• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
díky za rady, traky valím kartáčkem na zuby :grinning: dávala jsem savo na plísně a nezabralo.. :unamused: zkusím domestos a klasické savo...to se asi udusíííím :rolling_eyes:
@evak99 to jste si hezky užily, my jen klasiku v cukrárně...mail posílám, budu ráda za inspiračku!!!no a když si prsa potřeš citronem? nebude je chtít :grinning:
6. kvě 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jak se holky máte? Já ted vůbec nic nějak nestíhám. Dneska jsme byli celý den skoro venku,bylo nádherně a má být celý týden. O víkendu čekáme návštěvu,je u nás pout (druhá největší v republice).

Přihazuju pár foteček prvního obrázku z pokojíčku.Je to nedodělané a pozadí bude světle žluté,takže obrázky budu ještě začištovat.
9. kvě 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Luci to je luxusní, supéér, já chci taky krásný pokojíček a mládí.. nene, mám teď šťastné období.., taky jsem pořád venku, teĎ usíná a já pojím a jdu na dvorek s knížkou, poslední dobu jsem tam pracovala a nějak mě po včerejším tahání cihlí bolí ruce i tělo, jdu se odměnit a žehlení počká k TV večer.., škoda každé minuty doma , když je krásně, nejhezší měsíc v roce. Přišla nám dnes pozvánka IVF kliniky, tak se těším, letos si to prcek užije vííc jako loni :slight_smile:
10. kvě 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda jaká pozvánka Kači? prosím tě, musím nafotit a poslat, jsem neschopná, ale stejně jako vy, jsme teď taky celé dny venku....dneska lezla na hřišti po 4, přišly jsme domů špinavé, jak kominíci!:wink:
@lucifirek nááádhera Luci, ty jsi tak šikovná! to se bude Kubík mít:slight_smile: máme se fajn, Bára dnes v noci plakala, nechtěla pít, ale plakala, tak nevím, co se jí dělo..
@kapr zdál se mi o tobě sen!:slight_smile: bylo to vtipné, šly jsme k vám na návštěvu, měli jste krásný dům s velkou zahradou, ale v každém pokoji jste měli obývák!:slight_smile:
11. kvě 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 no centrum, kde mě dělali IVF má každý rok sraz děti, rodiče, lidi s kliniky, je to moc fajn, skákací hrady, kolotoče, různé atrakce a vystoupení, máme stravenky na obídek, prostě prima den, loni byl prcek škvrně,ale letos dá určo i kolotoč, včera a dnes byl na trampolíně a byl nadšený...
v albu mám nové fotečky a zítra jdu na ježka..: spontánní nápad, řekla jsem kámošce, co spolu chodíme ven / má kadeřnictví../ , co když bych si ustříhla ofinu, no a ona, že mě klidně a ráda veme i na ježka, tak jsem řekla že jo a tak že mě vezme zítra před 14tou... no tak jsem to do toho culíku vydržela a hotovo, léto je tu :grinning: :sunglasses:
11. kvě 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek teda jak jsi to tak krásně vystínovala? no talent!!!!
11. kvě 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda moc děkuji,no doufám,že celkový výsledek pak bude odpovídající,ale zatím jsem nic nového nevytvořila,jsem vnějakém shonu.
Hezky si užívej na dvoře počasíčka. Ona práce neuteče a odpočívat je také potřeba. My byli včera s kamarádkou v Zoo Jihlava. A moc jsme si to užili.Musíme využít počasíčka,když je tak hezky. Prádla na praní i žehlení mám také hromadu.
Jee a vy míváte každý rok sraz z caru jo? TO je hezké. U nás nic.
Jinak teda máš nádherné fotečky,fakt krásné a Rudíček je krasavec. :slight_smile: A s novýma vlasama budeš vypadat super,tobě ty krátké prostě sluší. :wink: Tak sis vyzkoušela dlouhé a vrátíš se k tomu,v čem se cítíš dobře. :wink:
12. kvě 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Evi takže u vás také stále jako na houpačce. U nás je ted pár noci celkem v pohodě,že třeba vstáváme třikrát a hezky spinká. ALe přez den hučákuje a knourá a pořád chce nosit.Tak chodíme ven,protože v kočáře se mu líbí,kochá se a nepláče.
12. kvě 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jejda díky moc za pochvalu, máme všechny ty dětičky jako z cukru... taky nás to stálo peněz a nervů :grinning: , jo srazík z CAR je fajný..loni se tam malý fotil s Nečasem a zároveň bude ve Zlíně dětský filmový festival, tak to je plné her a postaviček z pohádek a večerníčků, to se mu bude líbit, tu středu tam má být Martina Sáblíková, tu bych ráda viděla a s Rudlou vyfotila...
12. kvě 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 no tak to je super sen :slight_smile:))))))
a kdy dáme ty brusle?
14. kvě 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, chci se zeptat, měl někdo z vás po použití Cetrotide vedlejší účinky a co bylo pak. řekl vám doktor vemte jej znova, druhý den už to bývá lepší a nebo začít nový cyklus. musíme se rozhodnout ještě dnes a co nejdříve, jenže moje reakce byla fakt zlá, ale už jsme do toho vrazili tolik penízků a jsme skoro na konci, nevím co dělat - zda přerušit a začít nový cyklus a nebo si to píchnout znovu a bát se, že zase skončím v nemocnici :frowning2: prosím poraďte někdo. děkuju macuna
18. kvě 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím pomozte
18. kvě 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,taky zrovna velká učast není. Občas se tu ukážeme.
Já ti bohužel neporadím vůbec. Tento lék vůbec neznám. Držím palečky,at všechno dobře dopadne.
18. kvě 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macuna já si ho píchala ale vždy až na konci. Nic mi po tom nebylo.
18. kvě 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macuna myslím jako až poslední injekce před odběrem na dozrání vajíček
18. kvě 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macuna promiň, píšu pozdě, já měla taky reakci. kopřivku, děsně mě to svědilo, prý to bylo normální, měla to i jedna moje kamarádka, dr. řekl, ať pícháme dál...
23. kvě 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
týden nic? je krásně, vím, ale kouknu sem skoro každý den a nic se neděje, tak jen zdravím, jestli taky někdo nakukuje :slight_smile:
30. kvě 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,taky nakukuju každý den. Ale nějak není moc času.Ještě stále nemám hotový ten pokojíček.Dělám to po troškách.Jinak jsme skoro pořád venku,mezi tím uklidit...... však to znáte :grinning:
30. kvě 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak, vždy, než malýž natvrdo usne, jsem tu na kukandu a pak se vrhnu do těch restů...
31. kvě 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky babule. Tak jak jste oslavili den dětí? :grinning: my jsme koupili dřevěný vláček z hostiček.A docela má uspěcha a baví ho. Zítra máme tady straz s maminkam,tak snad bude hezky. Když bude pršet,tak půjdeme do kavrny s dětským koutkem. Dneska bych chtěla zase trošku pokročit v pokojíčku. Uklizeno mám,tak hned jak malý usne,se do toho pustím.
2. čer 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek malý má hotový domeček na zahradě, táta právě dovozil písek, má ho tam vrchovatý velký vozík a ještě mu to o fošnu zvedneme a přidáme
Kubíčkovi vše nej k 11tce, a už bude mít rok, teda to letí...
Zítra si to užijte, taky máme ten sraz s dětmi z kliniky, tak snad vyjde počasí, tady momentálně děěsně hřmí
3. čer 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste se holky jako probraly? :slight_smile:)))))
tady je teda živo :slight_smile:
7. čer 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už jsem si taky říkala, kde všechny jste...u nás teď docela dobrý spaní, B. spí ve svým pokojíčku, tak jí tolik nebudíme.
@ruda promiň Kači, že jsem stále neposlala tu fotku šatů, už to asi není aktuální viď? mám je vyfocené a nejsu schopná to stáhnout do počítače...my jdem v sobotu zase na svatbu a vzhledem k tomu, že jsem stále nezhubla, tak jdu v těchto šatech zas...domeček je super! naši koupili B. pískoviště a měla napuštěný bazének a hrozně si to užívala...a dneska u tchyňky v bazenu byla jako čochtánek...:slight_smile:
@kapr tak kdy půjdem na ty brusle? já tu ale teď nemám vozík, nechali jsme ho u našich...ale mám kočárek s brzdou, tak by to snad šlo...kam že to chodíte na to plavčo? jsem se rozhodla, že v září začnem...
holky, jaký máte golfky?
7. čer 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 tak se můžeš přihlásit od září s náma:slight_smile: chodíme do stepu. Jen nevím, jestli řeší pokročilé a začátečníky.
Golfky mám Jané - stejná značka stejná barva jako kočárek:slight_smile: prostě do sady :slight_smile:
Na brusle kdykoli. Můžeme zítra nebo ve čtvrtek.
7. čer 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 v pohodě, šaty mám modré krátké, asi je teda už nikde nevynosím,ale postavu mám /kromě těhu/ víc jak 10let stabilní...
8. čer 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny žirafky po moooc dlouhéé době.. jsem si řekla, že vás příjdu navštívit.... sice nemám žádné novinky ani v profilu počet dětí... ale tak cooo... :wink:))) :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. čer 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zubajda ahooooooj Zlatenko moje, určitě jsou nějaké novinky/ i mimo dětské téma ne? / to je super, že jsi koukla, buď tu častěji.... :slight_smile:
9. čer 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusím dát fotky do alba, jestli mě Rudla nechá
9. čer 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zubajda nazdárek, jak píše Rudík, napiš, co je u vás nového obecně..a zajdi častěji. je nás tu málo a tak se málo plká!!!! :angry: :grinning:
@kapr kači, mám tu teď mamku a navíc jsem zjistila, že jsme sportovní vozík nechali u našich. nevím, zda bych to s tím naším hartanem dala...ty jezdíš s janéčkem nebo s vozíkem? takže příští týden??? snad bude hezký počásko. je fajn, když můžeme být pořád venku. a kam za tebou mám na ty brusle dojet? není to stezka s horních měcholup do počernic?
@ruda tak až tam fotky budou, tak napiš, ať kouknem :wink: jsem strašná. já ti je vyfotila...včera jsem byla s B. v centru a objevila krásný obchod s šatama...jenže kam je využít, že? :grinning:
9. čer 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 já jezdím s janéčkem. od tebe by to bylo asi nejlepší 19 kou tramvají přímo až k nám, ale nevím, kde přesně v malešicích bydlíš. Nebo 177 busem na Vysočanskou?
9. čer 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek