• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@lucifirek ty jo luci to je mi líto s mimi, ale hlavně že se podařilo samo. Příště už to klapne.
8. únor 2011 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr teeeda vy už máte golfáček,no super. My ještě pořád jezdíme v hluboké korbě. No už je to tak tak s tím fusakem.Ale jak vyndáme fusak,tak dobrý.Na jaře už teda dáme určitě sporták.
Kači nedá se nic dělat,určitě se zase zadaří,když ne přirozeně,tak máme zmrzlíky

9. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek my je pořídili zatím jen do obchoďáku a hlavně do letadla. Do Chorvatska já s Kubou letím a naši s manžou jedou autem. Byla jsem s nima včera na plavču a teda sporťák je sporťák. zatím nmechápu, jak s golfkama někdo může drndat po venku :astonished: jsou pro mne mnohem hůř ovladatelné. a ty malá kolečka :sweat_smile:
taky teď jak je bahno tak u nás na podviňáku matky s designovými kočáry pláčou nad výdělkem. Pořád mají klacíky v ruce a odšťourávají hlínu z koleček, aby se hnuly z místa..... :wink:
9. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr Kači to věřím. Já bych tu asi s golfáčem moc nepochodila,aspon ted. A teda dovču závidím,to bude bezva. My chtěli leto do tater.Ale nevím,jestli vůbec pojedeme.
9. únor 2011 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr golfáč super Kači. Kubík v něm vypadá spokojeně:slight_smile: ale jak píšeš, s těma malýma kolečkama to musí být hrůza, zvlášť teď v zimě. takže koupání se líbilo? to je fajn....a kdy chystáte Chorvatsko? No je pravda, že pro děti je lepší to letadlo než cesta autem...my máme teď na jaro s B. taky v plánu cesty po evropě, tak jsem zvědavá, jak to půjde. Za 14 dní jedem na týden lyžovat do Rakouska, mám z té cesty trošku obavu, neb B. už teď potřebuje chvilku na zem, polézt si, prokopat se, tak uvidíme...ale snad bude chvíli spát, chvíli si s ní budu hrát a budem dost stavět...
@lucifirek jak se máte? jste zapadaní sněhem? tady bylo krásné jaro...my máme za sebou týden děsných nocí. šla jsem k dr, neb B. chce teď k prsu každý 2h a je to hrůza, jinak děsně řve...ale měla zase prdky, tak jsem se bála, že má něco s bříškem, ale dr. mě uklidnila, že se snad jen vzteká...dneska bylo líp, ale je pravda, že už jí 3 dny nedávám příkrm a je jen na mlíku, takže fakt nevím, co s ní udělá dnešní mrkev s dýní, co se jí chystám uvařit... :frowning2: doufám, že to není těmi příkrmy, protože to by nám jinak hráblo. zase jsem začala dávat ty probiotika a dokonce před spaním a v noci pár lžiček fenyklového čaje...no je to radost s těma prckama, co? :wink:
12. únor 2011 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 tak koukám,že nejsme sami. Ani sem nestíhám chodit a psát. Ted čekáme návštěva a manža šel na chvíli s malým ven. My máme za sebou šílené noci a den. Přitom poslední týden a to v nemocnici,malý hodnoučký,v noci vstával dvakráta krásně spinkal. Zato posledních pár nocí šílené,řev,pořád se vrtí,převrací na břicho a řve. I u mě v posteli a dneska v noci řev a řev .Od rána celý den řev,nosíme,hrajeme.... a je to k ničemu. Má trošku rýmu a kašel. Tak nevím,co s ním. Jestli to nepřejde,tak jdu k dr. I když ta mi asi nic neřekne. Fakt mazec,takže tě opravdu plně chápu,jak je u vás. :wink: Jo a taky nejíme,na to,jak krásně papal,spapal příkrm sklínku,přesnídávku,večer kaši .Tak ted přez den přikrm tak pár lžiček,přesnídávku vůbec a večer trošinku kaše a jinak mlíko.. Takže asi tak.
Jinak u nás je taky krásně. Jen dneska v noci šílenej déšt a vichr. A ted je jak vymalováno. :slight_smile:
12. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky to je mi líto, že dětičky takhle pláčou, já když je vzhůru dvakrát hlasím, že noc nic moc..no mám to za ten rok už naskládané a moooc ráda bych spala celou noc...malý pořák chroptí jako po bujarém večírku,ale bez teplot a v pohodě... asi si nachladil hlasivky, jak chodíme ven a učím ho bez dudlíka...
Kači Chorvatsko závidím a golfky jsou na to ideální, taky jsem nad tím uvažovala a dát 9 tisíc za super golfky, raději koupím obyčejné, fakt lehké do auta a jen tak do zoo a podobně a na zimu a delší túry nechám sporťáka, je betelný a pohodlný...na velikonoce jedeme do Německa a autem, tak taky doufám, že to nebude s řevem, jezdí rád,ale přece jen už nerad sedí dlouho, chce chodit a zábavu...uvidíme, chceme jet Rakouskem a kochat se, takže ne dálnice, pěkně výlet se zastávkama, tak to bude ale na dlouho...taky neodhadnu, jaký bude v dubnu, mění se co týden.. lítá už sám jak rychlík...
hezkou neděli
13. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek tak my měli dnes strašnou noc zase...řvala, prděla, bolelo jí to...pak už zase řvala, protože chtěla pořád k prsu, neumí sama usnout :frowning2: tak snad bude dnes líp. dala jsem jí zase kapky a fenyklový čaj. a taky trošku rýžové kaše, i když vím, že se hlady nebudí, že to jen ta závislost...tak uvidíme. co jídlo? už lepší? A už byla noc lepší? B. hezky jí pořád, jen jsem jí teď 3 dny příkrmy nedávala, abych zjistila, zda ty prdky jsou z toho...no uvidíme.
@ruda jojo Kači, já to říkám pořád, člověk neví, jaký ty děti zrovna budou, když se pojede, takže se stejně nedá plánovat dopředu... :wink: ale určo, když Rudlu zabavíte, tak to půjde :wink: chce to pohádky a písničky na cd! :slight_smile:
13. únor 2011 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 evi teda chuderka malá. Tak jí asi taky není dobře,že chce být u tebe. U nás je to to samé. A ty jsi asi stejná v tomhle jako já. Já prostě nemám nervy ho tam nechat plakat. Obvzlášt ted,když mu není dobře. Kašle a nemůže pořádně dýchat.
Byli jsme ránou dr. Bronchytida,říkala,že to má na průduškách,dostal inhalátor dávat po třech hodinách. A dva sirupy,Mucosolvan a Spiropent. Měla jsme jít asi dřív. No ale začal někdy ve čtvrtek v pátek a nebylo to až zase tak zlý jako od včera. Zítra jdeme na devátou zase k dr.

14. únor 2011 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek tak co Luci, jak je Kubovi?chuděrečka malej. To je mi ho líto, kašel musí být hrozný. :frowning2: hele, hlavně si nic nevyčítej, tos nemohla tušit a člověk nechce hned běhat s každou "blbostí". navíc jsem četla, že s těma dětma je stejně lepší přijít až po 3 dnech, kdy už je vidět, co to může být za nemoc, před tím by toho dr stejně asi moc nepoznala....
jojo přesně, jak píšeš, taky ji nechceme nechat plakat...musím ale říct, že dneska to byla super noc. 1x řvala kvůli dudlíku a 2x jsem kojila. Od šesti teda u nás a už moc nespala, ale stejně to bylo po posledních 10 dnech naprosto luxusní :slight_smile:
zítra jdu na gyndu, tak jsem zvědavá, už jsem to přes dva měsíce neměla :unamused:
14. únor 2011 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 tak to jsem taky zvědavá,jak zítra dopdneš. :wink:
14. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dneska u dr. jsme vyfásli ještě antibiotika,moc se jí to nelíbilo. Evi tak jak gynda.? :wink:
15. únor 2011 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
chudáčci, když jsou maličcí a nemocní... ať se brzo uzdravíte.. teď řádí ošklivá chřipka, co nakonec stejně přejde na bakteriální a ATB--...

tak holky dnes v půl sedmé večer začínám "rodit" a ove 2:55 je Rudla na světě... vidím to jako dnes, minutu po minutě, není možné, že už je to rok... :fearful:
15. únor 2011 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek ježiši, to je mi líto Luci. TAk jste zalezlí doma, co? chudáček, jestli kašle a má rýmu, tak je ot hrůůza. :frowning2: no gynda nic, říkala, že kdyby to bylo ranné těhotenství, tak to stejně nepozná, ale dělala jsem si o víkendu test a byl negativní, takže snad to tak je :wink: říkala, že když ještě tak moc kojím, tak že je normoška, že nemám ms...já jí určo dostanu na těch horách! to je jasný přeci ne? :grinning:
@ruda to není možný, že už je to rok! tak to krásně oslavte :wink:

holky, používáte po porodu tampony? já dřív používala pořád, ale teď mám nějak strach...ale určo je to iracionální...
ráno jsem šla na cvičení s hlídáním, B. tam řvala jako tur, tak jsem se vůbec nemohla soustředit, pak jsme rychle jely na tu gyndu, v autě neusla, takže když jsme tam dojely, byla pěkně přetažená...no pak jsem v čekárně kojila a nějaká paní mě vyčinila, že něco tak intimního bych se svým dítětem měla dělat někde o samotě...jenže my tam byly samy, tahle paní seděla ve "vedlejší" kóji a čekala na urologii...navíc prso mi vidět nebylo...no prostě prudila. No a B. mi usla až cestou zpět a teď se vzbudila s brekem, bo měla zase děsný prdky a přitom já si tak hlídám, co jím...ach jo. no půjdem ven, ať se prospí....

15. únor 2011 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda a máte na zítra dort? :wink:
15. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 teda to je mazec, co se do toho baba jedna vůbec plete, no to by si ode mě vyslechla...tak snad bude noc klidnější než den..
na zítra udělám večer jen jablíčkový s piškotama a uděláme si jen my tři a pes vzpomínku na loňsko, oslava pak bude v sobotu a neděli, to upeču ještě jeden a máma donese jako dárek další...tak jsem nějak tento týden mimo a naměko či co.. už jsem dostala i průjem asi předčasný porod :grinning: jo a tampony používám normílně, bez nich ani ránu...vložku mám vesměs jen na večer a nebo když vím, že nikam nejdu, tak na doma..
15. únor 2011 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda super díky za uklidnění, já jechci taky už zase používat. je teda pravda, že jsem zatím od porodu menstruovala všeho všudy 3 dny, takže žádná hrůza, ale stejně. ty jo, já tě naprosto chápu, si to neumím představit až to bude rok od porodu, protože mám pocit, že to všechno mám taky pořád v živý paměti! tak si oslavičku hezky užijte a o víkendu taky, to bude nádhera. a určo se povedou krásný fotečky :wink:
no jo baba, já si z ní nic nedělala...ale jak začala jedubaba. nejdřív prej: "to je fajn, že má maminka oběd takhle hezky s sebou" a pak mi vyčinila :grinning: ale tomu se lze jen zasmát. :wink:
15. únor 2011 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo holky chuděrky malé s bobíkama. My teda střídáme že spí celou noc, nebo se vzbudí max jednou. Jí taky super. A nechce prso ani mléko! Jen večer v noci a ráno. :unamused:
Takže opačný trabl.

@ruda golfky jsou jeté a stály mě 1500. A mám je do setu ke kočárku. jezdíme s nima na nákupy a super. ale venku je sporťák sporťák :wink: a vše nej k Rudlovým narozkám. My máme dnes přesně 7 měsíců.
15. únor 2011 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr jéé, moc gratuluju ke 7mi měsíčkům a hurá do dalšího levelu :grinning:
Tak jsem dovařila jablka a splácala ten "dort" tak snad se v tom zítra krásně popase... jen táta přijde až po páté :frowning2:
15. únor 2011 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda krásné narozeninky Rudíkovi a Tobě jen ty hezké vzpomínky :slight_smile: to je blbý, že manža přijde pozdě, ale i tak to
Rudík bude cítit, že je něco "jinak" a bude to fajn. :slight_smile:
@kapr Kači, takto krásně Kuba spí. a rozumím tomu, že kojíš teda ještě trochu, ale Kuba už nechce, jo?my dneska dobrá noc, tzn. kojila jsem asi 3x a od pěti u nás v posteli...
ona je teď na mě tak závislá. manžu zvládá, ale jinak nikoho moc a pláče, když u ní nejsem...prý to teď tak cca 5 měsíců bude trvat...
16. únor 2011 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda Vše nej k prvním narozeninkám :dizzy_face:
16. únor 2011 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr tak to máme super noci. :slight_smile: jen s tím mlíčkem je to horší.

@ruda to bude super oslavička. :wink: Gratulujeme k narozeninám. :slight_smile:

@evak99 teda pět měsíců? To je teda mazec. No ty děti mají takové mamánkovské období.Taky už sjme jich pár měli.Ale vždy to je pár dní a dobrý. My měli ted noci trošku lepší,hezky spinká.

@gucci gratuluji k těhulkování :wink:
16. únor 2011 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek jé Luci díky :slight_smile: , já to zatím moc nehrotím, páč to je taková náhoda, že se tomu ani věřit nechce, ale už jsem byla i u dr., mímo je tam kde má být, tak uvidíme :wink:
16. únor 2011 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 nechci tě strašit, ale Lea se na mě fixla cca v 7m a od té doby se to nezlepšilo ani na chvilku, jako manžu bere, babi s dědou z obou stran taky, ale kdyby si mohla vybrat, tak je jen se mnou, ale když mě nevidí, tak v poho, trochu se to zlepšilo, jak jsem jí před měsícem přestala kojit
16. únor 2011 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@gucci no super. Však já tomu také nemohla uvěřit.Sice to nedopadlo,ale třeba se zadaří zase. V našem případě,vid,na člověk čučí jako puk. Takže jesti chápu dobře taky přirozeně. :wink:
16. únor 2011 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek jj přirozeně, začli jsme se snažit v lednu, vlastně jsme ani pořádně nezačli :grinning: , a to jsme sexovali akorát jednou (páč pak jsem byla týden u našich a pak týden spala Lea s náma, páč jí rostly stoličky), a to ještě mimo plodné dny :grinning:
16. únor 2011 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@gucci no tak u nás to bylo podobné. Intenzita žádná. Jestli jednou :grinning: A vlastně při kojení není ani pravidelná ovulace.První ms jsem měla,když malému nebyli ještě čtyři měsíce.Takže tři ms a zadařilo se. NO příroda si umí vybrat. :grinning:Mě to taky přišlo neskutečné,protože jsme se snažili jednou hned po ms a pak nic.
16. únor 2011 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já dostala první MS po porodu když bylo Lee 8m a měla jsem jí pravidelnou a vlastně otěhotněla jsem hned, co jsem přestala kojit, no uvidíme, snad to bude všechno ok
16. únor 2011 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@gucci moc gratuluju :dizzy_face: strašně ráda vidím, když se stávají takové zázraky(taky si na jeden myslím) :wink: Tak ať je vše v pohodě :slight_smile:
16. únor 2011 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
téééda, to se ale dějou věci, nakonec žirafky za odměnu otěhotní na to šup přirozeně, moooc gratulujeme Gucci a dííky moc za gratulace, podala jsem Rudíkovi k narozeninkám sportku, ať má věno :grinning:
16. únor 2011 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek