• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@lucifirek teda to je pech, my zase půjčili švagrovi na stěhování a rozbil nám ho... :frowning2:
28. říj 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda tak to teda u vás to bylo horší :unamused: No tak uvidíme,kdy bude mít někdo čas,aby nám pomohl,nějak nemá nikdo tento víkend čas.Tchán by chtěl pomoct,ale to zase nechce manžel,rptože má problémy se zádama.
29. říj 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek ahoj Lucíku, to je teda pech s tím autem. a kdy budete finálně stěhovat?

@ruda jsou ukecaný, že? já tu 2 dny nebyla a hne 2 nový stránky! ale jsem ráda, mám co číst!jaxe mate?

@kapr ten průjem je blbý. už je líp? já pro B. odstříkám tak 80ml a stačí jí to. vy máte větší jedlíky, ale myslím, že 100ml je akorát. no teda nedám to z jednoho prsu, odstříkávám průběžně během dne z obou prsů. nejvíc mám večer.jo a B. se taky u kojení kroutí a "odpojuje" :wink: posledních pár dní i brečí - prý to jsou zuby, neboť v noci spí tak neklidně a často pláče - teda je to takový zoufalý pláč, tak jí vždy namažu dásničky gelem, co nám dala mamka a b.se zklidní. jinak u našich pohoda, obě malé řvaly napřeskáčku, ale byli jsme na ně 4, tak to šlo! a přišla i sestřenice, co má taky 3týdenní holčičku...no bylo to ďábelský. :wink:
29. říj 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky používáte někdo šátek na nošení mimi?
29. říj 2010 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek no vitaj, to je dost, že sem koukneš... šátek nemám, mám Beco a jsem moooc spokojená
29. říj 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já tak zvažuju .. chci nějakou levnou variantu na nošení protože ty dvě mimi neunesu, že... takže fakt jen jako nárazovku tak kde nepůjde použít kočár
29. říj 2010 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 evi nakonec až příští víkend,to snad bude moct i víc lidí,no dobalím věci a uvidíme. Jeden kamarád zítra mohl,ale jen na tři hodiny. Tak ho manža nechce otravovat a stejně by se to nestihlo. Tak se to už kvůli jednomu týdnu nezblázní
Kapříká tak jak s tím průjmem.Jak je Kubíčkovi,je to lepší?

@chrobacek já šátek taky nepoužívám. Mám klasický baby vak od Pecha a od ségry půjčené nosítko Baby neo. TEd používám převážně vak a jsem moc spokojená. Ted najedeme i na to nosítko,tak uvidíme.
Jinak tě tu vítám a gatuluji k dvojčátkům.:grinning:
Po pravdě,šátek je možná dražší než baby vak.
29. říj 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek no jsme rády, že jsi se přišla podívat a že vám to tak hezky vyšlo! a už jsi pěkně daleko, což? tak já nemám variantu levnou, ale zase hodně využívanou - mám lodger - dá se použít jako fusak do autosedačky, jako babyvak a já ho teď používám i jako fusak do kočárku než začnu používat velkej fusak. No a na pozdější dobu máme manducu.

@lucifirek tak to jo Luci, to bude lepší, když budete mít kámoše na pomoc! jak jste se měli? tady bylo přenádherně, tak jsme dneska s manžílkem šli na Hrad na procházku a pak na véču, ale to už se B. moc nelíbilo... :wink:
29. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 tady bylo dneska taky krásně. Šla jsem se podívat do Takka,měli tam slevy. A Nakoupit,nedřív to vypadalo,že se budeme zítra stěhovat,tak jsem nakoupila hovězí na guláš a uvařila ho a manža to nakonec zrušil.Tak zítra ani v neděli nebudu vařit. A ted peču kefírovou buchtu,ale jelikož už mám všechny ingredience odstěhované,tak nemám sodu a prdopeč,tak jsem zvědavá,co z toho vyleze.
Zítra půjdeme s malým ven a ve volných chvílích budu ještě balit. A v neděli jdeme po obědě s tátou a ségrou na hřbitov.
A co jinak u vás dobrý? Co Barča? U nás celkem dobré. Akorát teda dneska byl malý pěkně protivný a uknouraný.Ale brzy usnul,už před půl osmou a už stihl být dvakrát vzhůru. Tak jsem zvědavá,jaká bude noc.
29. říj 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 tak jaká byla noc? U nás příšerná. Jsem jak praštěná a bolí mě hlava. Malý se pořád budil,plakat,kroutil se,vztekal se. Tak jsem ve 4 rezignovala a vzala si ho do postele.
30. říj 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,tak jse byla včera na OPU a měla jsem jen 3 vajíčka z 6ti folikulu a 2 se prý krásně drží a v ponděli jdu na ET,máme to teda bez PK,ale tak doufám,že u mě jim bude líp než v misce :dizzy_face: :dizzy_face: ,tak jsem vám to chtěla jen zděit a děkuji za podporu :slight_smile:
30. říj 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 to je krásná zprávička. :slight_smile: Stačí jeden,či dva bojovníčci. :wink: To víš,že jim bude lépe u tebe. :wink: V teple bříška u maminky nejlíp. :slight_smile: Drž se a v pondělí budu myslet. :slight_smile:
30. říj 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás teda dneska hrozný den. Malý celé dopoledne knoural a poplakával,po obědě spustil šílený neutěšitelný pláč a zuřivě pořád něco kousal a to se trošku uklidnil. Tak jsem koupila ten gelík na dásničky. A ted je to trošku lepší,sice není uplně ve své kůži,ale zdá se ,že to asi byli ty zoubky. Bříško snad ne. Večer dám půlku čípku panadolu a snad bude líp spát než včera. A nic z toho,co jsem plánovala udělat jsem nestihla,páč jsem pořád chovala.
30. říj 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek děkuji :slight_smile: .jinak byli jsme ted s manželem pusit lampiony štěstí,bylo to náádhernééé :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 jé já to už tolikrát viděla a zatím nikdy nezkusila. To muselo být krásné.Tak budu muset manžu překvapit. Hlavně ho někde koupit a třeba na vánoce pustit.
30. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek bylo to krásnéé :dizzy_face: ,stojí to 119 kč a v balení jsou 2kusy,řekli jsme si,že to koupíme rodičum k vánocum,jako nějaké překvapeníčko k dárku ještě,my to pozorovali už v létě,ale od někoho jiného a jim se to strašně líbilo :dizzy_face: ,a mužu ti říct,že jsme z toho měli radost jak malí :grinning: :grinning:
30. říj 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 snad to u nás někde koupím.
30. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek my to koupili v globusu v papírnictví ,ale určitě by to mělo mít každé papírnictví :wink: :wink: :slight_smile:
30. říj 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji,zkusím se optat. :wink: To bude hezké překvápko.
30. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 gratuluju! my si taky poslali lampion a napsali na něj, že chceme berušku a do měsíce jsem otěhotněla! :wink: tak nás informuj o dalším vývoji!
@lucifirek no je to s těma broučkama těžký, co? člověk neví, co je trápí...a u nás je jim líp. no my měli docela dobrou noc, ale zase půlku noci spala s námi...je to šílený, nechci ji navyknout, ale ona se budí a pláče takovým zoufalým pláčem a my nevíme, co to je. mažu jí dásně, tak to se vždycky trošku uklidní, takže to asi opravdu budou ty zuby. Možná i u vás, ne? tak snad bude dneska líp. jinak jsi teda dobrá, že pečeš a nemáš všechno u sebe. Už se těšíš do nového viď? Jen doufám, že budete mít brzy net, abys byla brzy s námi.
30. říj 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek holky, tak Kuba je už 2 den bez teplot. Stejně jsou ty teplotky zvláštní. třeba celý den nic a pak najednou 37 - 37,2 a za chvilku zase nic.
Ten průjmík měl jen jeden den. Jak jsem mu začala dávat Nutrilon proti blinkání, tak neblinká a má tužší kakání.
K Dr. jdeme v úterý, tak uvidím co nám řekne. Taky to jsou asi zoubky. Kouše všechno co se dá. :grinning:
Jo a Luci už jsem dala z jednoho prsu 100 ml :dizzy_face: nojo u maminky je mi dobře. Hlavně mám hooodně papání.
30. říj 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 tak vidíš, že je vše OK :slight_smile: držím palečky a dej vědět jak vše probíhá :wink:
@chrobacek takhle se na nás vyprdnout :angry: doufám že vše napravíš a gratuluji k párečku :dizzy_face:
30. říj 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Luci, ty už dáváš příkrmy? Já myslela že se dávají až od 6ti měsíců.
30. říj 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 tak noc u nás byla v pohodě. Akorát kolem třetí se vzbudil a vypadal vyspaný a manža zrovna přišel z akce,tak jsme si s ním pohráli,pokecali :grinning: pak jsme nakojili a hezky u mě spinkal. To ted bude zvykání na nový čas. To ted bude vstávat v šest a v šest by měl jít i do postýlky. Fakt je ty zoubky asi hodně bolí vid. No Evi,když jí je u tebe dobře. Já ho taky nechci zvykat. Ale když pak vstávám,dám mu dudlík,lehnu si a musím nanovo a dělá to člověk třeba desetkrát,tak si ho dám radši do postele. :slight_smile: No už jsem se těšila do nového,no tak až ten další víkend,ono to uteče.
Ted vypadá malej zatím v pohodě,ta snad to nezakřiknu.

@kapr tak koukám,že tu zoubkujeme všichni. :grinning: My jdeme na poradnu ve středu,tak se chci taky zeptat na spoustu věcí.
No vidíš,mlíčka fůra :slight_smile: A jsem ráda,že je Kubíčkovi už lépe. A já ještě příkrmy nedávám vůbec? Až od 6. měsíce. NO ono to bude za chvíli,tento měsíc mi šíleně utekl. A my budeme dávat příkrmy fakt až od toho ukončeného 6.,kvůli tomu ekzemu musíme opatrně a prý co nejdéle kojit,tak snad bude dost mlíčka,jinak bych musel kupovat to mlíčko HA a to už jsou pálky. A mlíčko od mamky je nejlepší. A musíme zkoušet dávat fakt po troškách a 5 dní stejné papkání,abychom zjistili,co mu na ten ekzem bude vadit. Ségra říkala,že malé se ekzem po něčem vyrazí třeba až po několika dnech.
31. říj 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Evi fáákt,tak to je krásné,tak snad se to podaří i u nás :dizzy_face: i kdy cestaj ještě daleká :pensive:
@kapr určitě dám vědet,je to moje druhé ivf a to sklamání už nechci zažít,ale ted tomu věřím nějak víc než poprvé ,že to prostě vyjde, i když celý pruběh byl od začátku horší ,minule jsem měla víc folikulu a normálně PK a ted to bude bez PK a to se prý šance snižují :pensive: .Ach joo nějak seo mě pokouší depka :pensive: ,pryč s níííííííí :grinning: :grinning:
31. říj 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: @mourinka29 přeju moooc štěastíčka, neboj, klapne to , všechny tu držíme pěstičky, lampionbky super, kámoš je měl na svatbě
no jen my nezoubkujeme a to je Rudlín o moc starší, taky si to od 3 měsíců myslím a zuby nikde
31. říj 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda tak rudi já taky nevím, zda to ty zuby jsou. mamka tam žádné nenašla. jistý je, že když jí dám do pusy ten gelík, tak se uklidní, tak si prostě myslím, že to zuby jsou...ale vím prd.
my měli zas divnou noc, malá se pořád budila, pořád chtěla pít (co 2h!) a nakonec se rozhodla, že budeme v 5h vstávat. pak jsme byli na těch vaničkách (Kapříku, možná na to plavání fakt budeme chodit!!!!) a tam se jí nejdřív líbilo, ale pak začala řvát, bo byla děsivě přetažená a hladová...teď spí v autosedačce a bůh ví, že dřív jsem jí vyndavala, aby si nekazila zádíčka, ale teď ji tam nechám, ať se trochu prospí, neb jí vzbudí všechno....tak si jdu rychle přečíst noviny! :wink:
1. lis 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 evi to mě mrzí,že takhle pořád bojujete,to musela být noc náročná. My jsme spali od tří společně. :grinning: Malý se kroutíl,bolelo ho bříško. U nás ten gelík taky zabírá,ale v puse nic vidět není. A ted zase včera a dneska nic.
A po pravdě se vždycky těším,až půjdeme ven,protože to je jistota,že malý bude spinkat a já si odpočinu.
A těším se do nového,kde budu moct nechat malého dospat v kočárku. Protože takhel ho přehazuju do sedačky,vynesu nahoru a pak ho taky nechám v sedačce. Ale většinou se stejně vzbudí,když s ním hýbu. Ted bych šla nejradši spát.
Musím vymyslet něco rychlého na vaření. A ještě jsem ani neměla čas kouknout na to nové mega číslo Maminky. :slight_smile:
1. lis 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jojo Luci, já se taky těším vždy ven, to je jediný, kdy Bára spí. Navíc se teda potvrdilo, že je "dráždivé dítě" (a ty míň spí), takže dostala 2 cviky z Vojty. Uvidíme, prý to na to zabírá, tak snad bude i líp spát. Má prý zvýšený svalový tonus, takže je vlastně neustále "v křeči". Snad to s ní zvládnu cvičit, mám strach, že nenajdu správně ty body, co mi na rehabilitaci ukazovali. Ani se ti nedivím, že se těšíš do nového, to bude super. Taky nechvávám B. dospat v kočárku, ale většinou to už dlouho stejně nevydrží - jednak dlouho jezdíme a jednak myslím, že jí pak budí výtah a další "divné" zvuky! taky dneska nevím, co vařit... :frowning2: ale odpoledne jdeme s holkama a prckama do solničky, tak se těším! co plánujete vy? tady je zataženo, ale aspoň není taková zima...
1. lis 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
m
@evak99 my jdeme ted ven,malý zase spaljen půl hodky :frowning2: Tak cvičíte VOjtovku jo? Tak držím palečky,at to zvládáš. Určitě jí to pomůže.
1. lis 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek