• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ruda: Tobě to osávali, no to čumím...Mně řekli jak v Hradišti, tak i¨v Brně, že se to neodsává...fakt nechápu...každé CAR dělá úplně něco jiného....Jinak mooooc gratuluji a opatruj se holka jedna

Chrobi: zítra na tebe budu myslet, drž se .....
5. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi on mi řekl, že by to raději odsál, že je před náma víkend ,tak aby se mi ulevilo, že ale bohužel anesteziolog na uspání už tam není,ale že se to dá vydržet.., tak jsem byla přešťastná :unamused: ,ale říkala jsem si, že mu budu důvěřovat. tak jen to bolelo, ještě se to pichalo na dvakrát kvůli plnému močáku a k tomu ATB,ale úleva žádná..fakt nevím, co v tom břichu mám, jsem jako balon až je mi kůže malá,ale OHSS nemám, trocha vody, co tam byla je odsátá... vaječníky 9 a 8 cm,tak snad to splaskne, vždyť já nemůžu vůbec nic dělat a nikam chodit, jen se plížím v předklonu..pochválil mě, že piju, že to jde vidět, že ta tekutina byla úplně čirá...
Irmi prosím, ja jak dlouho od OPU jsi měla na UZV dutinky a za jak dlouho ti začalo břucho spalskávat??? díky a pohlaď bříško :slight_smile:
6. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj rudo: na ET jsem byla 13.5. a dutinky viděl gyndař ted v uterý, tj. cca 20 dnů a břicho mně začalo splaskávat také tento týden, také se dočkáš, neboj..... :slight_smile:
6. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju moc Irminko, je to pořád stejné, tak už se nemůžu dočkat a kdybych aspoň měla Těhu jistotu...vydřím, celé je to o čekání.....to už známe všechny...
Chrobíííííííí jak???
6. čer 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co Izzi??? jak jsi na tom????
6. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohu se přidat, jdu na IVF koncem června,docela se bojím, nikdy jsem na tom nebyla a nevím, co to obnáší.
7. čer 2009 ve 14:43  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Zuzko, jasně, budeme jen rády, když nás bude víc, neleknem se vlka nic a když budeš chtít něco vědět, vždy je ti někdo, kdo poradí...a rád...každá jsme v nějaké fázi...
Klidně se napiš do tabulky, je to pak přehlednější, co máš za sebou a kam chodíš...držím moc moc palce
7. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosímtě a kam jako do tabulky, já to neznám ,víš, jsem tady nová. :wink:
7. čer 2009 ve 20:37  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Zuzko72 i všechny ostatní :slight_smile:
do tabulky na minulé stránce, pokud chceš - zkopči ji a dopiš se tam podle toho v jakém jsi stadiu ivf :wink:
7. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko kočky!
Chrobi jak jsi dopadle na UTZ a mám pocit že má dneska někdo OPU že? Tak hodně štěstíčka dneska všem!!!
Jo vítám zuzku 72 :wink:
My byli v sototu na svatbě tak jsem si zavzpomínala a celkově jsme si pak super zapařili - kapela hrála sice jen do 12 ale kdyby hrála dýl tak tam asi ještě jsme :grinning: :wink: Jo na sebe jsem si samozřejmně nic nekoupila v pátek nikde nic neměli nakonec mi vytrhla trn z paty tchýňka půjčila mi červený sáčko..
No a Provera se mnou myslím nic nedělá což jsem ráda :dizzy_face:
Včera jsem se odhodlala a zeptala se sousedky jeslti umí píchat injekce tak jo, a měla jsem štěstí protože mi ta moje kamarádka zdravotní sestřička vypadla :frowning2: nemá na mě čas..
Jedinej problém co sousedka má jak při píchání u tý malinký baňky s vodou uřezává vršek tak se bojí jak aby se to nedostalo třeba prach nebo tak dovitř.. holky jak jste to dělaly? Teda doufám že mi rozumíte? Nedá se někde něco koupit?čím by se to dalo upilovat?
8. čer 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže dobé ránko,
jsem dnes 14.den po ET(ICSI+PK) a testovací proužek na těhotenském testu je dokonce už tlustší než kontrolní, takže dnes si zavolám do Gennetu, aby mi dali termín na utz k Daňkovi. Podle menses bych měla být 4+4 tt.
Co je jinak u koho nového?
8. čer 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulka
normálně to rukou v tom tenkým krčku zlomíš, jestli máš tedy to samé.
8. čer 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko na začátku týdne
8. čer 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lopatka je tam taková žlutá tečka jako značka
a to se nemusím bát? já jen mělo by se to upilovat ale sestřička říkala že se to dá i zlomit.
Jinak moooc gratuluju ke // a doufám že do konce!!
Ahojky Miluško :wink:
8. čer 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam kde je tečka zhruba vložíš palec a ono se to zlomí v tom krčku, je to křehké, neboj, zlomí se to snadno.
8. čer 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lopatko, gratuluju k //, to je krásná pozitivní zprávička při pondělku.

Wrtul, to se dá normoš zlomit, ale je lepší to lámat např. v utěrce nebo tak, to nám doporučovala i sestřička v genetu, neb by ses mohla pořezat :wink:
8. čer 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ona se ta sousedka bála aby se dovnitř nic nedostalo..
ona si taky na IVF píchala prý měla stejný injekce..(velikost) tak by mi první píchla.. nebo mě to naučila nebo tak..
autor
aha zlomit v utěrce...to je dobrej nápad
to jí řeknu škoda že námám tak 3 na zkoušku :grinning:
miluse
díky, hlavně aby to i pokračovalo dál :wink: ale je to daleko zřetelnější než loni touhle (i daleko pozdější) dobou, tak na to hledím s optimismem :slight_smile:
8. čer 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lopato však na to koukej s optimismem třeba to budou dvoučátka :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
je to moc fajn.. že se tu tak krásně těhulí :wink:
Holky já za 3 dny začínám píchat - už ve čtvrtek!
8. čer 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul no vidíš jak to rychle uteklo. :slight_smile: Já dneska jedu odpoledne na kontrolní UTZ a taky se dohodnout na stimulce a podepsat papíry k IVFku.

Lopatko, hlavně myslet pozitivně :slight_smile:, ikdyž vím, že se moc nedá. Já si taky říkám,že po tom IUI , že tomu nepřidávám takovou váhu, ale stejně to někde uvnitř ve mě hlodá jestli se povedlo nebo ne :sweat_smile:
8. čer 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulka
- koukala jsem do tabulky že máš dlouhý protokol...1.IVF?
8. čer 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluško tak já už jak jím tu Proveru tak to beru tak že už jsem "v IVF"
takže už je to tady.. těch injekcí se bojím co to se mnou udělá ale i se těším
nejradši bych od začátku byla doma a odpočívala a nenervovala se v práci..
S manžou jsme se dohodli že si nechám napsat neschopenku hned jak pojedu do Brna na krev
a kdyby mi nebylo dobře nebo něco dřív tak si vezmu část příštího týdne dovču
manža mě v tom vysloveně podporuje.. prý mi naplánuje spoustu čiností u baráku co zvládnu - přesazování kytek a tak :dizzy_face: abych se nenudila.. A moc na to nemyslela :dizzy_face:
8. čer 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ano Lopatko mám dlouhý začínám už 16DC- teda začala jsem
a 1IVF proto sjem tak zmatená :grinning:
8. čer 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul neboj, za cca 3 týdnu budu zmatená taky :grinning:
8. čer 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluško to už budu machr šumarch a budu ti radit :grinning: :wink:
8. čer 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nic, já byla při prvním taky vyplesklá a nakonec byly ty hormony v poho,žádný problém se snášením, to třeba předtím Clomhexal při IUI, to byla drsná jízda :angry: , zlatej puregon při IVF. Hlavně klíííd. :wink:
8. čer 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda kecám, už příští týden :confused: ale jak tak koukám, tak to vychází na druhou půlku týdne :zipper_mouth: :fearful:
8. čer 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lopakto tak já se hlavně bojím období kdy budu " v přechodu" jaký to bude jak budu reagovat a táák
já na IUI nemusela stimulovat takže pro mě je všechno úplně nový - celkově jsem v rámci asistovaný reprodukce kromě Pregnylu vůůbec nic nebrala..

Miluško tak to možná půjdeme v podobný době na OPU protože ty máš krátkej protokol ne? já jen že to vychází přesně o ten týden
8. čer 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtuka
tak to ti asi budou snižovat estrogen v těle, no asi bych čekala náladovost a lítostivost, tak hodně čokolády do zásoby :wink:
s tímhle nemám zkušenost, měla jsem pokaždé krátký protokol...
8. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek