• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@ruda tak to máš fajn.To já teda ne.Jednu dobu jsem měla i 86kg. Ted mám 70 a chtěšlo by to i mín. A kdysi mých 60kg,to už je hooodně dávno. Ale i takhle jsem spokojená,jen si to udržet. Tak ted začínáme vařit v parním hrnci,tak to třeba půjde. :slight_smile:
24. bře 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek já měla vždy /teda za posledních asi 10 let/ 58-60, teď po produ se to kolem té šedesátky drží, chci těch 58, ale jsem spokojená...na to , že jsem v cukrárně každý den a jím co se dá a nezdravě... jsem hold taková klučičí postava bez pánve a prsou :grinning: jsem za ni ráda, jinak nevím, jím mooc ráda...tak pak napiš, jak hrec funguje, určitě je to super věc.. kolik stál?
24. bře 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste?
28. bře 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda tadyyyy :grinning:
A každý den koukám,že tu nikdo není.

@ruda tak váhu a to,že můžeš baštit jak chceš fakt závídim.Ale každý máme do vínku něco jiného. :wink:

Jak se jinak máte? Já už musím dneska vybrat konečně tu sedačku a musím vyplnit sčítací formuláře.
28. bře 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak máme se dobře a mna sčítání jsem ještrě nekoukala, uděláme to přes PC
28. bře 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to já holky s těma kilama nevím. Skoro nic nejím, ne že bych nechtěla, ale nestíhám nebo jsem naopak líná. Zadek mě ani moc netrápí, ale mám děsné břicho. A celkově mám silnější ruce než před tím a špíčky na bocích ale jako v úrovni prsou. No je mi ze mě blbě už když se na sebe podívám. Ale zasae nechci držet žádné diety ala odvodňovac, detoxikačníí apod., když pořád kojím :unamused:
28. bře 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak mi pak taky řekni, jak parní hrnec. Jaký jste koupili? :wink:
@ruda to je nádhera, tvá váha... :slight_smile: už jste taky bruslili?
@kapr Kači a kam chodíte jezdit? šla bych taky...já mám taky pořád + 5kg :angry: jste dobří.
no počasí už je lepší, tak snad to půjde. my jsme teď u našich, manžel doma odpočívá, má "spací lázně". :grinning: a mě kamarádka přijde ostříhat a nabarvit hlavu, neb mám jít za 14 dní svědčit kamarádce na svatbu...s tou svou nadváhou :frowning2:
28. bře 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 tak zatím tady k nám, protože to mám u nosu. A fakt chodím každý den. Tak se můžete přidat :slight_smile:))budu jen ráda.
28. bře 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr tak to rozhodně dietu nedrž, je to to nejhorší vůbec a navíc při kojení nej blobost, to přijde samo a bruslit jsem nebyla, manža je dlouho v práci a vypadá to, že i o víkendu budu slaměná vdova
@evak99 to jako + 5 je nějaká nadváha??? neblbni!!! a svědek budeš krásný a já jdu taky 1.7. a vlsy mám děsné, asi nikdy nebudu mít hezké dlouhé.. mám pár jemných plchů, jen to elektrizuje.. nakonec zase skončím na ježka...měla bych se domelírovat,ale natahuju to, aby mě to vyšlo do Německa/ na Velikonoce../
Dnes jsou si koupila konečně sluneční brýle a příští pátek jedu na "operaci" tak snad se to povede...držte palec
29. bře 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda já taky přez net vyplnila a v pohodě. Byli jsme venku,je tam nádherně.

@kapr když kojíš,tak se na dietu vyprdni,to budeš moct potom kdykoliv. I když jakékoli takové ty jednorázové diety jsou na prd. No a já mám zase strach,abych si to,co jsem shodila vůbec udržela,protože ted už nemusím držet a docela mi přijde,že dost jím. Zatím se držím s váhou,ale víš jak to je,pak to skočí a bude to. :angry:

@evak99 parní hrnec super. Je to z toho dobré,ale musím se naučit vařit. Dělala jsem v tom malému přesnídávku a výborná.Brambory zelenina super. Já mám od tefalu vitacusine compakt myslím. ALe jedna známá má prý z tesca za 300 a taky je spokojená. Mě tam akorát docela chybí ten nástavec na rýži,ten bych asi využila.
29. bře 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky když si představím jak málo jím....... tak nevím, co v tom mlíčku může být. Asdi nic moc. :unamused: a to kojím jen večer, v noci a ráno. Jinak Kuba nechce. Teda on by si dal, ale mezi jídlama a to teda nevím jak bychom jedli, když už takhle mám co dělat abych do něj narvala 2 hlavní jídla a 2 svačiny:slight_smile:)) jíme co 2-3 hodiny a to ještě baští křupíky.
Jinak brusle asi dobrý. Chodím každý den. Ikdyž se mi vždycky nechce ale zase si říkám, že než jít jen tak s kočárem do nikam, tak se radši projedu :slight_smile:
30. bře 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr no ono se to tělo asi blokne,když má malý přísun a kg nejdou dolů. Já když jsem začala s dietou,tak jsem snědla jeden rohlík,banán a skoro nic jiného a váha dolů nešla ani prd. A pak jsem si začala vařit brambory,rýži se zeleninou a masem a šlo to. Ale ted to při kojení fakt nemá smysl.

No u nás se ted moc nejí. Malý má ráno a dopoledne kojení,pak teda obídek,ten se ted snažím vařit doma,ale taky nesní moc. Přesnídávky moc nechce. To nesní většinou ani ten malý kelímek 100%ovoce. Pak možná pár křupinek,tak dvě tři. Večer kaši,tu ted taky nesní ani mističku jako dřív a pak jenom kojení. Takže žádná sláva. Ale zkusila jsem mu dát kousek chleba a ten mu moc chutná. A četla jsem,že od 9. měsíce můžou už Lučinu a Gervaise,tak mu asi zkusím koupit a dát s chlebem. Nemáte zkušenost? Píše se,že by neměli tvaroh a ve složení Gervaise tvaroh je,tak jsem z toho jelen. Včera jsem poprvé zkusila udělat večer mléčnou kaši,tak nechci zkoušet nic jiného nového.

31. bře 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek luci Lučina je lepší, taky dávám, má ji rád, je tam i míň soli..
31. bře 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budeme kupovat hřevěný domeček nad pískoviště...

tento: DAVID C100 hledejte vlevo pod dětské
dřevěné hřiště, cena 14032,-
www.masivninabytek.eu/ , tak snad jim to bude stačit a vyblbnou se.

31. bře 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr Kači, rády se k vám přidáme. Příští týden jo? Má být hezky, tak ti napíšu a pojedem. v kolik tak jezdíte? pak mi napíšeš, kde přesně byddlíte jo? těším se. jinak mám stejný pocity jako ty ohledně toho hubnutí a těla, mám břicho, ruce, větší objem přes prsa...no prostě ve svým původním olbečení vypadám, jak když ho mám po mladší sestře.. :frowning2:
@ruda na jakou "operaci"? no nadváha to docela je...jak píšu, celkově se necítím a šaty jsem si teď nakonec na tu svatbu musela koupit o číslo větší než normálně..ale zase jsou krásný, tak snad je užiju pak někdy do práce. jsou tak univerzální, že když v nich půjdu do kostela i na pískoviště, tak to bude vypadat dobře :slight_smile: takže už domeček na pískoviště jo? to si Rudík užije :grinning:
@lucifirek tak zkusím mrnout na ten hrnec Luci, zní to výborně. já ti nevím, četla jsem, že ty tvarohy a žervé by děti neměly, ale taky nevím...mrknu na to.. :wink:
31. bře 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda jéé na jakou operaci Káťo? Já si vůbec nevšimla.Budu držet palečky. Tak pak dej vědět.
1. dub 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala jsem operace v uvozovkách, jedu na laser očí, chci se zbavit brýlí...Evi, nafoť šatky, ať mám inspiraci, jdu taky svědčit a nevím co na sebe,abych to pak vynosila...
1. dub 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda tak ve Zlíně se nechal operovat můj manžel cca v roce 2002 :slight_smile: a je strašně moc spokojený
@evak99 příští týden jsme u našich :frowning2: můžu jen pondělí:slight_smile:
1. dub 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda nafotím doma a pošlu:slight_smile: nechávám si k nim tady u našich šít červené sako, tak snad to bude vypadat dobře.:slight_smile: tak mi pak povíš, co laser, taky o tom uvažuju, brýle mě už taky nebaví... :frowning2:
@kapr jee tak já mrknu do diáře, zda bychom to stihly v pondělí. dám ti vědět nejpozději v neděli. a kdyby to nevyšlo, tak můžeme ten další týden, má být pořád hezky, tak to bude dobrý...nic nám neuteče :wink:
1. dub 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr suúper, na Zlín jen chváli, jsou nejlepší, tak snad se to povede, těším se, bojím se...
1. dub 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 oki, není kam pospíchat :slight_smile:))
@ruda taky bych se bála, ale prý není čeho :slight_smile:))
2. dub 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli celý den na výletě, v nohách přes 10km v terénu , ze začátku bylo pod mrakem a mrholilo, tak jsme málem nejeli, pak jsme postupně odkládali oděv a já i Rudla jsme spálení... celý den nespinkal až o půl osmé jsem ho dala spát a pak usnul až v půl deváté, jsem zvědavá jaká bude noc...
2. dub 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda nevěděla jsem,že nosíš brýle,já nosím na dálku .A právě jsem o tom taky uvažovala,dostala jsem ted slevu na laserovou operaci. A kam ty se chystáš. Já jsem uvažovala nad Brnem,je to pro nás nejblíž. Mám brýle na dálku a mám 2,5 dioptrie. To by bylo bezva neotravovat se s brýlema co? V zimě se mlží v létě si nemůžu vzít sluneční,když nemám dioptrické. NOsila jsem čočky,ale ty my ted nějak často nedělají dobře.
Jo a jinak dneska jsem se nechala ostříhat na krátké mikado. :slight_smile: Aspon trochu změna.
A jak se jinak všechny máme .U nás dobré,krom toho spinkání. Malý si dneska poprvé klekl na kolínka,začal breptat mamamama a naučil se rozhoupat v sedačce.Konečně jsme pořídili větší sedačku do auta a včera byla první zkušební jízda :slight_smile: Moc se mu to líbilo,tlemil se,že všude vidí i na mě. :slight_smile:
@evak99 koupila jsem nakonec klasickou Lučinu v tom papírovém obalu. A moc mu to chutná. Dneska dostal iokurku,taky chutnala. Taky dostal půlku rohlíku,tak si ho požužlal,strašně spokojenej,jinak rozdrobenej v křesílku. :grinning:
2. dub 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda teda tak to byl krásný den. A spálení jo? Je to slunko zrádné.
2. dub 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jedu do Zlína, vlastně mají pobočku i v Brně, Ostravě a Praze..no chudáček má spálený nosíček a tvářičky,ale spinkal jakž takž... trošku mu začala téct voda z jedné nosní dírky...chjo, jsem to asi přepískla včera na celý den, bylo ráno škaredě a pak hicna..., nespal, míň jedl...,ale vypadá spokojeně, mašíruje si to tady...manžel je celý víkend do večera v práci, má toho moc,ale příští víkend musí hlídat budu po tom zákroku, musí být co nevíc zavřené oči kvůli hojení, mám 1 1/2 a 1 3/4 a po porodu asi i víc.. snad mám dost rohovky a půjde to, na sluneční se moc těším, jen mi to dělá vrásky, jak se mračím na sluníčko v dioprických.., palvání, běhání, kolo.. mlžení, málý je sundává...no otrava... mám 5000 slevu, je velikonoční akce, takže 35000,- šetřím si dlouho...
3. dub 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůů mikádo ti moooc slušíííí, malý je šikulka nádhernýýý
3. dub 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda jee tak to je asi stejná klinika. A já taky 5000 sleva z časopisu. No to mi povídej s těma problémama. Já zatím zvažuju.KDyž si představím,kolik problému by odpadlo,no žužo. Tak pak napiš svoje zážitky.A tak snad to spálení není vážné,když je Rudíček spokojený. My byli venku dneska. Je tam nádherně.Stavili jsme se po cestě na limču. Jen kdyby mi dneska nebylo tak zle,bolí mě hlava a celé tělo.malý v noci blbě spal,tak dneska půjdu spát s ním. Sice je tu bordel,ale ten za mě nikdo neuklidi a neuteče,takže je to jedno.
3. dub 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr Kači, tak zítra nestíháme, ale příští týden rády kdykoliv. Napiš, jak se vám to bude hodit. pro nás asi nejlíp po obědě, někdy kolem 13h...ale přizpůsobíme se.
@ruda taky o té operaci uvažuju, ale bojím bojím. kdy že tam jdeš? a výlet zní super, příští víkend se taky chystáme na něco většího :wink:
@lucifirek mikádo super. taky jsem se teď nechala takto ostříhat. ve předu to mám delší, vzadu kratší. Kubík je úžasnej, Bára taky takhle v kuchyni pořád krámuje. a taky hodně slintá, ale zub zatím žádnej. :wink: a poslední tři noci zase děs, budí se kažkou hodinu a pláče...tak asi ty zuby, fakt už nevím. jsem zas jak mátoha :slight_smile:
3. dub 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dám vědět, jedu v pátek, taky bojím a těším zárovň.., Rudlím spálení už donré, jen nosík a mažu..,ale asi lůezou zuby, pořád ruka v pusině, slintá a kňourá, blbě spí, dnes byl vysílený natolik, že jsem ho dala spát teď v pět, byl tuhý hned,ale musím ho pak vzbudit, hlavu mám jako střep už 3 dny a bez Brufenu nefunguju, dnes by lo až na blinkání...MS v plném proudu, malý protiveček.. no jsemk.o.,ale jdu na jogu, Brufen zabral a tam se odreaguju, uvolním aposílím...
4. dub 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek