• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@ruda No tak to každopádně :slight_smile:))
8. únor 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím, že dnešní noc katastrofální, ječel a vztekal se a já vůůůbec nevím proč, nešlo to po dobrém ani po zlém, dnes v noci hlídají naši až do soboty do večera, tak snad bude hodný, jak bude dělat to, co dnes, tak mám po opatrovnících...
9. únor 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda teda Kači nějaká špatná noc ? Se mu třeba něco zdálo.
My včera odpoledne ¨horečky 40C,tak jsme dělali zábal. Večer také nic moc,ted ráno je o dost lepší,tak uvidíme,jestli se to už nebude zvedat,kdyžtak odpoledne vyrazíme k dr.
9. únor 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek chudáček maličký...zlatý křik, hlavně, když je zdravý...nevím, co to bylo, je i protivný, že se moc nechodí ven,ale dnes jsem s ním a hokkama byla na kafi a je tam hezký koutek, tak se vyhrál a byl zlatíčko, pak se naobědval a bez problémů usnul, dnes v noci ho mají naši, tak snad bude klid..na tu druhou noc si ho vezmu a máma brzo ráno přijede, kéž by se už manžel vrátil, takhle je to komplikované...
9. únor 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak doufám, že už je Kubíkovi dobře! :wink:
@kapr no jo my víme, jak přišel Kuba:slight_smile: :wink:
14. únor 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně u nás byl celé dvě hodiny sníííh, jsme stihli i sněhuláka....sice byl chlupatý od trávy,ale BYL
15. únor 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači ani nemluv,lkdybyste viděli,co tady u nás se děje. Nejdřív obrovské mrazy a ted šílená vichřice,sněžení,že se nedá ani ven. A tady u nás je to tuplovaně juak a vyhnálověů. U nás byste mohli stavět sněhové bunkry.
15. únor 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás zase napdl,ale taje, takže plus minut 1-2 cm :grinning:
16. únor 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás ani nevím kolik,bxyli jsme vzhůru od čtyř a museli to tu vyhrnovat bagrem,protože to traktor nemohl zvládnou,pomalu se nedostaneme ani z baráku-.
Ted už je to o něco lepší.
16. únor 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jen pro info, měli jsme těžké období s Kubou. minulý týden průjem, kašel, zvracení, odcestovali jsme od Dr. na Bulovku s podezřením na zápal plic a s dehydratací. :frowning2: Tak jsme si 4 dni proleželi na infekčním na kapačkách, poté jsme bojovali doma. Kuba do včerejška nic nejedl. Opakuji Nic. Strašně pohubl, nožičky ho chuděru ani neunesly. No zaplať pánbůh, včera večer se to zlomilo, a začal papat a zdá se, že je vše v normálu. Ale byl to horor. Normálně jsem pořád bečela.
25. únor 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr teda to je mazec:frowning2:chudera malej. To se ti fakt nedivím,že jsi brčela,já bych z toho byla na nervy. U těch dětí to člověk tak těžce nese a nemůže jim chuderkám moc ulevit. Ještě že už je to lepší.
26. únor 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr Kači, to je mi moc líto, přeju, ať už se to nikdy neopakuje a je jen líp....budu na vác moc myslet...tak se držte a dej vědět.Všechno prožívám, taky bych brečela jak želva, ta bezmoc je děsná
26. únor 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky:slight_smile: zdá se že je vše OK. už druhý den baští nepřetržitě:slight_smile: kakání se rovněž zahustilo, je častější ale s tím so sní se ani nedivím:slight_smile:)) No zaplať pán bůh (ale já si to objednala :slight_smile:))) Prostě je to ten starý zlobivý neposedný Kuba :slight_smile: A já ho miluju!
26. únor 2012 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr kráááásné, jen tak dál Kači a Kubíčkovi pusinku
27. únor 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda jojo papá stále a stále a stále:slight_smile:))
28. únor 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kapr supéééér
28. únor 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyjo, tak jsme najeli do super žracího modulu 1 litr mléka za noc a přes den 1x maxi bobík, 2 celé krajíce chleba s lučinou, super oběd, miska křupínků, jogurt s půlkou velkého banánu, kaše..... no masakr :slight_smile:)) ale té energie holky:slight_smile:))Nepočítám vodu okolo a Brumíky atd:slight_smile: Holky to je tak krásný jak celý den "žere" a pije :slight_smile:)))
29. únor 2012 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kapr se nediv,musí to všechno dohnat :wink: Je to fakt super,když ty děti jí a jsou spokojené :slight_smile:
1. bře 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. bře 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kapr to jste si museli užít. chuděrky, ale teď to zní báječně! jen tak dál! :slight_smile:
když jsou chuděrky nemocní, tak by pro ně člověk udělal cokoliv! :wink:
@lucifirek Barča si pořád oblíká tu čepičku od Tebe a chce v ní chodit ven! tak jí říkám, že je na jaro...tak jí nosí aspoň podoma!:slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 jee tak to jsem moc ráda,že se líbí,já se ted chystám plést a doháčkovat toto pro sebe,dělají i na holčičky a Kubíkovi jsem koupila vlna na vestičku-. Ted mám háčkovat dalších asi pět čepiček,tak jsem zvědavá,jak to všechno stihnu.
A co jinak ,jste zdraví? Konečně je trošku hezké počasí a dá se jít ven.:slight_smile:
5. bře 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek moc hezké, šikulka...
5. bře 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abych vás neuváděla v omyl,já jenom zatím ty čepičky a tohle jsem ted načnula pro sebe.
Ted mám udělat deset čepiček a chtěli by ženské i tyto bolerka,ale kdy to stíhat,to nevím.
Navíc venku začíná být hezky,tak nebudem sedět doma
6. bře 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
jsem studentka VOŠ zdravotnické, oboru všeobecná zdravotní sestra. Jako téma absolventské práce jsem si vybrala "psycho-sociální problematika asistované reprodukce". Tímto bych Vás chtěla požádat o pomoc s vyplněním dotazníků. Vše je anonymní. Ráda Vám koncem dubna pošlu výsledky mého průzkumu. Pokud máte zájem mi pomoct, napište prosím na email vodickova.karol@gmail.com.
Přeji krásný den :slight_smile:
6. bře 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek ale jsi mooc velká šikulka!!!
6. bře 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@studentkakarolina dotazník máš poslaný, pokud chceš, hodím to i na jinou diskuzi o IVF, jsme tam uzavřená skupina,,,
6. bře 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strašně moc děkuji, budu moc ráda, když se to dostane i dál.
6. bře 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@studentkakarolina není zač, taky jsem dělala absolventku, byla to maličkost, tím, že jsem tím prošla, tak mě to téma taky zajímá...
6. bře 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek