• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@evak99 teda vy máte choutky. :grinning: S dovolením jsem taky nakoukla. :grinning: Tak nás pak musíte pozvat na dovču. :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no to je dobře, že jsi nakoukla. Já jen, že rudíkovi taky pořád hledají nějakou nemovitost, tak mi to přišlo jako dobrý tip! :grinning: my to teda teďka kupovat nebudem! :sunglasses:
19. říj 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 :grinning: Tak to je škoda ne? :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no tak já jdu asi do hajan,at taky chvíli usnu,než bude mít ten náš kulda zase hlad.
19. říj 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsem taky nějak mimo,si odpovídám sama sobě. :angry: :grinning:
19. říj 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jj škoda :grinning: já si včera hnula zádama a nemůžu pořáně sedět ani vstávat. mám hrůzu z toho, jak buu berušku dneska tahat! ještě že jdu odpol. na masáž! dneska se jdem s manželem podívat na nějaký domek, co se tady prodává, tak jsem zvědavá.co máte v plánu vy? a jaká byla noc? my zase asi o 3h spali všichni dohromady! ach jo. ale měla teplotu a brečela....
20. říj 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Evi ty záda musí být nepříjemný a těm dětem to člověk nevysvětlí a prostě musíš nosit. :unamused: Na domeček jo? Tak přeju,at se vám líbí. My dneska půjdeme asi odpoledne se ségrou ven a potřebuji si nakoupit drogerii.Páč nám spousta věcí dochází a až malý usne,tak zase něco málo pobalím do pytlů. A mám domluvené v obchodě nějaké krabice,tak si pro ně skočím. Mám to hned před domem.
No noc byla teda dneska horší.Malý vydržel dlouho spinkat,večer vypil obě prsa a spal do půl druhé,ale pak hodinu nemohl zabrat a pořád sebou mlátil ze strany na stranu. A pak jsme kojili o půl šesté a zase nechtěl spát a kroutil se,tak jsem si ho taky dala do postele a usnul hned. Jsou to takový mršky malý vid. :slight_smile: ALe mě přijde rozkošnej,když si tak hezky bucá ve velké posteli. A spali jsme až do čtvrt na devět., :slight_smile: A to nás vzbudila sestra telefonem :grinning: Ted rve té hračce na křesílku nohu.
20. říj 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Baruška má ještě teplotu,to mě mrzí. A dával jsi jí něco. Co máte na teplotu.Nám dala dr. na té první prohlídce u nás Panadol čípky a kdyžtak máme dát půlku.
Malej už je zase nějaký ospalý. Tak ho dám asi spinkat do ložnice a budu balit. Tento ani příští týden nebudu asi ani moc vyvařovat a odbudu se něčím studeným
20. říj 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 týýý jo hned to řeknu manželovi, snad nám ho do té doby neprodají :grinning: a jak dopadl domek? a co malá proč má teplotku? na zuby má čas ne?
Rudíček má 8760gr a 73 cm :grinning:
20. říj 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek to je jasný, když usíš blit, tak nemá cenu vyvařovat. Luci, nedávala jsem jí nic, měla teplotu jen zvýšenou, ale stačilo to, byla plačtivá. a taky jsem koupila ty panadolový čípky. nezávidím ti to balení. já ti nevím, zda není nějaký blbý tlak či co, že jsou v noci takoví neklidní. ale máš pravdu, jsou krásní ve velké posteli! no domek hezký, ale moc drahý, neb by se musel celý předělat. je z dvacátých let a od té doby se na něj nehráblo....takže do něj nejdem, ale mě se hodně líbil:slight_smile:jo a taky jsem byla v drogošce :wink:
20. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda jj rudí, hned ho kupte a my pak dojedem na koupačku! :wink: :grinning: :sunglasses: teplota v reakci na hexu! Rudík je velikej! to je dobře! :wink:
20. říj 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda tééda to je chlapák :wink: :slight_smile:
20. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malej dneska o půl osmé usnul.Ale tedaco předvedl. Po koupání spustil šílený řev a nic nezabíralo,chování,nechování, prso nechtěl. Tak se nakonec uřval bez kojení.Jsem zvědavá,kdye probudí.
20. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak Luci u nás to samý. po koupání a kojení řev jako blázen, hodinu uspávačka, až jsem jí zase nakojila, takže se zjevně "užrala" a usnula...ach jo. nevím, co to je. zda to ještě může být ta reakce na očkování nebo zda je nějaký blbý ovzduší, když takhle vyvádí i váš Kubík. jsem hotová, pověsila jsem prádlo a jdu spát a to jsem ještě chtěla žehlit, ale prdím na to. dobrou
20. říj 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my dnes dobré. v noci jsem kojila co 3 hoďky a ve dvanáct vyrazila do práce. přišli jsme v půl páté, pohráli si a šli po koupání spinkat. teď jsem ho zase krmila, takže opravdu co 3 hoďky, což před tím nebylo. doufám, že se to teda zase srovná. zítra jdeme na 3měsíční prohlídku.
20. říj 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr ty jo kapříku, to jsi dobrá, že už pracuješ!
my měly dneska otřesnou noc. kojila jsem co 2h, malá byla neklidná...no prostě děs. a teď v půl šestý oči jak tenisáky s vyjádřením:mámo jdem si hrát, ne? :grinning: jsem totální mrtvoušek. :frowning2:
21. říj 2010 v 05:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 tak Kuba nakonec spal až do půlnoci,nebo jedné,ted nevím přesně. PRostě nechtěl asi jíst. A ted už je v pohodě. To je teda něco s něma vid.Jestli to je počasím,nebo čím. Teda to dnešní vstávání ti nezávidím.My spali včera a dneska docela dlouho.Dneska jsme vstali před osmou. A ted chrní u mě ve vaku.

@kapr Kači určitě se to zase upraví.NEboj. Jen ted má asi víc hlad.
My ted dva dny kojii docela často,byl strašně protivnej a uknouranej. A normálně mám pocit,že to snad bylo z toho Fenistilu. Měla jsem ho dávat třikrát denně a docela byl pořád ospalý a protivný. Ekzem už mu docela vymizel,tak jsem mu kapky dneska nedávala a je v pohodě. Budu to muset ještě otestovat.

Holky tady je nechutný počasí. U nás normálně sněží. Sice to hned taje,ale zima je hrozná.
21. říj 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek luci, tak tady svítí slunko, ale asi je zima. za chvíli razíme ven. máme za sebou totál. uřvaný ráno. tak já nevím, co se děje... hezký den a ať už exzém nezlobí. ať je Kubík zlatíčko usměvavý, abys mohla balit! :wink:
21. říj 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 no tak teda u nás kosa jak něco. Chvíli jsem byla venku a pěkně jsem vymrzla. Dneska je malý zlatej a nedávala jsem mu vůbec ty kapky. Tak zítra zkusím zase dát a uvidíme. Locoid už jsem dneska taky nemazala,už to má hezké.
21. říj 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky 3. měsíční prohlídka 64 cm a 6850g. a z očkování sešlo, bo Kubu změřili a měl teplotu. Když jsem povyprávěla, co nás poslední dny trápí tak jsme vyfasovali pytlík na moč a zítraráno šupajdíme na krev a moč a znovu k dr. :frowning2: úplně jsem zapomněla zmínit se o dalších věcech, co nás trápí...... tak jsem zvědavá, co z toho bude. Pan doktor teda ale říkal, že to vypadá na zoubky. tak uvidíme, chuděra moje. Zase byl dneska uplakaný a pořád si šmudlá pravé ucho.
21. říj 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr no super,Kubíček krásně roste. Jejka chuderka malý, to mě mrzí. Co vás všechno trápí? Víš je lepší,když mu udělají vyšetření a ověří si to. U takových malých dětí člověk nikdy neví. Člověk u nich těžko něco pozná. Mě se občas něco nezdá a nevím,jestli to má cenu řešit,nebo je to banalita. Ale lepší jít několikrát zbytečně,než jednou pozdě. Tak vám držím pěstičky,at jste zdraví a jsou to opravdu jenom třeba ty zoubky.
21. říj 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jako jestli mám ještě kapat do očiček, má malinkatý exemek u očička (po bepantenu to není vidět, ale je tam) ublinkává často mlíčko, sahá si na to pravé ouško a jestli nešilhá :slight_smile: alw já si to napsala na papírek a zítra se zeptám.
21. říj 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě se zeptej,já taky na hromadu věcí zapomenu. Tak dej pak vědět,jak jste dopadli. HLavně at je prdelka v pořádku. Vy jste měli tenkrát nějakou tu bouličku taky vid? A už je to dobré?
Já jsem včera nahmatala malém vzadu za hlavičkou (tam kde končí lebka,jako za ouškama) na obou stranách pohyblivé bouličky a na jedné straně mi přijde o dost větší. Tak nevím.
21. říj 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zítra budeme mít k nahlédnutí ty fotky.Tak jsem zvědavá,jestli bude aspon něco hezké.
A jsem už nějako K.O., bolí mě břicho u té ms. Tka jdu hodit sprchu a do hajan.
21. říj 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek ty boulička je už skoro pryč. když pláče, tak mu trochu naběhne a pořád jí tam trochu cítím, ale už to není zdaleka tak brutální jako poprvé.
ty už máš taky MS? Já pořád nic. budu se muset zeptat, do kdy to nemám řešit. zatím mi to nevadí, ale abych zase 2 roky neovulovala....to by mě štvalo :unamused: ikdyž jsem řekla, že hlavně že mám kubu a ostatní nechám na přírodě :dizzy_face:
21. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr Kači co jsem četla,tak ms nemusíš dostat celou dobu kojení. Je to asi hrozně individuální,někdo to dostne dva týdny po šestinedělí a někdo to nedostane dva roky. Já si právě myslela,že když plně kojím,tak budu mít ještě chvíli pokoj. Taky nechávám vše na přírodě. Zatím,Kubíček je ještě malý,ale pokud se nezadaří,tak bych chtěla tak v jeho roce začít zkoušet znovu. :slight_smile: I když jak píšeš,ted už to asi bude člověk brát s lehčí hlavou,už doma jednoho pokládka máme. :slight_smile:
22. říj 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jen honem zdravím, Rudík to chytil ode mě, má rýmu jako trám a měl i teplotu, dnes už bez, jem i ho mooc líto a taky nemůžeme plavat :frowning2: , ale nepláče, lozí řádí a naštěstí pěkně papá, je pít moc nechce, tak snad bude stačit mléko, ráno snědl 280ml ovoce s jogurtem a v noci vypil 2x 200, tak jsem ráda, byli jsme i venku, ke konci děsně plakat, až se chudáček poblinkal,asi mu bylo horko je tu nádherně,ale ráno kosa a apk hic... tak jsem ho nesla v náruči a to už se smál...dělá pořádky podemnou v kanclu tak běžím, jo a druhé zatím neplánujeme ,ale antiko neberu, fuj, už stačilo...na dlouho...
22. říj 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda kači to mě mrzí,že jste nemocní.Tak to hlavně dobře zvládáte. A Rudíčkovi bylo takhle po cestě špatně. :frowning2: Hlavně,že papká.
22. říj 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudla je zlatíčko, když jsem masírovala, tak spinkal a jak se vzbudil, opět rozdával úsměvy babičce i neteři, je to prostě poklad i s nudlí u nosu...
22. říj 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek