• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
chrobí :grinning: stačí, když se zklidní...a kukula, to je super teda, přesně jako já, taky jsem šla vce čtvrtek, ET měl být v pondělí,ale bylo jich dost, část mrazili hned a pak ET až v úterý...holky jedna šikovná, šlape mi na paty :grinning:
4. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Chrobi, jojo, včera jsem ještě píchala, no taky mě to připadne hrozně rychlý, možná je ta moje stimulace podobná jako stimulace na nativ....
Kukulík je šikulka, třeba se nám přijde ještě pochlubit i sem.

Holčiny, nestíhám, ale neopuštím vás, pořád nakukuju, ale nestíhám psát...
4. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
izzi jasan, tady je to jako v rychlíku,pomalu budeme zase vymýšlet název nového tématu...jsme ukecané no...
4. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Izzii .... jo valíš rychle, ale je to asi díky tomu, že krásně reaguje a máš takové krásné folíky ...
4. čer 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jůů at už je sobota at vím jaké mám já :slight_smile:)))
4. čer 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,
helenky o boleni v krizi mi povidej, ja to mam taky, hlavne kdyz si ctu va pololeze tak se pak ani nezvednu....
jsem si myslela ze to zacne az s poradnym brichem a ono uz ted :slight_smile:
jinak nas prcek meril 4,5 cm v pondeli a na tom jejich uzasnem utz byly videt i prsticky, ousko, nosik a tak :slight_smile: uzasnej utz ne jako ma dr. :slight_smile:
k tomu kafi, zrovna jsem poslouchala odbornika v poradu Sama doma a tam rikal ze kafe by vadilo kdyby ho mamina vypila vic jak 4 denne takze jedno kafe urcite nevadi stejne tak kola a ostatni kofein :slight_smile:
ja ze zacatku vubec nic z toho nepila a ted jsem do sebe hodila uz sklenicku coly :slight_smile:
4. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, člověk tu chvíli není a už nestíhá.

Wrtulko časové intervaly by ti měli říct na klinice. Mě dr. řekl ať si píchám večer, ale pravidleně ve stejnou dobu, takže jsme měli rozmezí max. 15 minut. Radši jsme to dodržovala přesně, abych něco nezanedbala. Tobě to nemůže píchat manža?

gucci a hypo jak já vám zavidím, ale moc vám to přeju
4. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jindřiško doufám že mi to bude píchat manža ale on to tak jako já neumí takže první injekce než se toho jeden z nás zhostí nám prostě musí někdo pomoct..asistovat..
ještě pořád uvažuju o tý sousedce jenže to bych se musela dokopat se jí zeptat že jo :unamused: :angry:
4. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj hypo!
tak to máme cvrčky stejně velký ...to je dobře, že ti pěkně roste. S tím čtením v polosedě to mám taky tak... auva jauva, když se zvedám. také jsem si mylsela, že to příjde až později, ale ono ne... trénink pěkně od začátku.

na utz jsem byla také pekvapená, jak už se z té potvůrky vyklubalo miminko.. no je ot prostě zázrak

já colu nikdy nepila a teď si dám loka docela často, pomáhá mi na nevolnosti
4. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
wrtulko a ty máš nějaké speciální injekce? ty pera i klasické injekce, co se dávají na sitmulaci, si zvládněš bodnout sama..ničeho se neboj..já jsme nikdy nic nikomu nepíchala a tohle jsem také zvládla bez pomoci
4. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
uz se tesim na 12.6. ale i se samozrejme bojim, tam se teprve uvidi jak ten zakrok dopadl, zda je vse jak ma byt :slight_smile:
jo a taky jsem byla nadsena kdyz mi posteli jak mimcu bije srdicko :slight_smile: tlouklo jak o zivot prej 155/min
4. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jé holky, to jsme fakt stejně velcí, my máme taky tak odhadem 4-5 cm :grinning:
4. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
No já jsem to nezvládla sama, ale dle instrukcí píchal manža a v poho. Já jsme totiž hrozný posera a kolabuju i při odběru krve, takže sama si píchnout něco do břicha by bylo peklo. A proč se nezeptáš? Nějaký problém :unamused:
jinak holky ja uz vubec nezvracim, myslite ze je to tim ze je tam uz jen jedno? jsem z toho trochu vystrasena ale manza porad uklidnuje a mam byt prej rada ...... coz o to rada jsem uz mam uplne spalenou trubici od neustaleho zvraceni ale znate to, clovek se porad neceho boji hlavne po tom vsem :frowning2:
wrtul: to určo zvládnete, neboj...můj muž taky kolabuje při odběrech a píchal jedna radost :wink:
4. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
a ještě něco pro obveselení... jsem alergik a tak mi teď parádně teče z nosu a pšíkám..no a tuhle cestou z krámu jsem si pšíkla tak mocně, že jsem se normálně učůrla... a to jsem prosím v 11tt... a vůbec chodím na záchod jako pejsek..co bude později? jak má člověk dodržovat pitný režim při totální pročůranosti těhotenství? a to prosím cvičím svěrače... tak tolik o radostech raného těhotenství. :grinning:
4. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
hypo: já už taky nezvracela asi tak týden a zdá se mi, že je mi i trochu líp přes den, takže ono to fakt ustupuje
4. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
hely: dobrý :grinning: , já mám pořád intimky, protože ještě zavádím utroš, tak u mě by to ani tak nevadilo :grinning:
4. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
hypo, určitě to je teď menší zátěž..také hcg neroste tak rychle... neboj se, věřím, že ty už máš vybráno :slight_smile:
4. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
helenky neboj to přejde to je jen první tři měsíce to čůrání pak už je to normálně a zase pak na konci je problém až mimi tlačí na močák
4. čer 2009 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
gucci, to já taky..ale do budoucna s asi budu muset pořídit plíny :grinning:
4. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi díky za uklidnění :slight_smile:
4. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
tak alespon moje těhu kámošky to říkaly :slight_smile:))
4. čer 2009 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasan Wrtulko, to píchání krásně zvládneš sama :wink: Taky jsem měla strach, ale skutečně na tom nic není. Je to píchání do bříška, já jsem řešila vzduchový bublinky, ale ty vůbec při píchání do břicha nevadí. Takže se neboj a hurá do toho :wink:

Hypo, to je krásný, takovej prcek :slight_smile: Kofein v malém množství určo neškodí, kamošky, co mám těhotné (a to hned tři), si ranní kávu neodpustí a miminka v bříšku mají zdravá. A vlastně jedna už dnes ve 2 ráno porodila, holčičku, 2240g a 45 cm, je malinká, ale zdravá :slight_smile:
4. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
gucci už jste prozradili tajemství rodině?
4. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
gucci, hypo: mně už také není blbe úplně pořád..ale je to trošku zrádné, protže v těch dobrých chvílích mám tendenci být dosta aktivní a pak si to vyžeru dvojnásob..takže holky zvolna, odchod nevolností si užívejte v klidu. .-)
4. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ja kdyz si kychnu ve stoje tak se mi desne napne bricho a boli takze kdyz vim ze to na me jde tak jsem v lubicku uvolnena, moc pekny pohled, nastesti nechodim moc ven tak se nemusim nikde valet :slight_smile:
4. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jindri: jj rodičové a sourozenci to už ví :wink:
4. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
hypo :grinning: :grinning: :grinning:
nejsem těhu, ale při alergii mám podobné stavy :grinning:
4. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
hypo: já dělám to samé :grinning:
4. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek