• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@gucci aha tak to jsem nekukala a můžeš mi poslat nějaký odkaz?
19. únor 2011 ve 21:15  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. únor 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gucci děkuji omrknu.. :wink:
20. únor 2011 ve 14:06  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka72 ahojkýýý, teda taky klukům už bude rok, uteklo to..jinak nevím o čem je řeč, asi o kočárku?
20. únor 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše noviny a novinky :slight_smile:
21. únor 2011 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. únor 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka72
ahojky Zuzko, jj kluci už jsou velcí chlapáci.... je s nima sranda. Zuzko, klidně mě tam můžeš připadat, ikdyž já moc sice nediskutuju, ale určo sem tam něco písnu :wink: a jsem ráda, že je zamčená

@gucci
Gucci, moc ti gratuluju k těhu, dočetla jsem se že se zadařilo přirozeně, to je krásný, mám z toho ohromnou radost :grinning:
22. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miluse to je fajn, že ses přišla podívat. ale asi se nezastavíš, co? :wink:
@zuzka72 ty asi taky ne, viď? já vás obdivuju, jak to zvládáte s dvojkama...my jsme zničení z té naší jedné berušky!:slight_smile:

holky, tak jsme byli u dr. a Bára má na 8 měsících 6,11kg a 65 cm! :grinning: stále nespí, ale jí dobře :slight_smile: :dizzy_face:
22. únor 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 jak myslíš-nezastavíš? já se teda nudím, jen tu jsem míň, mám tu 14diskuzí a tak jsem na jiných, tady moc ne, ale jinak s klukama je pohoda, klidně dalších 10...jsem uvažovala i o tom, že budu doma hlídat jiné děti, nějak si připadám nevyužitá...ale já jsem z jiné planety,alespoň to tvrdí ostatní :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2011 ve 22:33  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka72 Zuzi klukům všechno neeej a at jsou pořád tak hodní .Ty jsi teda akční. Mě teda taky stačí ten náš prcek jeden. Ještě bych brala max dvojčátka z dalšího pokusu :grinning: Ale to bohatě stačí. Teda 14 diskuzí,já nestíhám čtyři. Spíš nemám ani co tam psát.

@kapr teda Kubíček je boží. :grinning: Ty děti jsou smíšči co :slight_smile: Ještě že je máme a vždycky zlepší náladu,když má člvoěk chmury. :slight_smile: :slight_smile:
@evak99 super míry a váha. :grinning: Je to drobek. :slight_smile: No prostě to bude kočka po mamce. :slight_smile:

S Kubou jsme byli včera na kontrole a už je v pořádku. Tak doufejme,že ode mě zase něco nechytne. Bolí mě v krku od pátku jak čert. Koupila jsem si v neděli bioparox a ten konečně trošku zabral.A ted mi řekli,že ho nemůžu při kojení,ale v příbalovém letáku nic takového není.
Já letím uklidit. Zítra máme pohřeb,už aby to bylo za námi. Tak nám malého pohlídá děda. Pak ještě zvládnout tu pohřební hostinu. Dneska ani vařit nebudu,mám tu polévku od včera.
Jak se všichni máte?
23. únor 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no ono mám i na jiných portálech diskuze, ale tam moc nechodím....a psát mám pořád co, to je ti furt nějakyho kecání kolem...no žensky, no :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 09:04  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka72 přeju klukův všechno nej..Peťa je teda kuus chlapa a já se teda s jedným nenudím, jsi FAKT z jiné planety...
@lucifirek Luci pohřeb? nějak jsem nepostřehla, upřímnou soustrast...
@evak99 to je slečínečka :slight_smile:
ztak Rudla v roce 78,5 cm a 10290 gr, nožka je lepší prý je snad zachlazená, je fakt , že chraptěl, tak očko přesunuto na 14 dní, tak snad už bude úplně v pohodě...
23. únor 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. únor 2011 ve 14:42  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda no krásné míry na roček. :wink: Rudíček je šikulka. Je a co jste měli za trápení s nožičkou,to jsem nějako nepostřehla.
Jinak mě umřela babička (od mojí mamky) Taky na rakovinu. Od listopadu jí bylo špatně.Teda ono jí nebylo nic moc už delší dobu,ale nevěnovala tomu nějak pozornost. Kašlala a moc nejedla. Zjistili jí rakovinu na plicích,játrech a v kostech. Na začátku ledna začala jezdit po vyšetření,takže to bylo hodně rychlé. No dost uvažuji o tom,zajít si k dr. a zeptat se,co je možné za prevenci nad možnosti z pojištovny.Tak samozřejmě nedosáhnu na žádné hrazené vyšetření,vše je od vyššího věku. A praděda z této strany taky zemřel na rakovinu,moje mamka taky. Takže ta dispozice tam je. Jen nikdo neměl stejnou rakovinu. Tak nevím.
23. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci, je jasné, že hlídat by ses měla .. určitá genet. dispozice hrozí, to asi víš... je mi to moc líto, tak snad to brzo přebolí..jdou vzít i v krvi onkomarkery, které odhalují nebo upozorňují, na uččité druhy Ca./rakoviny/ ale jen na něktéré typy, nevím, zda by byla řeč třeba s obvoďákem a jednou za čas si je nechat vzít.. ne pro strach,ale pro klid, v dnešní době i kdyby náhodou.... což se určo nestane, tak je včasné zjištění téměř vždy výhrou a dá se hodně typů řešit...určitě vbych doporučila i gyndu třeba častěji jak 1x ročně,ale záleží na Dr., chce to s nima probrat...brr, to je teda téma, hlavně se hlídej a bude to v pohodě
24. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda děkuji za radu.Chci zajít k obvodní,co mi řekne. Moje gyndr. většinou chce kontr. po půl roce a pokaždé bere stěry a tu citologii,nebo co to je. Takže aspon tohle mám hlídané.
24. únor 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 hele Evi tak pro vás asi dělají ty velikosti, protože my používáme 9-12 měsíců a teď jsem od jedné značky dokonce kupovala 18-24 měsíců!!!!!! a to máme u mikči ohrnuté jen manžetky na rukávkách a kalhoty zahrnuté jen na 2x :astonished:
24. únor 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka72 tak to jsi teda ďábel! :wink:
@kapr Kačí, ale ani B. nejsou ty velikosti, co by jí měly být. teď pořád ještě dojíždíme 3-6 měsíců, ale něco už má 6-9:slight_smile:)
@lucifirek To je mi moc líto Luci. určitě se na to dr. zeptej! je lepší starat se dřív! :wink:
@ruda to je chlapák! nádhera. a co měl s nožičkou?
jinak já tu dlouho nebyla, neb B. skoro vůbec nespala, budila se každou hodinu. jela jsem k našim a byla tam 4 dny a mamka víc hlídala, tak jsem se trochu prospala a dala dokupy. zítra razíme na ty hory, teď dobalujeme...máme toho tři tuny. fakt hrůza. těšíme se. snad bude vše ok. přijedem za týden, tak se pak ozvu. :slight_smile:
Taky jsem s ní byla na očním, pořád jí teče to očíčko, tak jí dala dr. nějaké kapičky, tak snad se to zlepší...
25. únor 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky žirafky :dizzy_face: , občas vás tu čítám a koukám, jak i vám dětičky rostou a někdy mně i poradíte :dizzy_face:
25. únor 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotečky jsem prohlídla a dětičky máte všechny nádherné a je to děs, jak to strašně letí, nedávno jsme počítaly tt :slight_smile: :frowning2:
25. únor 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janysek70 však Štěpík taky roste jako z vody! :slight_smile: jak se máte Jani.Letí to, máš pravdu. Ta naše treperka už tady leze po bytě, jak divá....teď žere krabici, musím běžet papa :grinning:
26. únor 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Ahojky, chodil z ničeho nic po špičce, první dva dny rovnou po probuzení se o ni jen opíral a nechodil, dle dr. to mohlo být zachlazené a raději posunula očku, ještě trošku na špičku našlapuje, ale už zase lítá, jako čert., dnes mi udělal faakt radost, vzbudil se jen 1x a spal do 8:15.. zlatečko moje, jo a už má 6 zubů, horní dvojky mu prasky skoro zároveň užijte si hory, to balení je děs, my věci kupujeme spíš větší a to je taky někdy naknap.., je to chlap a je to orientační, nožku už má 21
@janysek70 Ahojky, super, že nakoukneš, rosdtete do krásy
26. únor 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 my jdeme na oční 10tého kvůli šilhání. pořád mu očičko ujíždí a já i manže jsme šilhali.
26. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr to hodně dětí, uvidíš, bude to v pořádku...
26. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ochutnávka fotek, zbytek na FB, nebo tu v albíčku...
26. únor 2011 ve 20:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
supééér
27. únor 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 teda u vás noci pořád bojové. To mě teda mrzí. Protože vím,jak je to vysilující. U nás teda taky žádná hitparáda,ale včera docela spal. Hory závidím,my si plánovali na léto Tatry,ale nevím. S těma dětma je to balení vid. Copak sobě si člověk vezme pár věcí a když něco zapomene,tak to oželí,ale pro ty děti,aby měl všechno.
A jak jinak papáte? Já začala vařit doma. Včera jsem malému dělala špenát s bramborem a kuř.masem.Dneska jsem pro nás dělala dušenou mrkev. Tak malý má také s hov.masem. A konečně to začal papat i ode mě. A zbaští už celou mističku,tak by mu asi ta malá sklínka příkrmu ani nestačila. Už se naučil i baštit křupky.
A jak píšeš,že všude šmejdí vid.To už ted budu muset dát všechno z dosahu,žádné vystavování. PRotože za chvíli na všechno dosáhne. :slight_smile:

Jinak už jsme konečně všichni zdraví.
Dneska jsem poprvé nasadila sportovní kočár,aby se tam malej nemusel mačkat ve fusaku. A je teda venku tak krásně a teplo,že malý byl uplně rudý v obličeji. Fakt občas člověk neodhadne,jak je oblíct,měl kombinézu a fusak.
Kubík se dneska začal konečně pořádně plazit,hezky se přitahuje ručičkama.
@janysek70 Ahojky,no to mi povídej,kdyby to šlo trošku zpomalit,ten čas. Bohužel. ALe je to teda krásné období.Štěpánek je teda frajer. :slight_smile:
@ruda tak to je super,že má RUdík nožičku v pořádku a teda takový zoubků už má. Teda takové noci vám závidím,samozřejmě jenom v dobrém. :slight_smile: Jsou to zlatíčka. Já ráno vstanu po blbé noci jak mátoha,ale stejně,když se ten lump začne řechtat,tak na to člověk hned zapomene.

@kapr dej pak vědět,jak jste dopadli.Věřím,že to nebude závažné a dobré to řešit zavčas. :slight_smile:
@zuzka72 Kluci jsou krásní a jací jsou to okáči.:slight_smile:
28. únor 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. únor 2011 v 15:38  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jsi šikulka, já teda pořád spíš skleničkuju, než bude vlastní zeleninka...no a z dosahu půjde všechno a oči budou všude :grinning:
28. únor 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda já teda zeleninku taky koupila,brambory máme domácí,mrkev také,špenát ne a nic jiného také ne.
1. bře 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek