• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
wrtulka a zaco budete tolik platit,vam uz to nehradi pojistovna
4. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko klidně si hoď PN vždyť jsi mi to sama doporučovala. Šéf to musím vzít a ty navíc budeš v klidu. Taky hodně přemýšlím, že při dalším pokusu bych byla víc doma. Teď když mám net, tak můžu spoustu věcí vyřešit doma a pro zbytek si dojet a dělat vše doma. Navíc teď po mě šlape naše účetní, tak kdybych měla podobné věči zažívat při stimulce tak by to nemělo ani cenu. Možná jsme měla i při prvním pokusu být doma a víc odpočívat. No hold chybami se člověk učí. Holka běž odpočívat, nech se rozmazlovat a užívej si.
4. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindri: to si určo nevyčítej, žes měla být doma, tím to určo není :wink: , prostě příště se to podaří a hotovo
4. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci to víš, člověk se na to zpětně dívá a hledá chyby. Navíc jsem hroznej cíťa, tak si to moc beru. Ale na víkend jsme vymyslela výlet do Kolína na chrtí dostihy a pak na Kokořínsko k mažový sestřenici na chalupu. Takže dodržuju klidový režim od pana doktora :grinning:
4. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
astraka no my jsme extreméní případ a potřebujeme spoustu nadstandartů no :frowning2:
4. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko a co dovča? Byli jste přeci?
4. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme si taky priplatili ,vyslo nas to minule na 20000kc,a to jsem si myslela ze to vse hradi pojistovna i kdyz jsme byli osobne na pojistovne.
4. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
astraka ... pojištovna platí hodně oholený základ.... za vše se dál připlácí... v podstatě pojištovna hradí cca 26.000,- zbytek jako jsou lepší léky, PK, AH, ICSI atd.... si platíme sami
4. čer 2009 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže nám těch 26.000 ušetří to by jsme platili ještě navíc... pak to vychází na cca 50 tis když se vyčerpají ty 3+1 cykly
4. čer 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! jj, ty doplatky jsou děsný. Nás první pokus v Brně vyšel na 45.000,- (byla v tom nafta a noc v hotelu po transferu, protože nedoporučovali hned ten den jet do Prahy). Teď jsme v Praze, takže už to nebude tak drahý, počítala jsem cca 25.000,- , ale i to je dost :frowning2:
4. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Siki to koukám já asi taky budu schánět v Brně ubytování po transferu..
i když chrobi :wink: jmenuju se vtěrka a budu u vás bydlet kartáček mám vlastní :grinning: :grinning: :wink:
4. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki: tjoooo to je pecka, mě právě říkali, že po ET můžu cestovat normálně, že maj hodně zahraničních klientů a ti se normálně vracejí domů
4. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky neslyšela, že by po ET nemohlo cestovat. Ne že bych teda cestovala
4. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já chtěla jet domů autem ne jako vlakem ale že by mě tam vzal manža a jeli bysme dom autem
4. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitko: já mylsím, že určo můžeš, já se taky nějak musela dostat z CARu domů a druhý den jsem jela vlakem 400 km k našim
4. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky myslím, že by to mělo být v pohodě. Navíc ET je celkem v poho, tedy pokud se málem nepočůráte.
4. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul klíďo i erární kartáček máme :slight_smile:
4. čer 2009 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jste vlastně říkaly že se chodí s plným močákem, že? a proč?
4. čer 2009 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aby lépe viděli hranici močového měchýře kolem kterého vedou tzv. hadičku (nevim jak se to odborně jsmenuje :sweat_smile:) s embrijkama a ty ti zavedou na čípek. Celou akci mi dr. nahrál a po transferu mi to po kouskách pouštěl a ukazoval. Super zážitek už se alespoň trošku orientuju v těch šedých čmouhách. Jo a jinak celou dobu mi sestřička tlačila na ten plný močák ultrazvukem.
4. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tý jo holky tak na to se netěším! se jim tam počůrám :grinning:
4. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta hadička se jmenuje myslím kanyla
4. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo katetr
:grinning:
4. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindři dík :slight_smile: to bude supr zážitek :wink:
4. čer 2009 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, nevím jak to dělají zahraniční klienti, ale mě řekl, že by bylo vhodné v Brně zůstat do druhého dne. Tak nevím...osobně si myslím, že to nemůže uškodit, ale znalec v tom nejsem a měla jsem strach...Teď bych taky asi jela ten den domů
4. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě je jedno já už bych to všechno chtěla mít za sebou ani už se ničeho nebojím :slight_smile:)))))
4. čer 2009 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje kámoška z Ostravy byla na ET v Praze a jela pak normálně domů Pendolinem
4. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to jo, já už vím do čeho půjdu, ale vůbec se netěším. Navíc mi dr. řekl ať po zákroku vydržím půl hoďky a pak si dojdu na záchod. Blázen jeden, vydržela jsme 13 minut a pak si čůrla při vstávání z postele. To byl můj nejhorší zážit v životě. Málem jsem bolestí zkolabovala, ale já mám s tím čůráním problémy pořád, takže to třeba u tebe bude v poho.

gucci myslím, že katetr, ale to máš buřt :grinning: , hadička jako hadička :slight_smile:
4. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindri: tak to já musela po ET ležet tak hodku a půl na břiše
4. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bude zážitek :slight_smile:))
4. čer 2009 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
par minut pred et mi dali podepsat papir ja videla castku 15700kc sestra do me hucela ja to ani necetla a vdomeni ze je to za icsi jsem to podepsala a dostala slozenku na zaplaceni.az doma chlap zjistil ze jeto sponzorsky dar.doma byla hrůza.za pk-jsme platili ale obdrzeli jsme fakturu a za ah- jsem neplatila.kdyz jsme to resili s dr.tak bylo kolem toho kecu a zapomeli nas informovat,ze se to plati sponzorskym darem.nakonec jsme dosli na zdravotni pojistovnu a tam nam rekli,ze by to nemeli delat,ale delaji a jestli mame na to zaludek at se snima soudime,ale my ho nemame tak jsme se na to vykaslali. :angry:
4. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek