• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
holky moc se těším do caru jak půjdeme v sobotu zase pro kelímek na úterní odběr, protože tam byl toto úterý a příští půjde znova ... si ta sestra bude myslet, že je to jeho hobby :slight_smile:))
4. čer 2009 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to věřím, je to zase krok dál...Já jdu zítra na kontrolu a v so bych si měla píchnout první Gonal. Taky se nemůžu dočkat :wink:
4. čer 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem dočetla, no to jsou teda věci..mě před ET řekli, ještě se běžte vyčůrat...tak jsem šla, výkon se dělá na posteli, co se na ní leží, pak mě jen Dr. se sestřičkou posunuli z čela do postele a odvezli na pokoj, kde jsem měla hodinu ležet já tedana zádech, pak jsem se oblékla a bylo.. v aute jsem ale ležela vzadu na sedadlech, prp jistotu /ono ty silnice vytřepávají/, na policii jsem kaš..., ceník a popisy metod a souhlasy jsme dostali už při stimulce, bylo toho dost, vše polopatě vysvětleno i s ceníkem, na cenu nás upozornili několikrát dopředu, před ET se to zapltilo, ale sponzorský dar...hahaha to je smutné :frowning2:
chrobi hleníku si užiješ, nedejbože tě bude ještě manža dráždit, tak je to tak na plínu :grinning:
4. čer 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki že ? na injekce jak se těšíme :slight_smile:))) takže zítra jdeš na utz a krev? a vyfasuješ nádobíčko?
4. čer 2009 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda..... :grinning: :grinning: :grinning: tak to je fakt supr :slight_smile:)) ráno u nás něco proběhlo, ale bylo to v klidu, ale ted odpoledne pokaždé co jdu na záchod se nestačím divit a to je do ovulky dost daleko :grinning:
4. čer 2009 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
však uvidíš...ještě jednou budeš vzpomínat až vyschne pramen :wink:
4. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi: jj, vyfasuju Gonal, ale nevím, jestli mi budou dělat utz a brát krev. Ale asi jo, proč bych šla jinak ještě k doktorce. Gonal dostanu od sestřičky. už aby to bylo :slight_smile:
4. čer 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď z tebe teče hleník a pak z tebe poteče Utroš nebo Crinone...v té fázi jsem já :grinning: a to je teprve masakr
musím to hned poreferovat doma co se tam děje :wink:
4. čer 2009 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, chlap jak to ucítí...bude paf, už to nebude chtít jinak..bacha na to :wink:
holky já jsem tady u někoho v albíčku viděla, že se dá na netu objednat tričko, pro těhule, kde je na břichu namalované ručiičky a nožiky a tady bydlím já...nevíte ty stránky?
4. čer 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. čer 2009 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki, mě taky před dělali UZV, jen pro jistotu, jestli nemám cystu, to by se nemohlo začít, já na ně docela trpím
Jo a s tím levým vejcovodem u žiraf, mě sice vajíčka snesl,ale kdyžmě bolí vaječník /ať už při ovuli nebo stimulce/ tak jedině LEVÝ, tak na tom něco bude, my žirafy tam máme to střevo...
4. čer 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já vůbec teda netuším kde vaječníky mám takže zatím jsem v klidu :slight_smile:)))
4. čer 2009 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobíííííííííííí nejlepší, nejúžasnější nejhodnější, já to týden hledám a ono se stačilo zeptat žirafek...díky moc, to musím mít...ne jedno :wink: jak to zítra stoupne, tak to objednávám, pořád jsem se bála, aby se něco nezakřiknulo,ale ne, říkám dost, musím myslet pozitivně a ne, že to nedopadne a max. zůstane na příště no ni?
stejně, když by to neklaplo bude to děsně bolet, ať už to okolí ví nebo ne, ať mám tričko nebo ne... CHCI být těhulinka, tak musím mít tričénko
4. čer 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já to teda tuším při každé ovulce a ze školy to teda vím přesně.. :slight_smile:
4. čer 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vaječníky necítila nikdy, ale po 1.odběru je teď cítím při ovulce a změně počasí. A je to docela nepříjemný :frowning2:
4. čer 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: jasně žádně chmury pozitivní myšlení je půl úspěchu :slight_smile:)))
já si hrozně přeju aby nám to vyšlo a já mohla dát fotku z UTZ tatkovi k 60.narozeninám :slight_smile:))

jasně že by to bolelo tričko netričko protože víš že se ujalo.....

já fakt vůbec nikdy mě nebolely nic... tak jsem se musela mrknout na net kde vlastně jsou :slight_smile:)
4. čer 2009 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudi, to víš, že jo. Radost si musíme dělat, tak do toho jdi :wink:
4. čer 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jsou krásné stránky,tak si určo něco objednám... :wink: pak v tom budu spávat :grinning:
chrobi neboj, táta bude mít ten nejkrásnější dárek!!!!!ségra, to je můjmiláček, moc se podporujeme, je děsně citlivá,hlavně na děti, má tři a každé na první pokus!!!tak to se mnou dost prožívá, narozeniny má dnes, tak jestli to zítra bude OK ahcg vyšší, stavím se pak za ní s počůraným papírkem
4. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda... to je hezký :slight_smile: bude mít ségra radost :slight_smile:
4. čer 2009 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já doufám, taky jsem trošku opatrná, to zakřiknutí...a táák,ale manža říká, je to tam, tak co,radumme se, když je proč a nečekejme, že to bude lepší, už JE to lepší,jsem stejně pěkně nervozní ze zítřka,ale trpím pořád, tak si říkám, že HCG asi je, když potíže neustupují...jsem za to bolavé břicho trošku vděčná, že vím, čím to je,,,
4. čer 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudi, tak držím moc palečky, aby jsi ségře tu radost mohla zítra udělat :wink:
4. čer 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki díky moooooc nejen ségře :wink:
4. čer 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, kéž by jsme postupně otěhotněly všechny, abychom se pak mohly scházet i v diskuzi těhulek. To by bylo supeeeer :dizzy_face:
4. čer 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda:já bych to tričenko chtěla také, zítra si zajdu do laborky na HCG, ted jsem se rozhodla a jestli to stoupá, tak si ho také objednám, když tak z toho bude noční košile :wink:
4. čer 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já držím holky palce. Jdu domů. zítra se ozvu, jak jsem dopadla. papa :slight_smile:
4. čer 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi mám vybrané asi tři..max se dají podarovat, v okolí je pořád někdo těhu,ale věřím, že jich vynosíme :wink:
teď mi přišla od manžela MMS a na ní lížou 4 děti zmzku : dvojčata holky asi 7 leté, hlídají dvojčata kluky asi 3 leté...byl z toho úplně vedle...ON, kterého děti nijak nikdy nebraly... pak zjistil, že tatínka zná, tak se dali do řeči...a pak že IVF je něco "nenormálního, neobyčejného" a na těch, co nejsou dvojčata, se to nepozná, myslím, že byjsme se divily, kolik IVF dětiček v okolí máme..tak snad je to dobré znamení na zítra...
4. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer jste tu někdo? :wink:
4. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem dneska odpoledne zahájila stimulku odpočíváním a opečováváním se
dala jsem si horkou vanu, manža mi nalil sklenku šampáňa a nakonec jsem si dala čokoládičkovou zmrzku ať žije dietka..
a je mi dobře..
jsem umytá v postýlce s notebookem podívám se na "Můj svět je tvůj"(t :grinning: u písničku už nemůžu slyšet blééééééé) a :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: brzo usnu :wink:
4. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek