Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
astraka
4. čer 2009
wrtulka a zaco budete tolik platit,vam uz to nehradi pojistovna
jindriska
4. čer 2009
wrtulko klidně si hoď PN vždyť jsi mi to sama doporučovala. Šéf to musím vzít a ty navíc budeš v klidu. Taky hodně přemýšlím, že při dalším pokusu bych byla víc doma. Teď když mám net, tak můžu spoustu věcí vyřešit doma a pro zbytek si dojet a dělat vše doma. Navíc teď po mě šlape naše účetní, tak kdybych měla podobné věči zažívat při stimulce tak by to nemělo ani cenu. Možná jsme měla i při prvním pokusu být doma a víc odpočívat. No hold chybami se člověk učí. Holka běž odpočívat, nech se rozmazlovat a užívej si.
gucci
4. čer 2009
jindri: to si určo nevyčítej, žes měla být doma, tím to určo není 😉 , prostě příště se to podaří a hotovo
jindriska
4. čer 2009
gucci to víš, člověk se na to zpětně dívá a hledá chyby. Navíc jsem hroznej cíťa, tak si to moc beru. Ale na víkend jsme vymyslela výlet do Kolína na chrtí dostihy a pak na Kokořínsko k mažový sestřenici na chalupu. Takže dodržuju klidový režim od pana doktora 😃
wrtulkaautor
4. čer 2009
astraka no my jsme extreméní případ a potřebujeme spoustu nadstandartů no 😞
jindriska
4. čer 2009
wrtulko a co dovča? Byli jste přeci?
astraka
4. čer 2009
my jsme si taky priplatili ,vyslo nas to minule na 20000kc,a to jsem si myslela ze to vse hradi pojistovna i kdyz jsme byli osobne na pojistovne.
chrobacek
4. čer 2009
astraka ... pojištovna platí hodně oholený základ.... za vše se dál připlácí... v podstatě pojištovna hradí cca 26.000,- zbytek jako jsou lepší léky, PK, AH, ICSI atd.... si platíme sami
chrobacek
4. čer 2009
takže nám těch 26.000 ušetří to by jsme platili ještě navíc... pak to vychází na cca 50 tis když se vyčerpají ty 3+1 cykly
siki26
4. čer 2009
Ahoj holky! jj, ty doplatky jsou děsný. Nás první pokus v Brně vyšel na 45.000,- (byla v tom nafta a noc v hotelu po transferu, protože nedoporučovali hned ten den jet do Prahy). Teď jsme v Praze, takže už to nebude tak drahý, počítala jsem cca 25.000,- , ale i to je dost 😞
wrtulkaautor
4. čer 2009
Siki to koukám já asi taky budu schánět v Brně ubytování po transferu..
i když chrobi 😉 jmenuju se vtěrka a budu u vás bydlet kartáček mám vlastní 😃 😃 😉
gucci
4. čer 2009
siki: tjoooo to je pecka, mě právě říkali, že po ET můžu cestovat normálně, že maj hodně zahraničních klientů a ti se normálně vracejí domů
jindriska
4. čer 2009
já jsem taky neslyšela, že by po ET nemohlo cestovat. Ne že bych teda cestovala
wrtulkaautor
4. čer 2009
No já chtěla jet domů autem ne jako vlakem ale že by mě tam vzal manža a jeli bysme dom autem
gucci
4. čer 2009
jitko: já mylsím, že určo můžeš, já se taky nějak musela dostat z CARu domů a druhý den jsem jela vlakem 400 km k našim
jindriska
4. čer 2009
Já si taky myslím, že by to mělo být v pohodě. Navíc ET je celkem v poho, tedy pokud se málem nepočůráte.
chrobacek
4. čer 2009
wrtul klíďo i erární kartáček máme 🙂
chrobacek
4. čer 2009
jo to jste vlastně říkaly že se chodí s plným močákem, že? a proč?
jindriska
4. čer 2009
aby lépe viděli hranici močového měchýře kolem kterého vedou tzv. hadičku (nevim jak se to odborně jsmenuje :-N) s embrijkama a ty ti zavedou na čípek. Celou akci mi dr. nahrál a po transferu mi to po kouskách pouštěl a ukazoval. Super zážitek už se alespoň trošku orientuju v těch šedých čmouhách. Jo a jinak celou dobu mi sestřička tlačila na ten plný močák ultrazvukem.
wrtulkaautor
4. čer 2009
tý jo holky tak na to se netěším! se jim tam počůrám 😃
gucci
4. čer 2009
ta hadička se jmenuje myslím kanyla
gucci
4. čer 2009
nebo katetr
😃
chrobacek
4. čer 2009
jindři dík 🙂 to bude supr zážitek 😉
siki26
4. čer 2009
Hmm, nevím jak to dělají zahraniční klienti, ale mě řekl, že by bylo vhodné v Brně zůstat do druhého dne. Tak nevím...osobně si myslím, že to nemůže uškodit, ale znalec v tom nejsem a měla jsem strach...Teď bych taky asi jela ten den domů
chrobacek
4. čer 2009
holky mě je jedno já už bych to všechno chtěla mít za sebou ani už se ničeho nebojím 🙂)))))
gucci
4. čer 2009
moje kámoška z Ostravy byla na ET v Praze a jela pak normálně domů Pendolinem
jindriska
4. čer 2009
Jo to jo, já už vím do čeho půjdu, ale vůbec se netěším. Navíc mi dr. řekl ať po zákroku vydržím půl hoďky a pak si dojdu na záchod. Blázen jeden, vydržela jsme 13 minut a pak si čůrla při vstávání z postele. To byl můj nejhorší zážit v životě. Málem jsem bolestí zkolabovala, ale já mám s tím čůráním problémy pořád, takže to třeba u tebe bude v poho.

gucci myslím, že katetr, ale to máš buřt 😃 , hadička jako hadička 🙂
gucci
4. čer 2009
jindri: tak to já musela po ET ležet tak hodku a půl na břiše
chrobacek
4. čer 2009
no to bude zážitek 🙂))
astraka
4. čer 2009
par minut pred et mi dali podepsat papir ja videla castku 15700kc sestra do me hucela ja to ani necetla a vdomeni ze je to za icsi jsem to podepsala a dostala slozenku na zaplaceni.az doma chlap zjistil ze jeto sponzorsky dar.doma byla hrůza.za pk-jsme platili ale obdrzeli jsme fakturu a za ah- jsem neplatila.kdyz jsme to resili s dr.tak bylo kolem toho kecu a zapomeli nas informovat,ze se to plati sponzorskym darem.nakonec jsme dosli na zdravotni pojistovnu a tam nam rekli,ze by to nemeli delat,ale delaji a jestli mame na to zaludek at se snima soudime,ale my ho nemame tak jsme se na to vykaslali. ]-(