• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@kapr za skleničky tě tady zrovna my neodsoudíme. Já taky většinou skleničkuju.Protože v té kupované zelenině ted v zimě je kdo ví co.Ty sklínky jsou snad aspon trochu hlídané. Občas něco uklohním a malý to pak stejně nechce. :grinning:
V pátek jsem mu vařila domácí brambory s mrkvičkou a udělala jsem i na sobotu. Dal si dvě lžičky a tvářil se,co mu to cpu.Tak jsem mu tam přidala lžičku mrkve ze skleničky a snědl všechno.Takže asi tak. :grinning:
31. led 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 U nás dneska noc dobrá., Malého jsem kojila po druhé hodině, pak někdy o půl páte.NEvím teda,jestli jsem do těch dvou kojila,nebo ne,nějak si nepamatuju. No a vidíš,místo abych si užívala spánku,tak jsem byla každou chvili vzhůru.To už je z toho člověk asi tak zblblej.
31. led 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jo tak to kuba mojí domácí uklohněnou stravu ztaky nechce :wink: a to je tak dobrá mňam asi jí dojedu sama :dizzy_face:
31. led 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr joooo já taky dojídala,mě to přišlo lepší,než ze skleničky,ale ti naši draci mají asi jiný názor. :grinning:
31. led 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo asi to ty rajčata byly, je to mnohem lepší,ale pořád tzrochu to má..
přesně tak, jak mu něco uvařím, nechce to a kdo ví, kolik je tam dusičnanů, skleničky jsou i 5x kontrolovány a radši jdu ven a jsem s ním než u plotny.. a taky nevím, kde bych zchrastila hlídané maso a k tomu telecí a podobně...
já ráno vstala o půl osmé a prcek nikde.. jdu do obýváku a táta si s ním povídá a snídá :grinning:
31. led 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojojo jedeme prostě skleničky. Teď jsem teda ještě přišla na to, že pokud mě vidí, jak si dám lžičku ze sklínky, může se po jídle strhat. :slight_smile:
31. led 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda to bylo nádherné ráno, ne? :wink:
@kapr tak já taky občas skleničkuju, ale B. víc chutná, když vařím..ale včera jsem jí vydrtila, udělala jsem jí cukýnu s mrkví a pak to ochutnala a bylo to nahořklý a ona chuděrka moje milá to poctivě jedla! no ale pak prděla o sto šest! :grinning:
@lucifirek a taky dojídám :grinning: tak my měli noc hroznou, ale snad dnes bude líp. :wink: já už si taky nepamatuju v kolik jsem kojila...člověk je tak zblblej! :slight_smile:
31. led 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda Kači a Ty už vůbec nekojíš, že jo...nebo se pletu?
31. led 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 pleteš kojím:slight_smile: nepodávám žádné jiné tekutiny než své :slight_smile:
31. led 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 sorry to bylo na rudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. led 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr jasně:slight_smile: ale ty kojíš ne? :grinning:
31. led 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 jáá? No jasně :wink:
31. led 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
AAhoj holky...ta po velmi dlouhé době se hlásím, jsem denně na MK ale na jiných diskuzích a na vás jsem nějak zapoměla, tak se omlouvám a musím říci, že tu je teda strašně velká změna---tolik už velkých dětí.... :wink:
31. led 2011 ve 21:58  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr :slight_smile:
@zuzka72 no to je dost, že ses na nás přišla mrknout Zuzi :slight_smile: jak se máte? jak rostou chlapečci? :wink:
31. led 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 tož máme se fajn a kluci jsou super, je to čím dál lepší, už začali chodit a je s nima pořádná prdel :grinning: Když už jsem vás objevila, musím dočíst a budu přispívat občas... :wink:
31. led 2011 ve 22:20  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda tak tak,když si můžeme tu práci ušetřit. :slight_smile: Rajčata jsou fakt hodně dráždivá,tak je super,že jsi to odhalila. :slight_smile:
Je eee to muselo být ráno překvapení,co a hezký pohled. Já prostě říkám,že pro mě je tohle nejužasnější období mého života,i když je to někdy perné. Ale když se ráno člověk vzbudí a ten skřítek se začne řechtat,tak to nemá konkurenci. :grinning:

@zuzka72 ahojky,ráda tě tu vidím. Jsme tu ted zůstali jen my tři,bohužel. :frowning2:

Jinak holky mám pro vás novinu. Minulý týden jsem si dělala test a byl pozitivní,minulý týden na utz nic vidět nebylo. Byla jsem u dr. i včera a byla vidět tečka.,srdíčko zatím ne. Jsem zvědavá,jak to dopadne. Na další poradnu jdu 16.
Dneska ráno jsem teda trošičku špinila,ale to být může.Tak zatím jsem v klidu. A i kdyby to nedopado,už to beru nějak s nadhledem.Přece jenom už to naše vytoužené miminko máme. :grinning: POkud by to dopadlo,budeme moc rádi,sice to bude docela mazec,ale určitě se to zvládnout dá.
1. únor 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek ty jo, ty jsi těhule? Tak to gratuluji a ať to výjde :wink: a zůstali jen 3?? Tak to jsem ani nepostřehla, takže ty , evak a ruda? A kapr a já takže 5 :wink:
1. únor 2011 v 09:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
n
@zuzka72 no zatím to tak vypadá. :grinning: Vydíš,ani neumím počítat,chodíme sem jenom Rudy,já ,Evak,Kapřík a ted ty .
1. únor 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. únor 2011 v 10:56  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek teda Luci :slight_smile:))))) No paráda :grinning: tak já si teda dám ještě pozor, no :wink:
1. únor 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr :grinning:
Hele ještě není nic jistého,srdíčko nebylo,tak se teprve uvidí. Dneska jsem začala trošku špinit. Takže ještě je na radování čas.
1. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 jojo tak jsem tátu chválila, že to ráno zopakoval :slight_smile: , jsou to moji miláááášci
@evak99 nene, nekojím, já kojila jen slabé 3 měsíce, Rudla hodně spával, já měla záněty, on odmítal a nepřibíral... a navíc jsem pak začala brát léky, při kterých se nesmí kojit...
@zuzka72 no čaukýý, teda to jsou chlapíci, dle váhy a chození jsou mooc šikovní, mě teda často na tu srandu stačí jeden, umí se už pěkně vtekat, jak něco zakážu a mámy s dvojkočárkem obdivuju, ted v zimě mě bohatě stačí oblékat sebe a Rudlu :sweat_smile: , super, žes koukla i na nás...
@lucifirek tééééda, to jsou novinkyyy, to je milé překvápečko a 16tého má Rudla rok, tak to bude hezká zprávička k narozkám a jak to že jsme tu jen 3??? evča, kačka, já a ty ne???hele vy už mě neberet, kapřice si myslí, že je tu sama kačka a ty jsi mě nepočítala :cry: no vidím, že tě už přepočítala i Zuzka... :grinning: no ale i tak je na radování přece jen malý důvod, ne žádny.. teda to si taky dáme víc majzlíka, antiko nechci, je to jen na tátovi :grinning: , já chci do práce a o druhém se bavíme jen tak že možná a někdy...
1. únor 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek to tě ta holka jen škádlí :wink:
1. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr myslíš :wink:
1. únor 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda samo tě počítáme :grinning: Já jen neumím počítat. :grinning: :grinning: :grinning: hihi
@kapr však když se vám zadaří,tak tu aspon nebudu jediná těhulka, se do toho musíme pustít rovnejma nohama :grinning: Když to teda jde :grinning:
1. únor 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus babky
tééééda @lucifirek paráda, mooooc gratuluju a držím pěsti :wink:
1. únor 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gucci no nééé, že by seobjevovali staří dobří známý??? jak se vede???
dodatečně vše nej k ročku a vidím, že se zase snažíte :slight_smile: tak držím mooc palce
1. únor 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vida, stačí aby někdo otěhotněl a je tu zase živo :slight_smile:)))
1. únor 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gucci ahooooj :wink: :grinning: A vy se taky snažíte? Tak držím palečky.

@kapr :grinning:
1. únor 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se snažíme až ted od ledna, uvidíme no jak to půjde, kdyžtak máme jednoho mrazáčka, ale snad na něho nedojde :wink:
no a jak se tady máte? děti rostou jako z vody, doufám, že jsou všechny zdravé
1. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek