• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@lucifirek já tomu kupovanému v zimě moc nevěřím, pozor na špenát, natahuje nejvíc dusičnanů a tak se nemá dávat moc často... malý zase miluje mrkev a ta je všude, tak asi bude do léta oranžový... dnes je nově ostříhaný a spal celou noc :slight_smile:
1. bře 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda teda vidíš a já si myslela jak je špenát super a dávám ho docela často. Tak nevím,jesti nezůstanu u skleniček. Máš pravdu,že to kupované v zimě asi moc zdravé nebude,tak nechci moc kupovat.Mrkev a brambory máme domácí,tak to dávat můžu. Mrkvička je vděčná. Je Rudíček se už stříhá,nebo stříháš sama? To musí mít teda dost vlásků,u nás to na stříhání ještě dlouho asi nebude. :grinning: Teda a šikulka,že takhle hezky spinká. My za sebou máme zase hroznou noc. Ted spinká už od sedmi a zatím v klidu,tak uvidíme.
1. bře 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Rudla spí od půl osmé, tak zatím taky klid, měla bych jít taky zalehnout,ale čučela jsem na TV, jasan, že se stříhá.. poprvé byl v kadeřnictví u kámošky tak jako dnes a mezitím, jsem ho vzala 2x já strojkem na psa :grinning: byl vlasatý od mala, teď má husté stříbrné hřebíčky picháčky, jako dospělák, žádné chmíříčko, tak jak je nakraťučko, je jako krteček, semišový..i sestřička v poradně se divila, jaké má v roce vlásky...zkusím za nejčerstvěji vyfotit a ukážu...
1. bře 2011 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak my teda už týden jedeme v kuse celou noc až do rána. Tak doufám, že už mu to vydrží. Spí cca od sedmi do šesti do rána a pak si hoďku hrahe a spí do 9ti. :wink:
a taky skleničkuju. ale zase nechce pít mlíko, takže chlemtá vodu jak o život. už vypije za den 300ml a pořád by chtěl.
4. bře 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr tedfa moooc gratuluju, my dva dny celou a včera a dnes do 6:30..,ale to byl dnes i včera po kakánek, jak přes den pažere, pít chce zase jen mléko a vody dá sotva 80 :frowning2:
5. bře 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr
@ruda teda holky, spáče závidím :slight_smile: jak dopadlo oční kapříku? my byly s B. taky, měla zanesený slzný kanálek, paní dr. nám dala kapičky a výborný, za 3 dny to bylo super. dokonce mi doporučila kapičky, co mám preventivně kapat do očí na horách, aby jí nepálilo sluníčko či se neodrážel sníh...
@lucifirek jak Kuba spí Luci? jak jste se měli?

holky, jinak hory super. bylo překrásný počasí, s dvěma dětma teda trochu hukot, takže možná budu chvíli hlídat plodný dny :grinning: , ale vždy ten půl den s dětma byl vykoupen půl dnem lyžování, takže výborný. myslím, že jsme si to všichni čtyři užili a děti koneckonců taky :slight_smile: cestu tam zvládla B. výborně, hodně spala, ale cesta zpět byla horší, neb jsme byli hodně v zácpách a jak jsme nejeli, tak nespala...ale v celku to hodnotím kladně.
nicméně ke spaní celou noc máme teda daleko. a to krásně jí, večer si dá kaši, ale prostě za 3h už se budí k jídlu zas. a už si to prso jen tak nemrmlá, ale fakt jí...přes den snědla lahvičku k obědu, lahvičku k odpol. sváče a už jí dělám i kaši k snídani.... :slight_smile:
6. bře 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Ahojky,tak to jsem ráda,že sis hory užila. Muselo to být opravdu bezva. U nás spaní nehrozí,poslední týden je mazec. Dneska kojení asi pětkrát,včera šestkrát. Usne v sedm a v deset je vzhůru a pak po hodině a půl po dvou. A to ještě je schopen se vzbudit ve dvě ve tři a vypadá to,že už jako spát nebude :slight_smile: :slight_smile: A má ted takový dost hladový období.
Dneska mi normálně snědl celou skleničku příkrmu 230g. k obědu. Večer celou dávku kaše,pak kojení. No fakt nevím.Asi dohání to,jak byl nemocný a nejedl. :grinning:
Jinak už jsme nasadili sportovní korbičku a když Kuba nespí,tak ho trošku zvednu cca na 45 stupnů,víc ne. Ale teda nechce na klíně ležet,to prostě chce sedět,ale na podložce sám teda ne. Jen se plazí.
My byli včera u tchánovců,byl masopust,tak jsme se šli projít a podívat na maškary,bylo hezky. A dneska jsme tam byli taky na obědě.Tak jsem aspon pekla, v pátek na sobotu čokoládové muffiny,slaný závin. Dneska s sebou chleba a ted večer buchtu s borůvkami a jahodami s drobenkou.Jenže jsem si strašným způsobem zaneřádila troubu,jak ovoce bylo zmražené,tak ta štáva vytekla i z plechu. Takže budu muset celou troubu vyčistit.
A jdu si brzy lehnout,at chvíli usnu,než se malý zase vzbudí.
6. bře 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jo Luci, tak B. má taky hladový obodobí, večer kaši, pak kojení a přesně jako vy, ve22h už je vzhůru a má hlad, vysaje mi prso hezky rychle a pak zas spí, teď dvě noci po sobě vydržela i 3,5h v kuse, a stejně jako u vás, kolem půl čtvrté je vzhůru a jakoby už se jí nechce spát, tak si jí vezmem mezi sebe a tak po půl hoďce ještě usne a spí do 7h. jinak už leze po místnosti jako divá, takže dneska večer sestavíme ohrádku, taky musím přemístit všechny ty serepatičky ze spodních poliček...pořád se něco děje :grinning: šuplíky ještě otevírat neumí, ale myslím, že to nebude dlouho trvat... :wink: tak jsi aspoň nemusela o víkendu vařit, to je fajn. já taky nevařila, brácha byl u našich a tak nám mamka včera poslala jídlo, bylo to super, že jsem měla čas na vybalování a praní a nemusela se trápit vařením...a odpol jsme šli na prochajdu, bylo překrásně. dneska bych chtěla jet s B. zkusit cvičení, ale nevím, je to od 11h, to by měla zrovna spát...tak asi zůstanu u své teorie líného rodiče :grinning:
takže už máte sporťák..no taky o tom uvažuju, ale B. je malá a zatím se do své korbičky vejde, ale je pravda, že když se vzbudí, tak chce čučet ven...tak hezký den :slight_smile:
7. bře 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek a kolik Kubíkovi té kaše večer vaříš?
7. bře 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Evi kaše asi 120ml,nevím přesně,dělám to ted podle oka,začínali jsme na 30ml :grinning: a postupně přidávali. Zkusím to večer změřit. Fakt ted baští jak divý. Takže to není jen u nás. To jsem ráda,že nejsme sami :grinning: Byli jsme venku,je tam krásně. Malý usnul těsně před tím,než jsmeměli vyrazit.Tak ted skoro celou dobu čučel ven. Sice mu to nedávám uplně do sedu,ale on se stejně pořád zvedá. Já jsem mu to dala spíš kvůli tomu,že přece jen ten sporták na to sezení je lepší. Nám to jde zvednout i v korbě,ale tady jsou ty kšíry a je celkově mnohem větší.
7. bře 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek s tím vstááváním, by mě piclo, mě stačí 2x za noc a to je blbá, dnes ho zase vzbudil poklad v líně :unamused:
8. bře 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek hele Luci a nedáváš kaše málo? Já teda jedu běžne 250ml. Až teď už jak jí hodně přes den, tak sní tak 200ml. Všechny jídla máme cca 190ml - 250ml. což jsem teda výjimečně vyčetla, že je běžná dávka. a jedlíci právě 250ml. No nevím, vy zase máte to s tě,i potravinami...tak nechci chytračit.
@evak99 na oční jdeme ve čtvrtek. ale už mi přijde, že tak nešilhá. No uvidíme. Každopádně jsem ráda že se na něj mrknou i kvůli těm velokým vadám co má manža v rodině.

Jinak holky s tím spaním.já nevím, ale zjistila jsem, že v noci už Kuba ani nemá hlad. Někdy mu zkusím dát prso, když se teda vzbudí a jen tak podudlá a chrní. Takže teď mám u postýlku lahvičku a nejdřív zkusím jen dudel, pak lahvičku a potom teprve vyndavám a dávám prso. prý je to u dětí mnohdy jen zvyk to jídlo. Nevím. Jsem ráda, že u nás se spí.Ale zase nespí přes den. A v kočárku naférovku sedíme a Kubajz pozoruje okolí, brblá si a nespí :slight_smile:
8. bře 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr ty jo Kači, Kuba už sedí, jo? Bára ještě ne. Včera na tom cvíču byla jednoznačně pohybově nejhorší, ale zase nejvíc mluvila, zpívala a křičela, asi bude víc po mamince než po tatínkovi :grinning: :grinning: zítra s ní jdu na ko na rhb, tak se uvidí. už necvičíme, neb u toho byla hysterická, tak uvidíme, co řeknou. jinak to oční je fajn, my byly a zatím to vypadá dobře, ale zda bude mít vady po nás se prý zatím nezjišťuje. tak mi pak napiš, co ti řeknou. pravda je, že spousta miminek šilhá a pak to přejde. no s tím nočním jídlem nevím Kači...asi je to zvyk. B. mi to prso vyžunkne, ani nemrkne a pak zas usne. pokud jí chcem ucpat pusu dudlíkem, tak neuspějem, to šermuje rukama před obličejem a vzteká se a chce prso, když ho vypije, tak usne. no je v tomto asi rozmazlená, ale nevím, kde se stala chyba.
hele a jak měříte, kolik té kaše sní? jim ji dáváte do lahviček? já jí to dávám do mističky a jí to lžičkou, takže prostě nevím, kolik toho uvařím....a taky nevím, zda jí teda nedávám toho jídla přes den málo. :sweat_smile: ráno a večer sní misku kaše, v poledne lahvičku a odpolko taky a mezitím kojím a bere si ty kukuřičný krekry...je to málo? i když myslím, že se nám teď trošku zakulatila, holčička :slight_smile:
@ruda jojo Kači, buď ráda. u nás je to noční vstávání taky děsný... :frowning2:
@lucifirek jo sporťák je asi lepší, tak ho chci už taky dát, B. když v kočáře nespí, tak chce čučet a to z té hluboké korbičky moc nejde. :sweat_smile: jaký byly noci? my teď 2x dobrý, vzbudila se jen 3x a dokonce včera spala 4h v kuse. tak uvidíme, co dnes. jdu si lehnout, už je pozdě, tak ať něco naspím... :wink:
8. bře 2011 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme zpátky z 1.roční prohlídky....kluci jsou prej kabrňáci šikovní, mají 2injekce každej 4dávka Hexa Pneumokok-prej teď mám čekat nejhorší reakce...tak to už se těším :sunglasses: a váhy P 12,2/83 a Luk 10,1/80.... a prý, že dítě má mít v roce 3násobek porodní váhy, tož to jsem nevěděla.
9. bře 2011 ve 13:36  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Kuba ještě nesedí :slight_smile: podle čeho soudíš?
Jinak množství vím proto, že dávám skleničky. a kaši dávám teda do flašky. Přes den se ulžičkuji, tak aspoň mám pokoj večer :slight_smile: Jinak my jíme asi takto ráno kojení v 9,30 190ml ovoce (dávám ovoce rozmixované s piškotem a UM - aby taky něco měl) ve 12-12:30 oběd 190-250ml zeleniny s masem, v 15:00-15:30 svačina 190-200 ml jogurtu a v 18:00 - 18:30 kaše 200-250 ml. mezitím přes den křupíky a vachlemtá přes 300ml vody. tu ne že bych mu dávala, ale vyžaduje ji, jinak bečí a bečí a prso přes den nechce:frowning2:
Když má dost, tak prostě jíst nechce, takže si myslím, že ho nijak nepřecpávám. Ale je fakt, že celou noc spí od doby, kdy takhle přes den baštíme.
@zuzka72 krásné míry. To jsem zvědavá, kolik budeme mít v létě my:slight_smile:)))
9. bře 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr já myslela, že sedí, protože ti sedí v tom kočárku...tak mi dneska na rhb řekla, ať jí ještě do sporťáku nedávám, ať se neposazuje dřív než bude sama sedět. prý jí mám vozit dál v hluboké a dávat jí na bříško, aby se mohla koukat...no jenže když jí bude svítit sluníčko do očí, tak teda nevím, co budu dělat... :confounded:
tak to jí krásně. B. teda teď tři noci po sobě vydržela 4h bez kojení, což je úžasný. Nechápu to, když byla úplný mimino, tak vydržela i 6h v kuse spát! Já kojím i přes den, dneska 2x, někdy i 3-4x, záleží, jak moc jí. A vodu moc pít neche, teda spíš si myslím, že to neumí, žužlá ten hrneček, něco nasaje, ale moc toho není. tak já dávám ráno kaši, pak k obědu buď uvařím zeleninu nebo jí dám lahvičku - sní tu větší, což je 190ml, pak ke sváče ovoce (buď uvařím jablka a hrušky nebo dám z lahvičky) a pak večer zase kaši a ještě dokojím.
jak jste spokojení na plavání? :wink:
@zuzka72 hezké míry Zuzi! :wink: tak dej vědět, jaká bude reakce na očkování...ať víme, co nás čeká :wink:
9. bře 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka72 řto jsou teda kabrňáci,Rudla dostal taky dvě injekce dnes , pak v pohodě a teď večer už je nožka opuchlá a zarudlá a druhá taky, poplakával, byl nevrlý, chďátko a já myslela, že tohle bude nejmenší reakce..no uvidíme, pokaždé to takhle bylo, dala jsem Nurofen a spinká...snad bude v klidu, ráno vstávám v šest a jedu na školení
9. bře 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda
@evak99 v 17hod měli horký čelo, tak jsem dala Nurofen a uvidíme...
9. bře 2011 ve 20:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr To je Kubíček jedlík,no potřebuje to,je to velký kus chlapa,je vysoký,teda ted spíš dlouhý :grinning: A je moc šikovný,připadá mi,že je ve všem napřed že? :wink: No já mám vyzkoušené,že víc té kaše ani nesní,většinou to pak nechce a nebo ublinkne. A za hodinu kojíme. Na diskuzi o příkrmech a na kojeni.net jsem četla,že ta kaše nemusí pomoct na lepší spaní. Hodně dětí se budí stejně,jako když kaši neměly a to je náš případ. Jak píšeš,je to spíš zvyk.Dneska třeba šílené. V jedenáct kojení, v jednu a po druhé hodině byl vzhůru a vyspaný,plakal a asi hodinu si pak u mě v posteli hrál a nechtěl spát. Dalo mu to hodně,než usnul. A dneska si teda pak nakonec přispal a vstvali jsme před sedmou jinak tak o půl šesté.
Jinak k obědu taky sní tak těch 190-230 zeleninového příkrmu. A zkoušelajsme už i přimíchat kuskus a chutnalo mu to. A myslím,že ho nepřecpáváš. Četla jsem,že se děti nemají do jídla nutit,třeba dojídat porce,že tím odbouráš pocity toho dítěte,že je syté. Takže myslím,že to děláš dobře. :wink:
A taky už sedíme v kočáře,protože když ho dám do pololehu,tak se na loktech stejně zvedá a moc ho to baví čučet ven. To víš,všechno je to pro ně nové. :grinning: Evča to asi myslela,že sedí váš Kubík v kočárku.Náš normálně taky sám ještě nesedne,ale všude se přitahuje a v jídelní židličce už sedí aniž by se opíral. A v kočáře taky nechce už ležet.
Tak dej vědět,jak jste dopadli na očním.

@evak99 já kaši taky jenom lžičkou,nemá se to dávat do lahvičky. A já ti změřila jenom vodu a už mám vychytané množství,co sní. Dřív jsem neodhadla a vyhazovala. Radši udělám mín a přidělám.
My měli poslední dvě noci jakž takž dobré,ale dneska zase mazec,budíček po druhé hodině a nespal.

@zuzka72 kluci jsou šikovní. TEeda to to letí. :slight_smile:
@ruda chuderka,už je dneska lépe?
10. bře 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jedno stehýnko je v pohodě, druhé je rudé, horké a nateklé, ale malý je statečný, TT měl teď 37,6, včera před spaním jsem dala Nuroš..uvidíme, v noci sebou mlel a já taky
10. bře 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda to je prdelka malá. Nám to dávali vždy do zadečku,taky nás to pak čeká. Tak snad to bude ještě dneska a zítra už bude mít Rudínek pokoj. A jak se jinak máte. U nás je dneska docela teplo,ale pod mrakem a mrholí. Kubíček dneska teda v noci nespal.Ale přez den docela v pohodě a dělá tu akorát nepořádek.No lepší už to nebude.Už to nebude miminko,které bude jenom ležet. :grinning: Jen at se snaží.
Co máte v plánu navíkend? Mě čeká ještě zítra zase pohřeb. Jeden kamarád zemřel,bylo mu nedožitých třicet. Tak se tam chystám,ale teda je mi z toho na nic. Doufám,že budeme mít od pohřbů a těchto smutných událostí na dlouhou dobu pokoj. YBude tam asi mooooc lidí,měl spoustu známých.
Jinak v sobotu jede manža dělat dřevo.Tak já se chystám za kamarádkou a dvojčátkama.Neviděla jsem je od silvestra. Taky chci zajet do DM a pokoupit skleničky a potřebné věci. Kubíčkovi nějakou naučnou hračku,už jsem mu dlouho nic nekoupila. A dětem. A v neděli se asi pojedeme podívat na veletrh do Brna Pro dítě. Chci kouknout na větší sedačky,mám typy,ale chtěla bych je vydět ve skutečnosti. A taky na golfky.
Ted toho máme nějako moc na pořizování.Chtěli bychom nový vysavač s vodním filtrem,nové matrace a parní hrnec.
Nemáte někdo zkušenoust?
10. bře 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak to je mazec ta noc Luci. nemám zkušenost s ničím, teda matrace jsme si kupovali než se b. narodila, ale jinak nevím. Taky chci koupit golfky, naštěstí moje švagrová už to sleduje, tak se jí pak na vše vyptám.
jinak holky, já ležím s angínou. včera mě bolelo odpolko v krku, tak jsem si myslela, že to jsou alergie a večer už jsem nemohla polykat a měla teplotu. noc strašná, B. byla hodná, jak kdyby to vycítila. no a od rána mám atb. jsem z toho na palici. manžel naštěstí zůstal doma, já bych jí dnes neohlídala, bolí mě celé tělo a mám teplotu - teď je mi teda po paralanu líp, tak jsem si šla uvařit čaj, ale jinak peklo. štve mě, že B. ty atb do sebe taky dostane, ale co se dá dělat. :frowning2: ty pohřby jsou strašný Luci. Určo už se to zlomí a bude líp, uvidíš.! :wink:
@ruda @zuzka72 to je mi jich líto chudáčků. tak snad to brzy přejde. zase je fajn, že se tělo brání a vytváří protilátky!
10. bře 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 jo noci jsou ted šílené. A to ještě kuba každý den u kaše strašně řve. Dá si tři lžičky a pak řve. Tak jsem si řekla,že dneska schválně zkusím kaši nedat. Jak bude spát. Normálně ho nakojím. A před spaním znova a uvidím.YBudí se stejně,tak je to jedno. A před chvílí jsme se koupali,páč jsme se tak po.....,že to na ubrousky nebylo,takže sprcha a koupel. Vařila jsem mu dneska brambory,mrkev,cuketu a bude to mít ještě na zítra.Ta domácí strava ho vždycky trošku prožene. Ve skleničkách je to zahuštěné.
Já už teda mám asi favorita na větší sedačku. Ale ty golfky zatím nevím a nevím,jestli třeba nekoupíme použité.
Teda Evi to mě mrzí,že jsi nemocná.Angina je na prd. A dr. ti dal určitě nějaká antibiotika při kojení ne?Cojsi dostala? Penicilin? Ale aspon to zabere rychleji.
10. bře 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Teda to je moc smutné, pohřeb a mladého k tomu, byl nemocný?
jinak my teda jedeme na veletr v sobotu, jednoznačně kouknout na golfky, mám už z toho palici jako makovici, chci spojenou rukojeť,aby se líp ovládaly, když povedu prcka za ruku a líbí se mi spíš jednoduchá kolečka, ne zdvojená, no a polohování zad i nožiček, docela přijatelná cena a skladnost... no zatím vede babypoint mark Q šedý..ten se tak nebude špinit,ale chci vidět novinky a zkusit naživo a poptat se odborníků, na zimu si ale i tak asi nechám sporťák..velkou sedačku už máme od ségry, skoro ji nepoužívali, je to chicco, víc nevím, jen že stála kolem 4 tis., vypadá betelně. , malý je spokojený....
@evak99 to je mi moc líto, že jsi na hromadě., snad se brzo uleví a nechytne to malá, no vlastně bude taky krytá ATB, tak pro něco je to dobré, určitě vybral ty, co se při kojení můžou... tak ať se brzo uzdarvíš
10. bře 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo no a v neděli jdeme plavat, klasika, má být krásně, tak se těším, tady dnes dopo pršelo,ale i tak jsme šli, pak na kafe a koláč, tradičně, ve sportce jsem nevyhrála...no a už naštěstí neprší.. manžel jde na badbinton, tak budu s prckem doma, má to chudáček pořád naběhlé a rudé...snad to zítra poleví,, je takový umazlený, to fakt nebývá....
10. bře 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda bohužel nebyl,spáchal sebevraždu. :frowning2:
Kočárek vypadá superově. Takový nějaký by se mi taky líbil. No uvidíme,co bude nového .Je toho všeho fakt tolik,že člověk neví,co dřív. Já teda budu sporták taky určitě nechávat,teda celý kočárek. Golfky jen když někam pojedeme. Kuba bude ještě malý a kdo ví,kdy bude chodit. Zatím jen kouknu,at mám představu. Je třeba to fakt vidět naživo.
Rudinek malej. :slight_smile:Určitě zítra už bude lépe.-) Kuba dneska nedostal kaši,tak jsem zvědavá,jak dlouho vydrží.

10. bře 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tedfa to je zbytečná smrt,ale sám ví proč, je to jen škoda.., měl děti? teda vlastně, co je mi do toho že..
no a golfky se mi fakt líbí a ještě jané carrera aniverario, ty jsem objevila dnes,ale už je to zbtek ze staré kolekce, předpokládám, že na veleztrhu bude to, co ještě není na netu, ale zase nechci nic za šílené peníze...no a taky tak na cesty, skladné do auta a na zdřímnutí, či odpočinek v ZOO a pod., na velikonoce jedeme do Německa a kdybych brala kočár, tak už do kufru fakt nic nedáme...tak snad vybereme...
10. bře 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda nene v pohodě. Neměl děti. V létě se s ním rozešla přítelkyně a těžce to nesl a byl poslední dobou v depresích. Já s ním ted dlouho nemluvila.Vyrostli sjme spolu od mala. A strávili jsme spolu i pár měsíců.Byl to vždycky strašně pozitivní člověk,až moc. To si člověk říkal,jestli je to normální,pořád se smál. A vidíš. :frowning2:
No malého měl hlídat manžel,ale musí na na služebku a neví,jestli to stihne,tak nevím,jak to udělám. Při nejhorším položím kytku a půjdu domů. Musím s malým,nikdo mi ho neohlídá a není vhodné ho tam brát s sebou.
Tak to se mi víc líbí ten Babypoint,ten je fakt super. No jsem zvědavá,co tam bude nového. V loni mě to nějak extra neoslnilo.Čekala jsem,že tam toho bude víc. Ale učel to splnilo,kočárek jsme si tam vybrali .A jak jsi ty spokojená s Dorjanem Danny sport?My máme prestige a korbička je fakt větší a super,sporták je taky krásně velký. Jediná nevýhoda,mají řídké duše a už jsme dvarktá píchli a asi budeeme muset koupit nové. A jak jsem ted dala sportovní korbu,tak mám takový nástavec na sporták a udělá to uzavřenou korbičku,tak se tam hned utrhl jeden cvoček.Tak budeme muset opravit,nebo vyreklamovat. Ale jinak teda spokojenost. Tak to si výlet hezky užijte.

10. bře 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
V kočárku to holky bylo jen ilustrační foto :slight_smile: Jinak ho takhle do sedu nedávám. Buď do lehu nebo do polosedu, aby trochu kpoukal. Ale to ho už moc nebaví. Teda on by si potřeboval hodit nožky přes madlo:slight_smile: což ve fusaku nemůže. Jedině tak je totiž spokojený :slight_smile: prostě pohodář.
Hele Luci a proč se nemá dávat kaše do flašky? když všechno ostatní jí lžičkou, věřím, že i kaše by mu lžičkou jela....
No a oční zajímavé. Byli jsme tam 2,5 hodiny. Výsledek je, že vše OK. doktorka teda říkala, že pohledem taky vidí, že Kuba šilhá,ale že jsou na to normy a on je měřením v normě. Takže se to nebere jako šilhavost. Pak mu dělali takový test na obrázky a super. Bylo to hooodně zajímavé. Nakonec mu rozkapali očička a změřili dioptrie. Něco naměřili, ale prý je to v jeho věku v normě. Ale vzhledem k tomu, jakou máme rodinou anamnézu je prý dobře že to hlídáme a budou ho postupně sledovat. Prý ale do třech let věku nic nezanedbáme oikdyvychom chtěli:slight_smile:
10. bře 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Evi ještě ses ptala na plavčo. Tak super. minule jsme se už potápěli :slight_smile: Kuba je z vody nadšený a je ze všech nejživější. Už nechce ani zvířátka a chce jen plavat. Ikdyž já si pořád říkala jak je super, že chce plácat do vody a kopat nožičkama, takže ležet na vodě bříškem a nakonec jsem zjistila, že on chlemtá tu bazénovou vodu!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2011 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek