• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Luci, znáš hotel Podlesí u Sněžného? mělo by to být někde ne úplně daleko od Žďáru se mi zdá... jedeme tam na prodl. víkend
9. črc 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda jsou ty děti všechny stejné.A kluci obvzlášt.Teda chlapeček od kámošky je takový,že kam ho posadíš,tam ho najdeš. Tak to bych taky nechtěla. PRoswtě to musíme přežít a zase ted je to nejkrásnější období. Je to s ním fajn,když má dobrý den. :slight_smile: Hotel Podlesí znám,před několika lety jsem tam byla na tanečním víkendu.Je to tam pěkné mají tam vinárničku,krásnou,bazén a nádherné prostředí.
10. črc 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek fajn, díky moc, podle fotek, mě to taky zaujalo...
Taky bych nechtěla kluka, co sedí jak pecka, měl by mít nožky od modřin a sem tam bouličku na čele :slight_smile: , taky jsem dnes / a ne poprvé/ říkala, že tohle období je úžasné, jsou tak roztomilý, když šlapká vedle mě jako trpaslíček a něco si brebentí, no a když vidím chlapa jako horu, jak vede prcíčka za ruku a debatuje s ním, mám až slzu dojetí...
10. črc 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ruda
@lucifirek ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. omlouvám se. ale je to teď nějaký hektický. Rudí, v podlesí jsem byla letos v dubnu, kamarádka se tam vdávala a jet totam moc hezký. jinak my byly teď s mamkou a barčou minulý týden na šumavě a manžílek jel sám na hory, aby nabral sílu. my si to úžasně užily, bylo tam dost dětí, tak se Bára vyblbla. Luci, opožděně přejeme Kubíkovi všechno nejlepší k narozkám...jdu vás dočíst a slibuju, že budu chodit časstěji. jo Luci a jak je to u vás se spaním? my dali barču do jejího pokojíku a je to lepší, většinou spí až tak do 4-5h, pak si jí beru k sobě. přes den teda sama moc nechce, ale zase když usne, tak si jdu na chvíli něco udělat. a teď jsem si zvykla si k ní lehnout a číst si...
11. črc 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, krásný fotky nový máte...musím taky nějaký přidat...já jsem hrozná, nedávám ani na fcb. užívejte letní dny :sunglasses:
a kapřík tady asi teda nebyla, co?
@kapr už jste zpět z dovolené? co narozky Kubíkovy? :wink:
11. črc 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Ahojky Evi. To je fajn,že ses přišla podívat. Dovču jste si tedy patřičně užili všichni podle představ:slight_smile: My se těšíme na moře. A taky by mě zajímalo,jak zvládli dovču Kapřík. A jak oslavili narozeninky. A také jak vy jste všechno oslavili:slight_smile:
No a k tomu spaní,se to pořád mění.Měli jsme už celkem zajetý režim,že vstával kole 5-6 za dvě až tři hodinky byl unavený,tak spinkal dopoledne ccca 1,5-2 (což je uspěch,po těch půlhodinkách) a pak chodil spát tak kolem druhé -třetí odpoledne a to už jen tak max.hodinu. Ale poslední tři dny vstává pozdějí,tím pádem spánek a celý režím jídel je posunutý a večer,i když byl třeba v sedm osm unavený,tak usnul až kolem deváté,půl desáté. Tím pádem toho večer už také moc neudělám.No uvidíme,jak to bude dál.Dneska jsme vstávali dřív a ted spinká.
A jak vy jinak? Už Baruška ťapká sama? Kuba od desátého měsíce kolem nábytku a za ruku,ted i za jednu.Ale pustit se teda nechce. Celý den něco mele a povídá,ale nic konkrétního mu rozumět není. Jen u jídla M?nam,mnam a mama. :grinning:
12. črc 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no už se nám stýskalo...
Kapřice si to určitě taky krásně užili..
U nás teda dnes po dlooouhé době pochvala, spát šel o půl deváté večer, vzbudil se 6:15 a to by už byl vzhůru,ale zkusila jsem se ještě uložit a vstával v nesjkutečných 8:50!!!, přes den spí už moooc dlouho jen jednou/ tak od 10ti měsíců, ale zase pořád od 12:30 do 16 někdy až 16:30 :sunglasses: , občas jdu i budit... jak položím, tak odcházím a on usne sám, večer i přes den, tak jsem spokojená..
Díky za info o Podlesí... už se těším, tak snad nepolezou zuby, nebude pršet...
12. črc 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda Kači, ty jsi holt měla vždycky spáče po Tobě!:slight_smile: :wink: to nám se s Luckou o tom může jen zdát. no určo vám ta dovolenka vyjde a bude klídek!:slight_smile:
@lucifirek Luci, a jak jste slavili vy? dort byl překrásný!:slight_smile: jedl ho Kubík? Bára moc ne :sunglasses: Bára zatím chodí jen kolem nábytku, je v tomto trošku pozadu, ale povídá už hodně a spoustě věcí rozumíme. I ona potvora už rozumí skoro všemu. :slight_smile: už se před ní nesmí jen tak říct, že až se nají, půjdeme ven za dětma, to už pak není schopná dojíst a dere se ven! :slight_smile: jinak jí pořád dobře, takže mám radost. jen už touží po našem jídle a manžel zase nechce, abych vařila podle báry, tak je to u nás teď trochu hukot. a je to teda docela bojánek ta naše holčička, na všechno nové se dívá nedůvěřivě a někdy i brečí....kam jedete k moři a kdy? v dobrém závidím! my si řekli, že letos moře ne, že bychom z toho nic neměli ani my ani Barča. Ale chystáme se do RAkouska do Alp, do místa, kde to máme moc rádi, jezero, stezky na inline, golfík, výborný stezky pro kočárek...bude to labůžo. no a pak už "jen" bráchova svatba! :slight_smile:
12. črc 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 teda Evi, tak to já spíš závidím to Rakousko... bere mě to víc, jak moře, dáš mi odkaz nebo písni kam jedete...
No, mají být bouřky a ochlazení, zase to bude vyhovovat manželovi/ ostatně je to jeho dárek.../ zašla jsem raději do lékárny pro flastry, desinfekci na kolena, gel na zuby a Smectu na průjem, taky Fenistyl.. no snad to nebude třeba...malý je zase dost fyzicky zdatný a nebojí se,ale kecat se mu moc nechce, teda brebentí ,ale čert ví o čem, ale rozumí krásně... jen je to paličák... stáhla jsem fotky do noťasu, tak pak sem nějaké hodím...víte, jak je to s časem :wink:
12. črc 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda Kači teda takovéhle spinkání jen tiše závidím. To u nás tedy fakt nehrozí.

@evak99 Evi takže to je jak u nás. Kuba se sám také docela bojí,jinak létá jako frčka a když něco zahlédne,tak to je frkot. Oslavu jsme si užili a asi i Kubíček, protože nechtěl jít ani spát. Dortík jsem dělala piškot,marmeláda šlehačka. A trošku ochutnal piškotu,ale tu hmotu jsem mu nedávala. Je to ted strašný mamánek,beze mě ani ránu,takže je to dost složité.Jen jak zvednu zadek,tak ječí a bojí se,že odejdu pryč.Takže si asi dovedeš představit,jak člověk stíhá,co má.K moři pojedeme do Chorvatka do Omiše,tak jsem zvědavá,měla by byýt i písečná pláž. Tak uvidíme,jak to všichni zvládneme. A vy do Rakouska,to bude krásné,to teda taky závidím. Super dovča,krásná příroda,jezera. A můžete dát i Laa tam je to prý také hezké.My jsme tam ještě nebyli.
13. črc 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda taky potřebuji dokoupit zásoby do lékárničky na dovču,at jsme připravení.
13. črc 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek vidíš, Laa je kousek a taky jsem tam nebyla, laa jsme projížděli,ale asi jsi myslela termály..?tak se "balím" zatím jen tužkou a s papírem, dělá se mi to pak líp, jen odškrtávám, všude bordel,ale chodíme jako pěna, malý nemiohl usnout, přes hodinu, snad je to jen dusnem a neleze mu 4 čtyřka, to by mě piclo, zrovna na výlet, zduřené a červené to má,ale jemu lezou zuby viditelně děsně dlouho 1-2 měsíce...než to praskne.Má se i ochladit,ale snad jen příjemně a bude nad dvacet...hic taky být nemusí, to manža nenávidí...
13. črc 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nestíhám, ozvu se po narozkách :slight_smile: tj příští týden papa
13. črc 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr ozvi, už se na tebe těšíme :slight_smile:
@lucifirek a kdy jedete Luci? to bude nádhera. uvidíš! Jen aby nebylo moc horko...Jinak u nás stejný, řve, když odcházím, taky nejsem schopná nic udělat. na balkon, když věším prádlo, leze se mnou a leze si sem a tam...prostě pořá se mnou. ale co, jsem ráda. jo jo do lázní v laa jedeme příští víkend s kamoškama a dětma, bo budem na jižní moravě, tak se tam chcem vypravit. :slight_smile:
@ruda tak si to hezky užijte Kači. :wink:
14. črc 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 díky, zdravím z Podlesí, malý už 2,5 hodiny spí, dali jsme si obídek a datluju u latté,ale taky se tu vzteká u jídla, nakonec jsem přišla na to, že má úplně napuchlou dáseň a dnes ráno už jsme tam nahmátla jeden vrcholek čtyřky, namazala jsem Calgelem a spí, tak snad bude hodný, lidí je tu málo, tak klídeček, bazén máme od šesti do sedmi jen pro sebe, je teploučký a malý je v něm jako čert :grinning: , venku to sice moc nepálí,ale přesně dle přání manžela, horko nesnáí, neprší, na výlet prostě ideální, venku bych se nekoupala,ale to je vyřešeno vevnitř.Byli jsme na Perštejně a Vírské přehradě, zítra asi koukneme do Žďáru...tam to asi někteří znají, že Luci... je tam někde rozhledna, tak zkusíme vyšlapat s beccem nahoru... :stuck_out_tongue_closed_eyes: pááá
15. črc 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda ahojky,to je škoda,že teda zrovna zítra máme našláplý program.Musím nasbírat rybíz,uklidit a odpoledne máme firemní akci s rodinami.
Rozhledna je tu na Rosičce,je to směr na Jihlavu a pak se odbočuje v Nov.Veselí. Jinak pokud budete ve Ž%dáře ,tak Zelená hora a kolem je ted udělaná nová poznávací stezka. Je to pěkné,je to přírodou lesy a mají tam udělané vyhlídky,kolem rybníka apod. Tak kdybyste chtěli.
Já musím letět,chce se mi šíleně spát.
15. črc 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek ahojky, jsme z5, dali jsme jen tu Rosičku, vylezla jsem i s malým v becu :stuck_out_tongue_closed_eyes: zbytek jsme nechali, malému lezly zuby, bylo dost horko a výletili jsme už dopoledne, tak to bylo jen na skok a pak hned za Žďárem ten první rybník, je tam socha od Olešniaka, či jak se jmenuje, lev a orel, má to moc hezky udělané...pak jsme spěchali na večeři a bazén.. jsme v pořádku, pak snad hodím foto...
17. črc 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda Ahojky, těch soch od Olšiaka je tu více v okolí a dá se to všechno obejít.Tak to můžete absolvovat příště. A ve škrdlovicích u nového hotelu jsou hroši v kašně a otevřeli tam novou restaraci.JSi dobrá,že jsi vylezla na Rosičku,já teda ne,bojím se výšek a jak tam jsou děravé schody,tak to nedávám.
Asi přijde zase nějaká přehánka,najednou se šíleně ochladilo.
Já dneska zpracovala kýbl rybízu a mám dvacet skleniček marmelády.
Malý dneska visel jen na mě a k nikomu nechtěl:Tak si ho tatka vzal odpoledne na kolo a vůbec jsem mu najednou nechyběla a byl naprosto spokojený a hodný. Tak tobudeme muset dělat častěji,at si zvyká.
17. črc 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jo, jak nás prcci nevidí, jde to, jak jsem v dohledu, tak je to MAMAMAMA...tady se to ani nehne, je tu dusno a teĎ o třičtvrtě na jedenáct je přes 25st.... příště projdeme víc... dobrou a s rybízem jsi dobrá, ten už mám ve skleničce, tady je to dřív, chystám se na meruňky
17. črc 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda my letos merunky nemáme bohužel. Ale taky by se hodila marmoška. Kuba dneska neskutečně usnul v sedm.Tak jsem vygruntovala celý byt. Ted upekla šátečky z listového těsta s náplní z brokolice,ricotty,česneku a sýra. A zkouším kedlubnovou polévku,ale teda nevím nevím. :slight_smile: už jsem uplně zapomněla,kolik toho večer člověk stíhal,přez den to s Kubou nedávám,když nespí v posteli. JInak je to pohoda,to člověk stihne.
18. črc 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek
@ruda ahoj holky, luci, závidím, že pečeš, my máme doma teď pořád výheň, tak mám zákaz pouštění trouby.
:slight_smile:
rudí, výborně výletíte. :wink: ten krýtý bazén v otm hotelu je fajn. my to měli takhle na té šumavě, kde jsem byla s mamkou. měly jsme ho jen pro sebe my tři abylo to super. my tu dnes měli opožděnou oslavu Bářiných narozek a svátku její sestřenice a kamaráda...takže děti řádily. jsme to tu pak úklízeli i s manželama, jak diví:slight_smile: o víkendu jedem do Mikulova na vínko, tak už se moc těším. bude to sraz s kámoškama z bývalé práce...a pojedem do těch laa lázní :slight_smile:
18. črc 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jo Luci, taky s ní přes den nic neudělám, luxuju zásadně, když jí uložíme do postele...no prostě děs běs. dneska jsem brambory škrábala na 6x, pokaždé, když začne bekat nebo se mi věšet na šaty, tak k ní jdu, najdeme jinou hračku a pak zas rychle oškrábat 2 brambory:slight_smile:) ale jsme šťastné, že je máme broučky naše. však vzpomeňte na naše trápení, když jsme je neměly! :wink:
18. črc 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jsou to neposedná zlatíčka... Rudla teda u vysávání rád asistuje, jde to sice pomaleji,ale jde to, tak to v pohodě, jen schody s ním raději ne..no jinak v kuchyni chce taky vše pomoci,ale nic pro něj není vhodné, tak to je nemožné, když stihnu, uvařím zeleninku večer nebo aspoň nachystám...
@evak99 v Mikulově to mám moc ráda, je tam nádherně, Laa moc chválí, já tam ještě nebyla, bývá tam dost lidi,ale teď v horku asi ne, mají to dobře vymyšlené, nepustí víc, než je kapacita, až přijdeš na řadu, zavolají ti...u nás by šli po prachách a byla by hlava na hlavě :grinning:
Miláček má bohužel rýmu,asi jsem to přepískla s nahulkováním na dvoře,ale nahytý je šťastný a bylo teplo, možná to vystupování z auta, zpocený a ofoukne/ i z kočárku/ teplotu nemá, nálada fajn, v noci se budil,nemohl mít cucek/ nejlepší kámoš aspoň na spaní/tak jsem se rozepsala... :fearful:
19. črc 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nové fotky v albíčku
22. črc 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda tak jsem na Tě myslela, byli jsme i v Lednici. Barča si tam krásně pospala:slight_smile: a vím, že tam jezdíte s partičkou na výlety, co? no Mikulov paráda, viděla jsem příbuzné po 20 letech:slight_smile: sraz s kamarádkama taky super. No a Bárča má od včera večer teplotu, celý den a já nevím z čeho. Zatím nekašle, nesmrká...jen má teplotu, je spavější a protivnější. :frowning2: ach jo...tak snad to přejde. já jedu o víkendu pryč a máme tak přestat s tím kojením....jsem z toho celá nesvá. jdu se mrknout na nové fotečky :slight_smile:
@lucifirek @ kapr všechno nejlepší vašim Kubíkům k dnešnímu svátku! :wink:
25. črc 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 zuby...snad...
@lucifirek taky přejem vše nej k svátku...
26. črc 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, nějak sem fakt nikdo nechodí,ale chtěla jsem se pochlubit, že Rudíčkovu fotku zase vybrali v Máma a já mezi vítězné :grinning:
29. črc 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda Ahojky ruda, tak to moc gratuluju, a je to zasloužené, protože se vám Rudík opravdu povedl, je jak děcko z reklamy. :wink:
29. črc 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@puna13 ahooooj, moc děkujeme, tebe jsem "neviděla ani nepamatuju"... jak je?
29. črc 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda já chodím teď do diskuze IUI, protože už jsme byli na dvou a dneska na třetím, tak mě čeká 14 dní, mých nejdelších 14 dní čekání :slight_smile: tak drž palečky aby to konečně dopadlo, protože jsme oba v pořádku :slight_smile: .
29. črc 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek