• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
gucci - a byli překvapení nebo někdo měl tucha
4. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindri: no naši věděli, že jdem na IVF, protože jsem u nich byla po ET....prvně jsem jim teda řekla, že k nim jedu, páč mám hodně dovolené, jenže oni začli plánovat výlety, tak jsem musela s pravdou ven :grinning: , takže pak jsme jim to i tchánovcům řekli skoro hned co se zadařilo...jinak kamarádům to ještě neříkáme
4. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja po te co zas zobu utros me boli prsa a mota se mi hlava
utros jsem prestala brat v 8tt a ted mi byl zas naordinovan, jen ho polykam .....
4. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak měli hroznou radost, od našich je to první vnouče, tchánovci už teda maj dvě vnučky, ale prožívají to taky, naši plánují kde bude bazének a pískoviště na zahradě, připravují psa na vetřelce :grinning: , mazec, prožívají s náma každý UTZ, musím jim posílat hned fotky na mail a oni si to věší doma na nástěnku :grinning:
4. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo fajn, tak to i to jedno kafíčko denně klidně dát můžu???myslím si, že už nezvracíš, protože už budeš končit první trimestr a od teď si prostě to těhulkování budeš užívat :slight_smile:
helenky :slight_smile: to nás čeká všechny uchcané jak Aminy, no prostě žirafy
Hypo o kýchání mi ani nemluvi...děsné
4. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci tak to je skvělý, jinak klobouk dolů,že se ti podařilo vše držet v tajnosti. Při dalším to chceme taky ututlat. No já jsme nejstarší vnouče v rodině a jediný kdo mě zatím předběhl je bratránek, ale jinak asi zase dlouho nikdo, takže až to klapne bude to podobné jako u vás. Ale jsou to krásné starosti viď :wink:
4. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pádím na obídek a číhnu po o.
4. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindri: já nechtěla, aby si okolí dělalo starosti, my máme s našima i tchánovcema super vztah a stačí, když jsme se trápili my, taky jsem nechtěla, aby nás někdo litoval nebo se bál s náma o dětech mluvit
4. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky díky moc za uklidnění..
s těmi injekcemi uvidíme tu kamarádku mám domluveno na první injekci tak si to od ní radši nechám ukázat..nebo jinak ona mi tvrdila že mě to naučí a že si už první píchnu sama.. a tak tu druhou už naučím manžu a bude :dizzy_face:
4. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to chápu, já jsme to podcenila a pak ta bolest byla ještě větší. Když mi máme kolem sebe pořád někoho a ututlat to bude těžký, snad to ale klapne.
4. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko správně děláš, nás to neskutečně spojilo. Přeci jenom bojujeme dva a nejen zato svého muže miluju

Tak pa pa po obídku
4. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já sem tak unavená..
mám tý práce tenhle týden plný zuby..
navíc dneska mi to vůbec nejde hledám nějakou věc na datech kterou ne a ne najít ..
navíc šéfová je na mě nepříjemná ach jo
dost uvažuju o tom že co nejdřív půjdu na PN abych se nestersovala
4. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no wrtulko, pokud máš v práci stres, tak bych ti Pn jedině doporučila... protože stres produkuje hormony, které brání početí..jsem někde četla.... podle doktorů nevadí při IVF lehká fyzická aktivita a aktvita společenská, ale mělz byhcom se vyvarovat stresu.... myslím, že ot určitě stojí za to. Rozmysli si to, ale pokud vím, mívají PN holky klidně už od stimulace
4. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak dnes posledni odbery krve a opravdu to nevyslo, HCG male, takze na podzim znovu ..., ale jak uz to vim ten tyden, tak jsem s tim smirena a tesim se na ten podzim. Peclive sem nakukuju, je to tu super rozjety, vsechny vas zdravim :slight_smile:
4. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hehenky však ano proto o tom přemýšlím že bych si ji nechala napsat hned při první návštěvě CARu a bylo by :rolling_eyes: a když řeknu že mi není dobře že jsem unavená a tak.. a že mám stresující práci tak by mi ji mohli dát ne?
jde jen o to nebýt ve stresu což tady jaksi moc nejde..
většinou mě to baví a zase tak moc mi to nevadí ale teď je to jiné
4. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, divila bych se kdyby ne.... vám v tom navíc lítá tolik peněz, že jdi fakt radši na PN....budeš mít aspoň klid v duši, že jsi udělala všechno, co jsi mohla ..
4. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko, já teda měla na stimulku dovču,ale kdybych ji neměla tak bych šla taky rovnouna PN, byla jsem víc v klidu, věnovala jsem se jen sobě a tomu kolem..v car mi to nabídli automaticky, bylo jim jedno, jestli mám stres práci nebo ne..stojí to i tak spoustu peněz a nervů, tak do toho dej všechno, na práci se vykašli a BEZ VÝČITEK!!! děláš to pro svoje mimi...a kdyby to neklaplo, aspoň budeš vědět, že jsi udělala maximum..,, samo jak chceš,ale stres je fakt zrádný...
4. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuli: to mě mrzí, drž se a podzim to jistí :wink:
4. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hehenky díky moc..
myslím že to tak udělám a bude.. prostě šéfovi řeknu že mi dali neschopenku dřív protože mi není dobře že je to běžný postup a basta.
On s neschopenkou počítá .. třeba si ji pak nevyberu po transferu když by žádnej nebyl
ale to nechci riskovat
4. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jste zlatíčka:slight_smile:
jediný co mám problém že stres se může projevit i zpětně..
ale když beru tu proveru tak to asi fakt je ještě brzo a není to nutný jen je blbý že do CAru pojedu až po prvním týdnu píchání
tak uvidíme to by bylo že bych ještě chodila 14 dní do práce a až na těch 14 dní opravdové stimulace bych si vzala PN snad to bude stačit ta bude to ok..
4. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko, to bude v pořádku neboj, uvidíš....
4. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Rudo moc díky..
to je tím že už je to blízko a já se bojím
a do toho starosti v práci, únava..
všechno by mělo být jinak :grinning:
V noci jsem skoro nespala protože jsem pořád přemýšlela nad tím jak budeme píchat injekce, kdy a jak to zvládneme, kam pojedu na krev (těhu krev) když v CARu píšou že se má těhu test dělat 12 den po transferu
jeslti mi budou stačit ty zaváděcí hormony(něco jako utroš) něco na c po transferu, co by se stalo kdybych to vysadila.. když jsem zdravá? co bych cítila kdybych byla těhu? co mi stimulace udělá s tělem? co s obličejem (už teď mám velké problémy s akné)....Jeslti jít na PN kvůli penězům...
a spousta dalších a dalších otázek
4. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko neboj se koukej na mě jsem 8 den cyklu a pohoda jazz neděje se nic :slight_smile:
4. čer 2009 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně se nenervuj !!! to ti nepomůže vůbec v ničem..... já jediné kvůli čemu nebudu moct dospat bude utz v sobotu :slight_smile:)) protože se budu těšit na to že mi folíky vyrostly :slight_smile:
4. čer 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi je dobře že jsi v pohodě :wink: :dizzy_face:
doufám že budu taky :wink:
4. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je to tím čekáním, že jsi na nervy, ale neboj píchání je brnkačka a nic to se mnou nedělá tak se neboj :slight_smile:))
4. čer 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko, klídek.... věř tomu, že vše bude dobré... já mívám s pletí také problémy, v době stimulace to nebylo nic moc, ale teď je to lepší než dříve.. možná je to i tím, že jsme brala Prednison, což je kortikoid... a také asi tou hormonální změnou, která v mém případě znamenala příklon víc k normálu. takže žádný strachy :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jste zlatíčka :wink: :dizzy_face:
ale na tu PN stejně půjdu jen co to půjde
udělám pro to max!
4. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauki holky,tak si vas procitam a wrtulko niceho se neboj,ja jsem velka posera resila jsem to same injekce mi picha chlap a vpraci jsem chtela vydrzet do opu a pak si vzit 14dni dovolene.navic jsou v praci problemy ana me misto se tlaci potvora.picham si uz 16den e jemi spatne mota se mi hlava a padam.kdyz mi bylo v praci spatne tak jsem se nasrala dosla za sefem nastoupila na dovolenou a pak pujdu na nemocenskou.vyresilo seto samo,ja se budu jeste stresovat v praci .nemuzu za to ze porad jsem na nemocenske.ted mam klidnejsi spani a doufam,ze se budu moct pak vratit na svem misto.klidne bez na nemocenskou,klid a pohoda je dulezita.a penize jsou sice dulezite,ale potech letech cekani na mimi je klid pro mne dulezitejsi.
4. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
astrako jsi moc hodná kočko!!
holky máte pravdu a navíc 35 tis co do toho dáme jsou taky peníze..
a mimi se na peníze nedá přepočítávat..
asi se dohodnu se šéfem nejdřív třeba i na dovolenou uvidíme..
přece jen on ví že tohle je pro mě to nejdůležitější na světě!
Jen mám právě to špatný svědomí když já sem trubka moc hodná no :frowning2: pořád se snažím a nervuju a kdesi cosi.. a výsledek prd
4. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek