• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@lucifirek Luci, všechno nejlepší ke včerejšímu svátku! :wink: a co exzém, je to lepší?
@kapr krásný přání :slight_smile: to jste šikulové, my zatím ještě s příkrmama nezačaly, ale už bychom prý měly! ale B už večer pije jak divá, takže čekám, kdy jí to nebude stačit. dneska jdeme s kamarádkama zase do výtvarného centra :wink:

jinak my už to nevydrželi a začali jsme s tou uspávací metodou už včera. manžel byl v práci dlouho, tak jsem se hrozně bála, jak to bude vypadat a nakonec jsem jí položila do postýlky, přečetla pohádku, zhasla a světe div se, byl klid! vůbec neplakala. Zato ve 23h po kojení se rozjela, ale trvalo to půl hodiny a pak byl klid. Pravda je, že jsem kojila 1x víc než normálně, ale jinak super. Všichni jsme se vyspali líp. Jen jsem zvědavá, co bude dnes....
14. pro 2010 v 06:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 ahojky,moc děkukuji. Koukám taky ranní ptáčata. My ted taky vstáváme kolem půl sedmé. A to už je většinou Kuba kolem páté vzhůru a hrál by si. Naštěstí zatím u mě ještě usne. :slight_smile: Ekzem pořád stojí za prd,ted se toho nemůžeme nějak zbavit. Chci zase koupit Nutrolin B sirup,třeba to trošku pomůže.
A tak zatím pořád jenom kojíte? Tak je dobře,že to Barunce stačí. My jdeme ještě tento měsíc na poradnu.29. tak jsem zvědavá,jestli nám řekne,at dáváme příkrmy,nebo jestli ještě počkáme. Malému to podle mě taky zatím stačí. A už je to i s tím pláčem trochu lepší. No vidíš,člověk má strach a nakonec ty dítka takto spinkají vid. My spinkáme také v postýlce,až k ránu si ho dám do postele. A večer usíná nádherně. My nečteme pohádku,ale mohli bychom začít. Ale dám mu takového toho usínáčka,chvíli si prohlíží obrázky na mantinelu a za chvilku je klid a spinká.
14. pro 2010 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, sorry,ale nedočítám, jen hlásím desetiměsíční míry a váhu...:9350gr, délka 76cm a obvod hlavičky 45,5 tak se mějte fanfárově :slight_smile:
15. pro 2010 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 evi tak super :wink: myslím s výtvarným centrem :dizzy_face: já tam budu muset vyzvednout si věci ale teď jsem u našich.
jinak na to prdím. myslím jen na kojení. dávám tu kaši a sranda je, že je sladká a on se šklebí jak kdyby jedl citron. sice se bojím. že nám pak nepojede mrkev, ale aspoň večer už neblinká. No za týden jdeme k dr. tak to s nima proberu, jestli dělám dobře, že přikrmuji. jen čekám, kdy jako teda bude spát. dneska dostal cca 140 ml kaše, tak uvidím jak to zabere. a udělala jsem ji docela hustou.
a usínáme teda v poho. položím ho a během 10 min. spí :dizzy_face: a sám v pokojíčku :dizzy_face:
15. pro 2010 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek no jo, Bára vstává každý den v 6h, když jí udržíme do půl sedmý, tak jsme šťastní. ona by spala dýl u nás v posteli, ale já si jí tam teď nechci brát...no Luci, už mi řekla, ať začneme s příkrmama, ale zatím jsem nezačala a kojím a stačí jí to. ale dneska jsem v tescu nakoupila celobrydák a mističky a lžičky, takže připravené jsme, už jen koupi tu mrkvičku :grinning: jinak to spinkání v noci jí v postýlce docela jde, ale přes den je to peklo, děsně řve. dneska jsem jí našla nacpanou hlavičkou v rohu postele a snažila se ležet podél té krátké strany postýlky...no prostě masakr! zítra jdeme zase na cvičení na rhb, tak doufám, že tam dojedem, neb sněhu je tu mnoho. co vy? to je tělocvik s těma kočárkama viď? my byly dneska 2h venku, ale zítra asi nepůjdem, pokud bude těch-10. no uvidíme. s tím exzémem musíš vydržet, je to běh na dlouhou trať. tak hezký večer.
15. pro 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr no kapříku já vím, že vy jste přeborníci s tím usínáním. a přes den spí taky dobře? máš štěstí. no jo paní Pavla je moc milá :wink: tak si u vašich užívejte a hezky papej :slight_smile: budete tam i na vánoce? my jedem k našim teď s dárkama a pro cukroví :wink: a pak tam pojedem asi až 26.
15. pro 2010 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda tak to máte super míry. :grinning: :wink:
@kapr tak to máte super usínání.U nás se to taky docela uklidnilo a hlavně taky takhle hesky spinká,ale teda v ložnici. A s tím sladkým je to fakt zajímavé.Já dávám Nutrolin B sirup a je to strašně sladký,tak jsem si říkala,jak mu to bude chutnat a šklebí se u toho hrozně. A když mu dávám kapky na prdíky a fenistyl,tak ty mu chutnají a klepe se na ně. :grinning: Kači a nebolí Kubíčka z kaše bříško? Mě tenkrát připadalo,že se kroutil. My jdeme 29.na poradnu,tak jsem zvědavá,jak nám doporučí dokrmovat. Kuba je zatím spokojen.
@evak99 tak pokud je Baruška spokojená. Tak spěchat nemusíš.Oni stejně doporučují začínat postupně,takže první den třeba jen jednu lžičku. Já se docela pobavila,když dal manža malému do ruky párek.Pořád ho tímhle dráždí a pak mu to vezme a sežere. Chudrka malej. A pak dostane jen mamčino mlíčko :grinning: Fotku mám v albu.
No se sněhem ani nemluv,tady na Vysočině je to masakr.Tady toho je neskutečně.Chodníky nanovém bydlišti neprohrnuté,takže dneska jsem malého nesla asi deset metrů v kočáře přez haldy sněhu,abych se dostala na silnici. A pak jela po silnici kus. Chodníky někde neprohrnuté,jen prošláplé od lidí,takže s kočárem vůbec nedáváš. A když už jsou,tak u přechodu hromady,že musíš kočár přenášet.No po téhle zimě budem asi pěkně namakané :grinning: To jdou ted kila domů s tou dietou. :grinning:
15. pro 2010 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 jojo přes den spí tak 3x cca 45 min - hoďku. už to na něm poznám, mne si očička a ouška, tak jdeme do postýlky. Tam si chvilku hraje s nožičkama, mydlí po sobě hajánkama a spinká.
15. pro 2010 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek no zatím to vypadá tak, že nebolí. taky jsem byla zvědavá, ale nijak se nekroutí.......si myslím, že jsem ho trochu připravila tím, jak jsem mu dávala vždycky večer nutriton proti blinkání. sice jen 30 ml, ale bylo to hustší než mlíko, tak si třeba zvykl.
15. pro 2010 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek přesně Luci, tady je to s chodníkama stejný. Minule jsem nadávala jak dlaždíř, jsem za boha nemohla najet na chodník přes ty haldy, až se nějakému pánovi mě zželelo a přenesl mi kočár. A to byl v obleku! byla jsem mu vděčná. ale co kilka snad půjdou dolů i u mě. já mám totiž pořád těch + 7kg, už z toho začínám být mírně na budku. chodím cvičit a ven s malou a pořád nic. Štve mě to hlavně proto, že se vejdu jen do jedněch kalhot a jedný sukně :slight_smile: ale dlouho jsem se nevážila, tak snad bude líp. tady je dneska krásně, ale velkej mráz, tak možná ani nepůjdem ven. navíc čekám balík a pán na poště mi řekl, že můžou přijet kdykoliv během dne :frowning2: a odpol jdem na vojtovku ,to zas Báru rozhodí....jdu mrknout na ty fotky. s tím párkem jsi mě pobavila. :grinning:
@kapr malá mi teď, světe div se, usnula v postýlce a bez řevu. taky si hrála s mucínkem a na mantinelu s medvíkama a najednou spí...ale je pravda, že vydrží i 3h v kuse být vzhůru a pak je to teda masakr :slight_smile: tak to s tím mlíčkem funguje, to je fajn. A musíte ještě na nějaké testy ohledně toho zánětu nebo už je vše v pořádku? paní Pavla byla včera tak milá. Sestra mojí švagrový tam začne chodit na kurzy a objednala si u ní i obraz :slight_smile:
@ruda krásný míry Kači. ta naše malá se ještě nedokopala k 6kg :dizzy_face:
16. pro 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
díky holky za pochvalu, naháče mám v albíčku, je to chlapák... jo a v postýlce teda fest cestuje, co začal lozit, plazit a spí pokroucený na břichu, zadek nahoru a taky podél krátké strańy a hlavu vraženou do rohu a do šprušlí... je pak pomuchlaný,ale jak ho dám normálně, za chvilku se zase točí do své polohy, tak ho nechávám...
16. pro 2010 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda no kačí tak to mi B. dělá taky. prostě narvaná hlavou do šprušlí, dudlík pod postýlkou:slight_smile: ale což, když je to baví...
jdu se mrknout na fotečky.

no dneska zase B. při vojtovce řvala jak tur. někdy je to lepší, někdy horší...tak hezký víkend holky.
17. pro 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 určitě to schodíš,neboj. Já schodila jen tou přísnou dietou i když teda dneska jsem to porušila a dala si trošku cukroví. Ekzem pořád nic moc. Chudrka,musí ho to bolet a začíná se škrábat. Chodníky jsou fakt šílený. Ty prcíni jsou rozkošní. Dneska mi usnul na rameni. A v poslední době je s ním strašná legrace,nahlas se řechtá a adělá lumpačinky. Já ted pobalila dárky,zítra vyrážím ještě na snad poslední nákupy,protože ještě nemám pro manžu a tchána. Ještě větší nákup drogerie. Potraviny asi nechám pak na manžovi. Ted ještě jdu zabalit dáreček pro Kubíčka,koupila jsem žirafu Malmana z Madagaskaru,je šíleně vtipná.Jen nevím,jak ji zabalím,pak nafotím pod stromečkem s Kubíčkem. Co jsi kupovala Barušce. Já to ani moc nepřeháněla. KOupial jsem mu takový ten nafukovací soudeček s rolničkama, Knížečku od Lamaze, od prababičky má knížku říkadel,tu žirafu a jestli mi ještě něco padne do oka se uvidí. Nechci to zase přehánět,ikdyž bych nakupovala o sto šest.Ale kubíček z toho ještě nebude mít rozum.
My ted míváme ráno docela brzké budíčky,dneska při kojení ve 3 byl naprosto probranej,tak jsem si ho vzala k sobě,asi čtvrt hodiny si povídal,řechtal se , a šmrdlal mě po obličeji,pak nakonec ještě usnul.

@ruda
@kapr A co jste holky kupovali vy na vánoce dětičkám?
Rudy ty už to máš s dárečkama asi lepší,Rudínek je starší a má z toho už větší radost. :slight_smile:
A pekli jste cukroví? Já něco upekla,ale nepřeháním to. PRotože to stejně nesmím,tak jsem něco rozdala a něco pro manžu. Mám perníčky,rohlíčky,linecké,nepečné-kávová zrna,perník včoko a kokosu,dělbuchy a to je asi všechno.
Malý je vzhůru,tak pádím,ahojky všem.:slight_smile:
17. pro 2010 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
no já pekla jen perníčky a zbatek moje máma a tchýně, tak se mám, s malým to moc nejde, navíc masíruju a jsem docela k.o. a večer ráda, že jsem... a co jsou dělbuchy? a nějaký rychlý recept na vánoční cukroví s mandlí bych uvítala do IP... díky a Rudla je fakt větší a už z mnoha věcí nadšený... moooc se na to těším...

Evi, často u Vojtovky děti brečí.., omlouvám se nejsem v obraze, nestíhám dočítat, tak nevím, proč cvičíte?
jo a rudla už si v postýlce dlouho stoupne, tak křičí, nepláče,ale křičí a když nepřijdu, mrskne dudel o dveře..a pak řve, že ho jako nemá a tudíž přijít musím... jsou to potvůrky naše milované
17. pro 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda tak teda Rudíček je také pěkně mazanej. :slight_smile: tím dudlíkem je to fakt vtipný. Ale v noci to moc nepotěší co:slight_smile:
Dělbuchy ti pošlu do IP a je to na stránkách s cukrovím,tak tam třeba najdeš něvco na recept s mandlemi. Já dělala akorát takové rychle raffaelo kuličky.
:slight_smile:
18. pro 2010 v 00:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek já pekla s mamčou jen to co máme rádi. tzn. kupu lineckého, perníčky, vanilkové rohlíčky a toť vsjo.
Malému jsem koupila pejska Lamaze (kostičku má nejradši), od jedné babičky dostane puzzle pěnové na zem, jelikož už se válí a brzo poleze tak ať mu není zima a od druhé magickou želvu, co svítí na strop hvězdičky i se souhvězdím. a ještě jsem mu objednala blablu.
18. pro 2010 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr Kači, co je blablu? :wink:
@lucifirek Luci, my koupili dvě cd - písničky od svěráka a uhlíře a pohádku Zahrada od J. Trnky (já jí milovala jako dítě, tak uvidím, zda se bude Barče taky jednou líbit). Písničky na cd jí baví. No a ještě jsem jí koupila takovou vtipnou kačenku do vany. Mamka jí koupila hračku a tchýně nevím co..tak uvidíme, ale říkala jsem jim, ať to nepřehánějí. Taky bych ráda nakupovala, ale máš pravdu, nemají z toho rozum.
No jenže teď byla dva dny úplně mimo, bála jsem se, že na ní něco leze, plakala (ale tak naříkavě), pořád se chtěla nosit, měla skelnatý oči, tak jsme necvičily. No ale teplotu nemá, tak snad to bude ok. Plakala i v noci! Rozumím ti, že to je hrozný v tu noc, když pláče anebo si chce hrát:.-) Bára to tak někdy má taky.
@ruda Kači, cvičí, protože má trochu rozestouplé svaly na bříšku a moc propíná nohy, dokonce je dává přes sebe, což je špatně. ten dudlík mě taky pobavil:slight_smile: jsou to pusinky.
20. pro 2010 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 hračky blabla pletené hračky z Peru, ale nějak už asi nebudou, bo je všude doprodávají :frowning2: tak jsem mu ho ještě rychle objednala.
20. pro 2010 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr aha, tak po tom se mrknu. :slight_smile:
21. pro 2010 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr tak to jsem taky ještě neviděla,musím kouknout. :grinning:
Mě se líbilo tohle,poslala mi odkaz jedna holčina.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28021938&tab=9
Ale pořizovat to už asi nebudu.
21. pro 2010 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
21. pro 2010 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj neviete poradit???som po ivf dnes 30den,bola na ultr.a videl len dutinku..ET bolo 22.11 dik
21. pro 2010 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@diwoska a copak bys chtěla poradit? Jako jestli je to OK? :slight_smile:
22. pro 2010 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr ahoj no ze som v 5tyz.a 3dni vydno dutinku ale srdiecko nie 4.1 mam ist na ultrazvuk....ze ci to bude z toho daco....ci som tehotna...doktor bol taky odmerany a nepovedal nic
23. pro 2010 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@diwoska my byli na potvrzení srdíčka v 7tt.

Holky všem vám přejem s Kubíčkem krásné a pohodové prožítí vánoc a štěstíčko do nového roku.
:slight_smile:
23. pro 2010 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,

nějak nemám časík se sem pořádně dostat a kecat s vámi.. tak alespoň nyní vám všem přejeme s klukama krásné vánoce, bohatého ježuru a vše co si přejete ať se vám vyplní :slight_smile:
24. pro 2010 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@miluse kluci jsou fešáci a asi pěkní lumpíci co? :slight_smile:
24. pro 2010 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@miluse a vysmátííí, věřím, že není čas, mě stačí jeden lumpík, je ale skvělý, včera i dnes spal do čtrvt na devět a kaká do nočníku a je šťastný z dárků a večeřel s náma v klidu, no skvělý štědrý den, dle představy vše klaplo... miluju svou rodinu a přeji to všem...
25. pro 2010 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, to jo... jsou to malý ďáblíci.... ale jsou v rámci možností hodní, spinkají celou noc..... vánoce taky byly super... nejdřív se tak trošku báli stromečku, resp. nevěděli jestli mají k němu jít nebo ne .. pak se ale otrkali a už chtěli strhávat ozdoby :grinning: no a samo že pod stromečkem vyhráli takové ty zvukové dárky... dostali klávesy a pak takový hrací koberec a to bylo radosti... no už teďky mě z toho bolí hlava a to jsme to prozatím nechali ještě u babičky,kde jsou nyní i kluci, aby si to tam užili.. doma z toho asi vyndáme baterky :grinning:
25. pro 2010 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@diwoska srdíčko by mělo být vidět nejpozději v 8 tt :wink:
27. pro 2010 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek