• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@lucifirek Luci je to průda. my teď taky hoďku uspávali, ale co se dá dělat. my zatím taky nemáme to srdce jí tam nechat řvát, ale doholi jsme se, že na půl roce začnem, takže si k vánocům dáváme super těžký úkol. třeba mu rostou zoubky Luci, nebo má ty trable s prdíkama anebo má jen blbý den a noc! S těma miminkama nevíš! Bára dneska v noci taky plakala, ale je po očkování, tak se nedivím.

@kapr to je mi taky líto. bylo to super. ty jo, tak to jste činorodí, že máte až do vánoc plno:slight_smile: Jinak jdu mrknout na ty plavča a pošlu ti má zjištění! :wink:
21. lis 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr ty jo tak to teda nevím. Malý se vzbudil třeba půl hodiny po kojení a usnutí s pláčem.Dudlík měl. Dneska spal celou noc zase se mnou. POřád se budil a knoural. A připadalo mi,že pořád tlačí a nic. No možná mu zkusím dát častěji.Dr. mi říkala,že po tom Nutrolinu B možná bude mít větší hlad. Příští týden se uvidí,kolik připral a co budeme dělat dál. A jsou to teda hladovci vid,jestli to Kubíčkovi od tebe nestačí,ještě že máš zásoby. :slight_smile:

@evak99 evi taky jsem zvědavá,jak ho to spaní se mnou odnaučím.Začalo to po tom,co sjme se přestěhovali.Na starém jsem ho tolikrát u sebe nenechávala. Ale zase ho nechci nechat v noci řvát,aby se manža vyspal.Ale jednou nás to stejně čeká.
:frowning2:
22. lis 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, držte se, já jsem ráda, že už docela spíáme, jednou max dvakrát krmím a pomalu ho odnaučuju, už by měl vydržet celou noc... jo a kakáme pořád do nočníčku...
holky možná to je fakt bříško,ale to bývá tak do třech měsíců, taky zuby.. na to je zase čas a nebo hládek... to jeden neví, každé dítko jiné a čert aby se v tom vyznal...
22. lis 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak moč OK. Tak uvidíme co s náma dál.
Jinak Luci zásoby se tenčí. prdím na to a začala jsem dávat nutrilon 60ml k obědu a 60ml k večeři. Jinak kojím. je fakt, že jak asi nestíhám jíst, tak tam toho Kuba moc asi nemá.
Ale už to řešit nebudu. Ale když mu dám, do flašky svoje mlíčko tak to je ta nejlepší bašta na světě. to by se hodlal strhat :slight_smile: tak dokud to jde, tak odsávám. až nebude tak holt nebude,no :wink:
A Jinak u nás Kuba spí už sám v pokojíčku a v nové postýlce a pohoda. Ale je fakt že je zvyklý měnit místa a postýlky jak cestujeme :dizzy_face:
23. lis 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr tak to je super,že aspon tu moč máte v pohodě. To jsem zvědavá,co vám zase poví. Je to o nervy,když člověk neví,co se děje. My jdeme příští týden na poradnu,tak jsem taky zvědavá. :frowning2: Jinak s tím mlíčkem tě chápu. Bereš to statečně. Kubíkovi bude taky za chvíli půl roku a to je nejdůležitější. :wink: Já mám teda posledních pár dní prsa takový nijaký,splasklý.ALe zatím to Kubovi snad stačí. Baští ted tak po 2,5,někdy po 2 hod. Tak se snažím nalívat vodou,čajem,meltou.Ale teda už to není,jako dřív.
To máš bezva,že Kubíček takhle spinká. My měli konečně včerejší noc docela v pohodě.Kojili jsme teda co tři hodiny,ani do té půlnoci nevydržel.Ale za to spinkal celou noc v postýlce a nebyly žádné scény. :grinning:
23. lis 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně je to zlatíčko. I když tu celý dne hučí a říve. Ale pak tu na mě začne dělat při kojení opičky. Když ho škádlím,tak se řechtá a to by ho člověk zulíbal. :grinning:
23. lis 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Kubíčka pořád pusinkuju :dizzy_face:
hele luci tak se ti možná mění mlíčko. Ono se mezi 3-4 měsícem mění, tak proč by nemohlo po 4tém měsíci, ne?
25. lis 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr Kači těžko říct. Uvidíme,co se bude dít. Dneska se KUba poprvé přetočil na bříško sám.JE to teda s řevem a vztekáním. Ale snaží se pořád dokola.
25. lis 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek kubovi se to 2x povedlo už předtím, ale ve čtvrtek rovněž poctivě na podlaze znova :dizzy_face:
27. lis 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr tak to je u nás stejné,vždycky mu chybí kousíček a šíleně říve,že mu to nejde. :wink: ,ale musí u toho mít v puse ruku a strášně se divíl :grinning: Zatím se mu to povede tak jednou dvakrát za den. Ale zkouší pořád. A dneska večer se snažil strkat kolínka pod bříško. Tak ti naši lumpíci brzo polezou. To budeme mít pak jak Rudy,už ne nebudeme moct spustit z očí.
Já ted peču tvarohovou štolu a zítra přijede tchán na oběd,je doma sám. Budu vařit segedínský guláš s knedlíkem. Sobě teda asi jenom rýži.Dneska jsem měla brambory s mrkví. Už se těším,až bdu u vařit Kubovi,budeme jíst stejně. :slight_smile:
27. lis 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak já se strašně odbívám. a když jsem teď u našich tak mám víc mlíka a kvalitnějšího, takže Kubu už zase nedokrmuju.....
27. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr tak aspon víš,čím to je. Já už mám toho mlíčka taky trošku víc,je to na těch prsech hned sznát. Asi to u tebe bylo taky jenom přechodné období. Tak je super,že se to u tebe upravilo. A že máš zásoby,pro případ nouze. :slight_smile: Já se snažím aspon hodně pít,když to jídlo stojí za prd. Já si nemůžu dát skoro nic,co vařím. Ve všem něco je. Dala bych si třeba tvaroh :frowning2:
Ale kvůli malému to vydržím. A ani jsem teda moc nezhubla asi jen 3kg,ono taky z těch rohlíků co jím.
Za měsíc budem prckům dávat už první příkrmy. :wink: Myslím,že malému snad bude chutnat,protože ted když mu dávám třeba kapky,tak se na to klepe jak kdyby nedostal najíst. :grinning:
27. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem tu naskok. nestíhám sem psát. jsem teď na týden u našich, mamka byla na operaci, tak je teď doma, tak se o ní s Bárou staráme :grinning: Bára je teď v noci hrozňoučká, pořád se budí na krmení (každé dvě hodiny), nevím, možná už má zase ten spurt - teda doufám v to, protože jinak si na mě buduje závislost a to by mi hráblo. :frowning2: ale i přes den jí víc, takže snad to tak bude. tady je spousta sněhu a ledu, takže už s kočárkem trošku bruslím :wink: jinak B se už taky přetáčí o stošest. jen někdy jí pod tělem uvízne ručička a to je pak řevu :grinning: ale jinak jí taky pořád pusinkuju.
@kapr já se na to plavání ještě nestihla kouknout, snad to stihnu tenhle týden. kdyby ses ale chtěla už někam přihlásit, tak neváhejte a nevažte se na nás. kdyžtak bychom se přidaly...
@lucifirek vydrž. je to hrůza, ale uvidíš, naučíš se víc receptů a pak to půjde. blbý je, že zatím nemůžeme ty luštěniny, ty by ti rozšířily jídelníček hned! co se týče té alergie ,tak bych Ti doporučila dobrou knížku: jmenuje se Radost z jídla našich dětí, napsala jí dr. Vl. Strnadelová a J. Zerzán. Zkus po ní mrknout, stojí cca 300 kč, teď jí vydali znovu a prý je součástí i dvd a kapitola o příkrmech do jednoho roku dětí je rozšířená! Oni se specializují na děti alergické na nějakou složku v jídle! Oni tam třeba v kapitole o kojení píšou, že je důležitý,co matka jí, že je to jako v letadle, nejdříve navlékněte masku sobě, pak dítěti...ale vím, je to těžké, sama si taky moc nevyvářím...no nic, musím běžet, opatrujte se holky
28. lis 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Evi at je mamka brzy v pořádku a plné síle. To asi bude u Barušky ten spurt. U nás to bylo taky a ted se to srovnalo.I když teda noci taky pořád nic moc. A děkuji za radu s vařením,mrknu se.
Já ted taky nějak nestíhám a musím začít píct cukroví aspon něco.
29. lis 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, nějak nestíhám dočítat a koníka vůbec, jak je malý v akci a já masíruju, je to hukot...

ale musím se pochlubit, Rudíčkovu fotku otiskli v časopisu MÁMA A JÁ, tak z toho máme mooc velkou radost, tak jestli ho máte, tak koukněte :slight_smile:
30. lis 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile: :slight_smile: ,hlemýždím kokem se blížím k vám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,vidím,že tady jste málo :confused: ,no joo s prckama nestíhate co :dizzy_face: ,Jinak já jsem 6 + 6 :dizzy_face: a ví jsem vidělauž i srdíčko :dizzy_face: ale zároven mám malilinkatý hematom :angry: ,ale už mizí,ale musím polehávat a nic moc nedělám,ale nevadí,pro mimi vše,i když mi škube rukama :grinning: ,ale s tam mám takové jakovby msbolení :angry: :angry: :angry: ,prý je to normální,ale i tak mě to vždyky vyleká :angry: .tak se mějte zatíím :dizzy_face:
2. pro 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 to bude dobré, uvidíš, jak ti to uteče...
2. pro 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 tak to mám radost,že je mimi v pořádku a bylo už i srdíčko.Užívej si těhulkování,protože to strašně moc rychle uteče a s miminkem to pak utíká ještě rychleji.

@ruda tak to gratuluji k otisknutí foteček,škoda,že nemáme časopis doma.Já kupuju jenom Maminku.
:wink:
My byli ve středu na poradně. Tak máme v 5ti měsících 69cm 7145g. Dietu mám držet stále dál. Po očkování se malému strašně rozjel ekzem a je celý slitý. Chudera. Doufám,že to bude mít brzy lepší.
3. pro 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 @kapr a jak se máte vy?
Já moc nestíhám,tem jsem začala vymýšlet cukroví a píct. Zítra čekáme návštěvu,tak musím uklidit a nachystat nějaké občerstvení.
3. pro 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek díky moc za gratulace., teda to je mi líto ten ekzém musí být nepříjemný, to bude dobré...rudla měl 7560, tak o fous víc.. je to cvalda, ne špekounek, spíš silový týpek :grinning: tak manža si taky dnes vymyslel dort a jedeme kupovat stromeček, snad vybereme, jen netuším, kam ho dáme, malý miluje světýlka a to bude "katastrofááá!"
4. pro 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek ahoj Luci, tak to máte hukot. mně letos upeče mamka, tak jsem jí za to hrozně vděčná. já bych to s tou mou nespící potvorou vůbec nedala. no jo byl to spurt, už je líp a kojíme jen 2x za noc, ale B. teď regulerně spí s námi v posteli! ale dohodli jsme se s manželem, že mezi svátky, až nebude muset chodit do práce, tak najedeme na tu esterilovu metodu, či jak se to jmenuje. prostě jí dáme do postýlky, bude řvát a my k ní budeme chodit v určitých intervalech. no bude to těžký, ale už to musíme udělat. jak je teď velká zima, tak nechodíme na tak dlouho ven a B. má daleko míň spánku i přes den, tak je víc protivná...no prostě masakr. jak to vypadá s exzémem? mně se udělal na obou dlaních, svědí to hrozně, tak si neumím představit, že to má malý Kubík po celém těle...já se taky budu muset začít víc hlídat v jídle, aby exzém zmizel, teď to s těma sušenkama fakt přeháním!
@mourinka29 moc ti gratuluju, to je skvělá zpráva. opatruj se, nic nedělej, nic ti za to nestojí. a těš se z volného času, až bude špuntík s tebou, tak si už neodpočineš :wink: uteče to jako blázen :slight_smile:
@ruda tak to taky jedete jak draci. kolik máš lidí denně?jsi ďáblík. Bohužel časopis nemám, tak nemůžu kouknout, ale určo je tam Rudík překrásnej! :wink:
6. pro 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 ahojky, víc jak dva lidi si neberu,ale ne každý den...lidí moc nechodí, jen ti stálý z minula...reklamu jsem si nedala, dokud nechci aby ho měli naši celý den... možná na jaro,ale nějaká kačka k mateřské se hodí... :-fotka v časáku , je v albu jako listobraní..
6. pro 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc vám děkuju,já ale dneska zase skončila v porodnici :angry: ,jemné zašpinění ,ale já měla strach,tak jsem šla na kontrolu,měli tam takový namakaný utz :confused: :grinning: ,strašně nám to zvětšil a mimi jsme krásně viděli a je v pořádku,srdíčku bouchalo,no náádhera :slight_smile: .ted už nešpiním,jen ze mě vychází ten gel co s zavádím,tak ten je špinavý ještě,ale to byl i minule pár dní,než se zase vyčistím,tak dr. sám neví,podle utz je vše ok,jsem 7+3 a přesně dneska mám termín ms,takže prý to muže být i z toho,hematomek už tam skoro není,ale kruci vystrašilo mě to,budu já mit někdy klid :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. pro 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 tak to je supr,že jsi viděla prcka a můžeš být v klidu,že je v pořádku. :wink: Já se vždycky těšila,až uvidíme zase toho prdolku v bříšku a srdíčko. :wink: Tak si to hezky užívej. Věřím,že jsi byla vystrašená,to bychom asikaždá. Obvzlášt v nasem případě.,že? :slight_smile:
@evak99 to je super,že kojíte dvakrát za noc. To my zase valíme po třech hodinách a nevydrží ani do půlnoci.Ale jinak to celkem jde,už i lépe usíná. Akorát ráno kolem 5 si ho beru do postele,protože už se mu nechce spinkat. Tak u mě ještě třeba po půl hodině usne ještě aspon do sedmi. Držím pěstičky na učení spánku v postýlce. Uvidíš,že to bude v pohodě. Já z toho měla taky strach,jak si ted v poslední době zvykl spát u mě. ALe po pravdě,když ho nic netrápí,tak klidně spinká ve své postýlce. Koukám,že máme asi všechny nespavce. My spinkáme přez den tak dvakrát po půl hodině. Víc spí akorát v kočárku venku. A teda s tím ekzemem tě lituju. NO my už měli ekzem lepší,ale po očkování semu to šíleně rozjelo,pak to zase trošku zmizlo a včera ráno byl celý uplně slitý,jak opařený. No děs,tak jsem ho natřela tím Locoidem a dneska už lepší. No tak uvidíme,ale fakt musím držet tu dietu,jinak je to hned horší.
Já včera nazdobila perníčky.Ještě upeču rohlíčky a kokosky a víc toho asi dělat taky nebudu. Max.ještě něco nepečeného.
7. pro 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no právě,člověka to vystraší až hruza :angry: :angry: ,ale zatím je klid,tak snad to nic nebylo na další kontrolu jdu až další středu :confounded: ,nejraději bych chodila denně se na něj koukat,jestli je v pořádku :grinning: :grinning:
8. pro 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 určitě to nic nebylo! uvidíš. ale chápu, že jsi vystrašená. jen si říkej, že musíš být v pohodě, aby brouček byl taky. :slight_smile: mám z tebe radost! opatruj se a odpočívej, jak je to jde. :wink:
@lucifirek to jsi šikula s tím pečením. tak my byly dneska na očkování, třetí pneumokok a naše paní dr. tam není, tak byl záskok. strašně milá paní dr., která rovnou B. udělala 6ti měs. prohlídku. má 5,58 a 62cm a máme začít s příkrmama. tak jsem na to zvědavá. co Kubíkův exzém? To bude teď přes vánoce pro tebe těžší s tím jídlem viď? ale je třeba to vydržet. já se teď taky víc hlíám, ale exzém mám pořád. no a jinak moc nestíhám. chodíme ven a v tom sněhu to je teda tělocvik! :slight_smile: A jinak teda dneska na rhb opět potvrdili, že musíme cvičit tu Vojtovku...no ale prý to není tak hrozné, tak jsem ráda.
@ruda tak to je fajn a je dobrý, že nevyjdeš ze cviku. a nějaký kačky se taky hodí, viď? kolik už má Rudlík kilo?
@kapr jak se máte? :wink: my na to plavčo teda teď chodit opravdu nebudem. až od dubna....
8. pro 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 tak to je Baruška droboučká,je vidět,jže je to holčička,proti těm naším chlapákům :slight_smile: Tak to jse mzvědavá,jak malé budou chutnat příkrmy. Já myslím,že Kubovi ano,protože jak jsem dávala chvíli tu kaši,tak se na ní uplně klepal. No bude to přez vánoce s jídlem horší,ale za prvé mi to neuškodí a za druhé se to dá. Ono se na to dá zvyknout.Ale nebudu si moct dát ani řízek z kapra, ani salát,jediné,co mi bude chybět je vánočka.
Tak to pak musíš poreferovat,jak Barborka baští příkrmy.,
8. pro 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 nestíhám dočíst, malý se budí.. na kontrolu jdeme v desti M a je to asi 22.12
9. pro 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dnes dávali první kaši :wink: večer má malej hlad a když mu dám své mléko navíc tak to celé vyzvrátí. Tak je na čase začít s tužší stravou.
Jinak my ny plavčo chodit budeme snad od konce ledna či začátek února.
rozbory všeho možného Kubovi nic nepotvrdili a tak jdeme příští týden konečně na očkování. pokud si teda na nás Kuba zase něco nevymyslí.
A ještě něco pro vás :wink:
13. pro 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr tak to je dobře,že Kubíčkovi kaše chutná. My zatím pořád kojíme,ale taky už brzy začneme s příkrmama. :slight_smile: Krásné vánoční přáníčko.Přeji krásné vánoce. :wink:
To je dobře,že je Kubíček v pořádku :slight_smile:
Přihodila jsem pár foteček.
13. pro 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek