• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
lopata - ja mam PCO nedozravaly mi vajicka, neovulovala jsem..... spermio bylo na jednicku :slight_smile:
a blbe mi je od zacatku, jeste pred tim nez jsem na testu nasla dve carky :slight_smile: a vim to uplne presne protoze to bylo na velikonoce a ja velikonoce problila :frowning2:
5. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kuk kočky nakukuju přes oběd :wink:
mám práce jak na kostele..
ale to neva..
zítra jdeme s manžou na svatbu tak uvažuju co si vezmu na sebe..
tohhle počasí :confounded: původně jsem měla v plánu vzít si krátký letní šatečky dobrý tak to asi neee :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pak dlouhý červený šatky tak ty asi taky neee
no a teď si chci vzít černý kalhoty a červený tílko ale nemám k tomu všemu nějakej teplej vršek aby mi nebyla zima a svetr přes to je blbej..
tý jo já snad ještě dneska poběžím koupit nějakou bundu nebo co :grinning:
5. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
mám chvilku, právě jsem si koupila do práce haminu, tak mám klídek. Jinak všem dobrou chuť
5. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitko: no na svatbu jim zítra teda počásko moc nevyjde teda, to je lituju
5. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, na zítra nehlásí moc teplé počasí :frowning2: , nemáš třeba koženou bundu, to by šlo k těm kalhotům nebo nějaké sáčko....
5. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi já vím, že jdeš až příští týden, ale skanduju, že už se nemůžu dočkat :slight_smile:))

45kg nemám při 176cm by to bylo dost hustý ale boule pozoruju :slight_smile:)))
5. čer 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jak se bavíte o tom počasí tak my měli letět tím balonem min.týden to nám zrušili kvůli počasí a máme letět zítra tak to nám asi rovněž zruší .... tak to jsem zvědavá kdy poletíme.... těhule prej lítat nemůžou a já už doufám, budu těhule příští týden :slight_smile:)))
5. čer 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já se nemůžu dočkat, jak dopadnete Vy žirafindy jedny......Snad se budu i modlit(naučím se), aby jsme všechny donosily zdravé miminka :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lopatko, tak to jsme to měly loni stejně :frowning2: taky vím, že // to teprve začíná. A rovněž souhlasím, že ten rok mě sakra zocelil. Tak nějak to nyní beru prostě jinak. :slight_smile: Nejvíc se bojím toho 6tt-9tt. Říkala jsem si, že až budu 12tt pokořím další, pomyslnou metu :slight_smile:
Tak ať nám to kočandy všem dobře dopadne :slight_smile:
Jinak mě bylo blbě až ve druhém měsíci, ale zachránila mě těhu lízátka po ránu :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo vítám novou osůbku a hend gratuluju k //
5. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
Iminko gratuluju k tak krásnému HCG :slight_smile:
moje kolegyně je v 5.měsíci a čeká dvojčátka přirozenou cestou. Už byla 4x v nemocnici na kapačkách, protože jí je pořád zle a zvrací. Teď už přes den tak jednou či dvakrát, ale v noci to na ní přijde a chodí každou půl hodinu. je to mazec...

Jinak v sobotu jsem měla začít píchat Gonal, ale jelikož sliznice je pořád moc vysoká 6mm a měla by být pod 4mm, tak nic. V pondělí jdu zase na kontrolu a pak se uvidí. Tělo mě prostě zrazuje :frowning2: Myslíte, že se může sliznice po dvou dnech snížit o 2mm? A co to snížení ovlivňuje?
5. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki já měla 2DC 6mm a bylo to OK
5. čer 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr,
letos nám to vyjde! :wink: :sunglasses:
5. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki - teda o snizovani sliznice nic nevim, ja se vzdy modlila aby narostla nez aby se snizila :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki26
sliznici dle literatury snižuje třeba kafe aspoň 3 denně(vím to z přesně opačných důvodů :frowning2: )
5. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ten růst a snižování sliznice moc nechápu..
no to je jedno
jinak na tu svatbu sáčko ani koženou bundu nemám a přesně to by se mi teď hodilo..
chjó já snad budu ještě muset vyrazit a koupit si nějakou fakt!
5. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak počasí se jim opravdu moc nevydařilo a to my před 2 roky měli 1.6 kráásný počásko
5. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, tak je to asi u každého protokolu jiné, já tomu taky moc nerozumím. Jsem dnes 4DC a 6mm bylo moc vysoký...Tak mi brali krev na hormony a uvidíme v pondělí.
Lopi, 3 kafe denně? Většinou si dávám 2. Tak uvidíme, zkusím tvoji radu, díkes :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki
teoreticky bys neměla hlavně jist nic co obsahuje estrogen či fytoestrogeny - ne sójové maso, nepít kontryhel, pivo, mateří kašičku a podobně.
A z léků prokazatelně sliznici snížuje Clomhexal.
5. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopi taky díky já taky dávám dve za den ... takže to zruším .....
5. čer 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lopi, žádný prášek mi nepředepsali. Prostě se bude čekat do pondělí. Pak nevím, když nebude opět snížená. nic z toho nejím, jen to pivko si sem tam dám, ale hodně omezeně. Takže i to teď vyřazuji...O víkendu jsem nic neplánovala a hlavně s těma práškama co beru, se snažím nepít alkohol.
5. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já od stimulace na ivf nevypila žádný kafe - doteď - tonoucí se stébla chytá :slight_smile:
Protože nereguju ani na přírodní, ani syntetický etrogeny, jen na ten můj, který se musí vyprodukovat jedině přes fsh(tedy puregon).
Takže rady co zabíraj na 90% holek typu kontryhel a spol mi neublížily, ani nepomohly, ale naštudovala jsem toho o tom kvanta. Na 9.dc jsem měla 7,5 sliznici abyla jsem tak šťastná, že jsem se chtěla jít ožrat :grinning: :grinning: :grinning:
Bůh žehnej Puregonu! :grinning:
5. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopatko: ty jsi jako učebnice :slight_smile: .Kde to bereš?
5. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Jsem tady dva dny nebyla a teď nakouknu a nevím jestli dočtu dvacet stránek... :slight_smile:
Včera jsem byla na krvi a utz, tak mám 17 folíků od 5 do 12 mm. Dr. říkal, že to je pěkné. Takže v pondělí zase na kontrolu a pak asi čtvrtek OPU a vzhledem k tomu, že doporučují prodlouženou kultivaci, tak pak za pět dní ET :slight_smile:
Tak bych posunula čas, abych už mohla čekat výsledek :slight_smile:
A ostatním gratuluju k dvěma čárkám na testících a snad se ostatní brzy přidáme :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lopi dobrý máme zase někoho kdo tomu rozumí a za kým budu chodit na rozumy :wink:
btw. dala si se už do tabule?
5. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehn: super, jen tak dál, držím palečky :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
irminka
Radši bych to nevěděla. Bohužel vlastní zkušenosti z léčby :wink:
Proto mě můj doktor včera tak vyděsil. když mi navrhoval přidat jeden estrofem denně - co mi dělá netěhotné- sliznice neroste a blokuje ovulaci už vím, ale nechce se mi experimentovat s tím, co mi ten zatracenej sajrajt :angry: udělá jako těhotné, když jsem se už k // zase doškobrtala :confounded:
5. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulka
v tabulce nejsem, jsem trochu pověrčivá :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lenh no konečně se ukážeš :slight_smile:)) ty jo to je úroda sakra já jsem žabař s těma svejma :slight_smile:))...
5. čer 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenh, tak to je krásný :slight_smile: už abych taky měla velké a kvalitní folíky :frowning2:
5. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek