Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
ruda
6. kvě 2011
díky za rady, traky valím kartáčkem na zuby 😃 dávala jsem savo na plísně a nezabralo.. :-| zkusím domestos a klasické savo...to se asi udusíííím 8-(
@evak99 to jste si hezky užily, my jen klasiku v cukrárně...mail posílám, budu ráda za inspiračku!!!no a když si prsa potřeš citronem? nebude je chtít 😃
lucifirek
9. kvě 2011
Ahojky,jak se holky máte? Já ted vůbec nic nějak nestíhám. Dneska jsme byli celý den skoro venku,bylo nádherně a má být celý týden. O víkendu čekáme návštěvu,je u nás pout (druhá největší v republice).

Přihazuju pár foteček prvního obrázku z pokojíčku.Je to nedodělané a pozadí bude světle žluté,takže obrázky budu ještě začištovat.
ruda
10. kvě 2011
teda Luci to je luxusní, supéér, já chci taky krásný pokojíček a mládí.. nene, mám teď šťastné období.., taky jsem pořád venku, teĎ usíná a já pojím a jdu na dvorek s knížkou, poslední dobu jsem tam pracovala a nějak mě po včerejším tahání cihlí bolí ruce i tělo, jdu se odměnit a žehlení počká k TV večer.., škoda každé minuty doma , když je krásně, nejhezší měsíc v roce. Přišla nám dnes pozvánka IVF kliniky, tak se těším, letos si to prcek užije vííc jako loni 🙂
evak99
11. kvě 2011
@ruda jaká pozvánka Kači? prosím tě, musím nafotit a poslat, jsem neschopná, ale stejně jako vy, jsme teď taky celé dny venku....dneska lezla na hřišti po 4, přišly jsme domů špinavé, jak kominíci!😉
@lucifirek nááádhera Luci, ty jsi tak šikovná! to se bude Kubík mít🙂 máme se fajn, Bára dnes v noci plakala, nechtěla pít, ale plakala, tak nevím, co se jí dělo..
@kapr zdál se mi o tobě sen!🙂 bylo to vtipné, šly jsme k vám na návštěvu, měli jste krásný dům s velkou zahradou, ale v každém pokoji jste měli obývák!🙂
ruda
11. kvě 2011
@evak99 no centrum, kde mě dělali IVF má každý rok sraz děti, rodiče, lidi s kliniky, je to moc fajn, skákací hrady, kolotoče, různé atrakce a vystoupení, máme stravenky na obídek, prostě prima den, loni byl prcek škvrně,ale letos dá určo i kolotoč, včera a dnes byl na trampolíně a byl nadšený...
v albu mám nové fotečky a zítra jdu na ježka..: spontánní nápad, řekla jsem kámošce, co spolu chodíme ven / má kadeřnictví../ , co když bych si ustříhla ofinu, no a ona, že mě klidně a ráda veme i na ježka, tak jsem řekla že jo a tak že mě vezme zítra před 14tou... no tak jsem to do toho culíku vydržela a hotovo, léto je tu 😃 😎
ruda
11. kvě 2011
@lucifirek teda jak jsi to tak krásně vystínovala? no talent!!!!
lucifirek
12. kvě 2011
@ruda moc děkuji,no doufám,že celkový výsledek pak bude odpovídající,ale zatím jsem nic nového nevytvořila,jsem vnějakém shonu.
Hezky si užívej na dvoře počasíčka. Ona práce neuteče a odpočívat je také potřeba. My byli včera s kamarádkou v Zoo Jihlava. A moc jsme si to užili.Musíme využít počasíčka,když je tak hezky. Prádla na praní i žehlení mám také hromadu.
Jee a vy míváte každý rok sraz z caru jo? TO je hezké. U nás nic.
Jinak teda máš nádherné fotečky,fakt krásné a Rudíček je krasavec. 🙂 A s novýma vlasama budeš vypadat super,tobě ty krátké prostě sluší. 😉 Tak sis vyzkoušela dlouhé a vrátíš se k tomu,v čem se cítíš dobře. 😉
lucifirek
12. kvě 2011
@evak99 Evi takže u vás také stále jako na houpačce. U nás je ted pár noci celkem v pohodě,že třeba vstáváme třikrát a hezky spinká. ALe přez den hučákuje a knourá a pořád chce nosit.Tak chodíme ven,protože v kočáře se mu líbí,kochá se a nepláče.
ruda
12. kvě 2011
@lucifirek jejda díky moc za pochvalu, máme všechny ty dětičky jako z cukru... taky nás to stálo peněz a nervů 😃 , jo srazík z CAR je fajný..loni se tam malý fotil s Nečasem a zároveň bude ve Zlíně dětský filmový festival, tak to je plné her a postaviček z pohádek a večerníčků, to se mu bude líbit, tu středu tam má být Martina Sáblíková, tu bych ráda viděla a s Rudlou vyfotila...
kapr
14. kvě 2011
@evak99 no tak to je super sen 🙂))))))
a kdy dáme ty brusle?
macuna
18. kvě 2011
ahojík, chci se zeptat, měl někdo z vás po použití Cetrotide vedlejší účinky a co bylo pak. řekl vám doktor vemte jej znova, druhý den už to bývá lepší a nebo začít nový cyklus. musíme se rozhodnout ještě dnes a co nejdříve, jenže moje reakce byla fakt zlá, ale už jsme do toho vrazili tolik penízků a jsme skoro na konci, nevím co dělat - zda přerušit a začít nový cyklus a nebo si to píchnout znovu a bát se, že zase skončím v nemocnici 😞 prosím poraďte někdo. děkuju macuna
macuna
18. kvě 2011
prosím pomozte
lucifirek
18. kvě 2011
ahoj,taky zrovna velká učast není. Občas se tu ukážeme.
Já ti bohužel neporadím vůbec. Tento lék vůbec neznám. Držím palečky,at všechno dobře dopadne.
kapr
18. kvě 2011
@macuna já si ho píchala ale vždy až na konci. Nic mi po tom nebylo.
kapr
18. kvě 2011
@macuna myslím jako až poslední injekce před odběrem na dozrání vajíček
evak99
23. kvě 2011
@macuna promiň, píšu pozdě, já měla taky reakci. kopřivku, děsně mě to svědilo, prý to bylo normální, měla to i jedna moje kamarádka, dr. řekl, ať pícháme dál...
ruda
30. kvě 2011
týden nic? je krásně, vím, ale kouknu sem skoro každý den a nic se neděje, tak jen zdravím, jestli taky někdo nakukuje 🙂
lucifirek
30. kvě 2011
Ahojky,taky nakukuju každý den. Ale nějak není moc času.Ještě stále nemám hotový ten pokojíček.Dělám to po troškách.Jinak jsme skoro pořád venku,mezi tím uklidit...... však to znáte 😃
ruda
31. kvě 2011
tak tak, vždy, než malýž natvrdo usne, jsem tu na kukandu a pak se vrhnu do těch restů...
lucifirek
2. čer 2011
Ahojky babule. Tak jak jste oslavili den dětí? 😃 my jsme koupili dřevěný vláček z hostiček.A docela má uspěcha a baví ho. Zítra máme tady straz s maminkam,tak snad bude hezky. Když bude pršet,tak půjdeme do kavrny s dětským koutkem. Dneska bych chtěla zase trošku pokročit v pokojíčku. Uklizeno mám,tak hned jak malý usne,se do toho pustím.
ruda
3. čer 2011
@lucifirek malý má hotový domeček na zahradě, táta právě dovozil písek, má ho tam vrchovatý velký vozík a ještě mu to o fošnu zvedneme a přidáme
Kubíčkovi vše nej k 11tce, a už bude mít rok, teda to letí...
Zítra si to užijte, taky máme ten sraz s dětmi z kliniky, tak snad vyjde počasí, tady momentálně děěsně hřmí
kapr
7. čer 2011
jste se holky jako probraly? 🙂)))))
tady je teda živo 🙂
evak99
7. čer 2011
no už jsem si taky říkala, kde všechny jste...u nás teď docela dobrý spaní, B. spí ve svým pokojíčku, tak jí tolik nebudíme.
@ruda promiň Kači, že jsem stále neposlala tu fotku šatů, už to asi není aktuální viď? mám je vyfocené a nejsu schopná to stáhnout do počítače...my jdem v sobotu zase na svatbu a vzhledem k tomu, že jsem stále nezhubla, tak jdu v těchto šatech zas...domeček je super! naši koupili B. pískoviště a měla napuštěný bazének a hrozně si to užívala...a dneska u tchyňky v bazenu byla jako čochtánek...🙂
@kapr tak kdy půjdem na ty brusle? já tu ale teď nemám vozík, nechali jsme ho u našich...ale mám kočárek s brzdou, tak by to snad šlo...kam že to chodíte na to plavčo? jsem se rozhodla, že v září začnem...
holky, jaký máte golfky?
kapr
7. čer 2011
@evak99 tak se můžeš přihlásit od září s náma🙂 chodíme do stepu. Jen nevím, jestli řeší pokročilé a začátečníky.
Golfky mám Jané - stejná značka stejná barva jako kočárek🙂 prostě do sady 🙂
Na brusle kdykoli. Můžeme zítra nebo ve čtvrtek.
ruda
8. čer 2011
@evak99 v pohodě, šaty mám modré krátké, asi je teda už nikde nevynosím,ale postavu mám /kromě těhu/ víc jak 10let stabilní...
zubajda
8. čer 2011
Zdravím všechny žirafky po moooc dlouhéé době.. jsem si řekla, že vás příjdu navštívit.... sice nemám žádné novinky ani v profilu počet dětí... ale tak cooo... 😉))) 😎 😎 😎
ruda
9. čer 2011
@zubajda ahooooooj Zlatenko moje, určitě jsou nějaké novinky/ i mimo dětské téma ne? / to je super, že jsi koukla, buď tu častěji.... 🙂
ruda
9. čer 2011
zkusím dát fotky do alba, jestli mě Rudla nechá
evak99
9. čer 2011
@zubajda nazdárek, jak píše Rudík, napiš, co je u vás nového obecně..a zajdi častěji. je nás tu málo a tak se málo plká!!!! ]-( 😃
@kapr kači, mám tu teď mamku a navíc jsem zjistila, že jsme sportovní vozík nechali u našich. nevím, zda bych to s tím naším hartanem dala...ty jezdíš s janéčkem nebo s vozíkem? takže příští týden??? snad bude hezký počásko. je fajn, když můžeme být pořád venku. a kam za tebou mám na ty brusle dojet? není to stezka s horních měcholup do počernic?
@ruda tak až tam fotky budou, tak napiš, ať kouknem 😉 jsem strašná. já ti je vyfotila...včera jsem byla s B. v centru a objevila krásný obchod s šatama...jenže kam je využít, že? 😃
kapr
9. čer 2011
@evak99 já jezdím s janéčkem. od tebe by to bylo asi nejlepší 19 kou tramvají přímo až k nám, ale nevím, kde přesně v malešicích bydlíš. Nebo 177 busem na Vysočanskou?

Začni psát odpověď...

Odešli