• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@ruda jéé prdelka :frowning2: tak snad to brzy přejde. :dizzy_face:
8. led 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
palvčo dmneska zase super, přijedeme, nao´bedvá se a my máme klid na oběd a kafe, bo padne do postele jako zabitý...JAKO!!!!, tak snad bude dvě tři hodinky spinkat, manža chce buchtu...švestkovou...
9. led 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda ty jo Kačííí já vám závidím. o třech hodinách spánku našeho drobečka si můžeme nechat jen zdáááát! :wink:
Bára byla nemocná, v neděli večer dostala horečku a celou noc hořela, měla jsem jí u sebe drobečka. ve 3h ráno jsem jí šla dát čípek. Nevím, zda to bylo ještě očkování, zuby, či zda něco chytla ode mě či od manžela, který měl děsnou rýmu. Nicméně B. rýmu nemá, včera celý den ještě měla teplotu a v noci už to bylo fajn. Tak s ní jdu dneska na chviličku ven a uvidíme....
11. led 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 teda chuderka,tak ještě že už je jí líp,mohlo to být očkování. My byli dneska na očkování.A malý byl večer takový vláčný a omrzelý,tak uvidíme. Snad bude ok.
11. led 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dneska objevila taky zoubek.
12. led 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jee tak to je super Luci. Bára zatím žádný nemá :slight_smile: ale dr mi říkala, že ta teplota může být od zubů..tak uvidíme. zatím mám pocit, že tam žádný nevidím, ale ona mě moc nepustí kouknout. :grinning: dneska v noci dvě hodiny řvala... :frowning2: tak ať to očkování Kubík dobře zvládá. to už jste měli poslední, ne? a jak se jinak máte? už jste se zabydleli v novém bytě nebo ti ještě něco chybí?

holky, tak tak koukám, že ta naše slečna je sice starší než Kubové, ale je ve všem pozadu.... :sweat_smile: :dizzy_face:
12. led 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 tak snad už je malé líp... bacha, hlavně nesrovnávej :wink: , všechno má svůj čas, hele malý neměl zub do 10ti měsíců a kouše i bez zubů :grinning:
@lucifirek téééda, to budeš mít na nové šatky :wink:
12. led 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 u nás pořád nic nebylo a až dneska jsem tam našáhla ostrý,ale zatím to není moc vidět a hlavně si Kuba do pusy nedá moc šáhnout. Očkování je na dlouho dobu poslední,konečně :slight_smile: Aspon mají prcci pokoj. Jinak se máme moc dobře. Jen nějak pořád nestíhám vybalovat zbytek věcí,ale už budu muset,protože přijedou známí a chtěla bych ho pomalu vymalovat Kubíkovi. Baruška určitě není pozadu,každé miminko je jiné,určitě umí zase jiné věci,co mi neumíme.
12. led 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě už Kuba pěkně hryznul. Jo a začíná to být pěkný mamánek :angry: :grinning:
12. led 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr no to je všude asi stejné. :slight_smile: Jsou to mazlíci. A dokud mě má nadohled,tak dobrý,ale jak zmiznu,nebo si ho vezme někdo cizí,tak je zle.
13. led 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
přihodila jsem album a fotečky.
13. led 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkouknu vše později, jen hlásím, že dva zuby najednou vylezly, aktuální stav 3 kousky.... :grinning: dva dole a jeden nahoře a druhý/čtvrtý/ se chystá
15. led 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda tak šikuli:slight_smile:
My zůstáváme u 2
15. led 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak B. ani prd. :grinning:
@ruda vím, že nesmím srovnávat. to je jasný. :slight_smile: super zubáky! :slight_smile:
@lucifirek krásný fotečky. Kubík je fakt velikej kluk! :wink: a manžílek sympaťák!:wink: jak mu jedou příkrmy? B. to hrozně chutná, ale zatím jsme pořád u zeleniny. ovoce ještě nedávám a maso taky ne...zatím si z tý mrkvičky moc nebere. vykaká to skoro všechno v nezměněným stavu, tak si říkám, že to nebudu hrotit a půjdeme hezky pomaloučku.
@kapr jak se máte Kači?
B. včera celý den kašlala, tak jsem se bála, že se něco rozjede, ale dneska po kašli ani vidu a navíc se smála a celý den byla miloučká. :slight_smile: taky jsme byly na rehabilitaci a je to prý lepší. sice musíme cvičit dál, ale jsem ráda, že se lepší. ještě uvidíme, co řekne dr na zač. února.

15. led 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Luci, krásné foto, to já musela dát stromek aspoň na nábytek... manža je sympaťák a malý je podobný na tebe a moooc vám to všem sluší, mrkev baští ukázkově, o křupkách ani nemluvě, to u nás taky letí..
Tak já mám od včerejšího večera rýmu, v krku mě škrabalo,ale to už je lepší po Preventanu, jdu dát horkou vanu..
Malý Rudíček dnes udělal sám 9 kroků :grinning:
15. led 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda teda vy jedete ve velkém.

Já dneska zjistila,že nám leze i druhá jednička dole. :grinning:
Tak jsem přidala i pár foteček Kubíčka s maminkou. :grinning:

@evak99 Evi my jsme také pořád u zeleninky. Příkrmy mu většinou moc chutnají.ALe zatím jen ve skleničká,ale řeknu ti,je to oříšek,koupit něco pořádného. Maso ani ovoce zatím taky nedáváme. Ovoce budu dávat asi dělané doma,páč ty přesnídávky se mi ve složení moc nezdaní. Včera jsem objevila zase příkrmy od Alnatura- brambora dýně a brambora cuketa. Tak dýně malému chutná. Ale je to jediná firma,která tam má prostě to,co je na popisku napsané,takže bramboru dýni a vodu. Jinak třeba Hami Mrkev s bramborem-hroznová štáva,sojový olej......... takže to,co zrovna nemůžeme. A taky ti jsem objevila od ALnatury a ještě jedné firmy,že dělají skleničku jen čistě maso.Takže když uvařím,tak stačí přidat pár lžiček bio masíčka ze skleničky.Dneka jsme koukali s manžou i v Tesku v JIhlavě a našli jsme biojenom suché výrobky-těstoviny,rýži,koření...... ALe zeleninu,maso vůbec.
Já myslím,že není kam spěchat a to je dobře,že jim chutná. Malý se večer uplně klepe na kašičku,dávám mu Sinlac a to nestíhám dávat lžičky. Včera snědl celou malou skleničku mrkvičky a dneska půlku velké dýně s bramborem. A zkusila jsem mu dát křupinu kukuřičnou bio.
Jejda chudera,kašel je nepříjemnej,ještě že se z toho teda nic nerozjelo. A jak je tobě,už ti je lépe?
My máme už druhý den protivný a uplakaný,umazlený,uchovaný. Asi ty zoubky trápí.
Tak snad na rehabce budete v pořádku. Já zjistila,že teprve ted se kuba opírá o dlaně a ne jenom napředloktí.

@ruda to byl asi na delší dobu poslední stromeček na zemi :grinning: příští rok na tom budeme stejně.Děkuji za pochvalu.Taky mi přijde malý víc na mě.Ale jiní zase tvrdí,že na manžu. :grinning:
At je ti brzy lépe.Tohle počasí je na ty chřipky jak dělaný :unamused: A předpovídají chřipkovou epidemii.Tak doufám,že my už jsme si to vybrali.Malý už rýmu nemá.
Teda to je Rudík šikulka :slight_smile:
15. led 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda ty jo Rudí, to je nádhera. 9 kroků. a to jsme si nedávno píchaly hormóny a modlily se, ať to vyjde! :wink: :grinning: je to radost je vidět. Já se na tu naši nemůžu vynadívat a pořád jí pusinkuju, kyž si hrajeme. teď pořád kouká do knížky na lišku a zajíce. hrozně jí to ba :grinning:
@lucifirek tak to jsme na tom stejně s těma příkrmama. ale já jí ještě žádnou kaši nedávám. pořád stačí moje mlíčko, sice v noci je to zase hrůza, pořád kojím. jsem teď tak unavená, že ani nevím, kolik je hodin a hned jí dávám k prsu. dneska mi to manžel vyčetl, jenže já mu říkám, že jsem tak mrtvá, že ani nevím, jak se jmenuju, tak je těžký dělat nějakou převýchovu že...ale dneska v noci musím, protože se nám to za poslední týden zase nějak "rozjelo". No vlastně od té doby, co měla B. tu teplotu. ten kašel byl hrozný, normálně se v kočárku budila a kašlala jak tuberáček. tak jí asi něco dráždilo venku, protože doma už pak tolik nekašlala...no snad to bude dobrý. ale je veselá. ty zoubky jsou strašný, no nedá se nic dělat Luci, než chovat a mazlit se. Zkoušela jsi ten calgel? já ho B. dávala, když měla tu teplotu a vždycky jí to uklidnilo. on má totiž anestetickou složku v sobě, takže jim ty dásničky trošku znecitliví a nebolí je to tolik. Já objevila lahvičky od firmy Sunval - zkus se po nich taky kouknout. mohli by je mít někde ve zdravé výživě. jsou všechny bio a taky obsahují jen to, co mají na sobě napsáno. a žádnou sůl a cukr. většina z nich je bez lepku a bez mléka. a jsou stejně drahé jako ty hami a další. dováží je tuším firma probio.cz, tak možná budou mít na stránkách v jakých obchodech je mají....
no s tou bio zeleninou je to bída. maso ještě třeba v intersparu mají - jen teda balené, ale tu zeleninu taky ne. to kupuju v tom bio obchůdku, nebo pak manžel v centru v jedné zelenině. v tom je pravda máme výhodu velkého města.
B. se taky teprve teď dostává na ty dlaně, ale moc se jí nechce. ale nožičkama už pohybuje jakoby chtěla lízt ,ale zatím se spíš tak plazí :grinning: co plánujete na dnešek, jdete k tchánovcům na obídek? my chtěli na výlet, ale asi se zase rozdělíme a já půjdu plavat a apk zas budu s malou, aby manžel mohl jít běhat :slight_smile:
16. led 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak pokračujeme v krůčkách, dnes tak po pěti krocích..uvidíme, za jak dlouho mu to půjde..
Já dávám na zoubky Mundisan, je to asi to stejné, tohle voní po anýzu,používala jsem to před x lety v Německu u dětí, tak dnes spal lépe..ale zase zlobí, shodil mi krabici s věcma a dvakrát převrhl misku s granulema a vyházel hlínu z květináče, to nikdy nedělal a i přes zákaz, tak rebelí, potvorák jeden... jinak máte pravdu, bylo píchání a už to chodí... jinak manža četl, že chlapi, co jsou nevěrní a nebo podezřívají ženu z nevěry, mají silné sperma a ti, co jsou svým vztahem jistí, jako by nemusí bojovat o zachování rodu a tudíž se jim sperma oslabuje, což je asi jediné pozitivum na našem "problému", zase je ta věrnost super a díky IVF i to dítko, lepší než dítě na první pokus a pak zjistit nevěru že? :grinning: , to bio maso mám taky a stačí domácí zelenina a maso jen přidat... jinak já už na firmy nehledím, je velký a beru spíš dle chuti.. včera se sápal na dušenou šunku tu pro děti, kousek jsem mu dala a úúplně byl paf a pak řval, že chce ještě..no jo chlap a maso...
16. led 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 No je to trápeníčko s těma dětma. Snad barušku ten kašel brzy přejde. Ty a nechceš jí zkusit dát večer trošku nějaké bezmléčné kaše? Mě právě Kuba taky nespal v noci a kojila jsem každou chvíli a od té doby,co dáváme příkrmy a kaši se to zlepšílo. Zkoušela jsem rýžovou s vodou,ta není nic moc.Osmizrnnou,ale ta je s lepkem,tak tu jse mvysadila,přišlo mi,že se mu po ní ten ekzem zhoršil a plakal.Tak ted dělám jen ten Sinlac .-je to karobovo rýžová kaše,pro alergiky bez mléka,soji,lepku a je s vodou moc dobrá. Kuba se po ní může utlouct.Dám mu jí tak o půl šesté,pak si chvíli hraje,před půl sedmou vykoupeme nakojím ho a usne jak dudek.
16. led 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 já tu kašičku začala dělat jen tak z 60ml vody a ted už zbaší tak 120ml a trošku si pak ještě kojíme. DNeska si teda jen cucnul. A ted se nám to tak nějak uklidinilo a spí cca do 11,12,dneska i do 1 a pak po třech hodinách.
Ten Calgel dáváme taky. Už se mu prožezává druhý zubisko.A je celkem v klidu.

@ruda Kači no jo,je to hrozný jak to letí. Tak to Rudíček řádí jak ďáblíček. No potřebuje všechno prozkoumat. :grinning: Ty jo to je dobrá teorie o těch chlapech :slight_smile:
16. led 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 No je to trápeníčko s těma dětma. Snad barušku ten kašel brzy přejde. Ty a nechceš jí zkusit dát večer trošku nějaké bezmléčné kaše? Mě právě Kuba taky nespal v noci a kojila jsem každou chvíli a od té doby,co dáváme příkrmy a kaši se to zlepšílo. Zkoušela jsem rýžovou s vodou,ta není nic moc.Osmizrnnou,ale ta je s lepkem,tak tu jse mvysadila,přišlo mi,že se mu po ní ten ekzem zhoršil a plakal.Tak ted dělám jen ten Sinlac .-je to karobovo rýžová kaše,pro alergiky bez mléka,soji,lepku a je s vodou moc dobrá. Kuba se po ní může utlouct.Dám mu jí tak o půl šesté,pak si chvíli hraje,před půl sedmou vykoupeme nakojím ho a usne jak dudek.
16. led 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak se mi tohle povedlo to poslat dvakrát.
16. led 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek zrovna dneska jsme o tom s manželem mluvili a dohodli se, že to ještě zkusíme zlomit nějak jinak než tou kaší...uvidíme. já vím, že možná působím jako prudka, ale když mám ty potravinové alergie já, tak chci zkusit tomu alespoň trošku předejít u B. a pokud mě to bude stát ještě o jeden měsíc míň spaní, tak si říkám, že to vydržím..jsou horší věci na světe, ne? :wink: ale zase tím neříkám, že to odsuzuju! třeba k tomu taky brzy dojdem. jinak dneska jsem jí dala mrkev s rýží a hrozně jí to chutnalo. jo a včera jsme dostali další pozvánku na svatbu, takže letos půjdem na 3! :grinning: ale jinak začnu s tou kaší, co máte vy ten Sinlac - zní to dobře.
a jinak myslím, že B. ty zoubky taky trápí. dneska pobrekávala. A byly jsme hodně venku, ale už je tam velká zima....jdu vařit véču...
17. led 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Evi tenSinlac je právě spešl kaše pro alergické děti-bez lepku,mléka,soji. Je to pro děti i dospělé.PRoto dávám toto,nechci mu dávat ještě s lepkem. Dávala jsem rýžovou,tak jedost bez chuti a ten SInlac mu moc chutná.
Taky musíme s tím jídlem dávat bacha. Já mu to začala dávat,protože fakt v noci nespal a za ten měsíc málo přibral. A ted jsou noci klidné a malý je fakt spokojený. JO rýže s mrkvičkou moc dobrý. My měli dneska cketu s bramborem.
Tu kašičku bys mohla i ty s tvojí alergií. :wink: Teda tak svatby závidím,hned bych někam vyrazila. To my máme od svateb asi na dlouho utrum. My dneska venku byli na chvíli,protože malý usnul na chvíli doma a v kočáře už nechtěl spát a nebavilo ho to,jen když jedu a může koukat. Aspon ted večer hned usnul.
A co vaříš dobrého.Já měla přírodní kuřecí plátek.Zítra se chystám na bramborovo špenátové placičky.
17. led 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypadá to, že já půjdu letos na jednu svatbu... zatím.. teĎ jsem domasírovala, dnes teda 3 hodinky, tak jsem i utahaná...manža je šikulka, všechno zvládnul i kakáníčko.. :sunglasses:
17. led 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda Tak svatbičku závidím.U nás se žádná nerýsuje,tak přemýšlím,že všichni příbuzní a kamarádi jsou vdaní a ženatí. :grinning: Manža je teda šikulka. :wink: A ty taky,že takhle masíruješ. Škoda,že jsi tak daleko,hned bych zašla. :grinning:
Kači a jak je to s masážema při kojení.Při masážích se vylučují z těla toxiny,ne? A nedostane se to do mlíka.Nebo záoleží na masáži? Já jsem přemýšlela o masáži lávovýma kamenama,nebo čokoládou. :grinning:
18. led 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Ahojky Luci, při kojení bych moc zátěžovou masáž nedoporučovala, už jen kvůli ležení na břiše a velkému tlaku, tak i kvůli těm škodlivinám, co je uvolňují, myslím si ale, že lávovky, pokud budou mírné a upozorníš na kojení by vadit nemusely, lávovky nedělá, tak je asi nejlepší zavolat přímo masérce, jakou má s lávovkama zkušenost, ,samo na kojení upozornit, už kvůli oleji, co se použije, některé bylinky stavějí mléko, raději nejít vůbec do aroma,ale použít jen neutrální olej a amalý tlak, spíše příjemně prohřát tělo, čokoládu byvch asi nevolila, přece jen můře být dost alergizující, a mohl by se ti Kubík třeba osypat... je to tak , že těhule se taky klasicky nemasírují,ale není kontraindikací jemné vtírání oleje, zase raději neutrálního..zkus hlavně u vás o masérce zjistit reference...
18. led 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda Kači moc děkuji za radu. :wink:
18. led 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek :slight_smile: není zač
19. led 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jojo Luci, my už se na ty svatby těšíme. a já se ještě těším, jak si Barču obleču:slight_smile: Už mám doma dvoje šatičky, tak je snad použiju. A prý zara dělá oblečení pro mámy a holky stejné, tak možná koupím i něco tam. vdává se moje nejlepší kámoška, které budu svědčit, brácha, kterýmu možná taky budu svědčit :wink: a pak ještě kamarádka v Blavě. no bude to nádhera, jen se uvidí, jaká bude Barbušánek a jak to bude zvládat...
no tu kaši zkusíme. dnešní noc zas peklo, chtěla k prsu co dvě hoďky, ale trápí jí ty zuby, tak to snad je tím. jinak dokázala hoďku řvát, než jsem jí dala k prsu...takže děs, jsme s manžou jak mátohy.
na masáž bych taky šla...a na kosmetiku. a vůbec :grinning: tak hezký večer.
@ruda jo a škoda, že jsi tak daleko, taky bych k tobě chodila! :grinning:
19. led 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek