Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
hypo
27. kvě 2009
wrtul - dr. rekla ze tri v zadnem pripade nedonosim (muj zdravotni stav to jaksi nedovoluje) a ja to neminm riskovat, pokud budou nahodou vsechny tri v poradku tak vyber bude na nas coz nechci v zadnem pripade....
chci aby dr. sami rekli KDO a ne ze to bude na nas.....
gucci
27. kvě 2009
hypo, ale 10tt+0 je 11tt 😉
hypo
27. kvě 2009
jo taaaaaaaaaaak 🙂
tak pak to mam v poradku 🙂
gucci
27. kvě 2009
já jsem taky dneska 8tt+4 😉
gucci
27. kvě 2009
kecám 9tt+4
kapr
27. kvě 2009
Hypo a ty máš tři?
evak99
27. kvě 2009
hypo zdravím, chápu vás, ať to rozhodnou oni...taky bych to nechtěla udělat... :-|

holky ja se v těch počtech xtt+x vůbec nevyznám...jak to teda je?
ruda
27. kvě 2009
Ahojky holky, ani vás nedočítám, pořád někde lítám s neschpenkou a tak...mám teď výčitky , že neležím, když bylo včera ET..tak to jdu dohnat, jen co jsem projela...zubíčku můj zlatá... to jemi moc líto,ale byly jen osmibuněčné, v realitě, by jsi taky ještě netestila, bo ještě není termín MS, vydrž a pořád se opatruj...neboj, naděje umírá poslední....
Hypo, ty se teda taky drž. asi se fakt není na co těšit,ale to zvládneš, jsi silná ženská...holky držte se a já jdu zachraňovat mou nezodpovědnost pa K
gucci
27. kvě 2009
evi: no jak jsem psala, jsem dnes 9tt+4, tzn. probíhající 10 tt, počítá se to od OPU....v den OPU jsem byla 2tt, den po opu jsem byla 2tt+1 atd. atd.
zubajda
27. kvě 2009
rudí... běž si lehnout a odpočívej.. díky....
evak99
27. kvě 2009
aha gucci už chápu..první ´číslo jsou týdny, druhé dny... 🙂 díky
wrtulkaautor
27. kvě 2009
hypo já si stejně myslím že se ti rozdělilo jedno z dvojčátek.. a v takovém případě když je to takhle později tak by stejně asi nebylo v pořádku..kočko takže věřím že povás nikdo žádné rozhodnutí chcít nebude!
vážně už aby ste toměli za sebou!!!
hypo
27. kvě 2009
wrtul samozrejme ze se rozdelilo jedno dvojce na jednovajecna dvojcata coz je normalni to delaji vsechny jednovajecna dvojcata co potkas na ulici 🙂
jednovajecna dvojcata se proste ve vyvoji rozdeli nejsou tam od zacatku, na zactaku je vzdy jen jedno vejce jedna spermie a deleni embrya ktere se nekdy rozdeli takhle totalne 🙂
ale samozrejme vetsi moznost je ze pujdou dvojcata, zatim jsem nenarazila na jiny pripad......
u me kdyz si vzpomenete tak na tom prvnim utz kde meli byt videt srdicka tak jsme s dr. dlouho to druhe nemohly najit a pak se schovavalo srdicko a vubec to nebylo moc dobre videt protoze se kryly, mozna kdyby byli pekne sporadanky tak uz jsme vsechny tri videli hned v tom 6tt
lenh
27. kvě 2009
Ahoj holky 🙂 Dlouho jsem se neozvala po tom, co jsem se k vám přidala, ale občas sem nakouknu. Mám strach to celé moc prožívat, kdyby to nevyšlo, tak abych nebyla tak zklamaná, ale stejně mi to nedá vás nečíst 🙂
Dneska jsem byla na krvi a v jednu si mám volat o výsledky, aby i řekli, kdy si mám píchat puregon. Je sice drahej, ale aspoň má to dávkovací pero. Prý na stimulaci vzhledem k tomu, že jsem mladá, asi víc reagovat, tak je na to prý i lepší.
Jinak nám už řekli, že bude i ICSI. Manžel nemá moc dobře tvarovaný spermijky, tak asi budou muset vybrat ty správné.
Já mám takový obavy jak mi bude po tom puregonu.
Jo a dnešní sestřička mi nemohla najít žílu, tak s tím nějak kvedlala, až mám pořádnej modrák a ruku ani nemůžu natáhnout... 😞

Jinak já bych už tak chtěla, aby to uteklo a všechny jsme postupně psaly jak jsme těhulky...
gucci
27. kvě 2009
hypo: já taky zatím slyšela o tom, že šli pryč ty jednovaječné, tak uvidíš no, moc ti budu držet palce
wrtulkaautor
27. kvě 2009
Ahojky Lenh jsem na tebe myslela..
jsem několik kroků za tebou a čekám jak se vám to bude v tom Heliousu dařit..
Včera jsem je zrovna měla na drátě.. řeším s nimi tu možnost externího cyklu..

Hypo já vím že je to těžký ale četla jsem tu příběhy o tom jak dobře to dopadlo - víš že pak bylo jedno krásný zdravý miminko a to je to nejdůležitější x-)
hypo
27. kvě 2009
ja vim holky, dopadne to dobre a basta, jina moznost neni 🙂
budem mit jeden uzasnej vanocni darek.......
uz se tesim 🙂
lenh
27. kvě 2009
ahoj wrtulko, co to znamená externí cyklus? Dneska ráno nás tam bylo na tu krev, pěkně jedna za druhou. Dneska teda sestřička s tou krví nic moc, ale posledně mě brala krev jiná a to jsem pomalu ani nevěděla, že mi tu krev bere. Jinak včera jsem taky telefonovala a koordinátorka už asi byla trochu unavená, ale dnes byla moc hodná a milá. Ukázala manžovi podrobně jak na ten puregon. On mi píchá i ten decapeptyl, je statečnej..., já nevím jestli bych to zvládla sama. No a teď už tam budem chodit co chvíli na krev a utz a na domluvení s embryologem, už si připadám, že to najednou nějak rychle poběží...
hypo
27. kvě 2009
vcera jsem byla s tehotnou kamoskou 🙂 ta ani nevi ze je tehotna, vubec nic ji neni a ja ji to taaaak zavidim 🙂 :-N
kdyz si vzpomenu na zacatek rozjizdejici se hyperstimulak Bolesti, krece, injekce na redeni krve), pak 20-ti hodinovy nevolnosti a 4 hod. spanku,nakonec se dozvim ze mame mimca tri a v patek jsem zacala spinit (nastesti to hned preslo) a nevolnosti stale pokracuji i kdyz spanek se uz vratil a nevolnosti se zkratili 🙂
tak at mi pak nekdo povida jak tehotenstvi je to nejkrasnesi obdobi zeny 😃

ale jak rika svagrova, priroda je milosrdna a na tohle vse se zapomene 🙂 tak cekam az mi bude dobre a az zapomenu ze mi kdy bylo zle 🙂
gucci
27. kvě 2009
jj hypo, taky si občas říkám, kdy mi to nejkrásnější období začne 😃 , ale co, někdy to skončít musí...já už si na ty celodenní nevolnosti celkem zvykla, ale co mě fakt štve je, když nemůžu spát v noci kvůli nevolnosti
chrobacek
27. kvě 2009
hypo ahoj holka není to příjemné, ale je to jedno z rizik iVF bohužel musíš být silná mamina 🙂 zvládnete to

tak blbej dotaz na holky po stimulce 🙂)))).....holky pravděpodobně stimulovat začneme v pátek bude mi OK behem dalšího týdne? důvod proč se ptám : zítra máme letět balonem, ale má být hnusně a to i až do víkendu, tak to chceme přesunout na další týden .... myslíte, že je to problém?
hypo
27. kvě 2009
a vite ze me tohle riziko IVF vubec nenapsadlo, ani v nejmensim...... jedriv to vypadalo ze bude jedno dle hcg pak dve ktery ale nebyly moc videt tak riziko ze o jedno prijdem a nakonec se jeste rozdelili
ja ani nevim jestli jsem o takove moznosti ze se to muze pri IVF slysela, pro me to byla celkem rana z cisteho nebe

jinak chrobi me po slimulce nic nebylo, ale kazdy to prozivame jinak, mozna budes ospala slaba unavena ale snad nic jineho.....
chrobacek
27. kvě 2009
hypo no jo já mám známou které se stalo to stejné co tobě a další která tam měla dokonce 4 kousky, takže dva musely pryč 😞 to je vůbec síla když se ti obě rozdělí

dík já myslím, že jsem docela držák tak že mi snad taky nic nebude 🙂)))
miluse
27. kvě 2009
Hypo, jj, tohle by mě taky nenapadlo, a kdy budeš mít výsledky? Nevím jestli jsem to tu někde nepřehlédla =-)
miluse
27. kvě 2009
Jéé, holky geneťačky, teďky zrovinka koukám na stránkách na ceník a oni mají akci na červen, že prodloužená kultivace zdarma =-) 😃
hypo
27. kvě 2009
zitra utz kdy uvidime kolik jich stale mam a pak pujdu na testy a do 14 dni pripadna redukce, take pri nejhorsim za 14 dnu bude po vsem.....
miluse
27. kvě 2009
Hypo, tak to snad brzy uteče 😉
wrtulkaautor
27. kvě 2009
tak jsem trošku nestíhala v práci ale teď sedím a obědvám tak mám chvilku na vás juknout 😉
lenh externí cyklus- já totiž nejsem v Brna ani z okolí.. jsem z Pardubic a pro mě je šílená představa že tam budu muset xkrát na krev ráno v 7 hodin.. z Parudibc je to šíelný
takže mi v Heliosu nabídli tzv.externí cyklus - že bych si na většinu krví i utz chodila k mé gynekoložce v HK víš
wrtulkaautor
27. kvě 2009
Hypo tobě moc držím palečky!!!
nejlíp aby vám zůstalo jedno zdravý viď? a bylo by všechno v pohodě 😉 x-)
irminka
27. kvě 2009
ahojte žirafky....
dckami: to je mně moc líto, hlavně pevné nervy a na podzim se to určitě povede

zubaj: nehaš flintu do žita- za dva dny tam budou // 🙂

hypo: ty se drž holka....doktoři zvolí tu volbu, která bude pro tebe a miminka ta nejlepší, takže i kdyby měly jít i ty dvojky, tak mimimísko a zdravé mimísko je v dnešní době zázrak.....

Začni psát odpověď...

Odešli