• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
@kapr brzo se uzdrav
16. led 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda No to že jsem se o tom tenkrát bavila se svou gyn, a právě jsme se tomu smály:slight_smile:))
16. led 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přepisuji SMS od Lucky:Ondra se narodil v uterý 15.1. ve 22:56 50 cm a 3960gr., po tom Hamiltonu se to rozjelo

S Rudíkem přejeme hlavně hodně zdravíčka, ať krásně roste, už teĎ je to kus chlapíka....a těšíme se na fotečky!!!
17. led 2013 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí veliká gratulace :slight_smile:
20. led 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme:slight_smile:
Přidávám pár foteček,ale zatím víc nestíhám :grinning:. Je to trošku mazec:slight_smile: Ale jinak jsou to oba pokladi.
Maminka je totálně na měkko jak z Kubíka,jak malého opečovává. Tak z Ondráška,jaké je to voňavé,sametové mazlící miminko. A je jí líto,že už nebude mít miminko v pupíku. Zároven jí je líto,že už je to asi naposled a rychle to utíká a děti rychle rostou. Jsou to miláčci k nezaplacení :slight_smile:
21. led 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už se trošku začínáme zaběhávat do nějakého režimu. Kubík je hodný a Ondrášek také. Dneska byla i klidná noc,vstávali jsme jen 3x. Jsou to broučci oba. Ven jsme zatím nevyrazili,protože u nás mrzne až praští.
24. led 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci stejně klobouk dolů, já někdy nestíhám s jedným a ty máš dvě :wink: tak ať jsou kluci pořád tak hodní a spavý
24. led 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda no s tím spaním to u nás není zrovna hitparáda.Kuba spát v poledne už nechce. A já bych šla spát hned. Jsem strašně unavená. V porodnici jsem spát nemohla, nějak to nešlo.
24. led 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak náš malý taky nespí v poledne a přesto je ještě v deset večer vzhůru... no ale zase dnes vstával o půl jedenácté
24. led 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No my holky začali pít Femigard, byla jsem za kamarádkou, která mi předpovídala Kubu i přes všechny kartáře a nyní mi kartář řekl, že se druhého dítěte dočkám, ale za více jak 3 roky, že je chyba na mé straně a ta kamarádka mi řekla, že je to nesmysl, že bych už letos měla být těhu, max začátek příštího roku......tak uvidíme :wink:
24. led 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
moc držíme palečky,aby to vyšlo :slight_smile:
28. led 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je super, tak držím palce a věřím jí
28. led 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jak se máte,u nás už se režim trošku zaběhl,tak je to lepší. Ve čtvrtek jsme byli na poradně a Ondrášek krásně přibývá,od propuštění z porodnice necelých 14 dní 0,5kg. Tak jsem ráda,že nám kojení jde. Ale ted teda marodíme,Kubík včera teploty,zvracel,kašle. Dneska už mu je lépe,tak snad to Ondra nechytne.
Počasí u nás na prd,chvíli sněží,chvíli prší :frowning2:.Tak se ani moc ven nedá.
5. únor 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifirek jste šikulky, tak snad to nechytí, je toho teď spousta....no a tu počasí stejnéééé
5. únor 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem přidala pár fotek Ondráška:slight_smile:

@ruda to ano,chřipky řádí,ale dnes už je Kuba dobrej. U nás v porodnici po našem odchodu zakázali návštěvy.
5. únor 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
KLuky máš krásnééééé,Luci
22. únor 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jak se mate holky? Rudi co Rudik? Uz musi byt veliky!!!
9. kvě 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,já už tu nebyla sto let :grinning:
11. kvě 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky ne Luci...je to hrůza, máme všechny spoustu starostí, tak jsme se rozutekly...ani nevím co kapr...holky, já bych druhé dítko chtěla, ale nějak to zase nejde...asi se málo snažíme. začala jsem pracovat a tak je to u nás hukot... :wink:
14. kvě 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, já má za sebou teda příběh...před 14 dny jsem zjistila, že jsem těhotná, minulý týden jsem začala krvácet, takže potrat, jenže hcg v krvi mi pořád stoupalo, takže nakonec z toho bylo mimoděložní těhotenství. mám za sebou laparoskopii a vzali mi pravej vejcovod...říkám si, proč zrovna my, když jsem měla takový trable otěhotnět poprvé, pak otěhotním spontánně po třech letech podruhý a je to napytel??? :angry: vím, že mám doma svoje zlatíčko, takže mě to tolik psychicky nevzalo, ale....doufám, že máte všechny lepší období... :wink:
7. čer 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,co to ctu :frowning2: moc me to mrzi. Drzim vam palce,at je uz jen lepe.
8. čer 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no jo Luci, to je zivot... Je to pech, ale co se da delat.. Jen to bylo narocnych 14 dni! A ptam se sama sebe, proc to mame porad tak komplikovany??:wink: obdivuju ty Tvoje vytvory, jsi tak sikovna a nechapu, jak to pri dvou detech zvladas!! Jsi uzasna! Premyslim, ze te poprosim o tu kabelcicku:slight_smile: papa
8. čer 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Evi drž se,je to opravdu náročené,někomu ten život opravdu dává spoustu překážek.
Jinak klidně napiš a něco ti vytvořím :slight_smile: Je ted toho času mít,ale nějak bych to zvládla. Jinak Evi zvládám po chvílích,také to volného času moc není,ale relax potřebuje každý. :slight_smile:Tak je to takový chvilkový odpočinek od celodenního kolotoče kolem dětí a domácnosti.:slight_smile:
9. čer 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jojo to máš pravdu s tím relaxem! Ale Ty jsi tak šikovná! Obdivuju Tě. Ať se vám daří a kluci ať jsou zdraví! Kouknu se a ozvu se, co bych chtěla. Papa
9. čer 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 :unamused: to je mi mo líto, uvidíš, že se to ase podaří a teĎ už správně až do zdárného konce, držím palce
11. čer 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No holky coby :slight_smile:
Jsem tu a jsem OK :slight_smile:
Druhé mimi nic, máme za sebou 4x IUI, spermiodram katastrofální, přemýšlím, že příští rok zkusíme poslední pokus IVF a konečná. Leda že bych si někde uhnala kukačku :grinning:

Evi, je mi líto, co se stalo...........nemám k tomu komentář. Drž se!!!

Lucky výrobky obdivuji na FB :slight_smile:
Jsem si myslela, že jsem také šikovná, ale takhle hodně ne :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak již pracuji, zatím na PT, ale za chvilku naplno. jsem zpět
18. čer 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kapr ale podle toho kartáře máš mít další dítě až někdy příští rok ne? :wink: tak to vyjde...
@ruda a co vy a další dítko Kači? jdete do toho?

@lucifirek jak to zvládáš s těma dvouma raubířema? :wink:
holky, já už tak taky naplno v práci a je to hukot teda někdy...občas nemáme hlídání teď v létě :unamused: ale bastlíme to, jak se dá...jinak B. si zvykla ve školce ukázkově! hezké léto všem :wink:
24. črc 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 zatím si dáváme majzla :wink:
24. črc 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evak99 tak nějak:slight_smile:
uvidíme. Nakonec trochu změny, až začne menses, začínám stimulovat. Ale nikomu o tom neříkáme. Ani rodině. Jen mé gyn. :wink: takže dělejte, jako že nic :wink:
25. črc 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evak99 no zvládáme to,jak se dá. Obdivuju vás,že to všechny zvládáte skloubit s prací. To bych už asi nedala. Stačí mi domácnost,děti,zahrada. A stejně to není uděláno podle mých představ.
Letí to teda holky co.Kuba jde na podzim do školky,tak to je vlastně za měsíc.

@kapr
@evak99 moc držím palečky at vám to oběma vyjde :slight_smile:
koukala jsem na fotky,dětičky jsou krásné a rostou jak z vody.
25. črc 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek