• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@ruda o jsi krásně nakoupila! taky tak nakupuju, u kamarádky, co má větší holčičku. já totiž nerada nakupuju, tak pro mě je fajn, že už to někdo za mě vyřešil :wink: Bára má rýmu, tak je to otrava, poštípal jí komár, takže má chudák půlku obličeje poďobanou a do toho se šíleně oprudila, asi jí to dost bolí, protože pláče, když jí přebaluju, takže u nás fakt hrůůůza. :frowning2: a to nemůžeme za žádnýma dětma, tak to mě s ní asi hrábne :confounded:
doufám, že se máte fajn a zvládáte vše podle plánů :wink:
18. zář 2011 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 chudáček Barborka, to je mazec, Rudla, jak je poštípaný,má to červené i tři týdny, naštěstí se neškrábe. Na opruzení zkus Sudokrém, mám dobrou zkušenost...na rýmu stříkám vincentku junior ve spreji a taky to pomáhá, měl ji jen 3 dny... tak ať jste brzo v pořádku!!!!
19. zář 2011 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, tak vas sem tam procitam ale nestiham psat :slight_smile: koukam ze se mate vsichni dobre deti jsou vsechny krasny a bajecny ...... ja se chystam na svuj prvni KET a jelikoz mame zamrazeno jen 2 embrya tak asi i posledni, doufam ze to vyjde a nebudu muset podstupovat zas cele IVF
28. zář 2011 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ruda tak už je dobře. rýma odezněla, ale měla jí snad 10 dní. no a já jí chytla od ní, takže nádhera. bylo nám oběma blbě, měly jsme teplotu a manžel chodil děsně pozdě domů - má teď strašně moc práce, tak jsem si přišla, jak svobodná matka :frowning2: žádný děti k nám nechodily :cry: ale teď už zase řádíme na hřišti každý den :wink:

@hypo tak držím palce. taky by se mi už do celého ivf nechtělo. my už ani zmrzlíka nemáme...takže jsme nahraní. ale určitě 2 embrya budou stačit, uvidíš. Necháš si je vložit naráz?
29. zář 2011 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 ahojky, chcem jen jedno, uvidime jak budou vypadat kdyz je rozmrazi....
30. zář 2011 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@hypo Ahojky, budu držet palečky... my máme naštěstí 12, tak snad kdyby jsme chtěli.. zatím nechceme...vám hodně štěstí
@evak99 tak hlavně, že je to za váma... taky manžu skoro nevidím a večer jen tupě hledíme na TV a jsme oba k.o. mám dnes a zítra noční, tak buď budu v práci nebo víkend prodřímu za pochodu,ale snad se mi podaří zvládnout nedělní plavčo...
30. zář 2011 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojííík. Jsem tady nová. Chodím s manželem do Sanatoria v čb. První pokus nevyšel a tak jdeme v listopadu na druhý. Jaké máte zkušenosti? Romana
30. zář 2011 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík
30. zář 2011 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
30. zář 2011 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca25 Ahoj Romčo, zdravím, bohužel nepomůžu, byla jsem ve Zlíně...
2. říj 2011 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojek kočky, hlásí se jedna ostuda :slight_smile:
Už sem moc nechodím, tak se nezlobte že nepíšu.
Jinak u nás vše OK. od 3.9. chodíme a na hřišti nás baví jen klouzačka. Písek ani omylem. Tak je to makačka.
Co se zdraví týče tak relativně ok. Jen budeme asi exematici. Kuba má pořád něco. Nějaké pupínky, nebo vyrážku. Momentálně na zádech a pořád se to rozlézá. I ho to svědí. Takže zítra zas půjdeme k dr. Už si přijdu jak blázen. Ale asi si řeknu ať nás pošle na kožní. Už to nikam nevede.
Chjo. A co vy? jak se všichni máte?
2. říj 2011 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca25 ahoj, držím palečky a já sice taky nechodila v ČB ikdyž jsem z JH, ale kamarádky referovali jen samá pozitiva. Tak jen do toho :slight_smile:
2. říj 2011 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Kači malý Karlos je už velký Kuba :slight_smile: je fakt, že lepší je, když v klidu sedí na písku,ale to je v tomto věku vždy jen na chvilku... snad se exémky upraví a bude zase dobře, měj se fanfárově :slight_smile:
3. říj 2011 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
můj výtvor
4. říj 2011 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kapr z toho ekzemu si nic nedělej my ho máme také. Jak se změní počasí,nebo zvýší teplota,rýma,hned se to zhorší. Zrovna od srpna nám rostly čtyři zuby nahoře,ted čtyři dole. A už skoro měsíc máme pořád večer zvýšenou
teplotu 37,5. Tak jsme minulý týden byli na krvi a dostali jsme sáček na moč.Nic mu teda nezjistili,jen málo železa,tak dostal kapky.ALe teplotu má pořád a tak nevím,co s tím.
JInak my se máme dobře,pronajali jsme si zahrádku a tak ted kmitáme tam,abychom to dali do zimy do nějakého stavu. S Kubou je to taky problém,protože co s ním tam že? Chvíli si vydrží hrát s bábovkama,ale za půl hodiny ho to nebaví,takže práce jde pomalu.
Teda a jinak obdiv za kaŤata,to bych nezvládla :slight_smile:
5. říj 2011 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr jinak nám na ekzem pomáhá nejvíc koupel v syrovátce,v zimě to jediné pomohlo. Dá se koupit i sušená,tak dávám na jednu koupel celou krabici,stojí cca 30Kč.
5. říj 2011 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek faaakt? no my dostali zase olejíček a jinou mastičku. Taky mu dávám zodak a vypadá to, že se to lepší. Tak uvidím.
Pořád si to drbe chuděra :frowning2:
5. říj 2011 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr My ted dávali Fenistyl kapky a příště mi prý už dají nějaký sirup a nebudeme muset dávat třikrát denně. My máme olej do koupele Linola. A mažeme excipialem lipo lotion. Jinak je dobré i Linola mléko.
Ta syrovátka nám fakt pomohla nejvíc,měli jsme čerstvou od známého,ale ted koupeme v té sušené.Jen mi ten známý přepočítával množství látek a je potřeba dát celou tu krabici 400g na jedno koupání.
5. říj 2011 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca25 tak já bohužel poradit nemůžu.
5. říj 2011 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek my dáváme Zodak a olej máme taky ten samý a emulzi Excipial U Lipolotio :slight_smile: takže to je asi to samé, ne? a kde tu syrovátku kupuješ? To ho vykoupeš a pak osprchuješ? nebo jak
5. říj 2011 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr nám ji vozil známý z mlékárny. ALe takhle čerstvá asi bude pro vám těžko dostupná. Ale zabírala nejvíc. Nevím,jak na tom bude ta sušená,my ted jsme celkem v pohodě a nemá žádná ošklivá ložiska. Já ji koupila sušenou,bud ve zravé výživě a mají ji u nás v Albert hypermarket-u takových těch trvanlivých mlík,koktejlů a pod.normálně v regálu. Je to 400g. Dát do vody a právě nesprchovat. Nechat na kůži volně uschnout. Tak jako ten olej.
Nebo je možné,jestli má třeba jenom nějaká škaredá místa.Tak si každý den trošku namíchat a jenom potřít vatičkou. Když jsme koupali každý den,tak nám to uplně během tgýdne zmizelo
5. říj 2011 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek a to na něm nezůstane nějaký škraloup? On má pod kolínkem zezadu a na zádíčkách jak končí plínka. A pár flíčků na zadečku.
Zatím mi to přijde pořád stejné. a chudák se furt škrábe :frowning2:
6. říj 2011 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr :grinning: ne nezůstane :slight_smile: Ale pokud se ti ho nechce koupat,tak zkus potírat,ale nejdřív mu možná zkus na jednou místě a počkej na reakci,aby mu to třeba nedělalo zle. Ale vy myslím problémy s mlékem-bílkovinou,laktozou nemáte ne?
6. říj 2011 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr nám se to v zimě po ničem od Dr.nezlepšovalo. Kapali jsme,koupali v oleji,mazali pětkrát denně pokaždý něčím jiným,tak nám to bylo doporučovali a stejně nic.Byl celý suchy loupal se. Až toto nám pomohlo. Ale jak říkám,byla čerstvá.
6. říj 2011 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek ty ale on to suchý nemá. má prostě pupínky jeden vedle druhého slité do fleku.
7. říj 2011 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
:unamused: chudáčci Kubíčci maličcííí, snad se to dá do pořádku a budou v pořádku, myslím na vás.....radu bohužel nemám... :unamused:
7. říj 2011 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr no tak za zkoušku nic nedáš. A stojí to třicet korun. Jinak na tento ekzem,zkoušela jsi třeba sudocrem?
7. říj 2011 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
holky poradte mi se zimní bundou.Mám už jednu nepromokavou s kalhotami koupenou.Ted jsem si vyhlídla jednu od Pidilidi a mám ji zamluvenou do zítra. http://www.pidilidi.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=14549
Paní mi říkala,že může být na zimu,ale píší,že je podzimní,jarní. No Kuba je docela teplokrevnej,tak fakt nevím.Tahle je jenom vypodložená fleecem. Jestli ji vzít a radši ho podvlíct,nebo mu koupit hodně silnou bundu?
10. říj 2011 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek ty sudokrem jsem nezkoušela ale hodně o něm přemýšlím. Nicméně jsem přišla zřejmě na příčinu. Dostali jsme kapky na roupa(ikdyž si myslím, že je neměl) Vermox. No a když jsem je teď měla podávat podruhé, znovu jsem si přečetla příbalový leták. bylo tam, že nežádoucí účinky, ikdyž velmi zřídka, je právě takováta svědivá vyrážka v oblasti genitálií. No myslím, že zadeček je blízko genitálií. A když jsem mu včera dala další dávku, má to dnes znovu horší a rozlezlé po celém zadečku. A když jsem tak vzpomínala, tak mi došlo, že se osypal po první dávce. Ve středu jdeme na očkování tak to dr řeknu a uvidím.
a syrovátku jsem ještě nenašla.
10. říj 2011 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek luci mi máme fleesovou do deště z Kiku. dávám mu ji teď když jdeme ven bez kočárku. Když jdeme s kočárem máme bundičku ještě od jara. Naštěstí jsem koupila 80tku - která je větší a má ještě připínací mikinu jako vestu. i s rukávem. Na zimu nic dalšího nekupuji, protože počítám s kombinézou pokud pošlapeme ven. do kočáru mám poděděnou (nevím, jestli mu bude) ale hlavně bude zabalený ve fusaku, Takže to moc neřeším a rovněž je Kuba horkokrevný. Ale myslím, že do mrazů mu tato stačit nebude. Pokud se bude hýbat ok, ale jakmile se zastaví bude mu zima. Řekni sama stačila by ti tato bunda na zimu? Když lyžuješ, máš lehčí a když čekáš na vlek je ti trochu zima....ne?:slight_smile: toť můj názor -nebrat na zimu, ale na podzim ok.,
10. říj 2011 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek