• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@evak99 no to mi povídej,jsou to lumpíci a ted teda se strašně mazlí.To je náš kadeřník při kojení a když se mazlí,tak mi pořád pročesává vlasy.A asi spal i líp,že spal s námi v posteli. Doma ho na to nezvykám. Jejda,tak snad to má Baruška třeba jen od zoubků a nebude to nic vážného,nebo ten zánět. To stejně hrozný,že i ti prcci mají takové potíže.My se zatím držíme,musím zaklepat na dřevo. Nahoře nám lezou čtyři zuby a první vrchní jednička je venku,dole máme čtyři.
18. dub 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek ty jo Luci, tak to už má Kuba zubů požehnaně. B. pořád nic. pořád má teplotu, dneska jsem nachytala trochu její moči a donesla dr, ale byla to bída. zánět snad nemá, brala jí krev. tak snad je to ta 6.nemoc...jsem z toho trochu nešťastná, příkrmy odmítá, chce jen kojit a pořád je u mě, chce se chovat a lehá si mi na ruce. je to šílený, dkyž se na mě dívá těma skelnatejma očíčkama....je mi jí tak líto. snad už bude brzy dobře. jo a teď jak je nemocná, tak samo spí s námi tak půlku noci! pročesává ti vlasy, jo? to je úžasný:wink: jsou to fikaný broučcci! B. si zase pořád chce hrát s mýma bradavkama :grinning: hrozně mě to vytáčí :grinning:
18. dub 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek holkiiii, jak je? já tady teď moc nejsem. Dělají nám zahradu, jsme pořád venku a na PC už pomalu ani nejdu.
Přeji hezké Velikonoce všem:slight_smile:
23. dub 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi to smázlo, z Německa jsme se vrátili v pohodě, bylo skvěle, nestíhám, jdu prát a tak...snad se zdraví zlepší a budete zase všichni v pořádku
26. dub 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr no Kačí, jsme si všimly, že moc nechodíš...ale já taky ne, teď jak bylo krásně, jsme byly hodně venku...kdy vyrazíme na ty brusle? Pošleš mi prosím do IP tvoje číslo na mob? Já mám teď svůj prastarej přístroj, neb B. mi naslintala můj mobil a ten umřel...

@ruda tak to je fajn, že jste si to užili. a kde přesně v německu jste byli? tam, kde jsi žila? my jedem do fr na konci května. se moc těším....

@lucifirek ahoj Luci, jak Kuba spí? B. v noci trochu lepší, ale zase skoro vůbec nespí přes den...no peklo. Jo a zub ani jeden!
jinak B. měla 6. nemoc, ale už je to vše ok. bylo to ale smutný, jak měla horečku, ani si nechtěla hrát...bylo to šílený. teď už zase lítá po bytě a krámuje a je spokojená. jen teda zase moc nespí.
26. dub 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 no na brusle múžeme jít kdykoli :slight_smile: ale ne když prší:slight_smile: tak napiš kdy budeš mít čas a domluvíme se. Jen úterky chodíme na plavčo tak to ne:slight_smile: píšu do IP to číslo
a přikládám foto Kuba s prvním fárek a tatínkem:slight_smile:
26. dub 2011 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda takže jste si to užili.No chápu,že máš práce nad hlavu. Vybalování a pod.A co oči? Už je to všechno dobré?

@evak99 no asi ani jedna nemáme moc čas sem chodit. Ale aspon jednou za čas. Já jsem ted teda pořád nějak ve skluzu a mám pořád co dělat. Ted chystám malému pokojíček. Tak vám sem pak přihodím fotečku. ALe zatím jen vymalujeme,namaluji obrázky a dáme nějaký koberec na zem. Nábytek zatím kupovat nebudeme
O té šesté nemoci jsem slyšela a upozornovala nás na ní dr.mezi svátky,že kdyby se osypal,tak se nemáme divit,že je to taato nemoc. To je trápeníčko s těma dětma vid. No my máme zase kašel od minulého týdne,dáváme mucosolvan sirup a máme antibiotické kapky do nosu,měl to v nosohltanu. Ale už je to vcelku dobré. Evi Barušku teda ty zuby pořád trápí a ne a ne žádný vylézt,mizerové. :wink: No nám vylezla jednička vpravo nahoře a dvojka v levo,tak nám to roste podivně. Spaní pořád na prd.Dneska teda dobrý,po dvou hodinách kojení a spinkaá.Ale poslední týden noci šílené.Navíc včera usnul až v devět.
@kapr Kubík je teda borec:slight_smile:
27. dub 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Jinak spaní v noci na prd.Přez den klasika no. Jednou si zdřímne třeba hodinu,po druhé jenom půl hodiny. A teda když je hodně unavený,tak ho dám spát a on je jako znovuzrozený a ještě půl hodiny řádí,než usne a pak spí jenom půl hodiny. To fakt člověk nic neudělá. :grinning:
27. dub 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 chudinka... Rudla měl zuby taky pozdě.. byli jsme u Mnichova, jo tam jsem žila, je tam moc hezky, vesnička 20km od Mnichova východně, jak bude foto , dám...
já chci s vámna taky bruslííít
@lucifirek oči jsou v pohodě, vidím až za roh :grinning: super, jen se slunečkama a řídit bez...prostě pohoda, už mi to přijde úplně přirozené
hurá, dnes dorazil dřevěný domeček nad pískoviště, se skluzavkou...snad to poskládáme, je to jako puzzle
jo a jde spíš o 5tou nemoc, je stejná jako šestá,ale u malých dětí, šestá je u školkových,ale je to asi jedno
Prcek spí, jdu na dvůr chytat terén pro domeček
27. dub 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Kači foto supééér
27. dub 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr Kači díky za číslo. fotka je super. Kubík je tátovi podobnej! :slight_smile: ty jo a je už velkej kluk! napíšu a snad se to příští týden povede. já ještě s kočárkem nebyla, chceme jít o víkendu. musím to natrénovat.
@lucifirek je Luci, to je mi líto, kašel je naprd. taky má Kubík každý bacil, co kolem letí, viď? fotečky pokojíčku sem hoď, už se těším! já teď vybírám pro B. kobereček k posteli...zatím spí ještě v postýlce a já už vybírám kobereček před postel:slight_smile: zatím nekupuju. no ty zuby jí trápí, na dnešek zase v noci plakala každou hodinu a dnes slintala o sto šest a cucala chlazená kousátka..tak doufám, že už nějaký vyleze.
@ruda tak přijeď na brusle. bylo by to super! no to je fajn je do míst, kde člověk žil, že? my jedem v květnu taky do fr., ukážem to barbušákovi:slight_smile: a co domeček, už stojí?
holky, já dneska třídila svoje hadry a Bářiny...to je pořád práce, já jí pořád vyhazuju oblečení a dávám do skříní nové/větší...a to neroste tak rychle! tou nemocí zase trochu ztratila - min. týden měla 6,77kg a 69cm! :sweat_smile:
28. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 jo letí to, taky mám pocit, že pořád třídím věcičky a něco jsme nestihli ani ponosit...ráda bych na brusle,ale je to krapet z ruky... no domek nestojí, mažel je pořád v práci, v úterý přijel ve 4 ráno, bo měli urgentku , zítra musí do Brna a v něděli tam bude asi zase do noci... já dnes aspoň jak malý spiunkal přesadila břečťan a nachytala na stěhování skalky z místa, kde domeček bude, pěkně jsem si mákla a pak hned šla masírovat 1,5 hod. v kkuse, mezitím vysát a teď jak jsem se sprchovala, ještě jsem vydrhla sprcháč, to dělám nějak nerada a tak mi zbyde na zítra "jen " zbytek koupelny, chci taky stěhovat cihly a není jich málo.. no a to vše, jak malý spí, místo pauzy.. navíc je manža trošku marod, spíš dle mě přepláclej, tak je mimo hlídací hru a válčí trojboj s brufenem, paralenem a preventanem... dobrou holky moje...
29. dub 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudla má 9tý zub, chudáček 4 vpravo nahoře a tááák napuchnutou jako nehet od malíčku a dnes jsem hmátla s Mundisanem a je venku, byl tááák pokakaný z prochajdy, durch body i punčochy...mazec!!!!snad se mu už uleví, během 10ti dnů tři zuby
2. kvě 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda tak ať je manžel brzy fit, je to otrava, že? člověk pak nestíhá nic...ty jo, šikulka zubatej!Bára pořád ani jeden a její o 3 měs mladší sestřenice už 2 :grinning: pokakanej, jo? já teď B. taky 3x-4x denně převlíkám, sedí v sesličce a chce jíst sama, tak je to vždycky mazec :wink:
@kapr teď je počasí všelijaký, tak nevolám, neb nikdy nevím, kdy bude pršet, ale snad příští týden už nám ty brusle vyjdou.
@lucifirek jak se máte? tady teď prší. B. v noci zase hůř spí, myslím, že jí ty zuby teď už snad opravdu vylezou, hrozně slintá poslední 3 dny a v noci bulí...a to už to bylo dobrý. přes den už skoro nekojím, moc o to nestojí, ale v noci je závisláček...musím vymyslet, jaký mlíko jí začnu pak dávat...
co dáváte za mlíko holky?
2. kvě 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 ÚPLNĚ V POHO JÁ DNES OPĚT VYRAZILA A BEZ BRUSLENÍ ŠLA ZPÁTKY BO ZAČALO PRŠET :frowning2: No nic s pravidelnou stravou jsem zhubla 1 kg. Tedy první týden 2 po víkendu u našich 2 zpátky,pak zas dolu a 1 kg se drží-tak uvidím. asi to má něco do sebe. já jak jsem nic nejedla, tak si tělo škudlilo no :slight_smile:
2. kvě 2011 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 jinak mě kuba pořád mlíko nechce. teď mu teda ráno prso nabídnu a rád si ho dá, ale moc mě to netěší protože žiju tak, jako že nekojím. jako že alkohol a cigárka. asi mu to chutná nebo co :slight_smile:)))ale neodsuzujte mě!!!!!! asi máme malého alkoholika. když nic nepiju tak se otřese jak kdyby to bylo kyselé :slight_smile:)))
2. kvě 2011 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda ty to my máme tak\y takové nárazovky,teď máme 7 venku a osmý pořád napuchlý jde po fázích. naštěstí to malý tak neprožívá. max v noci zabrečí hystericky 5 minut a je klid.
holky a ještě o víkendu tchán slavil 70 let a tak jsme se opili :slight_smile:(babička hlídala) a po 8 letech jsme si potykali :slight_smile:)) a ta šaráda okolo....... :slight_smile:)) vy mě nemáte rád:slight_smile: ale já tě mám rád:slight_smile: a nemáte :slight_smile: a mám a pusinkoval mě snad čtvrt hodiny. on si tchán taky rád popije :slight_smile:)))
2. kvě 2011 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ještě evi k té váze. na poradnu jdeme 12.5 ale už teď máme dle mého 10 kg a 80 cm. 80tka mu je akorát dávám i 86 a s kilama..... za měsíc dle mého přibral 250 g mejméně:slight_smile: máme obra :slight_smile:)) každý na prochajdě-----a kolik u je? a já 9 měsíců a všichni to je nějaký veliký, ne? :slight_smile:))
2. kvě 2011 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase se totálně posr... no a Kači s tchánem to teda můůůsela být prča :grinning:
3. kvě 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Ahojky my už jsme zdraví, akorát trošku ještě rýmujeme. A konečně máme i ten osmý zoubek,jedničku v levo. Ta nám tym chyběla :grinning:. Dneska jdeme na poradnu. A co Baruška,zatím zoubek nevylezl? To je děs,než se vyklubou. Jo to zařizování pokojíčku je příjemné. Já teda jenom vymaluju a ted maluju Krkouny,první obrázek mám hotový. Obrázků bude víc a začala jsem od nejmenšího,abych testla,jak to půjde. Hodím obrázek.Stěny budou pak světlounce žluté. Nechci to s barvama přehánět,aprotože máme namyšlený závěsný pytel na houpání a nábytek z ikey,tak aby se to všechno k sobě hodilo.Kobereček potřebujeme taky,já bych dala na celou plochu,kvůli teplu,manža chce jenom kusový a hlavně decentní,at to nění jak v cirkuse. Jinak Kuba by asi časem ocenil ten se silnicema,ale nám se nelíbí. :grinning:
No jinak my noci pořád šílený,nevím,kdy to skončí. O víkendu dvě noci krásně spal.Ze soboty na neděli spal až do půl druhé a pak vstával o půl sedmé.Tak jsem viděla naději,že se to zlepší a prd. Dneska se na to na poradně chci zeptat,jestli je to normální.

@ruda Teda Rudíček si s těma zoubkama taky ,,užívá,, chuderka. :frowning2: Ty jsi šikula. Člověk se snaží během toho spánku stihnou co jde vid:slight_smile:

@kapr jsi dobrá,že si hlídáš stravu. Já teda nemám žádnou vůli. No děs,mám strach,že zase naberu všechno nahoru. Tak to oslava byla super. Však když skoro nekojíš,tak si to užívej.Já kojím dost a taky si dám dost často večer sklínku vína ,nebo pivka,ale nepřeháním to,tak decinku. Ani mi víno ted nedělá dobře. To spíš to pivko,po tom aspon usnu.:grinning:

My jdeme na poradnu dneska,tak jsem zvědavá.:slight_smile:
Jdu vám přihodit tu skromnou fotečku obrázku,pak přihodím pokojík celý hotový.
4. kvě 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nepřihodím,nemám doma nabíječku na foták a včera jsem nafotila obrázek jenom rozdělaný.Tak třeba zítra.
4. kvě 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek teda na pokojíček se moc těším, taky mě baví zařizovat a vymýšlet... světlé stěny jsou fajn k motivům a všem barevným věcem, co nesmí v pokojíčku chybět... my jsme měli jen plovoučku a určitě koberec, jestli můžu doporučit, tak přes celé, vyplatí se to, jak se bude učit chodit a řádit, jak spadne i na hlavu na koberec jen to mnohem bezpečnější a míň bolavé, klidně jen decentní jednobarevný, žádný cirkus, taky se mi se silnicema nelíbí a na něj jde klidně kusovka, co se jak bude starší nechá a velký se vytáhne,ale to si fakt prosaď , kvůli teplu a bezpečí...teda a zubů má Kuba požehnaně, Rudla v desíti začínal a teď leze devátý, pivo není vůbec naškodu ani při kojení/ nemyslím deset kousků :grinning: .../včera nás kámoši ofic. pozvali na svatbu s oznámeníčkem, jdu za svědka, musím sehnat něco na sebe, to bude fuška, jsem spíše rifle a tričko a to by se fááákt nehodilo, po porodu mám pod kolenem žilky a křečák, tak nevím nevím...ale jedny šatky ve svatební salonu mají, krátké, krásně blankytně modré, v pase široká černá stuha a nad kolenama podebrané, decentní a hezké..tátovi se taky líbí, tak prý za ty zuby pořád nějaké dluží.. no zatím váhám, musím k tomui boty...no bude to fuška červenec daleko
4. kvě 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda já taky Kači dlouho vybírala a nevěděla, ale nakonec jsem koupila takový ty šaty, co se dají pak vzít i do práce a nebudou vypadat blbě...ale je to blbý, když člověk svědčí viď? já si nakonec nebrala lodičky, ale kozačky, byla děsná zima v kostele navíc. to ty řešit nebudeš muset.:slight_smile: zítra jedu do centra manželovi kupovat dárek k narozkám, tak byhc si nejradši taky něco koupila, ale s tou nadváhou...a to mě letos čekají ještě 2 svatby! :slight_smile:
@lucifirek tak přihodíš zítra, však si počkáme, ale těšíme se! já se taky neuhlídám s jídlem teď...štve mě to. ale vím, že hubnu, když jsem v pohodě, což teda teď jsem, protože s beruškou je to super, ale prostě to nevyspání je děsný, chybí energie, tak to doháním sladkým...takže napytel. s těma nocema ti neporadím, jen tě snad uklidním, že u nás je to to samý. taky to už bylo dobrý a teď je to co 2-3h! no prostě 3x za noc a někdy i brečí mimo...zub zatím žádný nevylezl, ale slintá fest! Chci pomalu přestat kojit v noci, chystáme se na to s manžou koncem května. v červenci jedu na 4 dny pryč, tak to musíme zvládnout!
@kapr no právě my přijedem asi někdy příští týden, když to stihnem (ve čt jedem na šumavu a ve stř má manžel narozky!) protože teď je to fakt aprílové počasí. já myslela, jakou značku umělýho mlíka dáváte? hele, já tě neodsuzuju, už se taky těším, až si v klidu vínko a pivko dám! já si teda taky občas taky dám, ale spíš piju birel, nějak mi zachutnal!:slight_smile: s tchánem fakt dobrá příhoda! :slight_smile:) se na vás už těším! Kuba je velikej, ale on má být po kom, Tvůj muž je vysokej! Zrovna dneska jsem si říkala, že už možná začnem Báře dávat olbečení 9-12, zatím má 68-74 nebo 6-9:slight_smile: je to drobeček. a hrozně kecá, pořád mi něco vypráví, když zpívám, tak zpívá se mnou:slight_smile:) je s ní teď fakt sranda.
4. kvě 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda jo,jo přesně tak,stěny budou decentní,protoře všechny ty krámy až se tam nastěhují,tak to bude i tak dost cirkus.:slight_smile: My máme na ploše linoleum,ale jak jsme tam měli krámy po stěhování,tak v jedné tašce byla červená svíčka a propustila barvu i přez tašku nejde to nijak vyčistit,ktaže lino zničené. :angry: čož mě teda totálně se.. .A to té bezpečnosti mi povídej.Ted mu pořád asistuju a když náhodou ne,tak se něco stane. Už má na hlavě zase bouli,stavěl se uodrážedla a sklátil se dozadu. Určitě fotečku přihodím. Zatím mám hotový první obrázek.Pokračovat budu snad zítra. Tak to máte super,že jste pozvaní na svatbu.Šatky vypadají podle popisu krásně,určitě ti budou slušet. :wink: Jsi štíhlounká.

Dneska jsme byli na poradně. Vážíme 9200g 74cm.
4. kvě 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 ale prosím tě, jaká pak nadváha, no a já sním kde co a sladkého kvanta, latté a medovník mám 5x týdně s holkama a to není za den všechno, potřebujeme to jako matky, tak hlavně žádné výčitky..!!!no právě, že jdu svědčit, chlapy to mají jednoduché, oblek a fertik,ale těším se zase, že si něco na sebe koupím, jen pak kde to vynosit, zase nechci úplně obyč... kamarádka mě dokonce bude česat, tak jsem zvědavá, už mám culíka, tak supéééra bez brýlí je to taky moc fajn
@lucifirek luci teda kráásné míry, je to šikulka a na to linoleum jste nezkoušeli vyžehlit to přes noviny?
4. kvě 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 jéé Evi,to jsi mě uklidnila,že ty noci nejsou strašné jen u nás. Já se na to dr.ptala. Ona říkala,že ty děti chtějí být u mámy a cucnout si.Jenže Kuba si necucen,on pije dost. A pak se budí i bokem a brečí,možná i ty zuby. Fakt nevím,co jsem udělala,nebo co se stalo,že dvě noci spal dobře a ted zase nic. Mě spíš to nevyspání vadí v tom,že jsem pak v noci hnusná a protivná na Kubu a mrzí mě to. Teda a budeš přestávat v noci kojit jo? :wink: A jak to budešdělat? Já teda na to zatím nemám nervy,nebo nevím,čím bych Kubu oblbla.
4. kvě 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda to jsem teda nezkoušela,je to jakoby vpitá barva v linu,zkoušela jsem všemožné čističe. Není to na povrchu,ale zažraný vevnitř.NEchápu,co to bylo za podělanou svíčku. A je to zrovna na místě,kde je to šíleně vidět.
4. kvě 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to asi nepůjde,ale zkusit se to dá ne? normálně přes piják,ale ten je malý a kalsické noviny sajou taky, zkus to,ale jak je to zažrané a ještě červené...hmmmm :unamused: holky, co používáte na spáry??? ve sprcháči se mi moc nezdají...manžel jak má špinavou práci, tak jsou pořád nic moc alabastr
5. kvě 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda mám obavy,že to asi ničím nepustí. No na spáry já používám domestos na wc,nebo savo,ale je to teda bordel no. Ale domestos stačí.
5. kvě 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda a já je Kači ještě drhnu kartáčkem na zuby...je to teda hustý, ale to jediný zabírá. nastříkám na to něco, (savo asi nejlepší) a pak jedu manuálně! jsi hodná, že mě uklidňuješ:slight_smile: slíbíla jsem Ti vyfotit ty šaty viď? tak mi prosím pošli do ip tvůj mail, ať ti je můžu poslat...:slight_smile: a ty bezbrýle ti závidím.
@lucifirek Bára taky pije dost, necucá:slight_smile: uvidíme. přestat kojit musím, jedu na babskou jízdu v červenci, ale absolutně nevím jak a taky na to zatím nemám nervy. ptám se kámošek a tak, ale zatím fakt nevím. pravda je, že přes den už skoro nekojím, opravdu jen v noci a to je zvyk a ne asi úplně potřeba...nevím. ale zase budu muset vymyslet nějaký UM a to teda vůbec nevím jaký. teda s tím flekem to je peklo, viď? bych taky byla uplne nas...

no dneska jsme si udělaly krásnou procházku centrem, koupily švagrové šaty na svatbu, já manželovi dárek, daly si kafíčko a nealko mojito...no byla to balada, jen holky nám moc nespaly! :slight_smile: ale nakupování zvládly dobře!:slight_smile: a víkend má být krásný, tak se těším...
5. kvě 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek