nevím,kdo by mi malého hlídat. Stěhovat jsme se měli příští týden,ale máme vítání občánků,tak asi ten další víkend. NO a jsem fakt zvědavá,jak to zvládneme,protože se musím malému věnovat,asi to bude hlavně na manžovi. A taky uklízím jen tak halabala. Já jdu taky ležet.Ty odstříkáváš mlíčko?
13. říj 2010 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek jojo odstříkávám, když musím někam odběhnout, tak aby byla zásoba v mrazáku. A taky jak chodím v úterý na to cvičení, tak manža malou vždycky krmí. hrozně ho to baví, takže mu to ráda dopřávám. tak já se jdu chystat, za chvíli musíme vyrazit. tady je taková mlha, ale snad bude ještě dnes sluníčko, chceme jít odpolko ven. nás na vítání nikdo nepozval :frowning2: ale manžel by tam stejně nechtěl jít, on je trošku nekonvenční a pořád se mě ptá, proč mi vadí, že nás nepozvali :grinning: tak hezký den
14. říj 2010 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
já chci taky vítání občánků a nikdo nás nepozval. ale budu se muset na to zeptat....
14. říj 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás to asi dělají dvakrát za rok,což mě překvapilo,nebo možná třikrát. Tak jsem zvědavá. Uvádějí narozené děti i ve Žďárských novinách. Tak nám přišel koncem srpna dopis,jesti souhlasíme s uveřejněním v novinách a s vítáním občánků.A od té doby se nic nedělo. Tak včera nám to přišlo a bude příští sobotu.Tak uvidíme,jaké to bude. Kámoška říkala,že dostali dvd a knížku říkadel a maminky karafiát :grinning:

@evak99 aha evi,to jsem netušila,že odstříkáváš. A dává jí to z lahvičky? Nebo jak? NEvadí vám to při kojení. Já bych měla strach,že si na lahvičku zvykne.
Malý před chvíli usnul,tak já se jdu trošku zkulturnit a půjdeme taky po obědě ven.
14. říj 2010 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek jo jo z lahvičky Luci. řekla jsem si, že když už jí jsou 3 měsíce, tak to jednou za týden z lahvičky zvládne a kojení to neporuší. a zatím je v pohodě. manžel říkal, že se i z té lahvičky musí pěkně snažit! no a on je celý unešený, že jí může krmit, je to prý užasný pocit :grinning: teď jsme byly se švagrovou skoro 3hodiny venku, je tam nádherně a přijde mi, že není ani taková zima, jako byla včera...tak si to vítání hezky užijte! :wink: a co jste dnes dělali?

@kapr a kde se budeš ptát? mi přijde, že na to v praze prdí....
14. říj 2010 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 tak jednou za týden se fakt nic nestane. A je krásný,že si to manža takhle užívá.Budují si pouto a aspon si to vyzkouší,jaké to je. Můj nemá moc ted na malého čas. Vidí ho ráno,když ještě spinká a večer,nebo v noci,když už zase spinká. A asi tak deset minut přez den,když se přijde převlíc do pracovního a jede na byt. No musíto nachystat,když já ted nemůžu. Jsem fakt zvědavá jak to všechno pobalím.
Ti vítání občánků u nás dělají na matrice.
14. říj 2010 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
holky prazandy ja jsem taky z Prahy a kdyz jsem volala na urad mestsky kvuli porodnemu tak mi pi rekla,ze pokud budu chtit na vitani tak musim zavolat,ze oni nezvou sami.
15. říj 2010 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsme na vítání nebyli pozvaní, mě to teda moc nevadí...
Evi aspoŇ pak nebude odmítat flašku s čajem, to je někdy u kojených problém, určo si od prsa neodvykne, to voní mámou..
malý se včera postavil u stolu u kamarádky, tak uvidím, jestli to byla jen náhoda... jinak nestíhám, užívám posledního počasí
16. říj 2010 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
hele vy máte všechny děti kolem 3 měsíců, jen my jsme chlapáci, ostatní se staršími dětmiu už nechodí, to je škoda, myslím často na Irminku, hold už se povedlo a IVF téma je pasé a není čas, navíc dvojčata...škoda...uvidíte sami, jak není čas, když se děti nahánějí
16. říj 2010 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda jo je to škoda,že už sem nikdo jiný nechodí. Jsme tu vlastně jenom my čtyři.
Rudík je šikulka,ty jo,za chvíli ti bude běhat po bytě. Určitě to nebude jen náhodička a bude se mu dařit víc a víc.
Máme taky pokrok včera si malý několikrát po sobě vyndal dudlík a dával si ho i zpátky,teda snažil se o to. A dneska se snažil otáčet na bok za hračkou,ještě se nepřekulil,ale snaží se.
S těma dětma je to čím dál krásnější. Já si myslela,že už to nebude takový,když nebude to maličkatý miminko. Ale ty děti člověku dělají denně víc a víc radosti.
My jdeme teda na vítání občánků příští sobotu. Já se na to zase těším.Beru to jako takové sváteční přivítání. Nejsme věřící,takže křtiny u nás nehrozí.
Dneska jsem byla s malým na focení.Tatka neměl čas,tak mám pár fotek s ním a chtěla jsem hlavně jeho samotného.Tak jsem zvědavá,jestli z toho něco bude. JE to zadarmo a platí se až fotky,pokud si nějaké vybereme.
Malý byl moc hodný,ale usměv nehodil žádnej. Zatím se směje hlavně na mě,na nikoho jinýho moc ne.
:astonished:
16. říj 2010 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 no my zkusíme zavolat na městský úřad. je tam kontakt na paní s vítáním občánků. někdo zase říkal, že v praze to dělají až v půl roce. Tak nevím....
16. říj 2010 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek Bára se taky nejvíc směje na mě a na tátu :slight_smile: to proto, že jsme s nimi nejvíc. my asi do žádnýho focení nejdem. i když bych chtěla babi a dědům dát k vánocům nějakou hezkou fotku Báry, tak uvidíme, zda se nám nějaká podaří. co plánujete na dnešek? my jdeme zase do solničky:wink:
@kapr aha tak taky mrknu. no uvidíme.
@nadis.h jsi z prahy, jo? já myslela, že z lbc! :wink:
@ruda určo už se staví, to je super. Ale asi pro tebe dost běhačka, co? taky je mi líto, že už sem holky nechodí a na irmu jsem taky včera myslela. no jo, co se dá dělat asi nestíhají....
holky B. teď tak špatně spí v noci, poslední dvě noci spala převážně s námi v posteli, jinak pořád hrozně brečel, nevím, čím to je a proč tak najednou, nikdy to nedělala a spala sama v postýlce krásně...ach jo :frowning2: nechci, aby si zvykla spát s námi.
17. říj 2010 v 07:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek teda malý je šikulka, je tpo pak fajn, když v postýlce ztratí cucek a dá si hho sám, líbí se mi, jak když ho dá naopak, jak si ho spraví, jsou to miláčci a uvidíte ty pokroky jsou skvělé, tak to máš super, že platíš jen fotky a kolik chtějí za jednu?Už se těšíme
@evak99 no bacha na naučení mimi v posteli..občas holt jsou noci špatné a někdy v pohodičce..
no pořád se Rudla snaží u nábytku nahoru, zatím mu jde suverénně na kolena , tak má větší rozhled, ještě jsem si udělala na stolek děkoraci s kaštanu a šátku a listí a břečťanu, teda moc se mi to povedlo a myslím, že na dlouhou dobu dekorace nebudou...vše jde do pusy
17. říj 2010 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek