• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
wrtul - dr. rekla ze tri v zadnem pripade nedonosim (muj zdravotni stav to jaksi nedovoluje) a ja to neminm riskovat, pokud budou nahodou vsechny tri v poradku tak vyber bude na nas coz nechci v zadnem pripade....
chci aby dr. sami rekli KDO a ne ze to bude na nas.....
27. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo, ale 10tt+0 je 11tt :wink:
27. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taaaaaaaaaaak :slight_smile:
tak pak to mam v poradku :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky dneska 8tt+4 :wink:
27. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kecám 9tt+4
27. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo a ty máš tři?
27. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo zdravím, chápu vás, ať to rozhodnou oni...taky bych to nechtěla udělat... :unamused:

holky ja se v těch počtech xtt+x vůbec nevyznám...jak to teda je?
27. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, ani vás nedočítám, pořád někde lítám s neschpenkou a tak...mám teď výčitky , že neležím, když bylo včera ET..tak to jdu dohnat, jen co jsem projela...zubíčku můj zlatá... to jemi moc líto,ale byly jen osmibuněčné, v realitě, by jsi taky ještě netestila, bo ještě není termín MS, vydrž a pořád se opatruj...neboj, naděje umírá poslední....
Hypo, ty se teda taky drž. asi se fakt není na co těšit,ale to zvládneš, jsi silná ženská...holky držte se a já jdu zachraňovat mou nezodpovědnost pa K
27. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: no jak jsem psala, jsem dnes 9tt+4, tzn. probíhající 10 tt, počítá se to od OPU....v den OPU jsem byla 2tt, den po opu jsem byla 2tt+1 atd. atd.
27. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudí... běž si lehnout a odpočívej.. díky....
27. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha gucci už chápu..první ´číslo jsou týdny, druhé dny... :slight_smile: díky
27. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hypo já si stejně myslím že se ti rozdělilo jedno z dvojčátek.. a v takovém případě když je to takhle později tak by stejně asi nebylo v pořádku..kočko takže věřím že povás nikdo žádné rozhodnutí chcít nebude!
vážně už aby ste toměli za sebou!!!
27. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul samozrejme ze se rozdelilo jedno dvojce na jednovajecna dvojcata coz je normalni to delaji vsechny jednovajecna dvojcata co potkas na ulici :slight_smile:
jednovajecna dvojcata se proste ve vyvoji rozdeli nejsou tam od zacatku, na zactaku je vzdy jen jedno vejce jedna spermie a deleni embrya ktere se nekdy rozdeli takhle totalne :slight_smile:
ale samozrejme vetsi moznost je ze pujdou dvojcata, zatim jsem nenarazila na jiny pripad......
u me kdyz si vzpomenete tak na tom prvnim utz kde meli byt videt srdicka tak jsme s dr. dlouho to druhe nemohly najit a pak se schovavalo srdicko a vubec to nebylo moc dobre videt protoze se kryly, mozna kdyby byli pekne sporadanky tak uz jsme vsechny tri videli hned v tom 6tt
27. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Dlouho jsem se neozvala po tom, co jsem se k vám přidala, ale občas sem nakouknu. Mám strach to celé moc prožívat, kdyby to nevyšlo, tak abych nebyla tak zklamaná, ale stejně mi to nedá vás nečíst :slight_smile:
Dneska jsem byla na krvi a v jednu si mám volat o výsledky, aby i řekli, kdy si mám píchat puregon. Je sice drahej, ale aspoň má to dávkovací pero. Prý na stimulaci vzhledem k tomu, že jsem mladá, asi víc reagovat, tak je na to prý i lepší.
Jinak nám už řekli, že bude i ICSI. Manžel nemá moc dobře tvarovaný spermijky, tak asi budou muset vybrat ty správné.
Já mám takový obavy jak mi bude po tom puregonu.
Jo a dnešní sestřička mi nemohla najít žílu, tak s tím nějak kvedlala, až mám pořádnej modrák a ruku ani nemůžu natáhnout... :frowning2:

Jinak já bych už tak chtěla, aby to uteklo a všechny jsme postupně psaly jak jsme těhulky...
27. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: já taky zatím slyšela o tom, že šli pryč ty jednovaječné, tak uvidíš no, moc ti budu držet palce
27. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Lenh jsem na tebe myslela..
jsem několik kroků za tebou a čekám jak se vám to bude v tom Heliousu dařit..
Včera jsem je zrovna měla na drátě.. řeším s nimi tu možnost externího cyklu..

Hypo já vím že je to těžký ale četla jsem tu příběhy o tom jak dobře to dopadlo - víš že pak bylo jedno krásný zdravý miminko a to je to nejdůležitější :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim holky, dopadne to dobre a basta, jina moznost neni :slight_smile:
budem mit jeden uzasnej vanocni darek.......
uz se tesim :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj wrtulko, co to znamená externí cyklus? Dneska ráno nás tam bylo na tu krev, pěkně jedna za druhou. Dneska teda sestřička s tou krví nic moc, ale posledně mě brala krev jiná a to jsem pomalu ani nevěděla, že mi tu krev bere. Jinak včera jsem taky telefonovala a koordinátorka už asi byla trochu unavená, ale dnes byla moc hodná a milá. Ukázala manžovi podrobně jak na ten puregon. On mi píchá i ten decapeptyl, je statečnej..., já nevím jestli bych to zvládla sama. No a teď už tam budem chodit co chvíli na krev a utz a na domluvení s embryologem, už si připadám, že to najednou nějak rychle poběží...
27. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera jsem byla s tehotnou kamoskou :slight_smile: ta ani nevi ze je tehotna, vubec nic ji neni a ja ji to taaaak zavidim :slight_smile: :sweat_smile:
kdyz si vzpomenu na zacatek rozjizdejici se hyperstimulak Bolesti, krece, injekce na redeni krve), pak 20-ti hodinovy nevolnosti a 4 hod. spanku,nakonec se dozvim ze mame mimca tri a v patek jsem zacala spinit (nastesti to hned preslo) a nevolnosti stale pokracuji i kdyz spanek se uz vratil a nevolnosti se zkratili :slight_smile:
tak at mi pak nekdo povida jak tehotenstvi je to nejkrasnesi obdobi zeny :grinning:

ale jak rika svagrova, priroda je milosrdna a na tohle vse se zapomene :slight_smile: tak cekam az mi bude dobre a az zapomenu ze mi kdy bylo zle :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj hypo, taky si občas říkám, kdy mi to nejkrásnější období začne :grinning: , ale co, někdy to skončít musí...já už si na ty celodenní nevolnosti celkem zvykla, ale co mě fakt štve je, když nemůžu spát v noci kvůli nevolnosti
27. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo ahoj holka není to příjemné, ale je to jedno z rizik iVF bohužel musíš být silná mamina :slight_smile: zvládnete to

tak blbej dotaz na holky po stimulce :slight_smile:)))).....holky pravděpodobně stimulovat začneme v pátek bude mi OK behem dalšího týdne? důvod proč se ptám : zítra máme letět balonem, ale má být hnusně a to i až do víkendu, tak to chceme přesunout na další týden .... myslíte, že je to problém?
27. kvě 2009 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vite ze me tohle riziko IVF vubec nenapsadlo, ani v nejmensim...... jedriv to vypadalo ze bude jedno dle hcg pak dve ktery ale nebyly moc videt tak riziko ze o jedno prijdem a nakonec se jeste rozdelili
ja ani nevim jestli jsem o takove moznosti ze se to muze pri IVF slysela, pro me to byla celkem rana z cisteho nebe

jinak chrobi me po slimulce nic nebylo, ale kazdy to prozivame jinak, mozna budes ospala slaba unavena ale snad nic jineho.....
27. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo no jo já mám známou které se stalo to stejné co tobě a další která tam měla dokonce 4 kousky, takže dva musely pryč :frowning2: to je vůbec síla když se ti obě rozdělí

dík já myslím, že jsem docela držák tak že mi snad taky nic nebude :slight_smile:)))
27. kvě 2009 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo, jj, tohle by mě taky nenapadlo, a kdy budeš mít výsledky? Nevím jestli jsem to tu někde nepřehlédla :confused:
27. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, holky geneťačky, teďky zrovinka koukám na stránkách na ceník a oni mají akci na červen, že prodloužená kultivace zdarma :confused: :grinning:
27. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zitra utz kdy uvidime kolik jich stale mam a pak pujdu na testy a do 14 dni pripadna redukce, take pri nejhorsim za 14 dnu bude po vsem.....
27. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo, tak to snad brzy uteče :wink:
27. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem trošku nestíhala v práci ale teď sedím a obědvám tak mám chvilku na vás juknout :wink:
lenh externí cyklus- já totiž nejsem v Brna ani z okolí.. jsem z Pardubic a pro mě je šílená představa že tam budu muset xkrát na krev ráno v 7 hodin.. z Parudibc je to šíelný
takže mi v Heliosu nabídli tzv.externí cyklus - že bych si na většinu krví i utz chodila k mé gynekoložce v HK víš
27. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hypo tobě moc držím palečky!!!
nejlíp aby vám zůstalo jedno zdravý viď? a bylo by všechno v pohodě :wink: :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žirafky....
dckami: to je mně moc líto, hlavně pevné nervy a na podzim se to určitě povede

zubaj: nehaš flintu do žita- za dva dny tam budou // :slight_smile:

hypo: ty se drž holka....doktoři zvolí tu volbu, která bude pro tebe a miminka ta nejlepší, takže i kdyby měly jít i ty dvojky, tak mimimísko a zdravé mimísko je v dnešní době zázrak.....
27. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek