• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@mourinka29 mně taky pobolíval celý spodek, břicho jako na ms, v kříži a taky jsem pořád bála, že brouček odeje a už nám tu křičí. hlavně buˇv pohodě a nečti ošklivý věci! :wink:
@lucifirek no u nás poslední dvě noci výborné, tak oufám, že to nezakřiknu! držte se. venku je krásně, tak razíme ven.
14. lis 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek fáákt? mě ani nebolí menstruačně,ale tak popíchává celý podbřišek ,jakoby močák,nebo nevím jak to popsat,ale asi to tak má být,říkám si,pokud nejsou křeče ale jen takové pocity,tak je to snad ok :wink: :slight_smile: .holkyo moc děkuji za rady.,kdo mi nejvíc poradí než maminky že :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. lis 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi máme se skvěle, tak snad to bude na furt :grinning: , mylý má trošku rýmu,ale nic moc, byli jsme plavat a teď jdeme s holkama a jejich klukama a mužema co spolu vozíme na husu a svatomartinské, Rudla zatím po plavču spííí
mourinku mě biolelo na MS taky furt a tři měsííce jsem i přes léky a injekce špinila, tak buď v klídku a užívej si to, poletí to bleskově a po porodu ještě rychleji, že holky?
Luci teda pevnou vůli, já bych dietu nikdy nevydržela, mám silně vyvinutou slabou vůli
14. lis 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda ta dieta je na prd. Ale kvůli malému cokoli.Dneska jsem upekla maso a udělal dušenou mrkev s bramborem. Já si oddělala bez koření,másla a citronu. Jen kdyby to pomohlo. Bohužel :frowning2: Kubík pořád kaká hlen. Někdy jenom ten. A dneska jsem zkusila vysadit tu kaši,protože strašně moc plakal a uplně se propínal a z ničeho nic začal každou chvíli šileně plakat
@evak99 tak to je super,že se vám ted v noci hezky spinká :slight_smile:
14. lis 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek aha, já nevěděla, že je to kvůlu kubíčkovi,, nestíhám vás dočítat a chodím na 4 diskuze...tak to jo, chdáček maličký, snad to pomůže...
Rudíček je dnes k zulíbání, krásně spí, krásně jí a jen se směje...tak dostal pochvalu
15. lis 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda Tak to je super,že má Rudíček super náladu.U nás dneska taky dobrý. Přestala jsem dávat tu kaši. Včera totiž šíleně plakal přez den a špatně vždycky spinkal. A kupodivu spinkal dobře a dneska měl lepší náladu.Asi ho z ní bolelo bříško. Stolici má pořád špatnou,tak už fakt nevím,co s tím budou dělat. Copak mě ta dieta nevadí,je to sice složitější,ale kvůli malému cokoli.
15. lis 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 jasně, ale doraž:slight_smile: bude nás cca 10 ale víš jak, lidi potvrdí a pak nedojdou :unamused:
15. lis 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 mně bolely jakoby vaječníky, to je z té stimulace. nenervuj se. bude to dobrý! uvidíš, jen buď v klidu!
@kapr jasný, budem se snažit, ráno jdem na očkování a odpolko snad bude ještě v pohodě.
:wink:
@lucifirek musíš vydržet, bohužel tyhle věci mají hrozně dlouhou setrvačnost. když jsem začala držet bezlepkovou dietu, tak jsem ten lepek měla ještě 3 měsíce ve střevě, takže neklesej na mysli, určitě tu dietu nedržíš zbytečně, jen to dýl trvá, než se projeví pozitivní výsledek! a už máš vybaleno? pořád na tě myslím, jak tady nestíhám uklízet a žehlit a ještě bych měla vybalovat krámy...
@ruda taky doufám, že to tak bude napořád :grinning: v neděli jsme taky byli na husičce svatomartinské, s bráchou a jeho rodinou. bylo to super, venku krásně, holky spaly na terásce hospůdky a my se vevnitř veselili! :wink:
17. lis 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky takže já ted dorazila z porodnice :rolling_eyes: ,vyšla ze mě stará jakobyčerná krev :rolling_eyes: ,tak jsem neváhla a hned jela a dr byl moc milý,gratuloval k právě začinajicímu těhotenství :slight_smile: ,odpovídáme 5tému týdnu,plodové vejce je prý krásně velké 9mm,zatím bez plodu,ale to je prý jasné,čipek prý nahoře 2cm a hrdlo uzavřené,a jen byla sražená krev za nějakou klenbou,jinak z dělohy nekrvácím ,takže na jednu stranu dobrý na druhou strach jako prase :rolling_eyes:,jo a vaječník mám taky zvětšený,proto mě muže ještě pobolívat to břicho ,bojim bojim
17. lis 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 no tak obrovská gratulace :dizzy_face: mám radost těhulko
17. lis 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 obrovská gratulace. :wink:

@evak99 jo děkuji,snažím se vydržet,ono mi to neuškodí,aspon člověk přestane jíst ty bordely,co normálně jí. Evi ještě nemáme hodně vybaleno.Ani nevím,kam to všechno dám. A jak u vás? U nás se ted dost pláče,hrozně ho bolívá bříško. Já byla u té dr. včeraa říkala,že se to možná ani tou dietou uplně neupraví a vymizí to postupně až začne normálně jíst.Budeme muset i opatrně s příkrmama. Na tu dietu si člověk zvykne,musí se akorát naučit vařit z toho,co může. Číst etikety na všem,co kupuje. Jako třeba bezvaječné těstoviny,...Ale to ti nemusím říkat. :wink:
Dneska jsem byla s kámoškou a s malým v city park uv jihlavě. Tak byl jak u vytržení,takových lidí,čučel jak puk a byl moc hodný.Koupila jsem mu hrazdičku,jenom takovou obyč. A chtěl nakoupit něco na vánoce,ale vůbec nevím co,takových hraček a já nevěděla. Akorát v tescu jsem mu koupila bodička a tepláčky.
Teda husičku závidím,tu jem neměla strašně dlouho.

@kapr Ahojky,tak jak je u vás. A co malý,zjistili mu už něco,nebo zatím neví,z čeho má takové trápení?

@ruda co rudíček po urazu,je už v pořádku?
17. lis 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek
@kapr jéé holky vy mi gratulujete a c si myslíte o tom jednorázovém zakrvácení? :confounded: ,já mám z toho nervy v kýblu,furtlítám na wc a kontroluju se ,ale bylo to jen jednou včea před tou porodnic a od té doby nic,jen n wc,když se utřu,tak jdou ven zbyky toho gelu,ale to už nic není :confounded: ,ach joo,ale už si to tak neužívám teda ,dneska jsem počurala poslední test ,už jetestovací silnější jak kontrolní :dizzy_face: ,takže končím,ted už nepoznám nic :confounded: ,ted už jen čekat jak bude mimi bojovat :unamused:
18. lis 2010 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 taky gratuluju. :grinning: hele jak napsala ruda, některý holky krvácí stále a jsou těhotný! takže yse téhle jenorázové akce neobávej. bud na sebe opatrná, ale nepřeháněj to! :wink:
@lucifirek u nás je to jednou tak podruhé jinak. :frowning2: někdy v noci hezky spí, jindy poplakává..my B.koupíme k vánocům jen cd s písničkama a myslím, že babičky se postarají o rozmazlování :wink: ale já si myslím, že není třeba zatím nic kupovat, nemají z toho rozum!drž se s tou dietou. určo pomůže.no budeš to mít těžší, ale já si vždycky řeknu, že jsou na tom lidi hůř...tak se opatrujte! :wink:
18. lis 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted mi volali z CAR :confused: ,že mě probírali na poradě a že si mám zajet na krev na gyndu na HCG,pogesteron patnou hladinou hormonu :confused:
18. lis 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,tak HCG 1664 ,prý krásné podle dr, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a krom toho jednoho zaslabého zakrvácení,zašpinění jsem čistá,tak snad to bude ok :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 tak super,konečně si můžeš začít v klidu užívat. :grinning:
19. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotčky v albu
19. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 skvělá zpráva! gratuluju. :dizzy_face: užívej si to!
@lucifirek jdu mrknout! my se včera seznámily naživo s kapříkem a bylo to moc fajn. jdu spát u nás zase těžký noci, tak ať aspoň něco naspím!
19. lis 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Kubík je překrásnej Lucíku. :wink:
19. lis 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Evi tak 2.12. bychom šli dodělat ty trička. zase od 13,00 vyhovuje?
@lucifirek S Kubou lítám pořád na Bulovku a dáváme moč. musím ji chytat ve vzduchu když čůrá a nejlépe střední proud. no takže sranda. dneska jsme byli zase a chytla jsem 2 kapky. ale prý to stačí.
jinak pořád neví, ale jedny výsledky jsou negativní a v druhých jsou 2 bakterie ze stolice. tak špekulujou jestli to není z piŇdi. no takže tak. jinak je kuba veselý a včera měl zase teplotu 37,1 a teď zase nic.
tak uvidíme no. musí vyloučit, že nemá zánět močových cest.
včera jsem holky byla na flámu a přišla ve 2 ráno :grinning: manža nakojil v jedenáct a Kuba spal do 8 do rána. jsem se vzbudila a letěla se podívat jestli e OK a on si hrál v postýlce s hrazdičkou a povídal :slight_smile:
Super. Dnes jsem KO celýden jse byli venku. šla jsem na sociálku a pak na tu bulovku...........jdu do hajan. doufám, že Kuba bude zase spát až do rána :dizzy_face:
papa :dizzy_face:
19. lis 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Děkuji. No tak to vám závidím,že jste se seznámily,škoda,že jste z takovédálky :grinning:
U nás byla minulá noc super,ale dnešní děs běs.Asi špatná konstelace. Taky chodím spát před devátou. :grinning:
Teda nevím,že ty dětičky mají takový těžký noci. Ségra říkala,že i její holčička se budí v noci a pláče tak,že zvrací a chce k ní do postele.

@kapr to mě teda moc mrzí,že pořád nic nezjistlili. Člověk je z toho na nervy. U nás taky žádná změna k lepšímu.
Tak to je teda kaskadersky kousek,chytat střední proud moči. :grinning: A tak to je fajn,že manža takhle vypomůže a můžeš se jít pobavit a vyčistit hlavu.
20. lis 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr Kači to je naprd, já ten týden budu u našich :unamused: ale ráda bych tam ještě došla. no možná se s paní Pavlou domluvím individuálně, příp. řeknu dalším kámoškám. Přišlo mi to super.
@lucifirek to je peklo, že s tím spaním? ale aspoň víme, že máme "normální" děti! :wink:
20. lis 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 jasně :wink: to můžeš. Bude ráda. Já jindy nemůžu. máme to už teď před Vánoci narvaný :confounded: ale mrzí mne, že se neuvidíme.
20. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 tak tak,svým způsobem jsem si to možná pohnojila sama. Ted fakt i blbě usíná a zkouší to. Pořád si vytahuje dudlík a to i v noci a vydrží mu to třeba půl hodiny. A to už je pak mazec. A ráno si ho beru do postele,protože na to už pak nemám nervy. Ale zase nemám to srdce ho nechat v postýlce,když strašně pláče. Tak je to asi všude stejné.
A začínají být fakt pěkně vyčůraní. :grinning:
20. lis 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme teda v pohodě. večer usíná v poho, pomuchlá se s hajánkem a pak si max 1 vyndá dudel a spí. :dizzy_face:
20. lis 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. lis 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, trošku nestíhám a děkujeme za gratulace...taky přeju vše nej k dalším pokrokům a úspěchům. Rudík mě zaměstnává, staví se u nábytku a lozí všude a chce výš a výš...úspěch je v tom, že jsme ve středu dostali od ségry nočník a tak Rudík už 5tý den kaká výhradně do něj, tak jsem moooc pyšná máma, tak snad nám to vydrží papá hezky a dnes spal celou noc do pěti a pak ještě do 8:15, vstali jsme a malý stojí v postýlce a mlčky čeká, až otevřeme oči, no prostě poklad... plavání se mi moc líbí, potápí se čím dál víc, dnes jsme si ho poprvé i posílali pod vodou..jinak asi nic nového, tak se moc opatrujte a užívejte si těch našich miláčkůůů

21. lis 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mi zase měli krušnou noc,vstávání skoro každou hodinu. Apo třech kojení. Dnešní den proplakaný. Tak jsem byla ráda,když dvě hodiny spal odpoledne na balkoně a já si něco uklidila.Ted jdu jenom dočíst a jdu spát.
@ruda teda Rudíček je šiknovnej s tím nočníčkem i s ostatním. Prostě zlaté dítko. :wink:
21. lis 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek ty Luci a není to teda z hladu?
Já zjišťuji, že malému už moje mléko moc nestačí, tak už mám koupenou kašičku a vyčkávám, kdy začnu. dneska jsem 2x dala příkrm, protože jsem už nic neměla a malej měl hlad.
21. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek