• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@kapr Jelikož nelyžuju tak nevím :grinning:D,ale máš pravdu,už jsem koupila jinou :slight_smile: Jinak k tomu zadečku,my to na zadečku a pindíkovi teda nemáme,ale nedám dopustit na ten Bepanthen,ten nám vždycky pomůže a sudocrem jsme dostali v nějakém balíčku,myslím v porodnici. A to mi zatím stačí,ale určitě kup,je fajn. A klidně z těch kapek to bý může.
11. říj 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci koupit kombinézu,ale ještě jsem nenarazila na nějakou fajn za dobrou cenu...zatím máme mikiny a podzimní bunky a vesty.. na zimu mám klasiku zimní bundu...
11. říj 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek hele tak mi dali další dávku toho veroxu a strašně se mu to zhoršilo. Byli jsme na očkování a tak říkám Dr., že to má asi z toho, že to přesně popisujou v nežádoucích účincích. Tak se na mě blbě podíval a že to asi ne a tím to zkončilo. Ani se na něj nepodíval. A sestra když mu dávala pigáro říkala, že je teda dobře tečkovený, ale že to je určo exem. Tak nevím. Trochu mě to štve, ale zase nechci být histerka.
@ruda dnes jsem zkoušela poděděnou zimní bundu a je mu akorát. Jen se bojím, že mu bude zima na zádíčka. Je dost volná a já na zimu taky nosím bundy pod prdel. Tak nevím co s tím budu dělat:slight_smile: asi do kočárku, když bude mít malý nohy zabalený ve fusaku.
14. říj 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr asi bych s tímto přístupem změnila lékaře. To ta naše,vždy pomůže.
No a mě Kuba včera přepadl přez sedačku a přímo na roh topení.No měl to kousek od spánku pěkně promáčklé,pak neteklé a odřené .Nechtěla jsem teda taky histerčit,tak jsem ho v noci hlídala,jestli je v poho.Ale vypadá to,že to po bude bez problému.
Jinak jsme teda koupili bundu teplou a dneska jsem tu sháněla botky na zimu. Docela mazec,všude téměř vyprodáno,no na palici. Nakonec měli goretexové Superfit,ale ta cena,se mi protáčeli panenky. No mazec,co si za to řeknou. Ale už jenom kalhoty na zimu. A další už koupím vše sekáčové. Jen ty boty se mi moc použité nezdají kupovat,sama bych si taky po někom boty nekoupila.

@ruda mám tu tu kombinézu od TCM,jestli chceš,pošlu fotky na mail a rozměry.Třeba by vám byla,bunda asi určitě,kalhoty nevím. Je uplně nová,nepraná.
15. říj 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek a ty tu kombinézu nepotřebuješ? budu ráda, když pošleš rozměry..a fotku entchen@seznam.cz, díky moc...
@kapr to je teda přístup, to by se u naší taky nestalo, já bych se dooost vytočila...tak bojuj!
16. říj 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda no já ji koupila s tím,že ji letos unosíme a ona je Kubovi šíleně velikánská.
16. říj 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda a zase nevím jestli má smysl to schovávat na příští rok,no bunda by mu možná byla,ale kalhoty teda ne.
16. říj 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jsem četla mail dřív, tak už vím důvod, no to je asi fakt , že mu musí být velká, Rudla není drobek a jsou mu skoro 2 roky a asi mu bude, odhadem, musím změřit...
17. říj 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde iste kdooo? A iak se wšechny nnáte? Tak dlouho tu nikdo nebyl,nakukuii každý den.
:slight_smile:
3. pro 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek já taky nakukuju každý den a to chodím do práce... a nic... jak se máš?
5. pro 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda nny dobře,ale ie pořád co dělat,nnyslela isenn si,iak to ted bude klidněiší,ale nnoc není. :slight_smile: Už nnánn nannyšlené dárky a pár iich ieště koupit a bude to fain.Začala isenn píct,ale letos to nebudu přehánět a i kdyby se to snědlo,newa,upečenne třeba řezy.
Aco u wás?
5. pro 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek sleduju, že klávesnice je pořád v čoudu..
u nás je to hektické, jak jsem v práci, školu jsem zvládla/ teda ten týdenní kurz/,ale i tak jsem za listopad odpracovala 240 hodin a to je s prckem víc než dost..., teď se to snad trošku víc uklidnilo, i když ještě jedna kolegyně marodí a marodit bude i v lednu..
Dárky v podstatě mám nakoupeny, moc to nepřeháníme...no a napečené mám jen perníčky, možná ještě udělám vanilkové, uvidím a takové nějaké linecké, chci udělat i řez z ořechů a mám objednanou krabici , tak uvidím, ještě jsem od té paní nebralka, mám to přes kamarádku a ta ji chválí... doma už mám vyzdobeno, co šlo a co snad přežije Rudíčka, stromek ještě nemáme. Masíruju resty s listopadu a tak jsem v jednom kole,ale jde to jsem spokojená :slight_smile:
7. pro 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, omlouvám se, že jsem tu dlouho nebyla...ale naše beruška vstává již od posunu času tj. konce října ve 4h ráno...a já jsem teda fakt šíleně unavená a ospalá...musím s ní chodit po o spát, jinak bych nepřežila...ale věřím v lepší zítřky...teda teď už 2x po sobě vstávala v 6h, takže snad se to zlepší...
často na vás myslím. pokusím se vás dočíst, ale nevím, zda se mi to povede :wink: teď už budu chodit časteji :slight_smile:
doufám, že se máte krásně a dětičky máte zdravé. jinak B. byla včera na 18m kontrole a má 9,63 kg a 78 cm..je to drobínek:slight_smile: ale je s ní teď děsná sranda. :grinning:
17. pro 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 ahojky, teda to je čas, to by mě jeblo!!!! malý spí často do půl deváté a podobně a v poledne 3 hodiny, naštěstí, popracuju i odpočinu...
je to teda drobeček,ale u holčiček se to cení :grinning:
18. pro 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak milé žirafky, veselé Vánoce a šťastný nový rok plný pohody, lásky a zdravíčka, ať miláčci rostou a nezlobí
23. pro 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jsteéééé
8. led 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu každý den :grinning:
10. led 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak jste prožili svátky a vánoce? Co děti na to? Kuba z toho byl na větvi a nevěděl ,která bije. :grinning: Ale jinak to bylo fajn. Jen to zimní počasí je takové jakési a prd. U nás už několikátý den sněží,pak začne zase hned pršeta je z toho břečka. Kdyby aspon ten sníh vydrže.

@ruda A jak slouží kombinézka,už jste měli příležitost ji vyzkoušet.

Jinak jsme byli v 18 měsících na poradně a máme 12050g a 85 cm.Kuba se od října hrozně vytáhl,to měl cca 79cm.
10. led 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Ahojky, aspoň někdo tady je, huráááá
no kombinézku celou měl jen 1x, je tu pořád kolem 7st., ale bundu má pořád, je moc hezká a akorátní, ještě jednou fakt moc díky....
Vánoce byly kouzelné, slavili jsme 23, já měla 24. službu, to šli pak kluci dolů k babičce a já se večer přidala, bylo to moc fajn, oba dny v poklidu a pak se ségrou... už ho to víc zajímalo jako loni,ale stejně by bylpořád spokojený s jedným dýárkem, toho na něj bylo moc a do rozbalování jsem ho ještě pobízela...jinak vše v pořádku.. teda Kuba je velký, Rudla měl o cenťák míň a teď za 4 měsíce vyrostl o 6cm, takže má 90, jen vyřazuju věci, to je mazec, je to kluk jako buk, byl na přeočkování a večer nespal dobře, má teplotu, ani si ji nechce nechat změřit a je plačtivý, nechtěl jíst, taky mu lezou dvě trojky nahoře, usnul s Nurofenem a dala jsem mu v polospánku mléko, tak snad se vzbudí lepší.., táta se nám vrátil po týdnu ze služebky, hurá,le v pondělí jede zase a zrovnamám jednu službu vedle druhé... snad to naši a Rudíček zvládnou....tak asi tak, objednala jsem už i dortík na 2.narozeniny s krtečkem, tak jsem zvědavá, jak bude vypadat, nechám to na paní....
10. led 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jsem si říkaloa,jak se tuto zimu s nemocema držíme a Kuba dne 39teplota,tak jsem zvědavá,co z toho vyleze.
To jusem ráda,že kombinéza s bundičkou jsou.A je fakt super,že je to oddělené.Snad se mi příští rok podaří koupit. My jsme ted povyrostli dost. Ale zatím mu všechno je,koupili jsme trošku větší,tak snad vše vydrží do jara.
A koukám,že u vás se také teplotuje po očkování.My dostali minulou středu také. Ale to už je dlouho na teplotu,to bude spíš nachlazený. \A ještě nás čeká v dubnu přeočkování synflorix.
Teda ty s tou prací valíš,to já si nedovedu představit. Chodím teda uklízet tady po baráku schody,ale jelikož nikdo nepohlídá,tak s tím moc nenadělám. A s Kubou by se to taky nedalo.No ale aspon něcvo na přividělání.Každá korunka dobrá. :slight_smile:
10. led 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malý se po Nurofenu vyspal a je o.k., teď tam keá a nechce usnout, obávám se,aby nekončilo polední spaní, občas totiž neusne,ale taky spal včera odoledne po Nurofenu 5 hodin, pak šel spat ve 22,alespal s přestávkou na mléko do devíti... mě bylo včera zle, měla jsem masírovat, myslela jsem, jak to zvládnu a před koncem masáže jsem se před zákaznicí vyblinkala, no trapas...asi ta rychlá chřipka, pak mě bolelo celé tělo, tepltota, zimnice...dnes je líp, už jsem snědla polévku, ale jsem na Brufenu..zítra mám denní, tak snad to dám, příští týden sloužímpořád, ještě dělám prax na sálech v Bohunicích, co musí být splněna před zkouškama/dělala jsem si kurz/ a aby toho nebylo málo,manžel jezdí přes týden na služebky, tak válčím jen s našima, jetšě, že je mám, malý začíná být vzdorovitý, z toho je jak andílek, posouvá hold hranice...
Tak hlavně, aby to u Kubíčka brzo přešlo, dej vědět....to naše očkování má právě reakce až po týdnu(spalničky, zarděnkky...
11. led 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda no teda to muselo být trapné,že? No co naděláš,když je člověku blbě.|Tak hlavně,že ti je líp.Teda fakt máš můj obdiv,nechápu,jak to všechno můžeš stihnout.
A co Rudík,už je po tom očko. dobrý? Malý už také nemá teplotu,ani jsme k dr. nešli,ještě má rýmu a trochu pokuckává,ale to snad brzy přejde.
13. led 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek trapas to byl, přijde příště, dám jí nějakou "omluvenku"...je to ale moc fajn a hodná ženská, co taky trpí na migrény a jiné stavy...snad pochopila a prominula...
Rudíček už je skvělý, bylo to je chvilka na jeden Nurofen...venku miáme nechutně vlezlou zimu a padá něco jako zmrzlý sníh s deštěm a fouká, hnus, manžel navrhl, že pojedeme na nákupy do Brna,tak jak se prcek vzbudí, vyrazíme, tak jsem ráda, dnes byla výplata...chci bundu a tak snad seženu
13. led 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda tak snad dobře pokoupíte :slight_smile: U nás je teda šílené,jak na sibiři :frowning2: hnus. Tak hlavně jedte opatrně. Je to šílené. Manžel odjíždi na lyžování,tak taky doufám,že dorazí v pořádku.
13. led 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek nakoupili jsme skvěle, vše co jsme chtěli, mně a manželovi zimní bundu, jsme moc spokojení, dle představ, sobě ještě mikunu a dvě podprdy a malému 5bodýček, tričko, bekovku a kalhoty, kafíčko, pohoda, přijeli jsme po 21 a malý to vydržel v autě nezaspat a chtěl ještě čakyčak, tak vylezl z vany o pl desáté a padl..., ráno vstal v osm a už zase spí, jak vstane, jedeme do aquaparku, tak večer snad zase usne jako špalíček, zítra jdu do práce, tak si kluci užijí spolu, manžel jede zase na týden na služebku, budu mít záhul...v pondělí jedu na sály do Bohunic, učit se něco co potřebuju ke zkouškám, v úterý mám denní (7-19), ve středu masíruju a jdu na noční , čtvrtek jsem po noční, v pátek jdu na noční, v sobotu na noční a v neděli po noční, pak snad přijede manžel :frowning2:
14. led 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
co nového? já jsem zase o rok starší,jinak nic,ale tady je mrtvo....
Luci jsi tu aspoň ty?
26. led 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,jo,jo jsem.To je super,jak jste nakoupili.Fakt tě obdivuju,co všechno zvládáš,i když jak píšeš,bez rodiny by to nešlo.
No o tom o rok starší ani nemluv,příští týden v sobotu budeme slavit moje 30.narozeniny. :angry: :sunglasses: Tak musím vymyslet,co nachystat na pohoštění,budeme tu mít jen rodinu.Cca 15lidí. Ale všechno si musím nachystat sama,tak nevim nevim.
U nás je poslední dva dny konečně niormální zima,na sáně a krásně mrzne. Před tím vždycky celý den chumelilo a v noci lilo,no děs běs a v tom chodit ven.:frowning2:
Manža opravil sáně,tak se těším,až vyrazíme. :slight_smile:
26. led 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek snížek i věk závidím, mě bylo 33,ani nevím jak...a sníh tu byl asi 3 hodiny....jen mrzne, zima u nás je o tom, že se škrábou ráno skla na autech :angry: ,tak si to tam užijte, chceme s kolegama vzít děti a zajet do Jeseníků na víkend, tak to snad vyjde,dnes jsem koupoila boby, sáně by se nevešly s ostatníma do auta...
Není na mně co obdivovat...,fakt ne....spíš si říkám, jestli nejsem špatná máma, když chodím do práce,le dělám to i pro Rudíčka a on je s našima spokojený...
Miluje tak krtečka, že je fakt závislák, hledí na nějs otevřenou papulkou, tak když potřebuju,pustím mu ho....
Měj krásný víkend,konečně mám taky volný, bohužel táta je v práci :frowning2:
27. led 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek holky:slight_smile: Já jsem ostuda. Už na koníka vůbec nechodím. Začala jsem chodit do práce na 1/2 úvazku, ale do jiné :slight_smile:)) tak je to trochu hoňka. Ale zase na druhou stranu i relax. Jinak se máme čile k světu, jen teď má Kuba blbé období, nechce nic jíst jen pije mlíko. (a to ho nikdy nechtěl) Takže kadí a kadí a to takovým způsobem, že převlíkám denně celou postýlku :slight_smile:
No a co vy? Jak se máte? Pomalu abychom zadělávali na druhé :slight_smile:))
28. led 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr no hurá, že ses ozvala, hele výmluvy typu práce neberu, jsem na plný úvazek a mezi šichtama masíruju a dělám kurz, takže na mě si nepříjdeš...na druhé ale teda faaakt nemám ani myšlenky, ,jak píšeš, je to hoňka i relax.....Rudla taky střídá období, jí, nejí, je hodný, prudí...teda ale převlíkat AA každý den je asi makačka...tak snad to bude zase lepší, třeba mu lezou zuby a nechce se mu kousat, Rudík jí rád,ale má období, kdy taky nechce a chce jen mlíčko..., neboj, to přejde...tak se prosím ukaž častěji, je to 5 minut, to by sis pro nás najít mohla ne? :wink:
29. led 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek