• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@lucifirek no jo, ale moc mi ta vojtovka nejde. budu se muset ještě jednou zeptat, jaký ty body mačkat. včera u toho B. řvala, tak jsem to dělala dobře, dneska si toho snad ani nevšimla, tak vím, že jsem nebyla úspěšná...je to těžký najít přesně ty body na tak malým tělíčku. Dneska byla B. zase taková plačtivá a jen když jsem jí nosila pořád u sebe, tak byla v pohodě. ale hodně přes den spala, což znamená, že bude drsná noc! :unamused: tak snad u vás bude dobře! :wink:
1. lis 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 tak jak bylo v solničce? Já tam ještě pořád nebyla. Je to poblíž našeho nového bydliště,tak půjdu,až se přestěhujeme. Evi strašně ráda bych ti s tou Vojtovkou poradila,ale vůbec netuším,jak se to má dělat. Vím zhruba o co jde,ale víc nic. A nemáš někoho,s kým se poradit? Já mám známou ze slovenska a vím,že tu vojtovku taky dělá.Nebo třeba Rudy ti poradí. My byli po obědě na nákupu a při cestě mi volala kámoška,jestli nemám chvíli čas na kafíčko.Tak jsme zašli a dala jsem si i těstoviny. Dneska manža po dlouhé době byl doma na koupání. Bohužel malý je z něj nějaký dneska rozpačitý a skoro začal plakat. Asi to je tím,že jsem s ním převážně pořád sama. Tak mi je to líto,kvůli manžovi.Na mě se Kuba řehtá a dělá blbosti,ale na nikoho jiného většinou ne. Časem se to uričtiě spravi.
Držím palečky,at máte klidnější noc. Kuba dneska usnul hned po koupání,tak jsem taky zvědavá,jaká bude noc.
A ve středu máme poradnu. Chci se zeptat na spoustu věcí. A taky na to,že když Kuba pase koníky,tak se pořád klátí na jednu stranu,že se převalí na bok,jestli je to normální.
1. lis 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 ježíšku Evi, já zapomněla, ve středu je zase to kino. Chceš jít? myslím, že reservace lístků není potřeba, tak narváno tam nebývá :wink:
1. lis 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile: ,tak mám za sebou ET,mám dvě embryjka,z nichž jedno je prý pomalejší :confounded: ,ale o tom druhém mi říkala paní doktorka,že je jedničkové kvality,měla tam napsáno 1/A :dizzy_face: ,tak jsem ráda aspon za to,takže kolikabuněčné je jsem se neptala :angry: a když jsem přišla domu a kukla do papíru,tak tam je napsáno 4/1A ,tak jsem usoudila,že to jeasi jen 4 buněčné :unamused: :unamused: ,což podle tabulky je málo :frowning2: ,podle tabulky by už mělo být aspon 7mi buněčné :unamused: ,Ach joo,ta ted nevím,zase s říkám,že kdyby bylo opožděné,tak by mi neřekli,žeje jedničkové kvality :unamused: ,no mám trošku brouka v hlavě :unamused:
2. lis 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 nepřemýšlej o tom a relaxuj a užívej si, momentálněmjsi těhotná a basta fidli
2. lis 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudla je definitivně na čtyřech a lozí jako ďas
2. lis 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 gratuluji a držím palečky. :wink:

@ruda :slight_smile: :wink: super.
Nás zítra čeká poradna.
2. lis 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak jsem zvědavá na čísílka
3. lis 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda tak to já taky. :grinning:
3. lis 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 jak píše rudík. užívej si neprokazatelné těhotenství. víme, že je to těžké, všechny to máme za sebou, ale stres ti nepomůže! takže buď optimistka a hýčkej je u sebe :wink:
@ruda no tak to je skvělá zpráva - hlavně teda pro tebe, už si neodpočineš :wink: nee, je to super, že je čilý! :slight_smile:
@lucifirek já su taky zvědavá :wink: my jdem zítra na očkování, tak se taky bude vážit, tak uvidíme, jak přibírá.
@kapr Kačí, já tu včera nebyla, tak jsem to nečetla...neva, půjdem příště, i když dneska měla být ta romantika s j. roberts, tak to mě mrzí. už ses koukala, kam budete chodit na to plavání?možná se přidáme... :wink:
3. lis 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,jj snažím se být v klidu ale to víte,nemyslet na to je nemožné :grinning: :grinning: ,holky dotázek mě dneska celý den bolí menstruačně břicho :angry: :angry: ,v pondělí jsem byla na ET ,takže na nějaké uhnízdění je asi ještě brzo a na ms taky :confounded: :confounded: ,takovéto příznaky mívám 2,3 dny před ms,ale né 10 dní :unamused: ,ach joo,a pak má být čověk v poho jooo :grinning: :grinning: :grinning: ,já už chc být mezi váma a řešit prdíky :grinning: :grinning:
3. lis 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 já měla ms bolest celou dobu po ovulaci. myslela jsem si, že jí dostanu a prd, byla jsem těhu, takže neplaš, je to normoška :wink: mysli na ně a povídej si s nima :wink: :slight_smile: a piš nám, to pomáhá :wink: :sunglasses:
3. lis 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 myslím na ně,povídám si s něma a píšu i s váma :grinning: :grinning: :grinning: ,tak snad to zabere :dizzy_face: :dizzy_face: .holky ještě jedna blbá otázka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: fungovaly jste po ET jak? :slight_smile: ,mužu pomaličku vysát byt,mám tu jen plovoučku,takže žádné dření po kobercích,potřebuju jen nasát chlupy od psa :angry: :angry:
3. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 myslí na prcky. Ono je to s těma bolestma těžké,já je měla pokaždé na ms a poprvé se to nepovedlo a podruhé jsem je měla taky,tak jsem plašila,že už je konec a nezadařílo se a byla jsem těhu. Je to určitě těžké být v klidu. mě to teda rozhodně nešlo. Jinak můžeš dělat všechno. mě říkali,netahat těžké věci,nedělat nějak drsticky sport a pod. Ale normální domácí provoz v pohodě. Rozhodně si to těhu člověk nevyleží. Při prvním pokusu jsem skoro nic nedělala. Při druhém jsem se starala o nemocnou mamku a byla dost ve stresu a i tak to dopadlo. Prostě záleží na přírodě. :wink:

Tak my máme po poradně. 66cm a 6770g. Dostali jsme hexu i synflorix. Dneska to teda byl mazec,jen jak jsme tam vlezli tak malý začal tak řvát,že jsem vůbec neslyšela,co mi dr. říkala. Tak jsem ho musela nejdřív uklidnit. Bouličky za ouškama prý souvisí s tím ekzemem.Ekzem se jí moc nelíbil,tak jsme dostali ještě jednu mastičku a máme střídat. Pak jsem se ještě ptala na tu hlenovou stoličku. Mám zkusit vysadit obyč. mléko a nahradit zakysanými výrobky. A sledovat. Po injekcích teda řval jak tur. A jak je ted víc nevrlý,tak to může být od zubu,ale i od toho ekzemu,že ho to svědí.
3. lis 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 jak píše Lucka, funguj normálně, ale nepřepínej se! držíme pěsti! :wink:
@lucifirek kluk jak buk! :slight_smile: ale ten exzém je blbej teda...ani se nedivím, že je plačtivej. no vysad to, vím o těch potrav. alergiích své- není to zas tak těžké, jde jen o zvyk! a co by člověk pro ta naše robátka neudělal, viď :dizzy_face: tak snad mastička zabere!
3. lis 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 tak jsem to zakřikla. Dr se mě ptala jestli má v té stoličce krom toho hlenu i krev. Tak jsem říkala,že ne .A ted malý kakal a měl tam velké kusy hlenu a v tom pár krvavých červených nitek a trošku narůžovělých.Tak zítra můžeme volat a vyrazit k dr. z novu. Ach jo. :frowning2:
Máš pravdu,jde jenom o zvyk. A jestli budu muset vysadit mléčné výrobky,tak je vysadím.Stjně bych měla začít jíst zdravěji. Když na ten ekzem je spousta věcí,co ho dráždí,čokoláda,kakao,kyselé,citrusi,kiwi,...... No na tebe si kolkrát vzpomenu v obchodě,když musíš kupova bezlepkové. Mě to přijde náročný.Ale ty už jsi na to asi zvyklá vid.
3. lis 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jojo jsem zvyklá a taky si zvykneš. na tom bezlepkovým je jen blbý, že je to tak drahý...a teď míň peču, tak furt kupujeme sušenky a ty jsou skoro za 50kč... :frowning2: to je mi teda hrozně líto, že máte takovéhle trápení. Tak jí zítra zavolej a uvidíš, co řekne. a jak ti jde balení? kdy přesně to stěhování vypukne? už v pátek nebo až v sobotu? :wink:
3. lis 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 no tak to jsou teda fakt pálky za to pečivo.To fakt asi vyjde levněji píct doma,ale když není čas vid.A může to Barborka podědit? To asi taky budete muset opatrně s příkrmama a pak potravinama celkově vid?
3. lis 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 já se zeptám té kamarádky
3. lis 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinsk holky my teda už máme 7250g, teda měli v pondělí. :dizzy_face:
jo a taky jsem zjistila, že při večerním kojení už nemám mléko :frowning2: tak jsem dneska dala dokrm. přitom teď až půjdu odstříkávat tak mívám kolem 100 ml. tak se budu muset poradit s doktorem. zatím to asi udělám tak, že mu dám k dobru to, co teď večer odstříkám, abych do něj nesunula umělou. ale chtěla jse,m se zbavit té lahvičky a asi to nepůjde :unamused: a po ložičkách mu 100ml dávat teda nebudu.
evi film dobrý, jen ty titulkjy:slight_smile:
3. lis 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek bohužel může. je to dědičný, tak se uvidí. no s těma příkrmama to snad půjde. už jsem koukala v dm, že mají u některých napsáno bezlepkové...tak snad to půjde. no máš pravdu, čas na pečení teď moc není. peču tak 1x za týden, dřív jsem pekla víc... :frowning2:
@kapr to jsou pitomci, že ot dali s titulkama, že? :wink: ty jo to je Kubík taky velikej. Jak ho utáhneš? :wink: my jdeme k dr. dneska, tak jsem zvědavá, kolik bude mít Bára. Chtěla bych, aby měla aspoň 5,3kg! ty jo s tím mlíkem je to divný. a jaký příkrm mu dáváš? a co máš proti lahvičce? už je velkej a když to nebude často, tak to zvládne i s kojením, ne? Aspoň B. to tak má, 1x týdně jí dáváme z lahvičky a nazanechalo to na ní žádný následky!
holky, tak B. dneska vstávala ve 3:30 - byli vzhůru hodinu, pak hoďka spánku a teď už jsme zas vzhůru! ještě že se s manžou střídáme, jinak by to bylo šílený! :unamused:
4. lis 2010 v 05:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 teda to jsi dneska měla brzké vstávání. :unamused: My vstávali až o půl osmé. Malý dneska hodně spinkal,má trochu zvýšenou teplotu. A vypadá to,že bude zase spinkat.
Ty alergie na potraviny jsou fakt na pytel. :frowning2: Já mám taky pár,ale nějak mě to neomezuje,protože to jsou věci,které člověk nejí denně-čerstvá mrkev,lískové ořechy,jablka...

@kapr to je fakt divný,že máš večer mlíčka málo a přitom ještě odstříkách takové množství.tak hlavně,že mu dáváš z lahvičky svoje a máš udělanou zásobu. To pak dej vědět,co ti na to dr. řekl. A teda Kubíček je kus chlapa. :wink:

Já volala k dr. a mám vysadit na týden všechny mléčné výrobky včetně másla.. A za týden se ozvat.
4. lis 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci, tak snad to pomůže! :wink: Ono se pořád říká, jezte mléčné výrobky, ale ony nejsou extra zdravé ani pro nás dospělé...a z čeho má Kubík teplotku? Myslíš, že k tomu průjmu? my se vrátily z očkování a z dlouhé procházky. hrozně tam fouká. Tak B. má 5,32kg, jak jsem si včera přála, tak to vyšlo :wink: dostala pigáro, mě paní dr. politovala, že mám takového nespavce a odpol. uvidíme, zda nebude mít zvýšenou teplotu. chtěla bych jet za kámoškou, co má 14 dní starou holčičku, ale nevím nevím...
4. lis 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 teplotku má z toho očkování,dostal hexu a synflorix
4. lis 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holkyy,ta já sará tesomaniačka testla včera :grinning: ,rapi 10 ,abych věděla,jak jsem na tom s hcg v těle po píchnutí OVITRILLU a na desítkovémbyla slaboučká ružová a dneska jsem testla mm 25 a tá čárka je silnější :unamused: ,no jsem kráva,měla jsem s testováním počkat :unamused: :unamused: Ale u prvního ivf jsem něměla poz TT 9tý den po píchnutí a dnesa mám,ale možná to moje tělo ted vstřebává pomaleji aaach já jse trubka co :confounded: :confounded: :confounded: :cry:
5. lis 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 tak já držím palečky,aby to bylo těhu. :wink: Kolik jsi ted po ET?
5. lis 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci to bude ještě pregnyl 100% bruslila jsem po netu a já nemužu mít ještě hcg z mimi,ET byl v Pondělí bez PK :grinning: ,to by muselybýt embryjka jooo rychle :grinning: :grinning: ,néé,testnu v pondělí a uvidím,jestli tam něco bude :confused:
5. lis 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 tak držím pěstičky. On je člověk nedočkavý vid.Znám to a pak se zbytečně stresuje. :wink:
5. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek nedočkavýý? to slovo neznám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 držím palečky a zdravím zbytek..
6. lis 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek