• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
lenh
17 folíků, to je fakt slušné, na PK ideál :wink:
5. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: lopatko: snad doktoři vědí co mají dělat, ne? :wink: Musíš věřit, že se to povede :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj chroby. A jak jsi na tom ty? Já nějak nestíhám dočítat :angry: No snad bude v každém pěkné vajucho :slight_smile: Včera jsme měli schůzku s embryoložkou. To byla tak příjemná mladá paní, že bych si s ní o tom povídala klidně ještě tři dny :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenh já jsem byla ve středu po 5 dnech stimulace a na levém nic neviděl a na pravém mám 4 folíky od 12-9mm a zítra jdu na utz znova ale mám pořád dávky 225j gonalu .....
5. čer 2009 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenh: jaký máš CAR?
5. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobáček
ty máš teda koňský dávky, já si myslela, kolik toho se svýma 175 j nemám :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé ahojky lenh jsem na tebe myslela jak to jde!
Tak to je super...
že máš tolik folíků a taááák :dizzy_face:
Hele kočko já začala jíst tu Proveru a zatím žádný vedlejší účinky tak snad taky žádný nebudou!
Mám dotaz stimulační prášky davají všem při tý první krvi a kdo je dává koordinátorky? nebo jak to funguje
sem začala mít z toho nerva víš:frowning2:
lopata proč pověrčivá?
5. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapata já vím...... tady to nikdo nemá, ale holky z našeho caru mě ukonejšily, že to měly taky ... přitom u mě žádnej problém není tak já nevím proč mám takové dávky.....
5. čer 2009 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulka
už jsem loni v jednom tématu s // zapsaná byla :unamused: jsem jen paranoik, to nic, každý máme svou úchylku :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi: Chodím v Brně do Heliosu. Zatím jsem tam narazila krom jedné sestry na krev na samé fajn lidi.
Chroby: To já měla 7 den stimulace. Tak uvidím jak to poroste. Snad se to bude hezky vyvíjet. Mám 125 jednotek puregonu, ale jak už to trvá dlouho, tak už nevím kam to bodnout. Už mám to břicho docela bolavý. A dr. se mě ptal jestli mě už pobolívá v břichu, tak zatím jen trochu, ale už mě připravoval, že jak se bude blížit OPU, tak bolest asi přidá na intenzitě. Tak nevím.
5. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenh a o čem jste si povídali s tou embrioložkou?? co jste řešili?
aha lopato tak jak chceš :wink: my to snad zvládneme i bez tebe v tabuli :grinning:
5. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulka
o tom jsem přesvědčená :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopatko: co má být, to se stane a příroda je mocná čarodějka. Můžeme dělat co chceme, ležet jak lazaři a stejně může mimi odejít. prostě a jednoduše.....být v klidu, nedělat blbovinky a doufat...... :wink:
5. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky wrtulko. Jojo vše ti dají jak budeš poprvé na krvi. Vezmou ti krev a pak tě pošlou o patro víš a tam ti vše dají koordinátorky a i vysvětlí a popíšou co a jak dál... :slight_smile: Jsem vždycky měla nachystaných otázek a než jsem se stačila zeptat, tak mi samy od sebe všechno řekli. :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenh taky máš menší dávky tak ti to roste pomaleji a tím spíš podle mě budou zralé...... já dnes končím s pícháním.... takže to ještě kam píchnout máme :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky moc..
já už se začala bát jeslti nemám ty léky na stimulaci mít taky doma víš nebo tak..
že mi toho naposledy daly hodně tak jsem si myslela že mám i ty léky na stimulku no sem pako :grinning:
Hele a kterej doktor ti dělal utz? tvůj ?
5. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi
ano, je to tak, nemyslet na to a VĚŘIT!
5. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenh: já chodím do Unicy, ani jsem nevěděla, že je tolik CARů v Brně. Unica, Helios, Obilnák a už ani nevím, jestli ještě nějaký....sakra a všichni mají narváno....a bude hůř...za několik let se budou děti rodit snad jen přes zkumavku :frowning2:
5. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta embryoložka nám dala papíry co sebou mám přinést na OPU podepsané nějaké souhlasy s výkonem a s tím, že jsem srozuměná s postupem. Potom mi dala ještě rozepsané informace k OPU i k ET. Přesně mi popsala co se bude dít, znovu nám řekla co doporučuje,abychom si doplatili a co ne. Kdy budeme kolik platit. Že na OPU zaplatíme jen základ a pak se postupně bude doplácet za ostatní podle toho jak se bude vyvíjet situace. Mohli jsme se na cokoliv poptat vyptat... Taková informační schůzka... Zatím voláme koordinátorky a pak po OPU budeme volat s paní embryoložkou...
5. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ještě průzkum kdo jste měly asistovaný hatching?
5. čer 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky jsem si říkala, že já budu ráda, když se nám podaří mimi a pak budu doufat, abych měla někdy vnoučata, je to čím dál horší...
No na utz jsem byla u Texla. Nevím jestli to dělá jen on, nebo jestli to mají nějak jinak plánovaný...
5. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopatko: nemyslet? Sama víš, že to nejde na to nemyslet, já jsem si to také říkala a možná navenek jsem silná, ale vevnitř je časovaná bomba: budou tam 2 čárky?, bude se zvyšovat HCG?, bude tam dutinka nebo dvě? a ted? budou tam srdíčka? a potom: donosím ho či je? Prostě pořád něco......Jsme na tom všechny stejně , ale věřím, že tady ve spolky žiraf budeme mít štěstí a na podzim budeme všechny vyvalovat pupky :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: já měla AH
5. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo irminka je totiž vzorná :slight_smile:))) ty jsi měla všechno i OHSS :grinning: :grinning: promin dělám si prču doufám chápeš :grinning:
5. čer 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já totiž zvažuju zda ho dát i když emryolog řekne, že to není nutný.....
5. čer 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: já si také pořád dělám prču... :slight_smile:
Právě, že jsme měli všechno, nevím, jestli zbytečně, ale manža má spermíky super gut kvalita a stejně jsme měli ISCI, AH i ´PK a jestě k tomu OHSS- tož všecko, co se dalo.....

A kde je Ruda? Halooooooo, kde jsi děvčico z Hodonína?
5. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
četla jsem na jiném tématu že spes co ji máme ve stimulantkách to nevyšlo :frowning2: :frowning2:
5. čer 2009 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
spes? jejda, já nevím o koho jde...sem asi moc nechodila,že?
5. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi o prachy mi nejde, ale že jsem i četla že se může emryo tím poškodit pochopitelně možnost je ... dr nám to taky nijak nenutila takže pokud neřekne emryolog, že to doporučuje což předpokládám, že neřekne tak bude rozhodnutí na nás.......

ruda už by mohla být zpátky,že,?? s dobrejma zprávama taky ji vyhlížím :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobacek :
neměla, říkali že to má někdy opodstatnění od 35 let výše...navíc se mi už jednou samy uhnízidli, tak nebyl důvod...
irmi:
neřešit to nějak trvale. Jasně že když tě pálí žáha a máš chutě na slané cokoliv,a motýlení v břiše, víš proč. :slight_smile:
Jen že to míň řeším vevnitř, jestli rozumíš.Navíc máme fenečku, kterou jsem si po potratu pořídili, a ta rozmazlená fiflena mi nedovolí, abych se dlouho zabývala čímkoli jiným, než Jjejí Výsostí

:grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek