• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
foto v albu..kdo chce kouknout..
6. lis 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 držím moc pěstičky. člověk nechce vydržet, víď,ale vyplatí se to!
ostatním ahoj, nestíhám ozvu se zítra
6. lis 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda teda fotečky jsou prostě nádherný. Moc vám to spolu sluší a RUdínek je prostě krásnoučkej.
7. lis 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my se včera přestěhovali.Nemohli jsme najít šrouby k posteli,tak jsme spali na matracích. A nenašli jsme chůvičky.
Jinak docela mazec,než si člověk zajede zase nějaký systém.Pořádněco hledáme. A te už na to prdím,dopiju caro a jdu spát. V noci jsem nemohla usnout.
7. lis 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda nádherný! to budete dávat babičkám k vánocům ne? :wink:
@lucifirek tak to je fajn, že jste to stihli. jsem na vás myslela. to je jasný, že nemůžet nic najít! neboj, jak to budeš postupně vybalovat, tak to bude dobrý!
B. měla celý víkend teplotu po očkování. noci jsou příšerné, každou hodinu se budí a pláče, hrozně prdí, což jí zřejmě budí...včera jsem šla spát v osm, takže je mi už dneska líp, ale včera to byla krize. mamka mi tvrdí, že jsem byla to samé, tak snad bude brzy líp :wink:
8. lis 2010 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí

Ahojky, tak jsem zpět z chirdy, Rudíček spadl a na něj barová židlička, od rána řvu jako želva, naštěstí už spinká... bude mít monokl jako krááá.va.. chjo to bude asi divočák po mě, prostě jsem koza a neuhlídala jsem ho... mooc si to vyčítám,ale zpěz to už nevezmu, schovávala jsem sušák na prádlo , bo na něj pořád lezl, tak aby nespadl a než jsem ho schovala spadl jinak..
Dnes ve 12:06 • 1 dítě • Odpověz • Opravit překlepy
8. lis 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek díky za pochvalu, teď by to byly fotky...chudáček... teda gratuluji k novému hnízdečku...
@evak99 chdáček maličká...
jo to budou asi dárečky, mám jich zatím 5 víc pošle co nevidět a budeme vybírat...
8. lis 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 chuderka malá,snad už je lépe.

@ruda teda to je bobík,to bude asi číslo.To se stane asi každé mamce,jinak bys za ním musela stát v kuse. Ale chápu,že je ti to líto.

Ahojky, tak jenom v rychlosti. malý je od včera takový uknouraný a chce se pořád nosit,tak nějak nestíhám.
U dr. nám udělali stěry,ale říkala,že tam asi nic nebude.Podle toho,co jí říkám to vypada na kojeneckou kolitidu. Zatím nemusím přestávat kojit,protože malý prospívá a je celkem spokojený. Ale musím držet přísnou dietu. A podlení nemůžu v podstatě nic. Musím si o tom něco načíst. A nějak zatím nestíhám,snad večer.
Holky dočtu vás až později,ted musím letět.Malého jsem uspala v kočáře,tak at něco málo stihnu zas vybalit.
8. lis 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky já po delší době, ale taky jsem v klusu. Kubu večer dokrmuju svým mlíčkem a je spokojenost. jen asi za chvilku nebude chtít prso. jen to tsk dudlá a pořádně pije jen v noci.
Nu což, a od včera spí ve svém pokojíčku. musíme trénovat, protože se už za chvilku nevejde do košíku. tak ho tam má, tak do 3 ráno a pak ho dávám do košíku, protože je potom co hodinu vzhůru a to bych se uběhala :wink:
tak se držte.
@evak99 18.11. budeme tvořit s maminkama a miminkama otisky nožiček na plátno a hrníčky či trička. chceš se přidat?
8. lis 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: háádejte ,včera ducha na mm25 ,dneska ružovou čárečku na mm10 a na mm 25 trošičku silnější,tak snááááááád :dizzy_face: :dizzy_face: ,jsem 8mý e po ET,tak na tu dobu mysím ok nééé,pomoooooooooooc,bojííííííííííííím :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 no jasný,že je to dobrý.Gratuluju. :grinning: :wink: Ted už bude jenom sílit.

@kapr jé tak to tvoření vám dost závidím.Taky bych někam vyrazila.A mít hrneček s kubíkovým otiskem,to by bylo super.
TEda Kubíček je asi jedlík. To jsi dobrá,že jsi ho dala do pokojíčku. My se teda taky od jedné budíme docela často.
9. lis 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,děkují,ján tu bulím jak kráva :frowning2: :grinning: :grinning:
9. lis 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 radostí samozřejmě :grinning: :wink:
9. lis 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no jistě chodím od okna k oknu a furt čučím na test,jestli tam ta čárečka je a jestli nezdrhla :grinning: :grinning:
9. lis 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoky těhulky ale ms pobolívání jste měly taky???? obča je mívám,jako bych to měla užn už dostat a dneska v noci i píchání na jednom míst,tak snad to k tomu patří :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 jo také jsem to tak na začátku měla. :wink:
9. lis 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: @mourinka29 tak to máš snad dvojky ne\? :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: takhle brzo po ET, nic bych za to nedala :wink:
No mám samo veůkou radost a známe to tu snad všechny. taky jsem se pořád koukala a koukám dodnes :dizzy_face: a stále mi to přijde jako zázrak.
Holky dneska Kuba večer vyzvracel snad všechno co vypil :unamused: 3x jsem ho převlíkala. Chuděra. A už mu začínají stačit prsa, tak jsem dnes jen odstříkala 60, a zítra mu dám proti blinkání předkrm a jinak nic nedostane:slight_smile:
9. lis 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr no to asi néé :grinning: ,ten jeden bojovníčk byl prý slaboučký,ale já vážím 47 kilo :grinning: ,u měby to byl i problém :grinning: ,

Holky ale dneska v 4.15 jsem chytla ráno nerva,jsem se probudilaa vubec mě nebolely prsa :rolling_eyes: ,jsem chytla nerva,ž je konec,letěla jsem občurat test :grinning: ,nejdřív se mi to zdálo nic moc ,tak jsem se rozbulela,že je konec :frowning2: ,ale kolem minutky vylezla a je silnější jako včera,manža mě zdrbal :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já vím,prostě mě popadla panika :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale už v poho :grinning: :grinning:
10. lis 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 super. tak potichoučku gratuluju! hlavně se nenervuj, ať se broučkovi u tebe líbí! :wink:
@kapr já bych moc ráda, jen napiš v kolik a kde. dopol. jdu s B. na očkování. tak tys nekojila večer Kači?
@lucifirek jak jde vybalování? :wink:
já nestíhám, stará písnička, B. nespí ve dne ani v noci. :frowning2: ale manžel pomáhá, tak to nějak dávám, i když jsme oba jak mátohy. no ale už se směje nahlas, tak to mě vždy rozveselí :wink:
11. lis 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 hooodně pomalu.Malej je ted šílenej mamánek a jak se hnu,tak říve. A ještě ted dáváme od včera rýžovou nemléčnou kašičku,dvě lžičky před kojením.Tak jsem zvědavá,jestli to bude mít smysl. A ta přísná dieta taky. Ale musím říct,že ekzem trošku lepší má.Ale tu hlenovou a nazelenalou stoličku má pořád.
11. lis 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 tak Barča nespinká jo? To si teda užiješ. I když teda u nás to taky není teda zrovna nějaká hitparáda. Přez den dvakrát třikrát po půlhodině,max. v kočáře vydrží dýl. A v noci tak do půlnoci a pak každou chvíli vzhůru. přez den ted často béká. A co dělá teda občas za scény,taky docela mazec. ALe když se začne nahlas řehtat,tak to všechno vynahradí. :wink:
11. lis 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no jo Luci, ten jejich smích je úžasnej a nakažlivej! Ale to spaní je fakt děs. V kočáře taky usne a spí dýl, ale jak dojedem domu, tak se hned vzbudí. Aspoň mě nutí chodit s ní 2x denně pořádně na prochajdu. I když ty odpoledne jí občas vrznu na balkon. No a doma přes den nespí vůbec - leda bych jí držela v náručí...no mazec. Tak doufám, že se Kubíkovi ten exzém zlepší, je to průda, ale uvidíš, ta strava dělá hodně. Musíš vydržet a ona se i ta stolice spraví, jen to chce trochu víc času. a rýžovou nemléčnou kaši kupuješ v lékárně? nebo je to ta od firmy nomina? jdu spát, bůhví, jaká bude zase noc...
12. lis 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 evi máme to od 13.00, ale když přijdeš později nic se neděje.
je to tady http://www.pavlisvytvarnecentrum.cz/
hrníčky, plátna, trička tam mají, ale pokud bys chtěla, můžeš si přinést vlastní. jo a kafčo tam dělají a domluvily jsme se s holkama, že přineseme každá nějakou Ňamku ať máme nějaké mejdlo:slight_smile:
12. lis 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky my nejsme stále očkovaní :frowning2:
nikde mu nic nenašli, nos, krk, moč, jen v krvi má zvýšené leukocyty a víc jak minule. takže je někde něco a my nevíme kde. teploty už teď pořes týden nemáme žádné. tak prý neví co s námi. zase jsme dávali moč a uvidíme v pondělí.
A Kuba už má dobrý ryrmus. kojím v 9, ve 12, v 15 a v 18. Pak se občas vzbudí před půlnocí, jinak ve tři ráno, v šest a pak teda do 9 je to co hoďku a to ho držím v posteli. hraju si s ním, pustím mu telku a on ještě zabere.
vstávám tak v 10 a pak spí ještě hoďku před polednem a hoďku odpoledne a hoďku navečer. a tak dokola. už objevil nožičky a přetočil se na bříško. to se mu ale povedlo jen jednou, ale jak mile leží na dece, tak se snaží, takže po ní cestuje:slight_smile:je to prča. A už bsi vezme sám hražky, co leží okolo něj :wink:
12. lis 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 no a jak? Už něco víš? :dizzy_face:
12. lis 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr ahojky,nevím jak to mysíš ,ale u dr jsem ještě nebyla ,pujdu až v pátek ,dneska jsem teprve 12 dní po ET,testovla jsem včera večer a čárka je :dizzy_face: ,takže zatím tak :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 :grinning: supeeer
13. lis 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 taky mám z vás radost! :wink: v pátek hned napiš! a opatruj se! :dizzy_face:
@kapr super, tak já se budu snažit dorazit, jen kdyby bylo zle po očkování, tak nedojdem, ale to bych napsala sms. kolik vás tam bude? jinak máte hezký režim v kojení, ale je mi líto, že Kubík není v pohodě a taky, že nevědí, co to je...ach jo :frowning2:
@ruda jaxe máte?
@lucifirek nestíháš a vybaluješ, co? co Kubův exzém? je líp? :wink:
14. lis 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuji vám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,ale mám trochu strach furtmě poblívá v kříží a někde jse si přeela,že muže hrozit potrat :confounded: :confounded: ,,holky neměly jste to taky? když dlouho chodím,tak se musím natáhnout a dneska mi to dělalo v noci,jako to není bolest,že bych šla pro ibalgin to néé,ale takové,že nevím jak bych :confounded: :confounded:
14. lis 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 to máš pravdu,absolutně nestíhám. Dietu držím. Ekzem je lepší,ale hlen ve stolici ne. :frowning2: A co vy?
14. lis 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek