• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
hypo je mi tě tak líto co ty si vytrpíš :frowning2:
5. čer 2009 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katchik to ráda slyším, že jsi OK :slight_smile: tak se těšíme na // od tebe :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave jsem mluvila s tetou a prej zvraceni mame v rodine, minimalne do 4 mesice, tak to mam jeste mesic pred sebou :slight_smile:
jak prozivala mama tehu se nezeptam pac ma alzheimera a jsem rada ze me aspon pozna :frowning2: jinak s ni nedostanu slovo.....
a vubec jak jsem tehotna tak jsem tak desne precitlivela ze mi uz leze na nervy jak porad bulim :frowning2:
5. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr, to je mi moc líto, nám doktor taky tvrdil , že to je vývojovou vadou, já jsem po 2.IVF, 11.den po ET,
(ICSI+PK), od včera mám // ale nechci nic pokazit, hlavně bydlíme v 5.patře bez výtahu, tak nevím, jestli po těch schodech na procházku je to ok...co myslíte holky? Na druhou stranu mi doma už hrabe...
5. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopat - ja se diky OHSS po ET moc nehybala a o hrabani mi povidej, uz se doma valim skoro tri mesice a jsem chodici nacasovana bomba protivna sama sobe :frowning2:
nastesti me zachranuji kamaradky co obcas zajdou......
5. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo,
tak to už máš ty krizové nejhorší 3 měsíce za sebou, tiše v dobrém závidím...
Při 1.vif jsem měla taky ohss1.stupně, ale rozjelo se mi to až s těhotenstvím.
Fakt jsi nechodila ani na procházky???? :frowning2: :confounded:
5. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt jsem byla zavrena doma, tusim ze prvni prochazka byla asi 10 dnu po ET a taky posledni...... jak jsem zjistila ze jsem tehu tak se zhorsil OHSS a uz jsem zas jen lezela a pak uz jen blila.....
ale myslim ze male prochazky neukodi, kdyz muzes chodit :slight_smile: ja mam ted narizen klidovy rezim tak zas trcim doma :frowning2:
5. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopata... jéjda gratuluju to je úžasné tak nejhorší máš za sebou tak ted na sebe dávej přiměřeně pozor :slight_smile:

po schodech určo můžeš ale pomalu nepřepínek břicho
5. čer 2009 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hypo, ty prášky jsem taky řešila, já beru ráno na lačno na štítnou žlázu a bliju jen ráno, tak nevim
5. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pry zaludek zacne travit do 20 min takze nejkritictejsi je snad pul hodina po poziti, no co clovek to nazor
a jak je jnak gucci?
ja jak jsem zas nasadila utros tak se mi mota hlava:frowning2:
5. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobacek
no, to jsem si loni po// taky naivně myslela, že nejhorší je za mnou - po těch // to pravé psycho teprve začlo :frowning2: :angry:

hypo
já včera mailovala doktorovi a ten jen že klid a žádnej stres ale že pokud se budu cítit do práce a není stresující(?existuje dnes taková??!!!! No apochopitelně mi zvýšil dávky utrouše a predisonu, doporučoval i estrofem, ale protože mi vždy blokoval ovulaci a sliznice po něm stejně, zatím jsem mu jen napsala zpět, zda je to NEZBYTNĚ nutné a neberu.
Taky jsi měla utrouš a prednison? Dody se to bere?A kam jsi docházela, když jsi z Prahy? Chodím do Gennetu...
5. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: je mi furt stejně :unamused: , dnes jsem po týdnu zase blila, samo po smrkání, manža nechal na noc otevřené okno a byla dost kosa, ale co už .... včera večer mi bylo mega zle, usla jsem nějak po sedmé hodině večer, ted už se třepu na o.... a fáááákt se těším na víkend
5. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám že vypadlo slovo -po estrofemu mi sliznice stejně neroste. :unamused:
5. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem to četla, ale to neovlivníš tím, že budeš do 12 tt nebo snad do konce těhu ležet, to je přece blbost pokud se miminko přestane vyvíjet většinou se to stane do toho 8tt a to prostě ničím neovlivníš ale pochopitelně se chovej jako po ivf ne po klasickém těhu ... prostě bud v pohodě a mysli pozitivně at to ted vyjde jsi na velmi dobré cestě máš velké štěstí, že máš // na testu .... to je začátek :slight_smile:))
5. čer 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopata: já do práce chodím :wink:
5. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano gucci je ukázka toho jak se to dá zvládnout i v práci :slight_smile:)))) šikulka :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopata - taky chodim do gennetu k vykysale a utros i prednison jsem brala do 8tt a jet ho beru zas protoze jsem byla na redukci mam k tomu i antibiotika
5. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobacek
ten poslední rok mě v tomhle zocelil, že te´d se opravdu snažím myslet pozitvně a řešit leda dupačky,případně úplně jiné věci jako kabelky a hadříky - a ne to co by se mohlo podělat-někde na netu v léakřské poradně gynekolog řekl, že můžou nasypat prášků kolik chtějí, ale když příroda nechce, stejně to nepomůže - tak nemá cenu nad tím moc spekulovat :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopata tak krásně jsi to napsala !! tak to je když miminko není v pořádku tak se prostě neudrží.... asi lepší jak kdyby se narodilo nemocné ne?
5. čer 2009 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žirafky,
právě jsem přijelaz města :slight_smile: , byla jsem na dopravce dopsat do techničáku tažné zařízení a v nemocnici na krev. Výsledek : 7650 :slight_smile: , to je prý dost, tak uvidím, jak to bude vše pokračovat.....

Holčiny, vy tu pořád píšete, jak vám je zle, musím se poptat: a kdy vám ty nevolnossti začali? Já pořád čekám.... a nic :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo
chodím k Daňkovi. A ty jsi měla IVF skrz co? My jsme měli blbé spermio - nepohyblové, bylo nutné ICS - a poloňském potratu mi ještě( pro jistotu :angry: :frowning2: ) přestala dorůstat děložní sliznice - víc než na 5-5,7 to nevytáhla...
5. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi ahoj my chceme fotku my chceme fotku :slight_smile:)))
5. čer 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi: mě hned od začátku....já blbec jsem si na začátku myslela, že to mám z jídla, tak jsem moc nejedla a bylo mi fakt blbě, než mi došlo, že je mi po jídle dobře :grinning: a mám to fakt celej den, večer, prostě furt
jinak gratulace k HCG :dizzy_face:
5. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já jsem se bud přežrala na oběd nebo se mi to břicho nafukuje ještě, že je zima a mám svetr a není to vidět :wink:
5. čer 2009 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: já byla jen na krev, až ten příští týden jedu na jlavní UTZ, snad tam budou i ty srdíčka a potom ji tam hned vložím... :slight_smile:

gucci: no vidiš, každý je fakt uplně jiný, já jsem si ted dala čerstvý chlebík s kvasnicovou pomazánkou. Tu jsem vždycky nesnášela a dnes jak jsem ji v pekárně na pultě uviděla, neodolala jsem......uvidím, co bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
irminka
chrobacek
hypo
...s těma nevolnostma by mě to taky zajímlao- pokud jsou, odkdy? I když má máti tvrdí, že je vůbec neměla, jen ji pálila žáha po čemkoli co pozřela(což mě taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
5. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi: no možná budeš ta štastná a nic ti nebude, určo bych ti to přála :wink:
5. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: jestli máš 45 kg aj s gatama :slight_smile: , tak to víš, že nadopované vaječníky jdou vidět :wink:
5. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě zase těšilo, že když jsem různým dr. říkala, že je mi zle, tak všichni měli radost, že je to prej dobré znamení, tak mě to uklidnovalo
ale určo to není pravidlo, každý jsme jiný
5. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě teda táké pálí žáha jak svina, koupila jsem si rennie, ještě to pomáhá. Při prvním synovi jsem blila až do konce 4. měsíce, tak třeba bude změna a nebo také ne a začnu dnes... :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek