• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@ruda teda to se Rudla bude mít,jestli mu ta sportka vyjde. :grinning:
16. únor 2011 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek hmmm to bude nevěstinek :grinning:
16. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
16. únor 2011 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda a co Kačí, kdy se to losuje? :wink: užívejte! :slight_smile:
@gucci moc gratulujeme gucci. :wink: jojo příroda si s námi hraje, ale to je dobře, že se daří :dizzy_face: no tak to jsi mě nepotěšila, ale na jednu stranu je to hezkej pocit, že nás někdo tak moc potřebuje :wink:
@lucifirek no tak já to ještě pořád nedostala, ale těhu nejsem :wink:
zítra jdem na 8 měs. kontrolu, tak jsem zvědavá, kolik B. váží a měří a tak...
16. únor 2011 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 škoda,ale ono se určitě zadaří neboj. My jdeme 3.3.
16. únor 2011 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 Evi myslím, že dnes večer ne? aspoň to tak bývalo, že se losovalo středa a neděle...
16. únor 2011 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek jojo, já bych ani teď nechtěla. :wink: B. byla dneska navečer taková uplakaná, asi zuby, protože jsem jí tam šahala a boule teda veliká a tváře měla červené..tak snad nebude moc kritická noc :sweat_smile:
@ruda aha, tak uvidíš, zda vám padnou čísla :grinning: budu držet pěsti. pak koupíte dům na mallorce a my tam za váma budem jezdit :wink:
16. únor 2011 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 tak to beru :wink:
16. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 jojo kojím co si vezme. večer po kaši pak v noci a ráno. Teď jsem teda zjistila, že se aspoň napije mezi jídlem. Takže oběd, za hodinu prso, sváča za hodinu prso.....atd. Aspoň aby měl něco. Zítra jdeme k dr. tak se na to zeptám. no.
@gucci jééé vy už jste zase těhule? To je super:slight_smile: A uměle nebo přirozeně?
16. únor 2011 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já čekám na svou druhou MS a neděste mě, že můžu být těhu, ale ještě trochu kojím, tak snad ne. A hlavně my stejně víme že si dá kočka načas:slight_smile:
16. únor 2011 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr Kači, moje dr. mi teď říkala, že když kojíš víc jak 5x denně, tak nemusí ms chodit vůbec ale otěhotnět se dá :grinning: takže mi doporučila si cca každý měsíc udělat test :grinning: takže jestli to dobře počítám, kojíš ještě min. 5x denně, takže se neděs :slight_smile: taky Báře dávám jídlo a pak chce dokojit až po cca hodině...

holky, tak my noc hrůza a děs. Budila se co dvě hodky, potom od tří plakala hodinu a půl a nepomáhalo vůbec nic. no a odd šesti řev jak blázen, takže pak jsme vstaly, protože to nemá cenu....ach jo. já už sotva lezu. ruce mě bolí. vím, že zas bude líp, ale teď je to teda síla. uvidíme, co řekne dr., ale myslím, že moc ne...hezký den všem.

@ruda tak co? :wink: máme kupovat letenky? :grinning:
17. únor 2011 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr Kači je to individuální a víš co všude píšou,že kojení není antikoncepce. :slight_smile: Já kojím stále a ms mám od třech měsíců po porodu. A taky jsem otěhotněla.
17. únor 2011 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 Evi teda noc nezávidím. U nás teda taky docela často vzhůru. A chápu tě,taky se mi občas stává,že jsem jak praštěná klackem po hlavě.Člověk začne usínat a znova řev. My tohle měli o tom víkendu.Malý řval v sobotu od pěti ráno celé dopoledne. No na palici. Ale si je opravdu něco trápí.Protože jinak je docela pohodovej. A ty jsi říkala,že jí asi lezou zoubky ne? Já teda objevila další zoubek,ale ne nahoře. Ale roste nám dvojka dole. Tak jsem zvědavá,jestli se někfy pořádně vyspíš,co? :wink: Pak napiš,jak jste dopadli u dr.

@kapr
@evak99 tak koukám,že s tím jídlem jsme nebyli sami,mě připadalo,že by mohl jíst Kuba co hodinu. Dávali jsme příkrm a ještě kojili,přesnídávku,kaši a kojení v noci kojení. Teda ted zase nechce jíst vůbec,do něj něco dostat je zázrak. Přesnídávku vůbec,ovoce mu ted nejede. V poledne pár lžiček a kaši taky pár lžiček.
17. únor 2011 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr tak pak kdej vědět,jak jste dopadli u dr.
17. únor 2011 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 JEŠTĚ JE ŠANCE, ZATÍM JSEM TO NEDALA KONTROLOVAT, TAK UVIDÍME :grinning:
17. únor 2011 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
tak Rudík vyhrál 93 Kč, tak to asi chybí nějaké nuly,ale pro začátek super, má největší výhra v životě :grinning: , bude na cukrárnu
17. únor 2011 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek rudla zase nechce pít... no uvidíme na poradně ve středu..jestli pokoříme 10kg...
17. únor 2011 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda máme stejné bodýčko. Teda suprové fotky.Nemají chybu.
17. únor 2011 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda máme stejné bodýčko. Teda suprové fotky.Nemají chybu. Dortíček chutnal :grinning:
17. únor 2011 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek tak u dr 9250 g., 73,5 cm, dostali jsme poslední pigára a s baštěním to prý dělám dobře. A mám začít jogurty, aby dostal asi to co potřebuje.jsme objednaní na oční protože Kuba pořád šilhá a já i manža jsme taky šilhali a nosili brýle jako děti. Ikdyž doktor říkal, že si myslí, že se to srovnám že má prý oči daleko od sebe. Pak se mě zeptal jestli už říká slabiky, tak jsem vyhrkla jo, ale vzápětí jsem si uvědomila, že si tím tak jistá nejsem. Ze školy si pamatujiu že by to mělo být náhodné skládání hlásek, což mi spíš tak přijde. Někdsy z něj vyjede je a ma, ale to opravdu zřídka. Tak si říkám, jestli nejsme nějak pozadu :unamused:
co vy? Jak jsme na tom?
17. únor 2011 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda tak to je mazec to matlání :slight_smile:)))
17. únor 2011 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr KáJťo teda Kubík je teda obrovský chlapák,no však má po kom že? :wink: Manža je taky pořádnej chlap. Tak to má být. A je hodně dlouhej. No s tím očním bych to teda taky neodkládala.je dobře,že dneska se všechno řeší takhle brzo.Alespon se to lépe srovná. Prosím tě,nejste pozadu. Proč byste měli. Každé miminko je jiné. Vždyt ve všem byl Kubíček,tedy váš,napřed,v pasení,sezení........ My třeba stále nelezeme. Na bříško se otáčeí od konce pátého měsíce a ted teda otáčení na bříšku dokola mu jde rychle a snaží se,ale zatím nelezeme. No a nějaké slabiky mi teda taky neříkáme ani náhodou. Takže si myslím,že můžeš být v klidu.
18. únor 2011 v 07:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr tý jo.kus chlapa, jako Rudla v 10 měsících :slight_smile:
19. únor 2011 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek no tak on tak yukázkově neleze, ale už se dostane z jedné strany místnosti na druhou a kramaří :grinning:
19. únor 2011 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr to ke ale šikulka veliký
19. únor 2011 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@miluse ahoj holka...teda náhodou jsem otevřela nějakou stránku a ty tam, ty jo kluci už mají rok, to letí..nechceš k nám do dvojčatové diskuze, máme tam všichni děti kolem 1roku a máme ji uzamčenou, tak bych tě tam přidala....ty jo já na tebe často myslela, jak jste dopadli a vidím, že vše OK.... :wink: :wink:
19. únor 2011 ve 20:44  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@gucci jsem si všimla, že jdeš taky po Phil and Teds , nemáš nějaký tip? :wink:
19. únor 2011 ve 20:47  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzka72 chceme vibe, ale půjdem nejspíš do jetého, plánuju ho používat tak rok :wink:
19. únor 2011 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@gucci no já taky použitej, nabízí mi ho sousedka, ale ještě nevím cenu...jen já prosímtě nechápu, co je to ten Vibe, v čem se liší od jiného? Poradíš mi prosím? :wink:
19. únor 2011 ve 20:49  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzka72 koukala jsi už na ty ofiko stránky? tam je to celkem dobře udělaný...podle mě je to skoro všechno na jedno brdo, akorát ten VIBE je disajnovější :wink:
19. únor 2011 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek