• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@evak99 a kde máš ty šatky vyfocené?
Fotky jsou v albu
Neskutečné Barča bude mít rok... chystáte slávu?
10. čer 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr já bych asi přijela autem. bydlíme ve strašnicích, kousek od metra...tak někdy tenhle týden? středa nebo čt?

@ruda já su hrozná...jdu Ti je poslat na mail. no je to šílené jak to letí. Slávu velkou nechystáme. spíš si lámu hlavu, jaký jí udělat dort....co jsi dělala Rudíkovi?
12. čer 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 no ten to slavil na 4x, v ten den, kdy se narodil/ to bylo úterý, tedy letos středa/ jsme si zavzpomínali jen my tři, udělala jsem jen jemu minidortík, dole piškoty, na nich rozvařená jablíčka s pudingem a nahoře bílý jogurt a ovoce, v tom se popatlal, a sám do celý snědl a rozmačkal, moooc se mu to líbilo, byl fakt nadšený, fotky jsou v albu, v sobotu pak přišla rodina z mé strany, ti donesli dort, co dělala paní na objednávku, super, dobrý ořechový,ale to on nejedl, jen kousíček "těsta" , v neděli pak manželova strana a za měsíc pak s "klukama" co spolu děti venčíme, tři kluci, tři mámy a tři tátové a to bylo taky obžérství pro rodiče, každá jsme chystali něco, děcka měli spíš dárky a balonky...za fotku díky, stejně to už mám koupené, možná jsem mohla počkat, viděla jsem teď krásné a ty by šly unosit i normálně, tyhle jsou fakt moc sváteční..
12. čer 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak jak se máte?

@evak99 tak jak plánujete oslavu? Já se chystám píct dortík potahovaný hmotou a pro Kubíka nějaký bud jablečný,nebo jogurtový dortíček,aby mohl ochutnat. Jinak musím ještě nakoupit dárečky,ještě nic nemám.Pokojíček ted stojí,nějak nic nestíhám. :frowning2: Může te mí řict,jak to všechno děláte? A to mám jenom jedno dítě.:slight_smile:
15. čer 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nestíhám :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 tak tento týden jsme prokaučovaly tak příští :slight_smile:
16. čer 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek už začínám taky přemýšlet. udělám taky lehčí dort, nevím, zda ho Kuba bude, ale my určitě a uděláme oslavu s balónkama a tak.... už říkáme dětským hostům ať je veselo :slight_smile: Já kpoupím asi míčky do bazénku. Co ale dál nevím:frowning2: my tak jako nic nepotřebujeme:slight_smile:
16. čer 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek
@kapr ahoj holky, já taky nestíhám a to mám jen jedno dítě! :slight_smile: tak oslava byla ,ale zatím jen s "dospělýma" kamarádama - slavíme vždy narozky letní části naší party dohromady...a na Báru byli všichni milí, dostala 3 sady na písek:slight_smile: a spoustu dalších krásných věcí. S děckama bude oslava až příští týden, neb Bářin "nejlepší kámoš" je teď u babi v jižních čechách:slight_smile:) ale jinak jsem jí udělala dort - dole piškot, pak pudink a ovoce a želatina...dala jsem tam málo cukru, ale moc jí to chutnalo. od našich dostala dostala pískoviště a houpačku, od druhé babi peníze na odrážedlo a my jí koupili knížku a cd písniček. to jí baví:slight_smile: ale co potřebuje, tak kupujem průběžně...
@kapr tak jo příští týden, to už tu budu mít i sportovní vozík! kdy se ti hodí?
20. čer 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 myslím, že je mi to jedno. ale v pátek letíme na dovču, takže max do středy
21. čer 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr teda a kam letíte? nebojíš se tak malým prckem? Jinak si to moooc užijte!!!
21. čer 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda No jenom do Splitu:slight_smile: Tak jasně že se bojím, obzvlášť když letím sama a s přestupem. Ale tak snad to zvládnem. Je to v rozumné časy :wink:
21. čer 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr tak to bych nedala , sama a s takovým prckem bych nejela ani do Prahy :wink: , klobouk dolů, tak snad si to užijete a táta nejede???
21. čer 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barunce všechno nejlepšíííí
21. čer 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda No tak to my jsme cestovatelé :slight_smile: tak co bude to jako 3 hoďky v obchoďáku no. :slight_smile: a lety jsou oba cca hoďku tak snad to přežijeme. Taťka jede s našima autem. Já jsem zase měla strach z cesty autem.a museli bychom jet 2. Takhle jedeme jedním.
21. čer 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak před rokem jsem psala sms? no to to teda letí tak teď jsou na řadě Lucíkovci
21. čer 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr aha, tak to jo, to je jasan, že let je lepší, já myslela, že jedete úplně sami, to bych manžu doma nenechala...tak si to moooc užijte i za nás...
22. čer 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr všechno nejlepší Kubíkovi k narozkám! :slight_smile: to to letí, co? Kači, letíte až příští týden nebo tenhle? já jak sem chodím na přeskáčku, tak se v tom ztrácím... promiň. naprosto chápu, že letíte a nejedeš s malým autem, přijde mi to nejrozumnější. užijte si to moc, kdybychom se do té doby nestihli vidět! :wink:
@ruda děkujeme :slight_smile:
22. čer 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr Kubíkovi pšechno nejlepší k narozeninám. A at si tu oslavu krásně užijete všichni. HRozně to uteklo,že? Neskutečný:slight_smile:
24. čer 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 letíme příští pátek

@lucifirek děkujeme a nápodobně:slight_smile:
24. čer 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek
@kapr vy to máte nahusto, tak všem dětem, co oslaví ten klrásný první rok vše nej, hlacvně zdraví a ostatní už je....na nás všech
24. čer 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všechny vás tu zdravím.
Tak jsme dneska oslavili 1.narozeniny. Oslava byla menší,12lidí,Kubíček byl nadšený z dortu i dárečků,ani spát jít nechtěl. Tak po šesté padl za vlast. Bylo to fajn,ale je to neskutečné,jak to uteklo. Pokojíček už má také vymalovaný.Jen ho ještě dozařídit.
Přidala jsem fotoalbum s fotečkama.
Snad se konečně dostanu k tomu,abych vás dočetla.
Děkujeme za přáníčka.
3. črc 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr tak to vy už jste na dovči ne? Tak si to hezky užijte.Nás čeká dovča někdy v srpnu.Ale pojedeme autem.

Holky taky přihodtě fotečky z narozeninek. A jak jste si to užili?
3. črc 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak a je to a tak rychle nám už to bude utíkat, dnes minapsala kamarádka, že je podruhé těhulka a manža má narozeniny, mám prima den...
na fotečky kouknu, jak to půjde, dodělám oběd a naložím malého a ryby/prcka do postele, ryby do koření.../hezký den
4. črc 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu někdo?
7. črc 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Nakukuju každý den.:slight_smile: a nikde nikdo.

Tak dnešní poradna ve 12.měsíci 9800g a 77cm, zdravé batole :slight_smile: Dostali jsme injekci. Usnul v půl sedmé,pak v osm vstal,plakal,nakojili jsme a zase spinká. Teplotu teda zatím nemáme,ale asi mu není moc dobře.
Holky Evi a Kapříku,jak vy jste oslavili narozeniny?
Já jsem fotky přidala do albíčka.
7. črc 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek malý je teda šikulka, dort fakt nádherný, jsi talent, obrázky v pokojíčku neskutečné, jestli jsi to malovala ty, tak klobouk dolů, se můžu s těma svýma křemílkama zahrabat.. a celkově to máte doma moooc hezké, voní to novotou už přes fotku :grinning:
7. črc 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda děkuji za pochvalu.Máte taky krásné obrázky :-¨) Jsem zvědavá,jak dlouho to vydží bez uhony. Jako nepočmárané,polité a pod....
8. črc 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no malý už "čmáral po zdi" naštěstí jen kostkou, ta nemaluje, takže je to otázka chvilky... právě jsem dodělala pořádek v hračkách, ulomené a z půli ztracené do koše, miminkovské do krabice, v zápětí mě to zase rozházel....
9. črc 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ruda tak to mi něco připomíná,rozbordelené hračky ho nezajímají,ale jakmile to zučnu uklízet a dávat do bedny,tak ho všechny hračky zajímají a nutně je potřebuje. :grinning: Je to všude stejné.
9. črc 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifirek tak tak.. nejvíc ho ale zajímají věci, co se dětí netýkají, z nich pak nejvíce ty zakázané, taky pořád něco někam schovává a vyhazuje do koše... jsou to kvítečka, taky se naučil vylézt na gauč, to by ještě šlo,ale on z něj vyleze na okenní parapet.. kdybych to nestihla, tak spadne.. tak jen naháním...trdélko moje nemá rozum a strach...
9. črc 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek