• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
jasně že jo :slight_smile:)))
hele on už nejí měsíc. Tak nevím :slight_smile:))ale slintá o 106, dokonce přijde a chce abych mu dala slintáček pod krk :wink:
30. led 2012 ve 23:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr chudáček maličký, to budou fakt ty zoubečky...
1. únor 2012 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr teda chudera,tak aspon,že mlíčko chce,nám se také střídají papací a nepapací období. A my teda máme opačný problém,at Kubovi dávám cokoliv,tak špatně kaká,tak poslední měsíc. Přitom spráská dva tři jogurty,hrušky,sušené švetky jsem zkoušela,kompoty,kefíry. A stejně nic. Jde teda třeba jednou za dva tři dny,ale s utrpením. A jestli vašemu Kubíkovi fakt nelezou zoubky.
Teda já vás obdivuju s tou prací,já teda chodím na pár hodin uklízet,to pohlídá manžel. Ale jinak bych neměla ani komu ho dát. :frowning2: Ten oddech se občas fakt hodí. I když teda já si doma nestěžuju,druhé mimi bych brala hned.
A půjdete ,,zadělat,, na druhé ? :slight_smile:
1. únor 2012 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Kuba si teda také delší dobu strká ruku do pusy,ale máme zoubky všechny,tak nevím,co ho tam zlobí. :slight_smile:
1. únor 2012 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
přihodila jsem pár foteček tvoření.
1. únor 2012 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
my druhé zatím neee
1. únor 2012 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek
Hele Lucí já si tu práci skoro ani nevybrala. Prostě mi zavolal jeden z mých bývalých šéfů a bylo. Dala jsem si vcelku nesplnitelné podmínky a oni mi je dali :slight_smile:
No tak to se nedalo odolat. Ale všude je něco a bohužel i zde. Po mém nástupu vyhodili mého nadřízeného, mě teda managerskou funkci přímo nenabídli, ale pokud by mne zlomili na plný úvazek asi by uvařovali:slight_smile:))))) což nezlomili tak dali šanci holčině bez managerských zkušenoszí, ale zhostila se toho výborně a je velmi šikovná. Leč všeho dočasu, nechci být potvora, ale vedení lidí jí moc nejde. Adspoň vedení mé osoby, byť se snažím o 106 a spíše se podle mého ponižuji ikdyž to nemám zapotřebí., tak je to málo a setkávám se s pohrdavým pohledem.
Takže mě to vcelku otravuje život, jelikož (ikdyž tvrdí že chápe) dle mého nepochopila že já nejsem zaměstnanec a jsem placena od hodiny, takže u mne opravdu nemusí řešit kdy jdu domů a jak to že nedodržuji pracovní dobu a bla bla bla a prostě další ptákoviny. No holky já to nemám zapotřebí :slight_smile:))) Takže uvidíme jak to dlouho bude fungovat. Já se snažím, ona má evidentně ke mě blok, jelikož zas nejsem 100% splachovací a ještě k tomu se jako má nadřízená dozvěděla mé prachy a řeší to už 3tí den. Kdybych byla svině, tak jí řeknu, že pokud tedy tvrdí, že má minimální mzdu a nelíbí se jí to, tak ať to nedělá a jde do p...e!!!
no ufffff, no mám já zapotřebí se na mateřské takhle rozčilovat?????? :slight_smile:)))
To se raději opiju pod obraz :slight_smile:
1. únor 2012 ve 23:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek hele na druhé zaděláváme už od první MS :wink: a poctivě. Jenže já vím, že holka přijde cca za rok:slight_smile: Tak žádný stres:slight_smile:
1. únor 2012 ve 23:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek co za rok, cca za 2 roky ..........jsem se spletla
1. únor 2012 ve 23:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek to má i poslední stoličky?????? to my teda ještě ne
1. únor 2012 ve 23:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda to se ti nedivím s tou prací.Já měla něco podobného,když jsem odcházela,odevřela jsem si hubu a všichni na mě čuměli jak blbý a nemluvě o té oné osobně. No fakt jsem zvědasvá,co na mě čeká po mateřské .
My zaděláváme také,ale zatím nic.
:frowning2:
A na poradně v roce a půl říkali,že má všechny zuby
2. únor 2012 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky, ještě že já jsem v práci docela spokojená, taky je to tam někdy na po...a spoustu věcí je na prd,ale nějak si stejně nedovedu představit, že dělám něco jiného, taky bych brala víc peněz za míň muziky,ale vím, že jsou na tom lidi finančně daleko hůř a tak jsem ráda, že ji mámm a chodím tam někdy i "relaxovat-vypnout" o miláčka, pak se na něj zase víc těším.Tak v zadělávání budu zase držet moooc palečky, Kači, jak víš, že za dva roky? SIbyla???
Holky moje myslete na mě, dnes v 13 dělám zkoušky, tak snad to udělám a už budu mít klid. Malý je zlatíčko, ještě spinká a už bude čtvrt na deset, včera vstával 9:35 a přes den spal 13:30- 17hodin, ještě, že je po mně :grinning:
2. únor 2012 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
zkoušky jsem udělala
2. únor 2012 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda
@lucifirek
@kapr takže i já ostuda jsem přišla...holky, já na vás tak často myslím, ale prostě nestíhám odpovídat ani jiným lidem..i já začala trochu pracovat, tak je to hukot. Barča sice už ráno spí tak do půl šesté, což je pro nás mana nebeská, ale odpol tomu moc nedá...takže tu práci bastlím, jak se dá, ale zase to skoro všechno můžu dělat z domu, takže po večerech.. závidím vám, že zaděláváte na druhé dítko :wink: my teda moc ne...jsme oba hodně nevyspalí a vyčerpaní, takže představa, že se nám narodí další nespavec nás děsí!
Kači gratuluju ke zkouškám. a proč jsi je musela dělat? Kači P., mohly bychom se zase s prckama vidět..a Luci, ty čepičky jsou nádherný, takže pokud by Ti nevadilo mi taky uplést a poslat, tak bych byla šťastná. poslala bych Ti peníze na účet! držte se papa
3. únor 2012 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr jo a i mě zajímá, jaktože víš, kdy budeš mít holčičku??? :wink:
3. únor 2012 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 díky, nemusela jsem je dělat, byl to takový certifikovaný kurz, kzterý byl pro mou práci poučný a chtěla jsem ho mít, když byla ta možnost...
4. únor 2012 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 vítej z5, čas není natahovací, ještě, že mi máme šípkovou rženku po mně, spí do devíti i dýl a přes poledne 3 hodiny
4. únor 2012 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda tak to je fajn. člověk by se měl pořád vzdělávat... :wink: šípkovou růženku vám závidím :wink: ty mrazy jsou teď otravný, že nemůžeme pořádně chodit ven :frowning2: teda já si nechci stěžovat na počasí, vím, že v zimě má být zima, ale s dětma je to otrava. dneska jsme byli v dětský kavárně odpoledne, aby se holky aspoň vyblbly na skluzavce a tak... :wink:
4. únor 2012 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 je to hnus, ven se fakt nemá, navíc k té zimě dost fouká a nejde to...jsem po noční a jdu na další,ale byli jsme ve Zlíně, měla jsem tam objednaný prstýnek k narozeninám a už jsem se na něj těšila a jindy nemůžeme /manžel jede zase na služebku/..je nááádhernýod champs elysées s briliantíkem a topazem, na vánoce jsem dostala přívěsek a tohle je k tomu, tak mám moc radost i přes tu hnusnou zimu,ale snad to brzo pomine a zase bude dobře, těším se na jaro a léto...mooooc
5. únor 2012 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
fotečka s Rudíkem vyhrála v časopise máma a já :slight_smile:
6. únor 2012 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ha, BAF,.... pupícííííííí.... zdravím známé firmy :wink:)))))
6. únor 2012 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dneska asi už všechny spíte po náročném dni s děťurencema :wink:)), tak já se zase objevííím... pááááá... a neznamená, že když tu nejsem, tak na vás nemyslím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2012 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@zubajda ahojky Šárinko, zlatečko mojéééééé :astonished:
6. únor 2012 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@zubajda no taky dost, že ses na nás přišla podívat. moc tě zdravím, ať jsi kde jsi :wink: :sunglasses: a doufám, že se máš fajn! :wink:
@ruda gratuluju k výhře! a taky k narozkám, který už jsi měla! a prstýnek musí být překrásný :wink: jojo, my teď všude jezdíme autem, většinou ke kamarádkám s dětmi, nebo zase ony chodí k nám...aby se děti zabavily, když nemůžem ven :frowning2: tak ať ti jde práce od ruky
6. únor 2012 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
kde zase jste????tak co nového Zubíčku?
7. únor 2012 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek Nojo, ale všechny, nebo ty co má mít:slight_smile:)) poslední stličky jsou myslím ve 24 měsíci? Rudlo řekni zkušenost:slight_smile:
7. únor 2012 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
No a holky jak vím o té holčičce?
Copak vy, zrovna vy, jste zapomněly jak přišel Kuba? Přeci jsem vám tenkrát v červnu řekla, že další IVF nebude, že klučina přijde do Vánoc.:slight_smile:)) tak stejně vím, že hočička přijde sama a že to nebude v době na mateřské, ale lehce po ní.
A taky bohužel vím, že to bude problematické těhu s krvácením, a snad i s předčasným narozením, ale bude zdravá a šikovná. A prozatím Nikol :slight_smile:)) ale po své zkušenosti budu vyzbrojena více jmény a dám to, co se mi šikne až ji uvidím. :slight_smile:))
7. únor 2012 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ruda No kde asi jsme jsme na roztrhání :slight_smile:
7. únor 2012 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda taky přeji vše nej k narozeninám,,sice opožděně,ale přece :wink: :slight_smile:

@kapr tedaaaa zírám. Taky bycho tohle chtěla vědět. :grinning:
Jinak my máme jedny stoličky,po pravdě jsem to nějak extra nezkoumala.,jsem ostuda co? :frowning2:

My opět horečkujeme,v noci39,5,tak zítra asi vyrazíme k dr. Pořád máme problémy i s tou stolicí,hrozně se u toho trápí.
8. únor 2012 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapr pamatuju si , jak to byla, tak to nurčitě zase vyjde!!!
@lucifirek chudáček maličky snad bude zase dobře..
Malý Rudla měl první zub až v 10 měs. ještě nemáme všechny trojky a pak teprve stoličky,ale v podstatě by mělo být kolem druhých narozenin hotovo s mléčným chrupem
8. únor 2012 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek