• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@gucci no nazdáárek, to je fajn, že jsi zašla. tak už se snažíte o dalšího gucciánka? :wink:
@lucifirek to počítání bude tím mimísem v bříšku :wink:
@zuzka72 no jasně, choď sem, to bude fajn! :wink: hele, já nemůžu uvěřit tomu, že klukům už je 11 měsíců...jsme tady před nedávnem prožívaly ta naše těhotenství... :grinning:
@kapr jeden nikdy neví, kdy se to povede :wink:
@ruda to jsou kluci parádní. my teda taky pozor nedáváme. já taky nebudu antiko, tak to necháváme na přírodě :grinning:
1. únor 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gucci tak už se tě Lucka ptala :grinning: Lea už chodí, to je úžo... :slight_smile:
1. únor 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 jo jo chodí, začala už v půlce prosince, tak dva krůčky, ale furt spíš lezla a po novém roce už se rozchodila :slight_smile: , je to sranda jí pozorovat, občas dává ještě ruce před sebe a chodí jak náměsíčná :grinning:
1. únor 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to chození je fakt skvělé, Rudla chodí spíš jako ožralý :grinning:
1. únor 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gucci máte náádherné fotečky, kdo fotí ty? a čím?
1. únor 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 jj letí to, jsem si živě vybavila, jak jsme prožívaly porody
@ruda a
@gucci
:grinning:
1. únor 2011 ve 21:48  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda fotím já Panasonicem DMC-TZ7 :wink:
2. únor 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: @gucci opravdu super, moment zachycených kapiček vody je prostě uchvancancující!!!!mám od Vánoc staron ový nikon, tak jsem moc ráda, že taky můžu aspoň trošku líp fotit, je to aspoň rychlá spoušť od toho minulého se to nedá srovnat.., musím stáhnout lednovky a snad sem něco hodím, ale ty jsi fáááákt jednička, tak to někam pošli, my už v časáčku byli a je to fakt radost vidět své dítko v časopise :slight_smile:
2. únor 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda jak ožralka musí být krásný! :slight_smile:
Bára má poprvé rýmu, tak odsáváme a je mi jí líto :frowning2: včera jsme venku ani nebyly, ale dnes jo...
jo a pořád meškám tu ms, ale to je asi normoška při kojení, co? test byl negativní...a už jsem se objednala na gyndu na ko po porodu :grinning:
2. únor 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 teda rýmečka :frowning2: , cože? po porodu? ty jsi nebyla po šestinedělí?
2. únor 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda jo no to jo to je vlasně fakt, byla jsem po šestinedělí...jsem na to úplně zapomněla. to asi tím, že se ta moje dr. přestěhovala a já teď jdu do nové ordinace! :slight_smile: :grinning: no jo rýma, pere se s tím statečně holčička naše, vůbec nebrečí, když odsáváme, ale hrčí to v ní, jak v hrací skříni :frowning2: je mi jí líto...
dneska mám svůj narozeninový den - teda narozky mám až příští týden, ale nějak to na dnešek vyšlo. manžel zůstal doma, já jdu na kosmetiku a pak jdeme všichni na obídek (pokud teda B. bude v pohodě!). včera jsem s ní byla na úřadě, nechat jí dělat pas, tak byla tak hodňoučká... :slight_smile:
3. únor 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda tjo to nevím, já si zase jako dobrá foťačka nepřipadám :wink: , jen mě baví Leu fotit :wink: a občas se něco povede víc
3. únor 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 mmoc gratuluju a den D si pěkně užij, ať je maličká v pořádku, nejhorší je to jezení a spaní, jak mají plný nosík.. máš odsávačku na vysavač? kup jí v lékárně mořskou vodu a já taky dávala na noc kapku Nasivinu pro miminka a pomohlo to hodně..
@gucci mě se teda výkony mooc líbí, taky mě to baví, jsou sladcí ti pokládci, když se fotka podaří, dobře ostřihne a dá třeba na černo bílo, jsou to pak kouzla... dobrý foťák je ale základ, co si budem povídat... :wink:
3. únor 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 všechno nej k narozeninám :slight_smile: Já měla narozky včera a nedostala jsem moc hezký dárek. ALe nějak v poho

Tak vám holky moc nepotěším. Ve středu jsem začala krvácet,letěla jsem k dr. ,ta mě poslala do nemocnice. No ten strach,že nebudu mít malého u sebe. Když je kojený a flašku si nevezme,dokážete si to představit. Naštěstí sjem si ho mohla vzít s sebou,měli sjme nadstandart.
Včera jsem podstoupila revizi dělohy,HCG začalo klesat,zamlklé těhotenství. Tak malého hlídal manža,než se zmátořím z narkozy. Dneska dopoledne nás pustili domů. Nezbývá,než se dál snažit. :slight_smile:
Zatím ahojky,dočtu vás až večer. :slight_smile: Jdu se s malým provětrat ven.
4. únor 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek téééda to je mi fakt moc líto :frowning2: , ale všude se říká, že po potratu je tělo jak pohnojené, tak se určo brzy podaří znova :dizzy_face: :dizzy_face: ...jinak Lea taky nebrala flašku, ani moje odstříkané mlíko nic, ale v prosinci jsem byla na operaci se žlučníkem a 5 dní s ní byl doma manžel a zvykla si super, hlad jí naučil :wink:
4. únor 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Evi máš dneska narozky, tak vše nej :wink: :wink:
@lucifirek a dodatečně teda vše nej k včerejším narozeninám, určo se fakt brzy zadaří
@gucci moc děkuji.Tak to taky byla pro tebe zkouška ta operace co? Taky seštak na ní závyslá.Já nenesla těžce svůj problém,ale to,že bych měla být bez malého.
4. únor 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek to je mi moc líto :frowning2: , hele ale zase pozitivní je to, že to klaplo samo a brzo se to zopákne, uvidíš... taky přeju vše nej a hlavně zdravou rodinu, to je nejdůležitější...
5. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fotečky jsou v albu, ať jsou pro všechny diskuze najednou
5. únor 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci, to je mi moc líto. Ale je to, jak to má být a jak psala gucci, už máte "pohnojeno", takže napříště už to vyjde. Pozitivní je, že se to povedlo "samo". :wink: a všechno nejlepší opožděně k narozkám. to jste si teda užili v nemo, je mi vás líto. ale už jste doma a vše bude dobré. začne jaro a člověk bude hned veselejší. a máš krásnýho Kubíčka :slight_smile:
@gucci díky moc. no to sis taky užila v nemo, co? a Lea už jí všechno jako vy?
@ruda krásný fotečky. díky za přání. den se vydařil, jen v té rest. to nebylo jak za "starých časů" :grinning: :grinning: i když Bára byla milionová, tak se všechno točilo kolem ní a my si s manžou moc nepopovídali. ale co, i tak to bylo nádherné :slight_smile:

Jinak Bára má pořád hroznou rýmu a já ji chytla taky. včera mě celý den bolelo v krku, tak snad to bude jen ta rýma a nic víc. Včera jsme se byli podívat na horách na jeden pozemek a vypadá, že ho koupíme...teda pokud ještě trochu sleví s cenou. tak jsme včera do noci s manžou vymýšleli systém hypoték a půjček, abychom si tam mohli postavit malou roubenici...no uvidíme, zda to klapne. a když ne, tak neva. třeba bychom si pak koupili větší byt v praze :slight_smile:
Bára byla úžasná, i když byla zima, (měla jsem jí na tu chvíli ve vaku u sebe) tak koukala a smála se. Evidentně se jí tam líbilo :grinning: :grinning:
6. únor 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 dííky moc za pochvalu...tééda roubenka na horách , to by se mi moooc líbilo a kde přesně? jak daleko od domova...
6. únor 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě pár foteček
6. únor 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 tak plánujete nové bydlení jo? Tak držím palce,at to nějak namyslíte. :wink: Koukám,že taky marodíte.
Kubíček má od pátku horčky kolem39. Jinak mu celkem nic není,nebo nevypadá,jelikož zatím nic nepomohlo extra,tak zítra k dr. A ještě musím na kotrolu taky já ke gyndr. na krev.
@ruda fakt krásné fotečky
6. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek díky.. teda chudáček, že by ta hnusná chřipka? snad se brzo uleví a nebo zuby..
6. únor 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda krásný fotečky ty poslední. je to už chlapák velikej! :wink: a řekla bych, že je ti podobnej Kači. manžela samo neznám, ale tebe v něm vidím :slight_smile: no právě že ten pozemek je značka ideál :wink: za 45 min od domu, v Jizerkách, kde jsme s manželem oba trávili jako děti léto, vedle pozemku našich výbornejch kamarádů a cca 3 min od vleků a přímo u běžeckých tras... :sunglasses: tak uvidíme, jak to vyjde.
@lucifirek jojo Luci, my už dlouho plánujeme, protože máme relat. malej byt, teda ne tak malej na metry, ale nemáme tu žádný úložný prostory, což je problém. no a o tý chalupě sníme už moc dlouho, tak uvidíme, zda se to vyplní, protože zatím to vychází dost draho... :frowning2: ale když nebude na chalupu, tak bude na větší byt, takže ono to vlastně vždycky bude dobré. :wink: Je mi líto, že má Kuba takovou teplotu. Snad to nechytl v té nemo. Jak píše rudík, můžou to být zuby, když na něm jinak nic neshledáváš...tak snad jo. Dej vědět. A jak se cítíš ty? myslím psychicky....držte se. :wink:
7. únor 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 snad to s chajdou vyjde a byla by jako celoroční na bydlení? a za kolik, smím -li se zeptat, zní to pohádkově...
jojo, Rudla je kus chlapa, už trénuje chůzi s otočkou :grinning:
7. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda jo? tak to musí být nádhera s otočkou? Bára dneska poprvé pořádně lezla..teda pořádně úplně neee, vypadá trošku jako meresjef, :grinning: neb nožičky moc nezapojuje, ale lezla kontinuálně, do teď to bylo jenom takový popolezení kousek sem kousek tam. dneska hezky přes celý svůj hrací koberec tam a zpátky :wink: pořád sice rýmuje, ale zítra s ní půjdu na rhb na cvíčo, tak snad tam nebude moc řvát. jo a už se strašně vzteká :sweat_smile:
7. únor 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 meresjef, přesně tak jsme dlooouho říkali Rudlovi :grinning: a vidíš, už chodí, letí to...
8. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda ty vado ten už je velikej :dizzy_face:
holky dneska jsme byli na prvním plavání. Jsem unešena. Moc super :dizzy_face:
a pořídili jsme golfky
8. únor 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek