• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@studentkakarolina můžu se zeptat, prroč jsi si vybralatohle téma?
6. bře 2012 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky jak se všechny máte?

@ruda koukala jsem,žejste zaplatiti embryjka na další rok. Tak mi se tak chystali,že jsme se dochystali. Delší dobu bojuju s gyn.problémama. A ted beru vakcinu na kvasinky a streptokoka,takže do car se dlouho nedostanem..-(
Ale jinak se máme fajn,Kubík zlobí,jako každej kluk .-Dvelikonoce byly krásné :slight_smile:
10. dub 2012 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Luci, to je dost, že se taky ukážeš, vím, jak je venku tepleji a dítko větší, je na PC míň času.. já bojuju s časem, práce, domáctnost, rodina, masírování... pořád v jednom kole, tak jsem velikonoční úklid dělala až dnes... sloužila jsem den, den, noc a teď jsem taky v práci...jinak se máme moc hezky, Rudla je zlatíčko, rozvazuje jazyk, ale pořád má plenky, sice volá AA,ale často pozdě a to bych se uprala... snad jak se oteplí a bude lítat nahatý, bude líp a na velké WC nechce vůbec, jen nočník...tak se opatruj a brzo se uzdrav!!!
10. dub 2012 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda Kači já tu jsem každý den,ale není co napsat,když tu nikdo neni :wink: No to se nedivím,že bojuješ s časem,když toho tolik stíháš. :slight_smile: U nás teda nějaký velikonoční uklid ani nebyl,uklízím průběžně,tak jsem ani nějakej vyjmečnej nedělala. Okna už jsem umývala,jak bylo před měsícem hezky. JInak my také máme stále plínky,Kuba má problémy s kakáním a na nočník ted skoro nechce. Tak také plánujeme na lepší počasí:slight_smile:
11. dub 2012 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda Jinak se také na začátku května chystáme na moravu:slight_smile:,kdo ví,jestli nevyrazíme do Hodonína,možná do Zoo :slight_smile:
11. dub 2012 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek ale Kubík je o dost mladší......malý olá,ale pozdě, ak snad to v létě vychytáme, dnes kakal do nočníku,ale podruhé řekl pozdě...jakkdy, tak snadse to jednou naučí...jůůůů třeba bychom se mohly vidět a aspoň pozdravit co?Začátkem teda budu mít asi dost služeb, druhou půlku mám totiž dovolenou, ještě je nemáme napsané, tak kdyby jste sem jely a chtěla jsi nás vidět, písni ju? třeba ti můžu dát tel. číslo do IP
11. dub 2012 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda my bychom měli jet do Kyjova ten první víkend a pokud by to vyšlo,rádi vás uvidíme. :slight_smile:
12. dub 2012 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda představ si,že tam jezdíme za známými,se kterými jsme se seznámili přez MK a z CARu a od té doby jsme si padli do oka a několikrát za rok se navštěvujeme a pojedeme i na dovču společně.
12. dub 2012 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek teda jak je svět malý,pak se prosím připomeň, budu mít napsané služby snad v příštím týdnu....dnes jsem musela dát utratit pejska, tak jen brečím....ráda tě uvidím, když to půjde....tak se prosím připomeň,dnes jsem mimo....
12. dub 2012 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda Kači to mě moc mrzí :frowning2:
13. dub 2012 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
díky Luci, chce to čas...
13. dub 2012 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, nám už to tu vůbec nežije...ale je pravda, že se "vídáme" na fcb :wink: jak se máte?
3. kvě 2012 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
evi na fcb nejsem, je pravda, že to tu umírá,ale venku je hezky a na PC není čas, jsem na koníkovi každý den,ale když tu nikdo nepíše, sama si psát nebudu....
3. kvě 2012 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda to je mi jasný Kači. Já ten pc moc nestíhám a přesně, jak píšeš, venku už je krásně, tak se to vůbec nestíhá...máte se fajn? :wink: a ty máš určo pořád moc práce, viď? obdivuju Tě, že už pracuješ...a do mrazáčků teda zatím nejete, jo? my žádný nemáme ,tak to máme bez rozhodování :wink: někdy bych si přála dát B. sourozence, ale někdy jsem tak unavená, že si říkám, že B. stačí :grinning:
3. kvě 2012 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@evak99 máme se dobře, teď budu mít dovolenou, atk to bude fajn, jen ty horka jsem byla pořád v práci, kolega je marod...někdy je to fofr, ale doma bych se zcvokla,do práce chodím svým způsobem relaxovat.. takymě někdy napadá myšlenka na druhé,ale určitě ne teď hned, ale mrazáčky platíme, trak uvidíme, třeba někdy. Máme se dobře, Rudík je hodný, mírně rozmazlený, někdy k zulíbání, někdy děsný...píšu si s holkama, costimulují od února, některé jsou už těhu, některým to nevyšlo, jiné stimulují...takže na MK jsem denně,ale tu je mrtvo, bo doma už ty prcky máme a jsou fofry....snad se máš taky dobře, popusinkuj princeznu a napiš častěji ...
4. kvě 2012 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
čus tety:slight_smile:))) já tu nebyla 100 let a jednu zimu :slight_smile:)))
9. kvě 2012 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kapr to víme...tak co nového,,???
13. kvě 2012 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojky,co u vás všech nového?
16. kvě 2012 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek Ahojky Luci... no malý má rýmu a odmítl mi v poledne spát, to asi tak aktuálně... jinak mám dovolenou, pravda už je týden ideální poočasí :confounded: a zítra jedeme na chatu, která je ryze letní, takže nic moc, máme tam sraz a už volala spolužačka, co jsem se na ni moc těšila, že má teploty a angínu....a u vás?
16. kvě 2012 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Kači tak to si sraz užijte,i když teda počasí zrovna ideál není. :frowning2: Ale na víkend prý hlásí lépe. Kuba je taky nějaký nachcípaný. Má kašel a rýmu,ale byli jsme u dr. a nic vážného. Takže klasický koloběh dní :slight_smile:
17. kvě 2012 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
díííky, snad taky zůstane "jen" u rýmy a i ta pomine...
17. kvě 2012 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda ty u nás asi nic převratného. Doma uklízím jak vzteklá, někde začnu jinde skončím, do toho pokojík a jiné 30x denně převráceno naruby, jo rozbila se nám myčka - na vyhazov - takže jsem denně 3 hoďky navíc strávila u nádobí. Pak jsem měla nárazově hodně práce (myslím v práci) a jinak jsme s malým pořád venku. Když už mám čas tak jde vždycky někdo s dětma okolo a zastaví se ...............takže další čas fuč a tak pořád dokola:slight_smile:
17. kvě 2012 ve 23:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kapr odkud já tohle znááám :wink: :grinning:
21. kvě 2012 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak jak se všichni máte?
Přejeme všem dětičkám krásný den dětí,i když teda asi všude propršený.
Koukám,že všude je to stejné :slight_smile: honička. :angry:
Jinak mám novinku,podruhé jsem přirozeně otěhotněla. Dneska jsem byla na druhé kontrole a na utz. Tak máme srdíčko. A doufáme,že tentokrát vše dopadne dobře :slight_smile:
1. čer 2012 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucifirek tééééda, to je supeéééér, velká gratulace, jak dlouho jste se snažili?to je super zprávička,díky, taky kráný MDD
1. čer 2012 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ruda my jsme se nesnažili :slight_smile: to byla náhoda,jako minule. :wink:
1. čer 2012 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek hezká náhodička :grinning:
1. čer 2012 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek jo a já mám 21.1. narozeniny, tak se třeba trefíš :wink:
1. čer 2012 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
zatím termín 19.1. :slight_smile:
3. čer 2012 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek to je fajn, to je 21 dooost blízko :wink:
3. čer 2012 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek