• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@kapr Kači víš že ani nevím Všude píšou,nepodávat v lahvi,ale lžičkou. Ale proč. Jen jsem četla,že se nemají dávat nápoje v lahvi a nechávat jim je na cucání,že se jim prý potom více kazí zoubky. Ale jak k tomu dojde,když je třeba ještě nemají, nevím. Kubík určitě hezky papká,je to šikulka.Mě teda Kuba nechce moc pít. Hrneček mu nabízím,ale moc nevypije. A teda koukám pohodář,jaký si ty děti udělají pohodlí. Kuba taky třeba je na zemi,hraje si,pak si dá plyšáka pod hlavu,lehne si a čučí na pohádku. Já teda taky dávám do kočáru do pololehu,ale stejně se pořád na lokýtkách zvedá a chce čučet ven. Tak na očním jste dopadli dobře.To je fajn. :slight_smile: Je to stejně zajímavé,že už mají techniky,jak to odhalit a změřit už u malých dětí. :slight_smile:
Já včera nedávala tu kaši a noc naprosto stejná.
11. bře 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek pití u Rudli je taky veelký problém, max. stovku denně, no a dorjan , jsem spokojená, za tu cenu.... jen se mi teď rozsypaly ložiska, tak se měnily,ale jsem lenoch a nečistím, nemažu, brzda šla ztěška, jak se promázlo, vše o.k. a píchla jsem asi 3x,ale to jsem našla rýsováček, nechápu lidi, co je pohazují po městě..., tak mám duše taky v létě nové, v klidu mi to v servisu kol přezuli na počkání...
deprese jsou svinstvo a potkají i optimistu a nic s tím nenadělá, chce to léčit...je to moc škoda, kvůli lásce...
s tou kaší taky nevím,ale asi je to o těch zubech a taky aby se děti učily na lžičku...dáš pak i hustší a víc se zasytí... jsem na ten veletrh zvědavá, hodlám odjet s golfkama, je mi vlastně skoro jedno jeaké, stejně nechám sporťák na zimu, bude tam víc skrytý..
11. bře 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky sem slíbila že se na vás příjdu podívat :wink:
11. bře 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wrtulka huráá a jak se vede?
11. bře 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. bře 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jak se vede je to dost na houpačce..
práce nic moc hledám něco jiného..
ale doma je to fajn..
no a našli jsme nového doktora v Brně LART se to tam jmenuje a v pondělí začínám píchat injekce na minimální stimulaci..
a co vy? Mrňata vám krásně rostou je to úžasný!!!
11. bře 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wrtulka Držím palečky do snaženíčka. To je něco nového v tom Brně,to vůbec neznám.
Mrnata rostou neskutečně. :slight_smile:
11. bře 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifirek moc děkuju
no jukni sem www.ivf.cz
myslím že úpně nové to není stránky má pan doktor hrozný :grinning: :grinning: :grinning:
ale jinak je to tam moc příjemné..
je to vlasntě centrum o jednom panom doktorovi který si dělá všechno sestřičku, embriologa :grinning: doktora všechno..
ale je strašně fajn má takový správný lidský přístup..podporuje psychicky..
manžel po první návštěvě prochlásil proč prý nechodíme právě tam už od začátku..
na netu jsou na něj taky dobrý ohlasy..ale jeslti nám pomůže kdo ví..
upřímně já tohle beru na dlouho jako poslední pokus..
máme už zažádáno o adopci a vlastně většinu věcí kolem toho oběhanou už nám chybí jen přípravka..a pak teda budeme čekat na miminko..
takže to beru tak že když se teď nezadaří budu se snažit změnit práci a budu chvíli kariéristka.. no co se dá dělat zbláznit se z toho nemůžu :pensive: a nechci :pensive:
11. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wrtulka to zní dobře, rodinná IVFka, snad to klapne a když ne, kousek kariéry a do dvou let mrně, je taky hezká budoucnost, jen ta byrokracie kolem asi není žádný med co? budu moooc držet palce, uvidíš, jak to všechno uteče a jak se pak za tím vším jen ohlédneš, jo a děti, s nima to letí neskutečně...
12. bře 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wrtulka já četla, že se vám úžo zlepšilo spermio...tak aby to nakonec nebylo přirozeně :slight_smile:
hele neboj:slight_smile: však ono to mimčo na tebe čeká. :slight_smile: A už se k vám těší. Uvidíš že si pak řekneš, že přišlo v tu nejlepší chvíli kdy mělo přijít :slight_smile:
Btw zrovna dneska porodila bávalá kolegyně, která na mimi taky čekala cca 6 let. a nakonec taky přirozeně:slight_smile:
12. bře 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je fakt, clovek si mysli, ze to nebude a ejhle......
13. bře 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš velkými písmeny".
autor
@ruda
@kapr Holky jste moc hodné..uvidíme.. :wink: jak to u nás dopadne..
jinak s tím spermiem je to u nás teď jako na houpačce ale totální :grinning: jednou fakt hoodně dobrý podruhý hoodně špatný a teď naposledy zase hooodně dobrý že by možná nemuselo být ani ICSI to pak člověk čumí :dizzy_face: :dizzy_face:
jo pokud jde o to adopci..
holky to je procházka růžovým sadem proti asistované reprodukci..
13. bře 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wrtulka jo, teda to mě s adopcí překvapilo, to je dobře a spermio na houpajdě, to je super, jednou ani nebudeš vědět.. a jak jsi na tom Ty? a kdy jdete v Brně na "akci" a s ICSI?
13. bře 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruda tak ona ta adopce je fakt pohoda..jen se dlouho čeká ale jinak kolem toho nejsou žádný stersy, žádný nepřímený zážitky nic..prostě milí lidé kteří s námi řeší jaké to dítko chceme.. proč a tak.. :wink: ještě nám chybí přípravka a máme ten cyklus za sebou..pak "už" jen to čekání ..ale to se nedá nic dělat třeba budeme mít trochu štěstí a zavolají nám brzo ona paní psyholožka když jsme se bavili tak říkala že jsme jedni z nejmladších žadatelů vůbec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: což potěší..a že teda máme žádat o co nejmenší mimi i s ohleme na to a my tam měli napsáno že chceme do 1,5 roka :grinning: anebo dvě jedno mímo a druhý sourozence do 2let :grinning: uvidíme.. ještě to budeme uřesňovat..

no a s tím IvF zítra beru poslední Diane a hned začínám píchat 150 jednotek Fostimonu znáte to někdo? 3dny budu mít 150 jednotek a pak už jen 75 v neděli jedeme pak na kontrolu na UTZ jak mi to tam roste.. jde o minimálku takže bych chtěla max tak 4-5vajuch..i kvůli penězům a taky že se bojím aby vajíčka byly kvalitní..
s tím ICSI uvidíem doktor to nechá otevřené až do dne OPU podle spermia..prý to zkusí a když se budou oplodňovat samy tak je nechá a když ne tak je naICSuje :wink:
13. bře 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wrtulka no vypadá to zajímavě,tak to bude ta správná cesta k mimi,at jednou,nebo druhou cestou. :wink: A možná budeš mile překvapena,dřív,než bys čekala. :slight_smile:

@ruda tak jak se ti líbilo na veletrhu? Já teda byla trošku zklamaná.Teda nových kočárků tam byla fůra,krásnmých. YTřeba od Patronu ten nový hliníkový,ten byl teda luxusní a to skládání a rozkládání. Ale jinak golfáčů nic moc .A sedačky měly jenom Romer a ty CYbex jsme nenašli. Jenom Kiddy,tak jsme si aspon udělali představu,jak fungují ty s pultíkem. Jinak mě se tam ještě líbili ty golfky tyto http://www.promimina.cz/lira-4-golfovy-kocarek-easygo/?subprod=42756 a měly i pláštěnku a nánožník,lehoučký a za dobrou cenu .Pak samo tyhle se nám líbily,ale už jsou drahé http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-tfk-buggster-quax-s-nanoznikem-autosedacky--1928.html
13. bře 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
řešíte golfky? podle mě jsou nejlepší cybex callisto :wink:
13. bře 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gucci ahojky,taky se na ten cybex chci kouknout. Viděla jsem tam paní,která takové nějaké měla a vypadaly super. Mě by se líbila i sedačka cybex pallas s tím pultíkem a nebo zvažujeme Romer Evolva.Ten cybex jsme tam nenašli,tak jsme omrkli ty Kiddy s pultíkem,dopadli velice dobře v testech.
13. bře 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gucci fakt pěkný,paní měla ty fialové.Mě se líbí kávová. Ale ty jsem tam bohužel také nikde neviděla
13. bře 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jj fakt lepší golfky nejsou, spojená rukojet, lehké, velký koš, polohování nohou, velká boudička, prostě super :wink:
13. bře 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. bře 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gucci teda už 10tt letí to co? jasan, že cybex nemají konkurenci, moooc se mi líbí,ale ta cena ne, stojí skoro co moje trojkombinace :grinning: , tak jsem koupuila ty babypointy mark Q a malému se na veletrhu líbily a nechtěl z nich ven, máme zelené, dnes je odeslai, tak uvidíme....chtěla jsem taky spojenou rukojeť a jednoduchá kolečka
14. bře 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda takže jste tam sehnali? Já se na ně nekoukla. Asi jsme to prošli tak nějak,že jsme všechno neviděli. A tak vám aspon dali nějakou slevu ne?
14. bře 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, nemohla jsem to taky najít byl docela schovaný,ale už při odchodu, nešťastná jsem zahlédla ceduli babypoint... super, byl za 3600 nevím drobné, dnes ho poslali, tak jsem natěšená, snad bude sloužit dobře.., nevím, jestli nechám na zimu i sporťák, zatím asi jo, prodat můžu kdykoliv...ježííši malý dnes ne a ne usnout...
14. bře 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí

@ruda my teda už spinkáme,dala jsem si vanu,po dlouhé době. Malý je ted docela hodný a docela i spinká,tak doufám,že to nezakřiknu. Ted se chystám spacifikovat kuchyn. Tatka nám odjel,tak budem bojovat sami.
14. bře 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda já ten babypoint viděla,ale ty golfky ne. Mě se líbili ty od toho Dorjanu. No uvidíme.
14. bře 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jen v rychlosti nakukuju. vyberte dobrý golfky a pak mi poradíte, jo? :wink: jinak já pořád válčím, není mi dobře, atb sice zabrala a nebolí mě tolik tělo, ale v krku pořád trochu jo. včera mi přišla kamarádka povozit, tak jsem byla šťastná, neb jsem si mohla na hodinku zalízt a spát, ale jinak to s tou naší beruškou moc nejde. však to znáte. leze po celým bytě, povídá jak divá a chce, abych si s ní hrála...no dneska mi snad přijede povozit tchýně. tak uvidíme. blbý je, že venku se to pyly jen hemží a když jsem v neděli vylezla na půl hoďky ven, tak se mi ten krk zhoršil kvůli těm mým alergiím. :frowning2: ale věřím, že bude brzy dobře. navíc moje kamarádka, které mám jít v dubnu svědčit, má ve stř. rozlučku se svobodou, dělají to kvůli mě u nás v hospodě, abych mohla odbíhat kojit a tak a já mám strach, že tam nebudu moct jít vůbec. :frowning2: :frowning2: :cry: mě to tak štve...
@wrtulka no nazdáár, držím moc pěsti, ať se tentokrát zadaří wrtulíne. jsi hodná, že jsi přišl mrknout.
@lucifirek kam jel manžel?
15. bře 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek já zase viděla dorjana,ale má zvojená kolečka že? já chtěla jednoduché..možná jesou tolik stabilní, to nevím,ale mě se líbí :slight_smile:
@evak99 teda , ty marode, už aby se to zlepšilo...
15. bře 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda http://www.darababy.cz/zbozi/euro-cart-lira-4-2011-s-nanoznikem-a-plastenkou
nene,mají jednoduchá kolečka. Je to na jedno brdo,ale nemají tu spojenou rukojet. :slight_smile:

@evak99 to mě mrzí,že ti není stále dobře.Ještě že máš super rodinu a kamarády a vypomůžou.Za to je člověk vděčný vid. Manža na školení.
15. bře 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek
@ruda holky díky. no snad už bude líp. b. byla dneska protivňoučká, málo spala, tak už to s ní navečer bylo pěkně těžký. no jdu si lehnout, abych něco naspala. jojo Luci, je fajn, když kamarádky pomůžou, tchýně přijela vyjímečně, my museli s manželem něco zařídit, takže to bylo proto...tak to hezky s broučkem sami zvládněte!
15. bře 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jejda, ten je fakt krásný, škoda jen té rukojeti, proto jsem asi šla dál a nedívala se blíž.. už jsme ho byli zajet, já teda šla pak na masáž,ale táta byl s malým na pivečku a dorazili v pořádku... je to proti sporťáku "věchýtek" to každé golfky, nesmí to být kolos, když se mají složit do melého rozměru, jsem spokojená, jen trošku ta opěrka zad mohla být betelnější,ale jak manža říká, jde o skladnost, to bych asi rovnou mohla mít druhý sporťák, ten od dorjanu zelený je krásný, úúúplně stejný jak můj, konstrukce, vše, jen ta rukojeť ne...
@evak99 tak snad bude už jen líp...
15. bře 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek