• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Ahojek, tak jedna pro vás kočandy, ikdyž ji stejně vidíte na FB :slight_smile:
5. srp 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucifirek no Luci, já to nezvládám vůbec, mám pocit, že máme doma pořád bordel, něco zapomínám a vůbec...a to jsem byla takový organizovaný člověk před tím, než se narodila B. :wink: ale tak to asi má být...nikdy to nebude podle našich představ, ale hlavně, že se máme rádi :slight_smile:
@kapr tak my děláme jakože nic...tak nám pak dej vědět, nebudeme tě stresovat otázkami :wink:
@ruda a chcete nebo ne? :wink:
teď jedem na dovolenou, tak už se moc těším...opatrujte se holky a hezké léto :grinning:
6. srp 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi zatím nechceme ,ale nezavrhuji druhé dítě do budoucna, nevím...zatím jsem spokojená, tak jak to je, kači tak ať vám to vyjde, mějte se všechny kráááásně
6. srp 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda tak to je dobře Kači! já si zase říkám, že pokud by B. měla mít sourozence, tak ať je to co nejdříve... :wink:
papapa všem
7. srp 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to viím reálně třeba zároveň s Rudlovou první třídou, zatím jsem v práci ráda a ze zdrav. ůvodů nemůžu...pak se uvidí
7. srp 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda jakto Kaci? Mas nejaky trable? Ale rozumim ti, je to narocne.. Jsem taky rada, ze mam praci!

Holky neuverite tomu, ale ja jsem zase tehotna a zase spatne... Tentokrat to snad neni mimodelozni, ale neprosperujici v deloze! V nedeli jdu zase do nemo, kde se rozhodne o revizi! Na dovolenou jsme samo zatim neodjeli! Ja se z toho asi picnu! Uf...
9. srp 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 jaj Evule to je mi moc líííto, nemám ani za tak nějaké děsné trable,ale léky, které bych neměla brát v těhu beru...tak ať ti to dobře dopadne...drž se
10. srp 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda diky Kaci. Je to psychicky narocny! Oboji vlastne necekane prekvapive, ale se spatnym koncem;( nakonec se ale telo umoudrilo, zacala jsem krvacet, tak ani revizi nedelali.. A zitra odjizdime, alespon na chvilku...
Tak se opatruj!
11. srp 2013 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty se opatruj taky a užij dovolenku, kam míříte?
12. srp 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 jeje, Evi :unamused:
...ale já to měla stejně. pamatuješ?
Jinak dělejte že nic:slight_smile: dnes jsem nafasovala zítra začínám:slight_smile:
Mám z toho dobrý pocit, jelikož se v centru už znám s každým:slight_smile:)))) Takže super. A hlavně, práce, Kuba, léto...nestíhám, takže nad ničím moc nepžemýšlím bo nemám čas:slight_smile:
Tak já se ozvu až se něco uděje.
papapa
16. srp 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Evi jeje,to mě moc mrzí :frowning2:. Tak se drž,určitě to vyjde.

@kapr nápodobně držím palce :slight_smile:
Holky myslím na vás :slight_smile:
19. srp 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prdelky k dnešku krásných 6 miminek zítra ET. Já hyperstymulák.....tak snad tam ta princezna je a bude :wink: ale psssss :wink:
30. srp 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak děvčátka, takže nic:slight_smile:
tak už jen přirozený zázrak. S IVF jsme tímto u konce.
10. zář 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr kači to je mi líto, tipla bych, že když byl OHSS tak se mělo zadařit....chjo, tak domácí tulení....
13. zář 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda To se nedá nic dělat:slight_smile:
tak přijde děvčátko samo, no:slight_smile: ale děkuji :wink:
16. zář 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kapr jak je to možný Kači? co bylo špatně? je mi to líto :frowning2: ale neboj kartářka to předpověděla, tak to tak bude! :wink:
holky u nás nic, žádné snažení, teď dáváme pauzu, bylo to v létě náročný období, tak i dr doporučil nic nezkoušet a odpočinout si. Nejhorší je, že B. se každý den ptá, kdy bude mít bačíčka...ach jo. ale jsme pozitivní, tak snad až si dáme zelenou, tak se něco zadaří. uvidíme. Jinak mám teda šílený stavy před ms, vždy je mi týden zle, i od žaludku...no peklo, ale to je asi těma rozbouřenýma hormonama...tak hezký podzim všem :wink:
21. říj 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 Evi nevím, nebylo nic špatně. Zase krásné favority mi dali....a nic. Asi osud.
22. říj 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr asi jo... Ale vsak ono se nam jedte zadari! My to holt nemuzeme mit snadny!
Ja uz si nepamatovala, ze jsi po mimodel mela potrat... A za jak dloho potom se povedl Kuba?
22. říj 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer :slight_smile: ,

v naší vznikající Wiki knihovničce byl napsán nový článek http://www.modrykonik.cz/gonal-f/.

Ráda bych vás touto cestou chtěla požádat, zda-li by jste mohly přispět svými zkušenostmi s lékem Gonal - f a podělily se tak s ostatními maminkami, těhulkami a snažilkami, které vaše rady, postřehy a zkušenosti jistě ocení.

Své poznatky můžete psát pod článek, do okénka Má zkušenost s....

Děkuji moc a přeji pěkný zbytek víkendu :slight_smile:
@chrobacek @miluse @irminka @kapr @gucci ...a další :slight_smile:
2. lis 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já dělám čistku, takže asi opustím tuto diskuzi :slight_smile: už rok se tu nic neděje a co jsme tu zbyly tak jsme stejně na FB, tedy asi krom rudy. Tak papá :wink:
5. lis 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek