• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@mourinka29 Ahojky, já asi neporadím, u nás byl problé,m na manželově straně a já naopak měla hyperstimulák, měla jsem 29 vajíček, z toho 26 dobrých...takže já asi "nepotěším" nicméně 6 respektive 4 vůbec není málo, v podstatě stačí jedno hezké. tak určitě nevěš hlavu a věř těm malým prckům, podívej na nás, začínali jsme jako ty a už je tady tooolik dětiček..držím mooc palce, do kterého CAR jezdíš? já byla ve Zlíně a mooc spokojená
26. říj 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 na jeden vaječník je to hezký počet. Měl by být ideálně 10 vajíček z obou. Tak se není čeho bát :dizzy_face:
26. říj 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme holky zvítězili :grinning:
stačilo koupit MAMáckou flaštičku, když Kubík dudlá MAM dudlíčky. a hned bylo po mlíčku :dizzy_face: a bez caviků
26. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr Ahojky myslíš? no já nevím :pensive: ,ale ty velikosti jsou teda nic moc,kdyby aspon byly velikostně rochu větší,ono ani nejde tak o počet,jako o kvalitu a vidím,že s tak malýma velikostma moc kvalitní právě nebudou :confounded: ,no uvidíme jak se to vyvine a děkují :pensive:
26. říj 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 No mají mít přes 20 mm, každý den rostou o 2 mm, takže si myslím, že to není vůbec špatné :dizzy_face: věř jim :dizzy_face:
26. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr no právě a to je jen jeden druhý má 15 a další 13 a 10 mm:confounded: a vubec mi to nesedí,protože od soboty skoro nevyrostly :rolling_eyes: , v sobotu byl jeden 15 ,dva 13,tři 10 a dva 9mm,takže vyrostly jenminimálně až na jednoho,ale už tě s tím nebudu zatěžovat :rolling_eyes: at ti nekazím náladu :pensive: ,já jsem dneska uplně v ř..i :rolling_eyes:
26. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nezatěžuješ:slight_smile: hlavně právě nesmíš být v ř..i
Já vím jak se cítíš a vím jaké to jsou nervy, ale musíš být psychycky v pohodě :wink: ještě mají čas a dorostou.věř jim!!!!
26. říj 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr tak příští týden zkusím,mohlabych to taky využít,chtělabych začít chodit zase tančit. Tak by manža mohl vykoupat a nakrmit,i když myslím,že to asi neklapen. :frowning2: Já v tu sobotu odstříkala ručně 120ml. Což jsem byla překvapená,ani jsem neměla představu,kolik můžu odstříkat. Když to kubovi stačí,tak to mhnožství nějak neřeší. To kojení je fakt pohoda.
@ruda Rudíček je teda éro :slight_smile: To je fajn,že už mu je lépe a může zase naplno řádit. :slight_smile: At dobře dopadnete na kardio.

Já dneska zase balila a uklízela.
Jinak jsem ségře chvíli hlídala neteřinku,je jí rok a něco,tak jsem si aspon vyzkoušela,jaké to měla naše mamka,když jsme byli po roce. Kačenka byla moc hodná a šli jsme pěšky k tatkovi. A byla s ní sranda. Bouchala pak pěstičkou na dveře a volala dedo dedo. A pak si pořád chodila lehat ke Kubíčkovi,hladila ho,pusinkovala,prohlížela mu ručičky ouška. Pak se pokala,tak mu utírala prdelku. No prostě prča. :grinning:
26. říj 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak držím palečky. Co máš ty za lahvičky?
26. říj 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr tak to je super,že jste uspěli.Mam má hezké ty antikolikové lahvičku,mám na ni slevu v DM,tak ji možná taky koupím.My máme taky dudlíček. Ted mám lahvičku od Farlinu a je tam opravdu malička dírečka.

@mourinka29 držím pěstičky. Já bych to taky neviděla tragicky. Je to šíleně těžké být v pohodě. Ale stačí i jedno pořádné vajíčko a z toho emryjko. :wink: U nás to bylo také jinak,my měli taky problém jen u manžela. A průběh pokusů mám popsaný v mém prvním albu. Tak mrkni.Jesli chceš. :wink:
26. říj 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr já mám právě Farlin a zdá se mi taky maličkatá dírečka. A dudlíček máme sauvinex,ale ted si oblíbil ten obyč od Mamu,líbí se mi od nich ten Air,ale tem mají až od 6 měsíců a ještě ten soft.
26. říj 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek myslím že nejde o dírečku, ale o tvar dudlíku :wink: teď jsem odsála obě prsa a měla jsem jen 90 ml dohromady :unamused: tak asi nic moc. ale chci ještě vyzkoušet, kolik by mu jako mělo stačit na napapání. Já myslím, že právě okolo 100 ml. teda počítám to jako tak, že večer vypije obě prsa.
26. říj 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr to by mu asi mělo stačit. Já to právě zkoušela jenom v tu sobotu. A to bylo jen z jednoho prsa.My večer dáváme většinou z jednoho prsa.Ale občas se stane,že mu to nestačí a dá si obě. Nějak to prostě neřeším .Ale jak jsi psala. KDyž bych měla odstříkat,tak fakt nevím,kolik by mu mělo stačit.
Jo jde hodně o ten tvar dudlíku. Každému mimču asi vyhovuje jiný.Já tím jenom myslela,že to je lahvička asi pro ty nejmenší. Kouknu ještě v DMku na tu Mamáckou. :slight_smile:
26. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr a tak jestli ted průběžně ještě odstříkáváš,tak by se mohlo začít dělat mlíčka víc ne? :wink: Já se tím fakt nějak netrápila. Prostě když mu to stačí,tak mu to stačí.Naštěstí.
26. říj 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jo, myslím, že se dělá víc, zase mi tvrdnou prsa :slight_smile: ale 120 z jednoho bych asi nedala. Šak ono se dělá podle našich jedlíků a on to náš Kuba fláká od narození.... :angry:
26. říj 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr :slight_smile: proč by to flákal,prostě mu stačí mín,vždyt hezky prospívá. :wink:
26. říj 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
prospívá, ale s jídlem máme často problémy. :dizzy_face:
26. říj 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr Já myslela,že papá v pohodě. U nás s jídlem pohoda,teda krom toho,že se někdy vzteká a řve. Nebo je pořád přicucává a pouští a dělá občas šílený psí kusy.
26. říj 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no to právě dělá, ale denně :dizzy_face:
26. říj 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorát ten ekzem nás dost trápí,zse to má hnusné. A navíc má hlenovitou stoličku.Tak to budu msuet asi příští týden na poradně probrat. Ty jo ten měsíc utekl,už mu budou 4 měsíce. Na netu jsem četla že ta stolička a ten ekzem může být klidně alergie na mléčné výborby. A na ten ekzem stejně asi budu muset začít zkoušet,co mu vadí.
26. říj 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr teda tak to si užiješ. :angry:
26. říj 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a navíc asi já budu muset navšívit doktora.Udělat si zase ty jateráky. A navíc mě šíleně pořád bolí kolena a paty. Někdy belhám jak stará baba.
26. říj 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no my zase máme teplotu a dneska celý den blinkal a večer měl průjem:frowning2: že by rotaviry?
26. říj 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr Kači tak jestli má hodně průjem,tak bych šla radši k dr. u těch miminek je to srašně zrádné,prý jsou hrozně rychle dehydratované. Chuderka Kubíček :frowning2:
26. říj 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic,já jdu do hajan.Manža není ještě doma. :frowning2:
26. říj 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééžiši, vy jste ženské ukecané/upsané/, to jde vidět, že máte ještě "lehárko" pak tady ta diskuze padle...

kdo ví, co Zubajda a Wrtule, nemáte zprávy?
27. říj 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda já bohužel. A co Chrobace,taky tu nebyla dlouho.
27. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem se do albíček, Wrtulce se netzadařilo a Zubíčkovi taky ne... chjooo, kuřátka moje, je mi to tak líto.... a jo a chrobí je kde????
27. říj 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobule čeká holku a kluka :grinning: , už jsem ji sprdla, že na nás kašle!!!je to supééér
27. říj 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda tak to je super,že chrobik budem ít holčičku a chlapečka.
Tak švagr nedorazí,rozbilo se jim auto,tím pádem nemáme nikoho na stěhování.Tak nevím,jak to ted bude.
Já se pustila do vaření,dělám vepřové kostky na kmíně s houbami a rýži.
28. říj 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek