• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
22. říj 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kuba spí,ale to byla zase půlhodinová scéna a šílenej řev. nakonec jsem nakojila v leže nad ním,když už skoro spal.
Chci na zítra odstříkat manžovi mlíko,kdyby bylo náhodou potřeba.Ale mám strach,jestli mu to má dát z lahvičky. Asi to potřeba nebude,většinou vydrží až do půlnoci. A odstříkám až později,protože nezamražené se může skladovat myslím 24hod.ne?
22. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jo jo 24h v lednici. Klidně mu to dej z lahvičky, máš-li tu pro novorozence. Ono jim to prý moc jednoduše sát nejde, takže pro jednou se nic nestane. uvidíš. a to máte zítra ty tanečky? já jdu taky trošku odsát, neb mi dr. říkala, ať každý den trochu odstříkám, aby se udělaly zásoby.
22. říj 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda to je fajn, že i když je mu zle, tak se směje. ať jste brzy zdrávi.

@kapr to je blbý, že je nemocník, tak snad bude vše ok. jak mu tu moč nabereš? tak se držte.

Bára teď usnula, ale včerejší noc byla zase očistec, tak uvidíme, co a jak. už z toho začínám šílet....
22. říj 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 no po pravdě nevím jakou mám lahev,myslím že s malou dírkou a malou lahvičku od Farlinu. Evi a odstříkáváš každou dávku asi zvlášt ne? A v čem to skladuješ,ty sis koupila y nádobky od Aventu? A máš odsávačku? Teda to mě fakt mrzí,že máte takové špatné noci,to my jenom to před spaním. Jinak v noci jakž takž. No Jestli to Evi nebude zase ten úplněk,či co? :angry:
Tak to ti dr. říkala určitě dobře. To nám taky radili,že když mimčo celé prso nevypije,tak zbytek odstříkat a bude víc. :grinning:
Ano máme tu taneční show,tak jsem fakt zvědavá,jaké to bude a jak se budu cítit. Po pravdě mám nějaké nervy už ted. Spíš má strach,aby nedělal scény jak dneska. Ale musím se uklidinit,jinak to ted lumpík vycítí.

Rudy teda malý je asi fakt zlatíčko. Já teda zase dneska obdivovala ty vaše fotečky. malý je fakt jak andílek.

Kapříku a Evi,klukům se odebírá moč do nějakého pytlíčku ne?Ale teda ted přemýšlím,jak se to bere holčičkám.

22. říj 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ted pobalila tri krabice skla a keramiky a nemám už do čeho balit.Tak koukáme s manžou na telku.
22. říj 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek ty jo Luci, jsi šikulka! já bych se ted stěhovat nemohla! :wink: ano mám odsávačku medela i kelímky od Aventu, v těch skladuju.vždy když odsaju, tak přileju k již zmrzlému mlíku - prý se to může! v mrazáku vydrží 3 měsíce, v lednici 24h.a mám i malou lahvičku o aventu s malou dírkou. B. stačí, když má odstříkáno tak 80ml na tu jenu dávku.
já zjistila, proč ty noci jsou špatný a spískala jsem si to sama - aniž bych to tušila! takže musím začít s převýchovou, ale je to těžký být důsledný v noci, když se ti chce spát! :frowning2:
23. říj 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek a neboj se jít, kdyžtak ti manžel zavolá a půjdeš domu!
23. říj 2010 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Evi proč sis to spískala? já myslím,že ne? Já malého ráno taky občas beru do postele. Dneska ne,ale včera předevčírem... Dneska docela dobrá noc.
Já včera odstříkala120ml a nechala jsem to rovnouv lahvičce v lednici. A uvidíme. To jsem nevěděla,,že to můžeš takhle míchat už ser zmrzlým.
23. říj 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
odvolávám, co jsem napsala, už to takový poklad není, chce se nosit a je ukňouraný,ale zase chápu proč, třeba se s rýmou a nevyspáním sveze i nějaký ten zub...jo a večer zjistil, jak se v postýlce postavit, tak jsem ho několikrát dávala zpět do lehu, vztekal se a do 22:00 nám, to předváděl, když jsem dho dnes drapla pod paže tak rázoval nožkama jedna dvě jako čáp
Luci díky za pochvalu fotek, myslím, že jak bude mít flaška malou dírku bude muset tahat a neodnaučí se
@evak99 no já , takový zastánce nebrát dítě do postele, ještě minulý týden, tě "kárám" a co myslíš, že jsem předevčírem a dnes udělala? jen jednou teda zaspal, včera ne...už to nešlo vydržet, já bych vydržela nespát,ale ten řev, když nemůže popadnout dech , kvlůli rýmě a natahuje ručičky, na to srdce nemám, to se zase odnaučí, neboj,. teda sama v to věřím..
23. říj 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dorazila ze show,byla luxusní. A nechce se mi usínat,protože malý bude za chvíli vstávat. Tak to chlapi zvládli v pohodě,když jsem přišla domů,tak oba chrupkají. A mlíčko ani nepotřebovali. :slight_smile:
Rudy no jednou to přijít muselo,prostě mají děti takové období vid.Já mám vždycka pocit,že když malého,nebo manžu strašně chválím,jací to jsou pokladi,tak se najednouněco stane a je to jinak :grinning:
23. říj 2010 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda člověk míní,život mění co :grinning: Teoreticky to máme všechny zmáknutý,praxe je jiná. :grinning: To myslím jenom v dobrém,prostě na to nemáme srdce nechat ty broučky trápit.
23. říj 2010 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak miláčkovi se přidal kašel a když je najezený a kašle, tak samozdřejmě zvrací, naštěstí bez teploty a spal líp..uvidíme K
24. říj 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda jojo rudí, souhlasím s luckou. všechny víme, jak by to mělo být, ale....no někde jsem četla, že rodičovství je postupné slevování ze svých předsevzetí :wink: :grinning: tak snad už bude Rudíček v pořádku!
@lucifirek to je skvělý, že sis to užila a že to kluci zvládli!
my měli zase šílenou noc, ale asi jí rostou zuby. ted běžíme ven!
24. říj 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 my byli na obědě u tchánovců,měli jsme kapra a salát. Mnamka. A chtěli jsme jít ven,ale bohužel začalo pršet. ATak až se malý unaví a usne,tak si taky lehnu.Večer musím zase něco pobalit.
24. říj 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak to jste si dali do nosu, co? :slight_smile: tady bylo hezky, jen zima a vítr! my byly s B. venku asi 2h, manžel musel makat a teď uz zase malá spí na balkoně, tak si taky půjdu na chvíli lehnout. a zítra jedem se švagrovou a holkama na 3 dny k našim...tak ať ti je balení o ruky!
24. říj 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek teprve teď jsem se dostala k pořádnému psaní, malá byla odpolko zase protivínek, nechtěla spát a byla přetažená, ale naštěstí s ní byl manžel, takže jsem se mohla prospat. v noci to bylo utrpení, k ránu se budila co hodinu a chtěla pít...nic jiného ji neuklidnilo ani to, že jsem si ji vzala do postele. myslím, že to jsou zuby, neboť poslední dva dny děsivě slintá, ale stejně to je hrůza. fakt doufám, že to bude lepší! tak jdu večeřet a pak spát. kdybych tu teď ty tři dny nebyla, tak se neděste :wink:
24. říj 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem přihodila pár foteček.Z vítání nám teda moc fotek nevyšlo.
Evi jo včera to bylo super.Užila jsem si to.A dneska jsem si teda na obědě pochutnala.
To je teda boj ty noci co? No malý mi usnál v šest a ještě pořád spí.Tak jsem fakt zvědavá,jak to dneska bude probíhat u nás. Jestli ho jen neošplouchnu narychlo v umyvadle a nenakojím.
24. říj 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 teda to byla fakt bojová noc. Malý byl včera dopoledne protivný a honil si pořád ručičku v puse. Ale naštěstí na vítání občánků byl hodnoučký. A ted pořád chrní,snad už bude vstávat,at ho můžu umýt. Ale teda spaní asi zatím hrozit nebude,ted se vyspí a pak bude mít oči jak baterky a bude tady strašit do noci. :grinning:
24. říj 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak jak to dopadlo v noci u vás? u nás docela dobrý. ale zjistila jsem, že si B. v noci říká o prso u kterýho pak usíná, takže jsem jí dneska nedala prso a jen jí uspala na ruce. vyržela 5h bez jídla. takže první krok ke klidnějším nocím pro mámu a tátu! :wink: pak se pokusím, aby usínala sama...no takže uvidíme. teď jedem k našim na "převýchovu", tam si bude moct v noci řvát jak tur a nebude manžela rušit. hezký den
25. říj 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 evi u nás docela dobrý,malý spal do desíti,převlíkla jsem ho a nakojila a spinkal dál. Pak jsme tda ještě dvakrát nebo třikrát kojili.Vydržel dneska spinkat dosedmi. a ted taky spinká,tak jsem si uvařila mrkvovou polévku a něco pobalila. No vidíš. Tak člověk si to musí nějak vychytat vid. :slight_smile: Užijte si to u vaši,určitě si tam odpočineš. Vaši se budou starat. :slight_smile:
25. říj 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no snad budou. jedem i se švagrovou, takže dvě mimina a mamka bude chodit do práce, ale snad to nějak zvládnem :wink: tak to jste měli fajn noc. tak se opatrujte, já se snad u našich taky připojím... :slight_smile:
25. říj 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malej spinká. Já si udělala čaj a povečerela a jdu se vrhnout na nádobí a ještě něco pobalit. Nakonec se bude většina věcí odvážet už ve čt. a pá.,když je ten svátek a manža si vezme dovču a v sobotu ty těžké věci,tak si musím máknout.
Jinak ekzem je zase jako před tím .Od po- pá jsem mazala tím Locoidem a zahojilo se to a za ty dva dny se to zase stihlo objevit. :frowning2: Asi budeme muset zajít na kožní.
25. říj 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky:slight_smile:
jsem zase na jihu. Jinak moč se bere do pytlíčku. Kupuje se za 6 kč ve zdravotnických potřebách. u kluků super. do dirky se dá pindík a přilepí se to na bříško. U holčiček se to prý lepí mezi pysky :unamused: tak asi nic moc.
Jinak měl zvýšené leukocity, takže asi nějaká virózka proběhla. Příští týden jdeme na kontrolu.
Jinak jsem zahájila cvičení s flaškou a teda holky u nás docela očistec. Kuba absolutně nechce pít z flašky. máme Avenťáckou a dala jsem mu raději dudel 2, aby mu to lépe teklo. No a nechce pít. asi to bude stejné jako s kojením. A já ho to musím naučit. Dneska jsem ho nechala vyhladovět a byla to hrůza řval hodinu, byl celý spocený a blinkal jak o život :confounded: když jsem ho nakojila, tak si lahvičku žužlal, jako když si hraje s prsem a vše vybrindal ven. tak zítra jedeme znova. zkusím to víckrát za den. snad se to naučí. nemáte holky nějaký tip?
25. říj 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr Kači to mě mrzí,že teda Kubíček měl virozu,ale snad to bude dobré. Jo asi je zase nějaký blbý den,malý se dneska taky vzbudil a řval jak pominutej. A ještě když mají hlad,vid. A prosím tě proč zvykáš na flašku? Vy nebudete kojit? Já nevím,jestli jsem si něco nepřečetla,vůbec nevím ted proč? Já měla odstříkáno na tu sobotu,ale ani jsme to nevyzkoušeli,jestli by z toho Kuba pil.
25. říj 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no to jste na tom stejně jako my. Jenže já to vyzkoušela a narazili jsme. Takže ikdyž mám nakrásně odstříkáno, bylo by to prd platný :confounded:
učím ho pít proto, kdyby náhodou.......jsem šla k zubaři apod. Taky chci k holiči...
25. říj 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr ahaa,tak to jo,já se lekla,že se něco děje,že třeba nemáš dost mlíčka. No někde jsem slyšela,že kojená dítka mají problém s pitím z lahvičky. A my to teda taky nezkoušeli,tak ani nevím,jak by to dopadlo. Třeba poradí Rudík. :slight_smile:
A co jinak,už je u vás všechno v poklidu? Teda krom toho dneška?
25. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak to schválně vyzkoušejte :slight_smile: jsem zvědavá jestli vám to půjde. Třeba pak poradíš :slight_smile:
dneska měl večer 37,2 tak měl po pár dnech trochu teplotku, ale přitom od úterka nic. Tak uvidíme. No.
Zase jsem odstříkala 60ml na zítra a tu dnešní dávku dala zmrazit. S tím odstříkáváním mám zase hodně mléka, tak aspoň neplaším, že nic nemám. :dizzy_face:
Zítra to budu zkoušet přes den, každou chvilku. Připadá mi, že se chová stejně jaké když jsem ho začínala kojit. Tak doufám, že si do týdne zvykne. :dizzy_face: musí.
25. říj 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky , je to prý normální, že kojené děti nechtějí moc flašku, vím, že kamarádka tak pak měla mooc velký problém později, že mylý nechtěl čaj a nic jen prso, teď má druhé a říkala, že tak od třetího měsíce určitě začne občas nabízet flašku,ahy jí/teď je to holčička/ to pak nepřipadalo jako scifi. Sama teda zkušenost nemám,ale myslím, že to není na škoda už jen kdyžž je potřeba aby krmil někdo jiný a občas dát flašku si myslím, že určitě dítě neodnaučí pít z prsa, to mu přece chutná a voní nejvíc...
Rudíkovi je líp, lašuje čím dál váíc, táta/děda/ včera 4 hodiny hlídal a byl teda dooost unavený, musí se furt hlídat, pořád se šplhá, kam to jde a všechno bere...už se nedá ani koupat, chce se stavět i v kluzké vaně...děs běs,ale jsem na něj mooc hrdá, tolik změn a pokroku a teď , když je nemocný. Dnes odpolko jedeme na kontrolu na kardiologii, prý se po půl roce chodí, tak nás pozvali, tak aspoň si ho Dr. poslechne skrz ten kašel, bo v čekárně bylo včera jako v narvaném autobuse, byl by ještě víc nemocný, tak léčím sama.
mějte se ahojky
26. říj 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,jsem tady uplně nová a potřebuju poradit :rolling_eyes: .právě podstupuju druhé ivf a dneska jsem byla na druhém utz a mám jen 6 folikulu ,nějak jsem čekala víc,i když mám jen jeden vaječník,tak se není asi čemu divit :rolling_eyes: ,ale velikostně se mi to nezdá jeden je 22mm,druhý 15mm,2 jsou po 13 mm a 2 po 10mm :rolling_eyes: ,v pátek mám mít OPU,ale bojím bojím,že nic nezbyde :rolling_eyes: ,s těma dvěma 10mm nemám ani počítat :rolling_eyes: ,takže asi nebude ani PK,holky nevíte jak to je?jaké jste měly počty,nebo tak,moc děkuji za odpověd,moc se v tom ještě nevyznám :rolling_eyes:
26. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek