• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@evak99 Jo Evi přesně tak, já jsem pořád s malým doma sama a nedá mi to s ním si nepovídat.Pořád na něj mluvím,směju se a líbí se mi jak reaguje. Takže není čemu se divit. Evi my měli takovéto noci cca od min.víkendu,ale nějak se to už v půli týdne zlobilo. POřád v noci knoural a budil se . Ted už je to dobrý. Já ho teda nechávala v postýlce,ale musela jsem každou chvilku vstát a dát mu dudlík,nebo ho pohladit. Určitě to bude i vás jen pár takových horších dní.
Holky vy nepřidáváte žádné fotečky. Já bych chtěla vidět taky ty vaše prcky,jak rostou. :slight_smile: Já včera koukala na fotky Zuzka72 jak už jsou kluci velicí.

@ruda no uvidíme,co z těch fotek bude. Supr je to,že když se mi nebude žádná líbit,tak to je prostě zadarmo. Ona si počítá vždycky za první fotku.65kč (za vyfocení,upraveni...)a více (podle rozměru) a každá další je od 15kč. Takže to je dobrý. Navíc dělá na ty fotky i takové popírové rámečky,tak to necháme udělat na vánoc.
To je Rudík šikulka,ale ta dekoračka fakt asi moc nevydrží co? :grinning: Já se to budu muset taky naučit,dávat všechno pryč,zatím si to nějak neuvědomuju,ale stači,když přijde ségra s malou a to hned dáváme všechno pryč. V novém bytě budou kamna,tak to bude takový kámen urazu,ale aspon nám budou sloužit jako bar,kafe bude stát tam,tak nebude na dostah těch jejich ručiček.
17. říj 2010 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda já vím Kači, taky z toho mám strach, aby se to nenaučila, ale když to teď bylo fakt špatný. vůbec bychom s manželem nespali. nechci jí to naučit, ale teď fakt nebylo východisko. A to jsem z ní měla radost, jak krásně v noci sama spinká...
no taky jsem nasbírala kaštánky, ale je mi jasný, že u vás to dlouho nevydrží. Hele, to už bude brzy, kdy se Rudík postaví bez nábytku :slight_smile:
@lucifirek no Luci, jenže u nás ani to pohlazení a dudlík nepomohlo. Malá řvala čím dál víc. Byli jste dneska zase u tchánovců na obídku? my byli v solničce s kamarádama a pak jsme zašli vedle do restaurace na obídek, tak to bylo moc fajn. teď jsme s B. asi 2h drandili venku, jak je krásně. Se zase sekli s tou předpovědí, co? Zima sice je, ale sluníčko svítí....no ještě asi půjdem běhat, tak si malá ještě podrandí! a zítra jdem na další pigáro, tak snad bude B. v pohodě.
17. říj 2010 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: @evak99 Evi no jo,člověk je nechce nechat plakat,když nejsou k utišení.U vás jí bylo dobře. :slight_smile: To jste měli krásný den. My měli k oběduptáčky,tak jsem si pošmákla. A musím začít balit, do čtrnácti dnů se stěhujeme,tak jsem zvědavá,jak to zvládnu. Hlavně nevím,kdy budeme mít internet. Kdybych se náhodoou neozývala,tak jsme v akci.
Tak přeju Barušce,at jí to zítra moc nebolí a dobře to snáší.My bychom měli mít příště i toho pneumokoka.Ale nevím.Zítra půjdu s malým k dr. protože ekzem se nelepší,na obličeji je to jakž takž,ale na tělíčku bída.
Dneska se mi na návštěvě po.... až na záda a já samo neměla nic náhradního. Tak mi tchýně prala bodýčko a žehličkou to sušila,abych ho mohla oblíct. Ode dneška beru náhradní oblečení.
17. říj 2010 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak my jsme dneska měli první den bez pláče :slight_smile: malej byl kouzelnej. hrál si i sám a povídal a povídal a povídal :slight_smile: musela jsem ho pořád pusinkovat. Přišla jsem si jak úchyl :grinning: pak byli s taťkou venku a on mi to všechno musel u kojení vyprávět :slight_smile:
17. říj 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek jojo Luci, tak to já náhradní oblečení nosím už tak 2 měsíce. Bára mi to udělala na návštěvě taky, naštěstí mají dítě, tak kámoška vyhrabala starý bodýčko a tepláčky...ale musím říct, že to bylo peklo. od tý doby mám v tašce na přebalování bodýčko, tričko s dlouhým a kalhoty. :grinning: je to ale sranda, co? a dneska malá spala jak broučinek u sebe v postýlce celou noc - teda do 5h, kdy si jí vždy beru k sobě, protože už je neklidná. takže nevím, co to ty minulé dvě noci bylo :sweat_smile: a dokonce jsme si v těch 5h musely jít na 20 min hrát, byla úplně čilá! ale pak začala mručet, tak jsme šly do postele a ještě krásně do 7 spala. :slight_smile: ty jo tak už se stěhujete, to bude teda mazec, co? přeju ti, ať to jde hezky rychle od ruky a ať máš brzy internet, se nám po tobě bude stýskat! :wink:
s tím exzémem je to průda teda. tak jsem zvědavá, co ti poradí. :wink: my jdem na to očkování odpolko, tak snad bude vše ok.
@kapr to je krásný kapříku. hele, já taky pořád pusinkuju a taky si přijdu uchýlná. ale když oni jsou tak miloučký...a přijde doba, kdy už se pusinkovat nenechají, tak si je musíme užít. :wink:
18. říj 2010 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr Kubíček je hodnoučký. Je to super vid. Já si jako uchyl připadám každý den,je to užasný,když si takhle děti povídají a smějou.Já si doma s malým pořád hraju a povídám,pak doma nic nestíhám :grinning: Ale je mi líto ho tam nechat jen tak ležet a nevěnovat se mu. :grinning:
U nás taky jinak no klidná. :slight_smile: Malý je pokládek. Každý říká,jak je hodný,protože vždycky bud spinká,nebo kouká a nikdo ho skoro neviděl plaka.
Evi to jste si dneska brzo hráli :slight_smile: bylo třeba ji utahat jo? :slight_smile: My dneska spinkali do půl osmé. Jinat také vstáváme kolem sedmé.
Já se musela smát když jsem malého uspávala. To ho hladím chvilku a včera si ručičkama chytl mojí ruku a šmudlal ji. A ráno o půl páte po kojení jsem ho dávala do postýlky čučel jak puk a držel se mě za košili a nechtěl pustit. Lumpík.
A hned jsme se vypravili k dr. s tím ekzemem,dostali jsme fenistil kapky a Locoid na pár dní. Kontrola při poradně za čtrnáct dní.Linolu mám používat dál.
18. říj 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
No mě poslední dobou holky Kuba vstane kolem jedné v noci a pak kojíme co dvě hoďky :frowning2: jsem vždycky totál grogy. Přes den mi to nevadí, ale v noci je to teda mazec. dneska si k tomu ještě vždycky začal povídat. Tak jsem se musela smát :grinning:
18. říj 2010 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr to je vážně vtipný Kači. taky jsem grogy z nočního kojení, ale co se dá dělat! :sweat_smile: hlavně, kyž jedí. taky kojím co 2-3h...
B. nepřibrala skoro nic, ale pigáro jí dala, tak uvidíme.
@lucifirek B. mě taky vždycky drží za ruku a nechce pustit od postýlky! :wink: jsou to zlatíčka! :slight_smile:
18. říj 2010 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
holky moje bude už jen krásnější , jo a malý už naštěstí kadí na dospěláka kaštánky bobíčky :grinning:
18. říj 2010 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr Kači mi to tak máme taky,malý vydrží spinka tak do půlnoci,jedné hociny.Dneska dokonce myslím do půl druhé a pak tak po dvouapůlhodinách a nebo po třech,jak kdy. Aspon,že teda do té pulnoci spinkají. Tak asi má vášKubíček ten růstový spurt ve 3. měsíci ne? a určitě se vám to zase vrátí do normálu. Tak si s ním běž zdřímnout přez den. Ona ti práce neuteče. Jo ty děti občas mají fakl legrační činnosti. Já se dneska po koupání taky neubránila smíchu,kojili jsme a celou dobu na mě upřeně čučí a pak se začal řehtat a brebentit. A taky je vtipný,když si hraje a najednou přez dudlík začne něco nadávat. :grinning: Jsou to fakt zlatíčka. Že?
Já jsem se teda včera a dneska krásně vyspala.
@evak99 fakt malá nic nepřibrala? To mě mrzí. A přitom tak baští vid. To jsou fatk zlatíčka. Já se fakt musím každou chvilku smát.

@ruda :grinning: Za to nám to dneska zase vyteklo až na záda :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2010 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a také mi dorazila první ms po porodu,což mě teda docela překvapilo. :unamused:
18. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek já měla MS hned po šestinedělí, jen jeden den pauza, tak jsem si užila 7 týdnů v kuse blééé
18. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jen doufám,že nebude porblém s kojením. Prý se změní chut mlíčka a dítě ho může odmítat. Jen mě to překvapilo tak brzo,když plně kojím.Ale prý je to všechno individuální.
18. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda tak to je mazec teda. To je teda radost co? No nenaděláme nic. :frowning2:
18. říj 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda teda sedm týdnů v kuse to teda musel být opruz. A zátěž pro tělo.
18. říj 2010 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
no Luci nechci strašit, já taky kojila, tak jsem se divila a práve po MS začal pít míˇˇn a odmítat a tvorba se zmenšila, ale myslím, že to není pravidlem, Rudla prostě hodně spával, já byla ráda a nechtěla ho budit a tak se to pomalu zastavilo, nepřibíral a tak musela přijít BEBA, navíc pak přišli problémy a já dostala léky,při kterých se kojit nesmí, tak se toho neboj a vesele kojte
19. říj 2010 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek no Luci přibrala jen 140g, což je teda za 14 dní nic moc, ale dr. říkala, že to kolem 4. měsíce tak bývá a že mám víc přikládat, no jenže já mám pocit, že jí kojím často, takže fakt už nevím....
ty jo tak to přišla brzy mrška ne? prý to mlíčko míň chutná, ale zase co jiného Kubajzovi zbude, že? :wink:
@ruda ty jo Rudí 7 týdnů jo? to je peklo....
@kapr taky myslím, že by to mohl být spurt. však uvidíš. lepší, když jedí...

Bára má dneska po té hexa zvýšenou teplotu a pořád spinká...to se mi nestalo snad sto let, že by takhle pospávala...no asi bojuje s těma virama. ale samo, že spí jen u maminky, v postýlce to ne, ale ani jí tím dneska nechci trápit, když jí není dobře.
19. říj 2010 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 no tak to bohužel začalo i u nás, malý byl hodný, neplakal, přesto, že musel mít hlad, za dva týdny přibral 120 a já to obrečela, že ho trápím hladem, nechtěla jsem se kojení vzdát a tak jsme se s Dr. domluvili, že to ještě zkusím týden a odstříkávala jsem, abych měla kontrolu, kolik vypije a za týden žádný pokrok, neměla jsem nervy na to , jak klesala křivka výživy a šla do beby, přeju hooodně sil a ať barča papká
19. říj 2010 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
tak konečně mám fotky v albu..
19. říj 2010 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak to jsem na to zvědavá :slight_smile:
dneska byl celý uplakaný. jen venku nebečel:frowning2: pít jsem mu dávala po 2 hodinách, aby tam aspoň něco měl. on holky bečí i při tom kojení. jak kdyby nic neteklo. Ale když si zmáčknu prso, tak tam mléko je. a včera jsem odstříkávala a v každém prsu v pohodě 5Oml. tak nevím:frowning2: ve čtvrtek jdem ek dr. tak uvidím. dostane píchanec, tak uvidím jak bude uplakaný :cry: trochu se toho děsím.
19. říj 2010 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda tam mě se mrcha rozjela. Ale zatím vypadá,že to malému nějak nevadi. Dneska byl teda dost protivnej a uplakanej,ale baštil častěji než normál a ted po koupání dneska vypil oba dva prsy,tak snad to bude v pohodě. Nerada bych,abych přišla o mlíčko. Co jsem četla,tak doporučují pár dní odstřikavat a vylívat a mimču dáva UM,ale to jen v případě,že teda nechce mateřské. A u nás zatím nic nepozoruji.
To je jedno s druhým vid. Já si vybavuji,že jsi tu tenkrát psala,že jsi krvácela ještě po šestinedělí a byla jsi u dr. A s tím kojením teda to asi zamrzelo,že,no je to škoda,že ti pak dali i ty léky. ALe zdraví je přednější a Rudíček je spokojený. A potřebuje i zdravou maminku. :wink:

@evak99 tak pokud dr. říkala,že je to v pohodě,tak bych se tím netrápila,prý přiládat. :grinning: to mě pobavilo.A papáte často,však by si malá řekla,kdyby měla hlad. My teda zatím v pohodě,byl teda dneska nevrlý a dost spinkal,kojili jsme častěji. Ale to mohlo být možná i tím fenistilem. NEvím. A nebo jenom špatný den. Odpoledne dlouho spinkal a pak mi připadal už v pohodě.
To mě mrzí,že Barušce není zrovna nejlíp,dávala jsi jí něco? Zítra bude určitě lépe. Tak ji hezky rozmazluj :wink: berušku vaši. :wink:
@ruda no vidíš a já si myslela,že když mám miminko hlad,tak bude plakat.
Tak koukám,že si fakt nemám na co stěžovat,malý je hodný a papká o sto šest.
19. říj 2010 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr teda tak koukám,že dneska máte taky uplakáno. :frowning2: To mě mrzí.

@ruda teda vy máte tak krásné fotečky.Kdo to u vás fotí? A RUdíček je teda neskutečný andílek,je tak krásnoučkej. A jak si tam suprově plavčí. :slight_smile:
19. říj 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda nádherné fotky, fakt, závidím. To my takové nemáme:frowning2:
Kdo fotí ty? Jste šikulky, :dizzy_face:
19. říj 2010 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky ženýýýýýýýýýýýýý
hlásím, že zítra dorazí hypo ke mě na návštěvu i s Amálkou samo, tak snad brzy dodám fotky
je to paráda se tady koukat na ty vaše pasy, jak máte fotky s mimoušema :dizzy_face:
moc vás zdravím
19. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@gucci no to jsme rádi,že se tu objevuješ,tak řekni i Hypo,at se za námi přijde nakouknout a přidejte se k nám. :slight_smile: času sice moc asi není,to je všude stejné. ALe na pokec občas. :grinning:
19. říj 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@gucci tak mocinky pozdravuj :slight_smile:
Máš taky v pase mimouše :slight_smile:)))))
19. říj 2010 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@gucci Týýý jo,Leuška je veliká holka.
19. říj 2010 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, Leušák je velká už od narození :grinning: , ale ted už má normoš výšku i váhu jako normální dětičky :sweat_smile:
19. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek no jo, já zapomněla, zastavili mě to až injekcí...je to tak dávno.. :grinning:
nebojte, děti asi jen mají spurtíka, vydržte, moc vám to přeju...
@kapr dííky moc za pochvalu fotek, to fotil manžel, já jen ořezala v PC a jednu dala do černobíla, mám ráda ČB fotky, měli jsme na víkend půjčený lepší foťák, ale chceme si nějaký naložit pod stromek, fotíme oba rádi a máme dobrý,ale ne digitál a folmy se moc nevyplatí...
no ahoooj gucci, to je super, že se taky ozveš a HYpo pozdravuj a ať přijde taky nakouknout, proč už nechodíte, aspoň sem tam???to uteklo, budete mít brzo rok
19. říj 2010 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@gucci nazdárek, jak se máte holky? :wink: pozdravuj moc hypo i s Amálkou. a jak píše Lucík, stavte se tu někdy, budem rády.
@kapr tak to měla B. taky, plakala i při kojení. to je ten spur, vydrž bude líp. tak to byl holky asi dneska blbý den, B. pořád spinkala a pobrekávala...
@ruda no fakt hezký fotky. Rudíku nestraš mě, já chci kojit dál, tak snad to půjde.
@lucifirek to víš, že jsme jí dneska oba s manžílkem pořád chovali a rozmazlovali. tak snad bude dobře spinkat.
19. říj 2010 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek