• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@ruda no tak koukám všude jstejné :frowning2: Mě i dneska nic moc. včera jsem šla spát v osm. Malý byl měl asi s mamkou soucit a vstával v deset a pak každé dvě hodiny až do šesti,pak budíček.Takže to šlo. Žuby mižerný :grinning: :grinning: :grinning: Tak držím palečky,at všechno dopadne podle představ. To jsem faaaak moc zvědavá na průběh.
4. dub 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 všude asi rostou zuby. JInak vlasy dobré.Sice se to musím trošku přežehlit,ale je to rychle suché.Dneska jsem se načesala a pak venku stejně zmokla jak slepice. :grinning:
4. dub 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek já taky Luci, zkroutilo se mi to děsivě! :slight_smile: My dneska drandily v tom největším lijavci. B. byla dneska dopolko protivňoučká, nespala od půl sedmé ráno až do dvanácti...pak jsme vyjely ven a usnula v minutě, ale jen na hoďku..odpolko to s ní bylo fajn, ale k večeru zase protivná...nechce moc jíst jídlo a spíš se chce kojit, tak to vidím na ty zuby. pořád chce ty kousátka..už aby nějakej vylezl! :wink:
4. dub 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda jsi dobrá, že jdeš v tomhle stavu cvičit...ale chápu tě. já jdu zítra taky. navíc jsem včera večer začala rotopedovat, musím prostě shodit ta kila. dneska jsem krámovala skříně, a do ničeho se nevejdu, je to děs. mám pocit, že se mi i změnila postava...budu na tě v pátek myslet. bude to dobrý, uvidíš. ty zuby jsou mrzáci a naše dětičky trpí :wink:
4. dub 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 cvíčo mě pomohlo, asi se i měnil tlak, dost na to reaguju a při MS totálně...svítí tu sluníčko, možná pojedeme s holkama a prckama do Lednice a na obídek...dal tomu známku Pollreich, tak to si asi pošmákneme...
5. dub 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda tak co jak se povedl výlet? papkali jste? tady bylo taky krásně...ale my zas v noci nespaly, Bára plakala a nic jí kromě gelu na zoubky neuklidnilo, takže jsme dopolko prospaly ale odpoledne jsme si již užívaly sluníčka. a pak jsem byla cvičit. bylo to těžký, ale skvěle se cítím. ve čtvrtek má být prý nejlíp...
5. dub 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda Taak jaká byla bašta?
Holky tak teda tenhle týden teda na prd. V neděli ty bolesti hlavy a ms. V pondělí mi nebylo nic moc a v uterý jsem volala odpoledne manželovi,at přijde domů.Bylo mi zle,horečku,zimnici,bolesti svalů,prostě na nic. šla jsem si lehnout. A ted chodím každý den s Kubíkem. Už je to o něco lepší. Kubíček ted trošku líp spí. Vstává sice po dvou hodinách na kojení,ale jinak spinká. DNeska jsme byli vzhůru o půl čtvrté a o půl šesté ještě usnuli na hodinku. Dneska půjdeme aspon na chvilku ven,potřebuji nakoupit,nemám tu pro malého jogurt,lučinu,pečivo.
Jinak hezky papká, k večeři mu dám chleba s lučinou na kostičky a papá sám. Je s ním prča.Ale to znáte. Včera měl nehodu. Převrhnul na sebe květináč a vylil vodu,tak jaček,jak to studilo. Už ho člověk prostě musí hlídat.
Dneska prý má být krásné počasí,tak budu převlíkat postele a prát prádlo,dám to ven.
Tak se zatím mějte ahojk.y
7. dub 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 nic moc, bylo nakonec nehezky a Dášku/kamarádku/ začaly bolet záda a dělalo se jí zle, nakonec šla do nemocnice na dva dny na vyšetření a bylo to něco se střevama...tak to zopákneme a bylo to teda bez oběda... :frowning2:
@lucifirek tefda chudino, to je hnus ty chřipky, tak snad už fakt v pohodě, je tu nááádherně...no jo, děti už budeme hlídat pořád, je to prča a o nervy :grinning:
Zítra už budu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. dub 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda Kači budu držet pěsti,at je všechno bez komplikací, no a jsem zvědavá samo na info.:slight_smile: A já to taky zvážím. No zrovna dneska takový vichr a slunko a nemužu si vzít sluneční brýle.:frowning2:
7. dub 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda jo a dneska nám přišly golfky,tak spokojenost,užse těším,až je za čtrnáct dní vyzkoušíme. Vlastně už příští víkend.
7. dub 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,nevím,jestli si mě ještě pamatujete :pensive: ,dávali jste mi rady a podporovaly mě při čekání na //,nakonec se zadařilo,ale ve 13týdnu na screeningu se zjistila vážná vývojová vada :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,11.ledna jsem musela dát mimi pryč :frowning2: ,nyni jsem podstoupila první minimálku se dvěma embryjkama a asi nic,ms ještě nedorazila,ale 13den po ET bílý testík,tak už ej to asi paséé :frowning2: :frowning2: ,tak se mějte hezky :slight_smile: a užívejte si vaších drobečku :slight_smile:
7. dub 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 četla jsem si tvůj příběh a mám slzy na krajíčku. Moc mě to mrzí,co jste si museli prožít. Je dobře,že s manželem držíte při sobě. Věřím tomu,že se na vás štěstíčko brzy usměje. A na všechny chmury zapomenete a budete se radovat s malého pokladu.:slight_smile: Držím moc pěstičky.
7. dub 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jéj,tak to jsem nechtěla,abys plakala :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ,moc moc ti děkuji :slight_smile: ,je to těžké,ale bojujem :pensive: ,přece toho jednoho prdolku musíme vybojovat :pensive:
7. dub 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě se dočkáte. Víš mě je to vždycky líto,že to musí někdo zažívat. A přijde mi to všechno strašně nespravedlivé. :frowning2:
7. dub 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 to je mi moc líto. nevzdávejte se. uvidíš, že se zadaří!
@lucifirek broučku, ty si taky musíš vyžrat všechny hrůzy, viď? je mi líto, že jsi nemocná, s těmi dětmi je to naprd, člověk se nevyleží a ještě si vyčítá, že se jim nevěnuje. To už teda Kubík krásně jí! my byli na víkend u našich. B. byla teda dneska horzně protivňoučká, asi ty zoubky, hrozně slintá, nechtěla jíst a dokonce večer nechtěla sama usínat. jsem jí teda dala ten paralen, i když vím, že by se to asi nemělo, ale plakala hrozně bolestínkovsky...v pátek jdem na svatbu, jdu svědčit, tak snad nebude velká zima. budem tam kousek od vás Luci :wink:
@ruda tak jak to dopadlo? jsem Ti slíbila nafotit ty šaty, že? to udělám co nejdřív....
10. dub 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Evi a kde? No už mi je dobře,naštěstí to brzy přešlo,ale z toho bordela doma se nemůžu vyhrabat. Jak jsem tři dny nic neudělala.
11. dub 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc Vám děkuju :slight_smile: ,jdu znovu do minimálky,ted jsem byla v CARU a už jsem zbaštila první clostyl,přiští pátek už budu po ET :slight_smile: :slight_smile: ,ak snad se ted zadaří :slight_smile:
11. dub 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 budu na tebe myslet a držet pěstičky. :wink:

@evak99 jo,jo s těma dětma se opravdu nevyležíš. Ale on z toho byl taky chudera nějaký špatný,pořád se chtěl mazlit a pořád se za mnou plazil a chtěl vzít do náruče. Evi a vás takhle pořád trápí ty zoubky. Já koukala KMubovi taky,má už to nahoře bílé i na jedničkách a stále nic. Trvá to dlouho,než vylezou vid.Já jsem teda minulý týden dávala kubovi taky jednou Nurofen,aby se mu líp spalo. A ono se to nemá? jsem si myslela,že se líp vyspí. A teda svatbičku závidím,tky bych někam vyrazila :grinning: My jedeme ke známým na moravu na tři dny,moc se těším.Ale počasí zatím nevypadá nic moc.
Kuba dneska usnul v sedm,ale za necelou hodinu vzhůru se strašným pláčem a chovali jsme asi půl hodiny.Ale už spinká,tak snad už bude dobrý.Mají ty děti nějaký trápeníčka.

@ruda Kači a jak teda očiska? Doufám,že dobrý.
11. dub 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek mají trápeníčka, člověk neví, jestli už třeba nemají sny, viď? No jedeme na obřad do Litomyšle ale hostina a veselice je v Podlesí u Svratky. To je od vás kousek ne? Jo jo pořád jí to trápí, mamka mi říkala, že ty zoubky prořezávají opravdu dlouho. uvidíme. Dneska to bylo lepší, ale včera hrůza. jinak dopol jsme spaly 2,5h! To se ještě nikdy nestalo. Já spala s ní, byla jsem po té strašné noci hrozně ospalá a ona asi taky :grinning: Odpol venku z kočárku čučela jak čučka :wink: ale pak jsme jeli za manželem do centra a než jsme tam dojely, tak spinkala. já si došla na pedikúru, bára s tátou na pivo z kelímku a pak jsme se ještě spolu prošli. bylo tam krásně. zítra už má být ošklivo, tak to bude zase průda, baví mě s ní chodit ven...
máš pravdu, děti to vycítí, když mi bylo zle, B. chtěla být taky pořád se mnou, u prsu a tak..
kojíte ještě přes den? nebo už jen v noci? ať máte dobrou noc.
11. dub 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 to je fajn, tak ať se zadaří!
11. dub 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 tak to Podlesí je kousek,měli jsme tam před lety taneční víkend. Je to tam hezké. YKrásná příroda. Tak my zase pro změnu dneska noc šílená. A dopoledne usnál až v jedenáct,normálně tak kolem deváté. Dneska den blbec,peču muffiny a zapoměla jsem dát prdopeč. Odpoledne jedeme na nákup.
Tka to jste měli Evi krásné odpoledne. Hezky jste se vyspali,ono je potřeba si lehnout s tím prckem. Mě i přijde,že když spím s Kubou,tak dýl spinká.Ale většinou to využívám na uklid a pod.
Evi my kojíme asi desetkrát denně,přez den tak čtyřikrát a v noci pětkrát no po dvou hodinách,takže ještě dost častou.
Musím letět,Kuba řve jak pominutej,nevím co se stalo . Ahojky.
12. dub 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak to je škoda, že zrovna budete v čudu..ale pravda je, že my nebudeme mít asi čas, jdu svědčit, tak to bude asi hukot. taky se tam těším, koukala jsem na web a vypadá to krásně.
taky mám pocit, že když s ní jdu spát, tak spí dýl.. já se taky snažím využít to její spaní, ale někdy si jdu prostě lehnout s ní, protože ty noci nejsou snadné. včera byl dobrý den, dneska zase pobekávala, tuším, že zuby, jedla krekry jako divá,cucala chladítka, tváře celé červené, usnout nemohla a když jsem jí dala ten calgel, tak se uklidnila...no už aby ten zubák vylezl, jednak už má věk a druhak už je mi jí líto. jojo Luci, když neusnou hned v 9h, tak je to pak peklo, taky to občas B. dělá...a pak je protivňoučká.
a vyběhly muffiny? někdy to jde i bez prdopeče...já taky občas zapomenu! :wink: dneska bylo absolutně aprilove počasí, dokonce nás 2x chytly kroupy, když jsme byly venku. no nic, jdu se navečeřet, mám toho dneska plný zuby. držím pěsti, ať máte lepší noc! :wink:
12. dub 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 no tak normálně u nás dneska chumelí,no hnus. Muffiny nevyběhli skoro vůbec,ale manža má rád sražené buchty,takže v pohodě :grinning:.U nás teda taky noc na prd. PO každém kojení vzhůru a nechtělo se mu spát. Ted jsme asi půl hodiny uspávali. Tak to je škoda,že nebudeme doma,mohli jsme se někde sejít.Ale ze svatby by se asi těžko odjíždělo. A co že to mají zrovna tady. Tak daleko od vás? Calgel vám zabírá,mě přijde,že to působí jen chvilku. A co ten parní hrnec? Budeš kupovat? Já tam o víkendu dělala kuře a bylo výborné. Jen nevím,co tam pořád vařit. Chce to nějakou inspiraci.
13. dub 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co ta Rudy,mám z toho divný pocit,že se ještě neozvala? Snad je všechno v pořádku.
13. dub 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy, hooodně dlouho jsem tu nebyla, tak váš všechny chci pouze pozdravit. Nemám sílu číst o vašem štěstí, protože na nás se zatím neusmálo. Všem vám přeju jen to nej a užívejte si s tím nejcenějším co žena může mít :slight_smile:
13. dub 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jen na skok, o4i super, jen zat9m mus9m 3et5it, nosit br7le, kapat kapky a nezat26ovat, proto nedo49t8m, jen aby jste nem2ly strach... v9ce jak se rozkouk8m a zahoj9m
Tak ještě jednou, teď to vypadá, že vidím prdlačku... nééé jen jsem psala do Německa a měla zaplou DE klávesnici :grinning: oči super, jen se musím šetřit, tak sorry nedočítám, jen píšu, že jsem v pohodě, kapu ATB a umělé slzy a zítra kontrola.. brýle moje dipotr mi už dělají zle a nic nevidím, zatzo k sousedům do ložnice skvěle :grinning: je to super číst venku cedule , co nešly dřív v podstatě ani s brýlema, bo ty jsem měla blbě ..jen do blízka se to ještě doostřuje... hojí se to pozvolna...nosím sluneční brýle pořád i doma, ode dneška už zatěžuju,ale ještě to není úplně raedy, nesmím se 3 táýdny malovat, tak mi slunečky vyhovují, žádná voda, už vůbec ne šampon, vítr, prach, mnout si oči, prostě chránit a nesahat, což bylo dost těžké, když oči svědily, pálity a byl v nich jako písek...šla bycvh klidně znovu, kdo uvažuje, stojí to zato se jich zbavit, čauky... zase si dám odmlku, kdyby mě viděli, dostanu po packách...
13. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jindriska drž se. však se zadaří. jen to někdy déle trvá.
@ruda jsem moc ráda, že se to povedlo. tak se drž a až budeš vidět jako rys, tak zase přijď! teď se šetři.
@lucifirek no hrnec bych koupit chtěla ale vůbec jsem se k tomu nedostala. nějak totálně nestíhám! dneska noc dobrá, kojila jsem jen 2x! ale to zase může být jinak, zvlášť když budem dneska spát v tom hotelu. no ona je ta moje kamarádka z pardubic, tak to mají v litomyšli a podlesí jim někdo doporučil..ale prostě část rodiny pojede večer domů neb to nebudou mít tak daleko :wink: tak balím teplé oblečení. musela jsem změnit to, co si obléknu, protože nechci prochladnout, beru kozačky a teplejší šaty. mrzí mě to! ty nové si schovám na jindy. však mám před sebou ještě další dvě svatby letos :grinning: tak si užijte výlet! snad bude o víkendu líp. je mi líto, že jste měli blbou noc, je to jak na houpačce viď? no calgel zabírá na chvilku, ale aspoň jí to zklidní.... :wink:
14. dub 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jindriska vyjde to, uvidíš a pak se tady s náma podělíš o tu radost, mooc držím palečky, aby to bylo co nejdřív....
16. dub 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda teda Kačí tak super,tak at se brzy zahojí.Tak to já bych teda si jako alergik jí ted nemohla. Svědí mě oči normálně. Tak by bylo asi lepší to odložit mimo sezonu.Dost o tom uvažuji. NEvím,jestli nenechám třeba na podzim,nebo zimu. Uvidíme,ale určitě bych to brala. Bez brýlí,nepředstavitelné. Tak se ted šetři,at se všechno brzy usadí a je uplně v pořádku. :slight_smile:

@jindriska určitě ten čas přijde,věž tomu. :slight_smile:

@evak99 tak jaká byla svatba. Počasí bylo už lepší. Ale teda na moravě nesrovnatelné. Tam na tričko a svetřík,u nás zase při návratu celkem kosa,ale lepší,než v týdnu. Bylo to super,Kuba to taky celkem v klidu ustál,spal s námi v posteli. Nebudil se ani tolikrát,jak doma,tak třikrát za noc. Jen první noc měl asi půlhodinový řvoucí projev.
Já mám doma jak po výbuchu.
17. dub 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jaktože jak po výbuchu? vybaluješ? to já nesnáším, vždycky to dlouho trvá...tak to je úžasný, že se vám tam líbilo a víkend se povedl. B. taky u vás spala líp než doma. Možná to bude tou změnou! ty naše berušky jsou hezky "rozmazlený" :wink: :slight_smile:
svatba fajn, u vás v kraji nádhera, moc jsem na tě myslela, když jsme projížděli žďárem. jenže B. od pátku večer teploty, takže jsem si na večerní oslavě moc nepobyla, přestože tam hezky spala (máte tam super vzduch!), tak jsem byla asi od 22h u ní (nefungovaly nám tam chůvičky). měla přes 39, to pokračuje pořád...tak jsme dneska ráno byli na pohotovosti...no jenže tam chtěli, abychom B. nabrali moč, aby vyloučili zánět ledvin/močáku, ale nám se to nepovedlo. přilepený pytlík nic nepochytal a já za ní pak hoďku lítala se zkumavkkou, jenže se mi vždycky vyčůrala na podlahu a já to nestihla...tak uvidíme, zda se mi to zadaří ráno. no snad už bude líp, když jsem jí dávala spát, zdálo se mi, že už tolik nehycuje. uvidíme. zítra ráno s ní valím k její dr (byla jsem s ní celý víkend v kontaktu po tel). takže tak... :frowning2:
17. dub 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek