• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@lucifirek ty jo Luci, tak velikááánská gratulace! Mám z toho velikou radost!!!!! Musíš nás zásobovat všema novinkama! :wink: já si teď taky čím dál častěji říkám, že bychchtěla druhé, ale mám totálně rozházený cyklus, takže jsem začala chodit na akupunkturu a zase se chci věnovat mojžížce...musím srovnat ms a pokud bude výsledkem druhý dítě, budu moc ráda :slight_smile:
@ruda princeznu jsem zpusinkovala:slight_smile: zítra má 2. narozky, což je šílený, tak to letí!!! jiank jak píšeš, někdy je k zulíbání a někdy na zabití! byli jsme teď týden v řecku a bylo to super!!! :wink:
opatrujte se všechny!!
17. čer 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evak99 jeee tak to jste si užili super dovču že?:slight_smile: Hrozně to letí,dětičky dva roky. A přemýšlím,co za dárek a jaký mám upíct dortík.
My se letos chystáme na dovču jenom po ČR. A jsem ráda,že se nemusím nikam harcovat.
Evi jinak z těhotenství jsem překvapená sama,nečekala jsem to a plánovat jsem to nějak přestala. Jen teda pro mě ty začátky jsou hrozné. Je mi neustále špatně,sice tentokrát nezvracím,ale za to je mi zle od rána do večera. A jsem uplně nepoužitelná,stále unavená,těžké nohy. Jsem sama sobě protivná. Doufám,že už to brzy přejde.
Tak dej vědět,jak jsi s akupunkturou dopadla. Já stále bojovala s těma kvasinkama. Tak jsem přešla na přrodní produkty a snažím se dodržovat stravu,zatím se mi to zdá o trošku lepší.
jinak na kontrolu jdu příští týden a budou mi brát krev i na NT + tak jsem zvědavá.Snad bude všechno ok.:-
18. čer 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Evi maličké všechno nej nej nej!!!
Luci, to jsou i ty horka a únava je jasná, moooc dobře si to pamatuju
Tak se holky opatrujte!!!
18. čer 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucifirek Luci, užili jsme si to super, ale hned po návratu Barča onemocněla, takže mám za sebou 3 dny hororu, měla vysoké teploty, chvíli to vypadalo, že budeme muset zůstat v nemo. Ale už je líp. však to znáte, kdyžjsou ti naši šmudlíci nemocní, tak je to hrůza. takže žádná oslava nebyla, dárek jsme jí sice dali už ráno, ale na odpoledne měla pozvané kamarády a kamarádky a já se těšila, jak si s holkama poplkáme...a bylo z toho prd. v poledne měla 39. tak manžel večer rozvozil ty řízky a dort po kamarádech:slight_smile: my nevěděli, co jí dát. co potřebuje, tak má a na to odrážedlo je ještě malá...koupili jsme jí takovýho hracího krtka, moc se jí líbil u kamarádů..a flétnu. u našich pořád píská:slight_smile: :slight_smile: no jo já vím, že je lepší neplánovat!!! máš pravdu, přírodní produkty jsou lepší..k lékům se člověk může vždy obrátit. ale uvidíme, na aku jsem zatím byla 2x, a na mojžu jdu poprvé příští týden...chápu, že je ti protivný, že je ti zle, ale co s tím naděláš? musíš jen vydržet, už to brzy přjde!!! :wink:

@ruda děkuje za přání!!! letí to hrozně ,co? horka šílená, my teď tady zavřené, tak je to děs!!! :wink:
20. čer 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda
@evak99 to nám ty děti rostou,dva roky. ááách jo . Ale je to ted super období.
Evi teda dokážu si představit,co sis s malou v nemocnici prožívala,já bych se zbláznila.:frowning2: Tak to jste teda oslavu moc neužili. Ale určitě jste si to vynahradili později :slight_smile:.My letos nějakou oslavu ani nechystáme. Upeču nějaký dort,už mám namyšlený,snad se povede. A už jsme pořídili jetou čtyřkolku a to kolo. Tak snad bude spokojenej.

Jinak dneska jsem byla na poradně a NT screeeningu,tak jsem zvědavá na výsledky. Mimčo je snad v pořádku. Jen já mám zvýšené hodnoty štítné žlázy,tak se musím objednat na endokrinologii. Ale prý to je ,,bez omezení funkce,, tak to není nic vážného,jen že si mě budou hlídat.
27. čer 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak ať všechno dobře dopadne,,,,,joooo letííí to
27. čer 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek ty vole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!co mi to uteklo?
No tak to je kráááááása
10. srp 2012 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifirek tak co čekáte???
11. srp 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj no zatím nevíme,dr. mi to nechce říct,mám si prý počkat na 20.tt. Jdu 28. na kontrolu,tak už snad budem vědět.I když ta moje dr. nechce vůbec říkat,prý at se necháme překvapit.Ale jdeme ještě ke kardiologovi,tak třeba ten řekne :slight_smile:
12. srp 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no totok, tak snad řekne, beztak to nepozná.....a co je v plánu? a jména?
12. srp 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda no co to bude netuším,trošku bych chtěla holčičku,ale jinak je mi to samozřejmě jedno :slight_smile: A jména,to už teda vůbec nevíme. To bude ještě oříšek :grinning:
13. srp 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no jsi v půlce, pomalu vem kaledr do ručky....pak dej pár jmen a mi helfnem :grinning:
13. srp 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ruda no mě se líbí pro holčičky-Anna,Valentina,Lucie(tu chce manžel), líbí se nám i jiná jména,ale nepozdávají se nám k příjmení,nebo mají známí stejná jména.
Pro kluka zatím Tomáš,Lukáš,Matyáš,Štěpán. No uvidíme,zatím fakt nevíme .-)
14. srp 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jednoznačně Anna, hodí se k JJakubovi i k příjmení :slight_smile: z klučičích se mi moc líbí Matyášek, takže to jsou mé volby... :grinning: ale je to jasně na vás...
14. srp 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
14. srp 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak Luci, už víš, co čekáte???? A jména se mi líbí všechna, co jste vybrali!!! A jak Ti je? já pořád cvičím, ale zatím z toho nic není.
:unamused: dr mi teď předepsala clostík, tak uvidíme, zda ho začnu brát....ms pořád často a hodně :angry:
@ruda jak se máte Rudí? A co vy a druhý? kdy si půjdete pro zmrzlíka? :wink:
9. zář 2012 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Ahoj Eví,ráda tě tu vidím,nakukuju každý den a nikdo tu není. :slight_smile:
Jasný že víme,co to bude. Jestli se mu to neztratí,tak to bude kluk:slight_smile:. Jména jsme nakonec trošku pozměnili,zatím to vypadá na Ondru. :slight_smile: Jinak mě je fajn,ted je to takové nejlepší období,i když teda břicho už mám dost. Musím přihodit taky foto :slight_smile:. Jen se bojím toho help sy.Tak snad se to nebude opakovat.
Já ted s váhou dobrý,u Kuby jsem měla tak 7kg nahoře. Ted jsem 4 kg shodila a až ted se dostalal na svoji před otěhotněním.Za to to ted naskakuje o to víc.:slight_smile:
Jinak vám moc držím pěsti,aby to vyšlo přirozeně a přinejhorším to jistí zmrzlinky.:slight_smile: My je také zatím asi budeme držet.
Já na vás všechny každou chvíli myslím,jak se asi máte. Ale každý má ted svých starostí nad hlavu,že :slight_smile:
10. zář 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Ahojky, ty jsi dlouho nebyla....no na druhé zatím nemysíme, teda já občas,ale hneed měě to zase přejde.....malý je živel a my jsme furt v práci, tak je toho i tak dost...ale neříkám, že nikdy, tábor dětem platíme... :grinning:
@lucifirek taky nakukuju,ale času málo, jak píšeš..teda to jsizatím moc nepřibrala, neboj, bude to v pořádku!!!!a Ondra je krásné jméno.....
10. zář 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifirek Ondra je fakt moc hezký jméno :wink: Luci, my žádný zrmzlíky nemáme, takže my musíme buď přirozeně nebo bude Bajkal jedináček :grinning: je to zvláštní, všechny holky, co rodily se mnou už jedou druhý kolo...kromě rudíka tedy :wink:
@ruda
21. zář 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my se na druhé kolo zatím ani nechystáme....
22. zář 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 nezoufej, my taky pořád nic :wink: ale já vím že holčička máještě Rok a půl čas. A ani se jí nedivím :slight_smile:))
Luci hoď nějaké pupíkaté foto :slight_smile:)))
24. zář 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
ahoj holky...
se na vás občas chodím podívat..
jak vidím už se tu jede druhé kolo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale taky vidím že už není moc času tak ať jsou ty vaše ratolesti zdravý.. :slight_smile: :wink:
24. zář 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wrtulka jůůůů ahoooj Wrtulko??? Kde jsi byla, že jsi tu nebyla a povídej/teda piš/ jak se máte,???
24. zář 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruda ahojky rudíku :dizzy_face: :dizzy_face:
no to víš tady se to hemžilo maminkama..
tak mi to nějak nešlo..
já se přestěhovala do téma adopce víš :wink:
no jak se máme..dobře malé jsou 4 měsíce :grinning:
24. zář 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wrtulka vidím, čtu a jsem nadšená, jaká jste krásná dvojice, utíká to a je super, že se vám to povedlo/ je jedno jakou cestou/ a že jsi spokojená hrdá máma s nááádhernou holčičkou..., tak se ukaž častěji ju? Ale jak píšeš, času je málo...jsem moooc ráda, že tě po dlouhé době "vidím" a hlavně spokojenou :slight_smile:
24. zář 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@ruda no s časem je to hroší teď ale tak malá je zatím strašně hodná..a zatím ne moc pohyblivá :grinning: :grinning: takže to jde..
já mám zrovna chřipku tak jsem jí poslala ven s tchýní tak mám čas.
já jsem taky nadšená :grinning:
víš jak plánovali jsme ještě jedno IVF mělo být teď v létě
nakonec byl kouzelný telefon rychlejší malou máme skoro z porodnice a je na mě krásně navázaná tak z toho mám největší radost..já vím možná vám to příjde normání proč z toho mít radost ale ten ústav děti poškozuje psychicky tak jsem šťastná za to že mám pocit že tady se to stihlo dost rychle aby maličká nestrádala..
24. zář 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wrtulka tak tohle absolutně chápu, čím dřív, tím líp, kamarádka adoptovala holčičku taky maličkou den před štědrým dnem, když mi to napsala, brečela jsem štěstím, musí to být stejně silné, jako porodit...je to prostě vaše princezna a nic se neděje jen tak, prostě jste pro ti VY ti pravý ....přeju vám ať krásně roste a jste zdraví a spokojení, hodně jste se načekali,ale určitě to stojí za to....mám neskutečnou radost, že jsi máma...
24. zář 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,no ráda vás tu vidím :slight_smile:
foto házím teda hned,ted nějak s focením zahálím :slight_smile:
Ahoj Kapřiku,jak se máte a co Kubík?

@wrtulka jeeee moc gratuluji,já jsem nějak neinformovaná,musím hned nakouknout :slight_smile: A super,že máte malou takhle od porodnice:slight_smile:.
26. zář 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
to je krásný domeček :slight_smile:
28. zář 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifirek Ahojek Lucí:slight_smile:
Kubík roste jako z vody. Máme za sebou toho mnoho, ale celkově se dá říci, že jsme zdraví a šikovní. Až na to období vzdoru :grinning:
Zrovna včera jsme s manželem říkali, že to začíná být bezva. Už vcelku poslechne, řekne si co potřebuje tak se lépe komunikuje. Takže nemusíme pořád hlídat co dělá.
Přikládám fotečku
3. říj 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek