• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@puna13 budu na vás mooooc myslet a určitě dej vědět, budeš tady potom s nejmenším prvorozeným prckem, dáme rady,jak budeš chtít :grinning: tak se opatruj a mooc na tebe/vás myslíme
30. črc 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítězná fotka na téma:voda, to je moje
30. črc 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ruda moc ti děkuju a určitě se sem zastavím pro rady, už se na to těším až to bude :wink:
30. črc 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@puna13 jasan a pak ti to poletí jako z kopce, pořád tomu všemu nemůžu uvěřit a jen koukám na fotky s otevřenou pusou, jak se mění a jak to utíká...tak dlouho jsem čekala a každé čekání na čárku byly muka a teď to s ním utíká ... poradíme, jen ať to konečně klapne, myslím na tebe, za 2 týdny testíš? nebo už dřív?
30. črc 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda měla bych testit tak za dva týdny, tak uvidím, teď mě bolí pořád jen břicho a v kříži, jinak vše ok :slight_smile: , no já koukám na fotečky i ostatních a ještě "nedávno" jste byly čekatelky na // a teď šup a za chvilinku už budou "mimča" chodit do školky, ten čas tak letí a nejvíc to člověk vidí právě na dětech :sunglasses: , a hlavně za ty nervy to opravdu stojí :dizzy_face: , ten výsledek myslím :grinning:
31. črc 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@puna13 to si piš, že stojí, tak bojuj a odměna bude nepopsatelná :grinning:
31. črc 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@puna13 Zdravím a držím moc palečky :slight_smile:)) a těším se že to klapne :slight_smile:
2. srp 2011 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@puna13 tak jak???
15. srp 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tady je účast :slight_smile:))
16. srp 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr :slight_smile:
my se ozveme až po dovči:slight_smile:
16. srp 2011 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holčiny, tak zase nic :frowning2: , tak beru ode dneška zase clostík a jdeme do dalšího IUI a ještě si necháme udělat imuno a genetiku, než se pustíme do 3. IVF :slight_smile: , až bude zase něco nového tak se ozvu. Tak se mějte moc krásně a užívejte míma dokud to jsou prďolky malinký a chtějí se ještě mazlinkovat :slight_smile: Pa
16. srp 2011 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@puna13 :confounded: :frowning2: :unamused: to je mi moc líto, super, že jedete dál a že čas na čekání na IVF zkoušíte vyplnit IUI a štěstí se unaví a bude to...drž se a určitě se ozvy, snad s // nebo // // :grinning:
17. srp 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda :grinning: :grinning: díky moc :wink:
17. srp 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@puna13 tak jak to vypadá puno? držím moc pěsti. :wink:
@ruda no já tu dlouho nebyla. byla jsem na osamělém víkendu s holkama, přestali jsme s kojením a vyšlo to dobře. Bára to mlíko z lahvičky má ráda. sice mi občas šahá na prsa, když je unavená a chce se uklidnit, ale ví, že v nich mlíčko není, tak je jinak v pohodě. teď jsme na dovolené na horách a zítra se vracíme. v sobotu má brácha svatbu, atk bude hukot, ale už se těším. jo a myslela jsem na Tebe, koupila jsem si na tu svatbu šaty. představ si, že ve vel. 36! sice mám pocit, že jsem nic neshodila, ale ty šaty mi padly jako ulitý, tak mám radost. koupila jsem si k nim i boty, tak mám zase něco nového, co se bude dát použít i později až půjdu do práce. navíc ty šaty jsou zase takový univerzální, když si je vezmu na večeři, tak budou stejně dobrý jako na svatbu...teda ne že bychom na nějaký večeře teď chodili.. :slight_smile: jinak Rudík je krásnej. díky za info o fotkách :slight_smile:
@lucifirek co dovolená, jak bylo u moře? a co Kubovo spaní? Bára už spí líp...jen to nechci zakřiknout!
@kapr jak se máte? dlouho jsi tu nebyla...co Kubík?
22. srp 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@puna13 tak teď jsem si to přečetla. je mi to líto, ale nevzdávej to. však my všechny tady jsme příkladem toho, že se to jednou musí prolomit a zadaří se! držím moc pěsti :slight_smile:
22. srp 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Evule, tak šatky vyfoť , ať se pokocháme, no vidíš, dětská velikost :grinning: , svatbu si užijte, počasí vyšlo, tak snad vydrží, i když trošku chladněji by taky bylo fajn, to zvládnete, malá je šikulka bez kojo...
23. srp 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@puna13 držím moc palečky a nevzdávej to :wink:
29. srp 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.Tak včera ráno jsme se vrátili z dovči. Byli jsme v Chorvatsku v Omiši. Dovča super,teda šílená vedra. Kubovi se tam moc líbilo,ráchání ve vodě a tak. Cesta trvala 13 hodin. A jeli jsme na noc,tak to docela dal. Při cestě mam spal až do rána,jednou jsme po cestě kojili. Až na magistrále byly kolony a to už byl protivnej a řval,tak jsem s ním šla pěšky vedle auta. A po cestě domů řval asi hodinu v kuse.Ale pak usnul a spal až téměř domů.
Evi spaní na dovči super,teda spal přez den dvakrát a chodil spát kolem desáté půl jedenácté.Jiný režim než doma,chodili sjme do města.Ale aspon ráno vydržel do půl osmé,osmé hodiny. Vstával na kojení většinou jednou. Takže super. A doma taky spí už celkem dobře. P5ez den jsme spávali jednou a večer chodil kolem osmé a jednou za noc kojení. Takže se to už dá.Jen si ted musíme zaběhnout zase režim.
Já běžím zdolávat ty hory prádla a krámů a uvařit.Přihodím pár foteček.
Ahojky.
29. srp 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek teda super, že vám to klaplo, mylý je šikulka , prima a na fotečky se mooc těšíme
29. srp 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem konečně přidala fotečky.
Jinak jsem volala na Unicu,plánovali jsme,že bychom ted na podzim šli na KET.Ale vzhledem k tomu,že ještě kojím. Tak ne.Prý musím nedřív přestat a dát si tři měsíce pauzu,pak můžeme dojet. Tvoři se prolaktin,tvoří se nižší sliznice a embryjka by se špatně uhnizdovala. Tak jsem zvědavá,jak zvládneme to nekojení.CHci koupit nějaké mlíko a vyzkoušet,zda ho Kuba vůbec bude.
5. zář 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak se máte všichni ostatní? Kapřík tu dlouho nebyla.
5. zář 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 a jak vy? Kojíte ještě?
5. zář 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy jste tu kočky taky nebyly:slight_smile: My teď byli pořád pryč, nebo venku. Tak na PC nebyl čas. Jinak jsme začali chodit. Sice tak cca 10 kroků, ale pořád. Ještě teď jedeme na týden na jih a pak už budeme hnít doma. Mohli bychom třeba Evi na ty brusle :slight_smile:))
Jo a dnes jsem si koupila svetr XS - S ale není to váhou :slight_smile:))))
5. zář 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr ahojky :slight_smile: To víš,je potřeba užívat hezkého počasí,dokud je,v Česku si ho moc neužijem a za chvíli bude zase hnusně. Tak to gratulujeme k prvním krůčkům.Kuba udělal samostatné krůčky na dovolené a přešel třeba jejich obývák a ted doma se mu zas nechce.Je to poseroutka:slight_smile: Tak si užijte na jihu a budeme se těšít na novinky.
A jak jsi to myslela s tím svetříkem :wink: :slight_smile: ?
6. zář 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr no já bych ráda kapříku, už jsem Ti chtěla psát i sms. takže až tu budete, napiš, my už tu teď budem pořád :slight_smile: gratuluju ke kubíkově chození. Bára se rozešla zač. srpna na dovolené, najednou přešla kuchyň a od té doby chodí. Jen teda když je unavená, tak padá...ale je to legrační, chodí, jak paní radová. :slight_smile:
taky sem choím míň, ale neznamená to, že na vás nemyslím. jen jsme teď hodně venku, tak nestíhám...
@lucifirek luci už nekojím, přestala jsem zač. srpna, jak jsem jela s holkama do toho londýna. bylo to taky kvůli odstavení a povedlo se. Báře nechutnal nutrilon, tak pije bebu a ta jí jede. zatím jí má 3x denně, večer, tak v 5h ráno a v poledne než jde spát. nevím, zda to není moc, ale na krabici nepíšou, kolikrát denně se má dávat, tak nevím. tak to jste tu dovču zvládli krásně. musím se mrknout na fotky! :wink: jak se jinak máte? Bára už začala spát jen 1x denně a dokonce (klepu na dřevo) začala min týden usínat i přes den sama v postýlce, tak snad jí to vydrží!
@ruda jasně, až budou fotky ze svatby, tak hodím...jen já blbec na svatbě sice měla sůvj foťák, ale nevyfotila jsem nic, neb byl hroznej hukot. nejdřív s našima holkama a pak jsme zas tančili a zpívali :grinning: jak to jde? masíruješ? :wink:
6. zář 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 masíruju občas,ale jsem naplno v práci, momentálně po noční, tak se zaučujeme,ale jde to skvěle, naši jsou nadšení, Rudík má disciplínu, je totálně bezproblémový a dělá na tuty přesně, co řeknu, jak má svůj režim a dodržují ho, tak to jde, dnes v noci hlídala máma u nás, zrovna jak na potvoru jel muž na služebku a já v tomto týdnu sloužím pořád,ale jde to, tak snad to vydží, dnes spal od 20:15 do 9:25 s jednou pauzou na mléko :grinning: mějte se a užijte babího léta ( :sunglasses:
7. zář 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Kači,ty jsi teda dobrá,že makáš naplno.To teda obdivuju.S pomocí rodiny se to dá.Nám malého hlídal někdo jen asi dvakrát,když spal.Ale jinak není ani kdo.
8. zář 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no bez našich by to nešlo, manžel byl navíc celý týden na služebce, máma u nás i spala, jak jsem měla noční... zítra jdu na den, tak už bude s tátou, už se vrátil.. na služby je to jiné, než každý den od rána do čtyř...,ale fofr to je, po noční jsem jak magor :grinning: no divoký týden za mnou, zbytek měsíce bude lepší. zvykneme si všichni a já jsem v práci fakt ráda, dělám to, co mě byví a nabíjí...doma bych zcvokla :wink:
9. zář 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda to jsi dobrá Kači. obdivuju Tě :wink:
@lucifirek jojo Luci, jsme na tom s tím hlídáním stejně. Pohlídaly nám asi 3x kamarádky, když jsme šli s manželem večer někam ven...ale je to sporadicky. Naši jsou daleko a tchýně, když přijede, tak si malou vezme tak na 30min ven, ale víc ne. Od čtvrtka zase začínám chodit na to cvičení s hlídáním, tak se moc těším. :wink: a dohodli jsme s manžou, že si musíme zase určit každý jeden večer v týdnu, abychom mohli chodit sportovat. přes to léto se vžddycky všechny zajeté pořádky rozpadnou :slight_smile:
13. zář 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 zajeté pořádky jsou prima věc, bohužel u mě padají službama a tátovou nepravidelnou prac. dobou / OSVČ/ jsem po noční, utahaná jako kotě, byl u nás mimibazar, tak táta hlídal a já "nakupovala, mám spoustu věcí, fakt hezkých NEXT a podobněza 730 Kč., tak to důkladně peru, jen jsem chtěla overal a ty byly fuč, tak máme aspoň podzimní bunky a mikiny a lacláče, rifle, manžestráky, košile... snad mu bude aspoň většina velikostně...,ale ale nerisknite to za ty peníze, krásná vyteplená NEXT mikuina za 90 Kč. je asi nejdražší věc, krásné skoro nenošené mikiny a košile za 30-50, tak snad něco padne.., já taky padnu,malí usíná, dopékám lasagně, najím se a padám zalehnout, čeká mě 4boj denní, denní volno noční, noční... a pak hurá dovolená a 10 dnů pohov, tatry, žůžo labůžo, kolega nás zve a platí hotel , tak si to užejeméééé :grinning: mějte se
Jo a taky bych ráda oprášila jógu,ale lozí tam prej i manželova bývalka a tu já fááákt nemusím :angry:
14. zář 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek