• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
teda Kači ten vyrostl... období vzdoru musí být....
3. říj 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr jojo Kači, taky si to říkáme, ale to vztekání je někdy pěkně na palici.. :wink: co ty nového? už makáš, viď?
@ruda no jo druhý kolo holky...tak jsem se nechala ukecat dr a zobu clostík, ale moc tomu nedávám...není na to všechno pořádně čas...uvidíme.
@lucifirek krásný břicho Luci...to to letí :grinning:
9. říj 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 no tak se uvidí.... :wink:
10. říj 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nemakám. Práce byla jen na omezenou dobu :slight_smile: Takže jsem si super užila léto:slight_smile:
A přemýšlím, že řeknu gyn taky o clostil. uvidíme :wink:
10. říj 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kapr jůůů teda budu jediná jednodětná?
10. říj 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr aha tak to je fajn. jen si užívej Kubíka:slight_smile:
@ruda nebudeš. já vlastně ani nevím...asi bych druhý chtěla, ale když nebude,t ak nebude a nebude mě to tolik mrzet...takže clostík zobu, abych si pak jednou nevyčítala, že jsem pro to nic neudělala, ale moc tomu opravdu nedávám, protože se ani tolik nesnažíme...no jak píšu, unava a není na nic moc čas :wink:
10. říj 2012 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 u nás je topodobné, druhému dveře nezavírám, když už k něčemu dojde, dáváme bacha, kdyby přišlo nevadí, zatím ale nechceme....no a jednou tčeba, proto sněhulajdy platíme a neříkám rezolutně ne, jen ne teď...nech to osudu, máli to vyjít vyjde to mnohdy i přs antikoncepci.... :slight_smile: nemáli to být, nebude to ani s IVF...důležité na tom všem je to, že jsme mámy....tak ať to dobře dopadne
11. říj 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já druhé chci. Ikdyž když nepřijde tak nevadí :slight_smile: Bude nás mít Kuba jen pro sebe. Ale uvažuji, že zavolám do centra a zkusíme aspoň inseminačky
19. říj 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači zmrzlíky nemáte?
19. říj 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr taky už jsem o inseminaci přemýšlela... blbý je, že nevím, jak tomá můj muž teď se spermoníkama...beru clostik druhej měsíc a je to teda peklo, už s tím končím. jsem protivná, je mi blbě a dneska totální křeče do břicha (měla bych mít ovu!), no peklo...večer máme jít ven, ale já nemůžu ani chodit, jak to bolí. uf :unamused:
@ruda jojo Kači máš pravdu, bude bude, nebude nebude...nedá se nic dělat. hlavně, že už prdíky doma máme :wink:
6. lis 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 :slight_smile: ˇjo přesně tak, právě malý prohlásil týýýbrďo, takže musíme dávat pozor na pusu.Včerejší hláška, když nevěděl, jak říct abych otevřela pusu, řekl,ať otevřu hlavu :grinning:
no to je asi ovulka jako prase, mě to bolí i bez Clostíku víc než při MS, jsem jako na jehlách a někdy každý krok píchne...
6. lis 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee ahojky holky,to jsem tu ted dlouho nebyla a vy jste se tu rozkecali :slight_smile:
Tak vidím,že všechny trošičku na to druhé myslíte. Jak píšete,když to má být,tak to bude .U nás jsme stále zvažovali,jestli jít na ivf, nebo ne a nakonec to dopadlo samo. :slight_smile: A mrazáčky teda zatím pro jistotu také máme zaplacené ještě na další rok:slight_smile: Ted to byly 3 roky,co jsme dostali do bříška prcky :slight_smile:
12. lis 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to letí, už to máš taky za pár....jake se cítíš???
13. lis 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači jakž takž,docela to jde. Ani si to tentokrát moc neuvědomuju,nějak to s tím jedním dítkem už nejde :slight_smile: A nemám ještě nic nachstaného,musím se do toho pustit. Jinak se cítím fajn. Jen to pálení žáhy a zvracení už je tu zase jako u Kuby. Ale to už nějak vydržím. :slight_smile: Pořád si to nedovedu představit,že za chvíli tady budeme čtyři :slight_smile: A jsem zvědavá,jak bude Kuba reagovat.:slight_smile:
13. lis 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů, to je krásné bříško, to je to chlubivé, ani malé, ani obrovské, miloučké....promiň, jestli jsi to už psala,ale nemůžu se z práce dostat na tvůj profil, co čekáte? nějak mám v těch dětech gulíš :grinning: taky si nedovedu představit, že bych měla druhé...měla jsem dva dny zpoždění a přemýšlela jsem o tom...no nevím...asi bych si na tu myšlenku zvykla, ale co Rudla na to nevím, je to jedináček...
13. lis 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to tady asi ani nemám napsané,co to bude. Měl by to být zase kluk Ondřej :slight_smile:
Na poradně dneska všechno v pořádku i výsledky jaterních testů,jen krev.obraz trošku horší,ale to je u mě normální stav.
Zase jsem byla dojata,když jsem toho prďolu viděla :slight_smile: Jen se Dr. ptala,co jsem jedla,že má prcek nafouklé bříško,včera jsme měli čočku.Tak příště prý zkontrolujeme.
No co na to bude říkat Kuba taky nevím,je to mazel. Sice ví,že bude miminko,ale jak se bude pak chovat,těžko říct.
13. lis 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono se to dětem nedá vysvětlit, nedokáží si představit, co je čeká, zapojíš ho do pomáhání a bude... Ondřej je nááádherné jméno, mooc se mi líbí, super, že je je vše v pořádku!!!!jen tak dál
13. lis 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
JInak se ještě koncem listopadu,začátkem prosince chystáme zase na moravu :slight_smile:
13. lis 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo? to už budeš pupíkatá!!!!Třeba se uvidíme :wink:
13. lis 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda nene my jsme zmzlíky nikdy neměli :unamused:
15. lis 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky začali jsme chodit do Caru. Takže inseminačka nás čeká již tento měsíc.
Pohovor byl delší než kdykoli předtím :slight_smile:
A obrovský údiv, že máme Kubu přirozeně. Prý to není s naším spermiem ani možné. Takže místo podpory jsme si připadali jak kdybych manžela podvedla a kluk nebyl jeho. :unamused: No ale nakonec jsme to ustáli a jsme zvědavi jak na tom manža bude. Já jsem prý plodná až kam. A mám při ovulaci několik vajíček.
Jenže já vím, že holčička přijde stejně až za rok :wink:
Ale zase si říkám, že nechci sedět s rukama v klíně a jednou si říkat, proč jsem to nezkusila. Přeci jen mám na to druhé už jen 3 roky.
15. lis 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr tak at se zadaří.....já zapomněla, že je přirozeně :sweat_smile:
15. lis 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr Tak držím pěsti,at to dobře dopadne :slight_smile:
Jinak nám říkali pokaždé,že s naším spermiogramem nemůžeme nikdy otěhotnět. Dokonce po prvním neuspěchu nabízeli dárce. A vidíš,Kuba je z ivf a po porodu jsem otěhotněla dvakrát. Sice to není žádná hitparáda,dvakrát za dva roky. Ale budeme mít prcka a to je podstatné. O vás ani nemluvě,že :slight_smile:
A to teda musím říct,že o druhé mimčo jsme se nějak intenzivně nesnažili,nepočítala jsem plodné dny,nebo něco podobného,akce bylo jedna v měsíci a vidíš :slight_smile: Prostě jsme se trefili. No a jestli máš při ovulce více vajíček,tak aby to nebyla nakonec ještě dvojčátka :slight_smile:
16. lis 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je, když má žena otěhotnět, otěhotní i s antikoncepcí :grinning:
16. lis 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak tak.
A já od pátku nějaké střevní potíže,zvracení,zimnici. Dneska je to lepší,ale teda začíná mi dost často tvrdnout břicho a ta unava je děsná. Tak doufám,že to tak nebude až do konce :slight_smile:
18. lis 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek :confused: :frowning2: :unamused: :angry: tak se drž, ať to přejde....
18. lis 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda děkuji,už je líp. Ted už to nějak doklepeme do konce :slight_smile:
18. lis 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně hoky, to nějak dopadne :slight_smile:
19. lis 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsme byli včera na IUI. Holky žádná sláva. Manžel má tak špatné spermio, že mi to ani nechtěli dělat :unamused: Takže asi nic moc.
28. lis 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, kdybyste si někdo chtěl přivydělat čtením reklamy a vyplňováním dotazníků. je to sice pár korun, ale nejste ničím nuceni ani omezováni
http://www.ermail.cz/link/TNYJV2c2A2acmcmjjAV2NlcTVelAeNYm
28. lis 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek