• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
autor
@kapr Ahojky chjo to znám takové IUI jsme měli taky ono hlavně pomůže když ti řeknou jak špatný to spermio ten chlap má :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to pak určitě vyjde že :angry: :angry: idioti držím pěsti i tak
hele já zrovna řeším jak si při mateřské ehm rodičáku mateřská mi končí přivydělat ty to děláš? Je to spolehlivé?
28. lis 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr Držím palce,určitě to dopadne,jako u Kubíka :slight_smile:
29. lis 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wrtulka jojo začala jsem to dělat, skáče to pomalu, ale lepší než drátem do oka:slight_smile: I kdyby to byůa 1000 kč za měsíc, taky dobrá.
A s tim spermiem máš pravdu. Měli by člověka spíše podpořit.
29. lis 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale padl mi do oka ten odkaz na rmail. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že je to jeden velký podvod a zbytečná ztráta času. Registrovala jsem se tam někdy na jaře a dnes mám na účtu necelých 355Kc :angry: . Dotazník-lépe placený, přišel za celou dobu jeden. Takže rozhodně nedoporučuju, přivydělat se tím opravdu nedá.
29. lis 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majima tak děkujeme za upozornění :slight_smile:
3. pro 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek všechno nejlepší k svátečku!!!!
13. pro 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee mooooc děkuji za přáníčko,já se sem ted nějak nedostala. Přikládám fotečku pupíku,asi jednu z posledních. :wink:
18. pro 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jůůů, to jsou prima fotečky, krásné bříško a Kubík už je velký a krááásný klučík, tak ať se daří a klidné vánoce
18. pro 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači děkuji :slight_smile:. Uvidíme,jak si Ondra pospíší na svět :slight_smile:. 36.tt:slight_smile: uteklo to.
19. pro 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek mazééééc, vidím 37!!!!
19. pro 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Kači,nějak to tu trošku jinak počítá. V uterý jsem byla 35+3. A teda mazec to je,přesně 37+0 se narodil Kuba :slight_smile:
19. pro 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak už měj sbaleno, to už se teĎ nikdy neeví.....dej vědět, jak pojedeš rodit, ať ržím palce....uff si ndovedu momentálně předstvit, že ybch měla miminko...
19. pro 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači sbaleno naštěstí mám(jen dobalit klasické potřeby),už od té doby,co mi nařídila klid a nohy hore :slight_smile: Radši :slight_smile:Člověk nikdy neví,že :slight_smile:
No a jinak se teda všichni těšíme,ale jak to bude fungovat teda netuším, jsem fakt zvědavá,jak to budeme zvládat.
20. pro 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek věřím, že budete s přehledem, ale sebe si zatím představit neumím :sweat_smile: ,ale taky by to určitě šlo....myslím na vás,atto proběhne bez komplikací a moc mco se těším na fotečky miminečka
20. pro 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Přejeme vám všem krásný a spokojený nový rok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. pro 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme a taky vše nej v novém roce!!!
31. pro 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky také vše nej v novém roce a Lucí, dej vědět hned jak to bude :wink:
Jinak my přivítali Nový rok s brutus chřipkou, zánětem průdušek a prvními antibiotiky :frowning2:
2. led 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr Určitě dám,to nemějte strach:slight_smile:
Teda tak at jste brzy zdraví.To počasí je ted šílené,jak na houpačce. Všichni kolem padají nemocemi.
3. led 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
38.tt
4. led 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
týý vogo Lucie, ty už budeš rodíííít :confused:
4. led 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek No máme opravdu brutus chřipku. Kuba se antibiotiky výrazně zlepšil, ale lehla jsem já a už mě to drží 4tý den. Dnes to bylo nejhorší a přitom jsem počítala, že to bude už jen a jen lepší. Posmrkala jsem každý den balík kapesníků a dnes + roly toLETNÍHO PAPÍRU. Manže se k nemocným přidal dnes. Tak čekám, co z toho bude. Tak snad už jen lépe :wink:
Jo a holky mám v lednu nastoupit do práce. Do mé původní. Potřebují mne :slight_smile:) super, že?
4. led 2013 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda Kači a to ted jsem koukala do zrcadla,že od uterý je to břicho uplně jiné,tak jsem zvědavá,kdy to bude. Dneska jsem si vyrazila na nákup,že koupím nějaké oblečky,nějak tu nic nemám,asi jsme měli spoustu půjčeného a nikde nic nemají. A jdu žehlit věci do postýlky.Kuba to potřebuej všechno vyzkoušet. Zítra dovezeme hlubokou korbičku a malou sedačku,at to ještě operu.

@kapr Kači teda tohle nezávidím,člověk je na nervy,když jsou děti nemocné. Ale když je nomcný i sám,tak to je extra na prd. Nemůžeš pořádně ležet a odpočívat.:frowning2: Držím palce,at je to už jenom lepší. A s prací to je super ne:slight_smile: Aspon nemusíš nic shánět :slight_smile:. To potěší,když se člověku sami ozvou a řeknou,že ho potřebují. :slight_smile:
5. led 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr Kači tak nastoupíš????To je dobré, že tě potřebují, brzo se uzdrav, teď to ve velkém řádí všude a je to brutus až na ATB....
@lucifirek no už to může být kdykoliv, když stihneš, dej vědět, jak vyrazíte, budeme držet palce!!!!
5. led 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ruda kdyžtak mám číslo tel.myslím,tak dám vědět :slight_smile:
5. led 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek o.k, já to pak prásknu tady :grinning:
5. led 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo holky s prací je to OK. Jsem samo ráda, že mě chtějí a těším se moc. Jinak už se z toho hrabeme. Dnes jsme byli s Kubou na kontrole a prý ještě dost chrčí, tak podávat kapky na kašel a mě už pomalu pouštějí dutiny. Manža ještě zítra leží, ale už bude jen lépe.
A Lucííí těším se na dropka:slight_smile:))
8. led 2013 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači to je dobře,že už se z toho pomalu dostáváte. TAk snad budete brzy ok uplně. Je to ted děs,hlavně to počasí,jeden den mráz,druhý den prší,teda aspon u nás. Včera jsme vyhrnovali sníh a přez noc nikde nic. A teda včera mluvili o chřipkové epidemii,no potěš.:frowning2:.
Jinak po včerejší poradně se stále dle Dr. nic nechystá,CS3. A pokud se prdola do těch nejpozději 14 dnů neumoudří,tak vyvolávání,z čeho teda nejsem nadšená,po minulé zkušenosti. Déle mě přenášet kvůli cukrovce nenechají. No 14 dní je dlouhá doba,tak dělám vše pro to,aby se prďola umoudřil a šel ven sám :slight_smile:
9. led 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAči ještě, že už je to lepší...tak jen tak dál
Luci,tak se snažte s tátou ať se nemusí vyvolávat
9. led 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo holky lepší :slight_smile: mám zánět dutin, anibiotika :slight_smile:
Luci ale chce to sex tak 5x denně :slight_smile:)) abyste vytvořili dostatečný počet toho hormonu na p:slight_smile:
15. led 2013 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr prostaglandinu je potřeba tak kýbl, aby vyvolal porod, ale když myslíš, že pět dáveek bude stačit :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek