Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
hypo
5. čer 2009
lopata - ja mam PCO nedozravaly mi vajicka, neovulovala jsem..... spermio bylo na jednicku 🙂
a blbe mi je od zacatku, jeste pred tim nez jsem na testu nasla dve carky 🙂 a vim to uplne presne protoze to bylo na velikonoce a ja velikonoce problila 😞
wrtulkaautor
5. čer 2009
Kuk kočky nakukuju přes oběd 😉
mám práce jak na kostele..
ale to neva..
zítra jdeme s manžou na svatbu tak uvažuju co si vezmu na sebe..
tohhle počasí :-S původně jsem měla v plánu vzít si krátký letní šatečky dobrý tak to asi neee 😃 :-p
pak dlouhý červený šatky tak ty asi taky neee
no a teď si chci vzít černý kalhoty a červený tílko ale nemám k tomu všemu nějakej teplej vršek aby mi nebyla zima a svetr přes to je blbej..
tý jo já snad ještě dneska poběžím koupit nějakou bundu nebo co 😃
jindriska
5. čer 2009
ahoj holky,
mám chvilku, právě jsem si koupila do práce haminu, tak mám klídek. Jinak všem dobrou chuť
gucci
5. čer 2009
jitko: no na svatbu jim zítra teda počásko moc nevyjde teda, to je lituju
irminka
5. čer 2009
no, na zítra nehlásí moc teplé počasí 😞 , nemáš třeba koženou bundu, to by šlo k těm kalhotům nebo nějaké sáčko....
chrobacek
5. čer 2009
irmi já vím, že jdeš až příští týden, ale skanduju, že už se nemůžu dočkat 🙂))

45kg nemám při 176cm by to bylo dost hustý ale boule pozoruju 🙂)))
chrobacek
5. čer 2009
jo jak se bavíte o tom počasí tak my měli letět tím balonem min.týden to nám zrušili kvůli počasí a máme letět zítra tak to nám asi rovněž zruší .... tak to jsem zvědavá kdy poletíme.... těhule prej lítat nemůžou a já už doufám, budu těhule příští týden 🙂)))
irminka
5. čer 2009
a já se nemůžu dočkat, jak dopadnete Vy žirafindy jedny......Snad se budu i modlit(naučím se), aby jsme všechny donosily zdravé miminka 🙂
kapr
5. čer 2009
Lopatko, tak to jsme to měly loni stejně 😞 taky vím, že // to teprve začíná. A rovněž souhlasím, že ten rok mě sakra zocelil. Tak nějak to nyní beru prostě jinak. 🙂 Nejvíc se bojím toho 6tt-9tt. Říkala jsem si, že až budu 12tt pokořím další, pomyslnou metu 🙂
Tak ať nám to kočandy všem dobře dopadne 🙂
Jinak mě bylo blbě až ve druhém měsíci, ale zachránila mě těhu lízátka po ránu 🙂
wrtulkaautor
5. čer 2009
Jo vítám novou osůbku a hend gratuluju k //
siki26
5. čer 2009
ahoj holky!
Iminko gratuluju k tak krásnému HCG 🙂
moje kolegyně je v 5.měsíci a čeká dvojčátka přirozenou cestou. Už byla 4x v nemocnici na kapačkách, protože jí je pořád zle a zvrací. Teď už přes den tak jednou či dvakrát, ale v noci to na ní přijde a chodí každou půl hodinu. je to mazec...

Jinak v sobotu jsem měla začít píchat Gonal, ale jelikož sliznice je pořád moc vysoká 6mm a měla by být pod 4mm, tak nic. V pondělí jdu zase na kontrolu a pak se uvidí. Tělo mě prostě zrazuje 😞 Myslíte, že se může sliznice po dvou dnech snížit o 2mm? A co to snížení ovlivňuje?
chrobacek
5. čer 2009
siki já měla 2DC 6mm a bylo to OK
lopata49
5. čer 2009
Kapr,
letos nám to vyjde! 😉 😎
hypo
5. čer 2009
siki - teda o snizovani sliznice nic nevim, ja se vzdy modlila aby narostla nez aby se snizila 🙂
lopata49
5. čer 2009
siki26
sliznici dle literatury snižuje třeba kafe aspoň 3 denně(vím to z přesně opačných důvodů 😞 )
wrtulkaautor
5. čer 2009
Holky ten růst a snižování sliznice moc nechápu..
no to je jedno
jinak na tu svatbu sáčko ani koženou bundu nemám a přesně to by se mi teď hodilo..
chjó já snad budu ještě muset vyrazit a koupit si nějakou fakt!
wrtulkaautor
5. čer 2009
Jinak počasí se jim opravdu moc nevydařilo a to my před 2 roky měli 1.6 kráásný počásko
siki26
5. čer 2009
Chrobi, tak je to asi u každého protokolu jiné, já tomu taky moc nerozumím. Jsem dnes 4DC a 6mm bylo moc vysoký...Tak mi brali krev na hormony a uvidíme v pondělí.
Lopi, 3 kafe denně? Většinou si dávám 2. Tak uvidíme, zkusím tvoji radu, díkes 🙂
lopata49
5. čer 2009
Siki
teoreticky bys neměla hlavně jist nic co obsahuje estrogen či fytoestrogeny - ne sójové maso, nepít kontryhel, pivo, mateří kašičku a podobně.
A z léků prokazatelně sliznici snížuje Clomhexal.
chrobacek
5. čer 2009
lopi taky díky já taky dávám dve za den ... takže to zruším .....
siki26
5. čer 2009
Lopi, žádný prášek mi nepředepsali. Prostě se bude čekat do pondělí. Pak nevím, když nebude opět snížená. nic z toho nejím, jen to pivko si sem tam dám, ale hodně omezeně. Takže i to teď vyřazuji...O víkendu jsem nic neplánovala a hlavně s těma práškama co beru, se snažím nepít alkohol.
lopata49
5. čer 2009
Já od stimulace na ivf nevypila žádný kafe - doteď - tonoucí se stébla chytá 🙂
Protože nereguju ani na přírodní, ani syntetický etrogeny, jen na ten můj, který se musí vyprodukovat jedině přes fsh(tedy puregon).
Takže rady co zabíraj na 90% holek typu kontryhel a spol mi neublížily, ani nepomohly, ale naštudovala jsem toho o tom kvanta. Na 9.dc jsem měla 7,5 sliznici abyla jsem tak šťastná, že jsem se chtěla jít ožrat 😃 😃 😃
Bůh žehnej Puregonu! 😃
irminka
5. čer 2009
lopatko: ty jsi jako učebnice 🙂 .Kde to bereš?
lenh
5. čer 2009
Ahojky. Jsem tady dva dny nebyla a teď nakouknu a nevím jestli dočtu dvacet stránek... 🙂
Včera jsem byla na krvi a utz, tak mám 17 folíků od 5 do 12 mm. Dr. říkal, že to je pěkné. Takže v pondělí zase na kontrolu a pak asi čtvrtek OPU a vzhledem k tomu, že doporučují prodlouženou kultivaci, tak pak za pět dní ET 🙂
Tak bych posunula čas, abych už mohla čekat výsledek 🙂
A ostatním gratuluju k dvěma čárkám na testících a snad se ostatní brzy přidáme 🙂
wrtulkaautor
5. čer 2009
Lopi dobrý máme zase někoho kdo tomu rozumí a za kým budu chodit na rozumy 😉
btw. dala si se už do tabule?
irminka
5. čer 2009
lehn: super, jen tak dál, držím palečky 🙂
lopata49
5. čer 2009
irminka
Radši bych to nevěděla. Bohužel vlastní zkušenosti z léčby 😉
Proto mě můj doktor včera tak vyděsil. když mi navrhoval přidat jeden estrofem denně - co mi dělá netěhotné- sliznice neroste a blokuje ovulaci už vím, ale nechce se mi experimentovat s tím, co mi ten zatracenej sajrajt ]-( udělá jako těhotné, když jsem se už k // zase doškobrtala :-S
lopata49
5. čer 2009
wrtulka
v tabulce nejsem, jsem trochu pověrčivá x-)
chrobacek
5. čer 2009
ahoj lenh no konečně se ukážeš 🙂)) ty jo to je úroda sakra já jsem žabař s těma svejma 🙂))...
siki26
5. čer 2009
Lenh, tak to je krásný 🙂 už abych taky měla velké a kvalitní folíky 😞

Začni psát odpověď...

Odešli